Jak pracuje się w Talkersi? Opinie naszych lektorów.
Przejdź do treści

Jak pracuje się w Talkersi? Opinie naszych lektorów.

Jak pracuje się w Talkersi? Opinie naszych lektorów.

Szkoła języka angielskiego Talkersi działa teraz w 100% online!

Z tej okazji chcielibyśmy podzielić się z Wami opiniami naszych wspaniałych lektorów oraz kilkoma historiami z ich pracy. Poznajcie Talkersi opinie!

Dzięki autorskiej metodzie Talkersów nasi lektorzy uczą kursantów mówić poprzez konwersację. U nas stawiamy na partnerskie rozmowy z wybranym przez kursanta lektorem na tematy, które naprawdę są interesujące. Zarówno dla lektora jak i ucznia! Opinie lektorów Talkersi Adama i Andrzeja:

Praca zdalna w szkole języka angielskiego Talkersi. Pracuj jako lektor z każdego miejsca na świecie. Praca online, Talkersi

Andrzej, listopad 2022

„Uważam, że Talkersi to dość szczególne miejsce, gdzie mogę w pełni łączyć swoje wszelkie zainteresowania i dzielić się nimi z moimi kursantami, przełamując tym samym ich bariery językowe. Jest to prawdziwie unikalne doświadczenie, które motywuje obie strony do dalszej pracy. Oprócz nauki języka, poszerza horyzonty i pozwala poznawać ciekawych ludzi, zgłębiając ciekawostki świata i dzielić się osobistym doświadczeniem życia za granicą.”

Adam, listopad 2022

„Praca w Talkersach ma wiele zalet. Elastyczność godzin pracy, sprawna i efektywna organizacja zajęć, a także niezastąpione wsparcie w razie jakichkolwiek wątpliwości. Najbardziej kluczowym elementem jest jednak wykorzystywana w Talkersach metoda. Niesamowite jest jak bardzo zmienia się dynamika lekcji, kiedy rozmowa odbywa się w gronie dwóch lub trzech osób i nie odnosi się wyłącznie do formułek gramatycznych. Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę każdemu kto chciałbym spróbować sił w nauczaniu języka przy użyciu naturalnych konwersacji, i każdemu kto chciałby się w takowych poczuć bardziej komfortowo.”

Jak perfekcyjnie dopasować lektora do kursanta? – opinia lektora Adama

W Talkersach proces dopasowywania lektora do kursanta to nasze oczko w głowie. Cieszą nas niezmiernie Wasze niesamowite historie i doświadczenia:

Adam, kwiecień 2022

„…Ponadto jest jeszcze kwestia studentów. To nie są przypadkowi ludzie. Ich poziom świadomości jest bardzo wysoki. Wiedzą czego chcą, uczą się, bo chcą osiągnąć konkretne cele, a nie dlatego, że ktoś im kazał. Większość płaci z własnych pieniędzy i to nie są tanie rzeczy, więc naprawdę im się chce. I to pomimo dzieci, różnych godzin pracy, niezależnie od pozycji – jest szacunek, uwaga, działanie. Tyle ile nauczyłem się też od nich przez ten krótki czas, to jest bezcenne. Różne historie, zawody, podejścia do życia. Od 50-letniej pielęgniarki, która wykupiła 135 lekcji, bo chce podróżować swobodnie po świecie, a jej córki aby ją zmotywować piszą do niej smsy tylko po angielsku, przez pracownika firmy, która ogarnia infrastrukturę numeru 112, który kocha piłkę tak mocno (niestety Lechię…), że choć kontuzja na zawsze wyeliminowała go z gry w realu, gra jak opętany w Fifę, przez profesora uniwerku, który jednocześnie brał udział w Ironmanie i jest specjalistą w diecie keto i poście przerywanym, lub senior front-end developera, który rozważa bycie cyfrowym nomadem, po młodego rekrutera IT z cudownym brytyjskim akcentem, od którego nauczyłem się dobrej organizacji pracy pierwszy raz od 30 lat. Inspirujący ludzie, jak choćby jedna projektantka graficzna, która zwiedziła całą Europę biedakamperem zrobionym ze starego Fiata Doblo, lub UX/UI designer freelancer, który pracuje 6h dziennie, 5 dni w tygodniu, bo szanuje siebie, swój czas i rodzinę.

A do tego team – nie wiem jak to robi team DD, ale dopasowanie potencjalnych nowych studentów jest z kosmosu – jednej dziewczynie na ślubie zdjęcia robił mój kolega z Gdańska, Adam Kozłowski (i shit you not), inny gość z tego samego rocznika co ja, top 3 zespołów ever ten sam co ja, i kocha koszykówkę tak samo jak ja i też się wychowywał na MJu i Unstoppabulls, a z kolei jedna rekruterka IT była na większości tych samych koncertów w życiu co i ja, podobnie z miejscami w Europie. Pure magic.”

Elastyczny grafik i praca zdalna – opinia lektora Szymona

Nasi lektorzy w swoich opiniach o Talkersach wspominają również często o jednym bardzo ważnym aspekcie. Jest nim elastyczność grafiku i możliwość dostosowania pracy w Talkersach przykładowo do pracy zdalnej zagranicą. Nieważne gdzie w danym momencie się znajdują:

Talkbook - przewodnik po języku angielskim opracowany przez Talkersów. Zapisz się na kurs angielskiego

Szymon, listopad 2022

„Jestem typem wolnego strzelca i cenię sobie grafik dostosowany tak jak chcę, miejsce pracy dostosowane tam gdzie chcę, oraz zarobki których wysokość zależy tylko ode mnie. Ten ostatni aspekt w szczególności do mnie przemawia gdyż twoja ciężka praca jako lektor jest doceniana od razu, bez konieczności pięcioletniego czekania na awans.”

Kultura organizacji w Talkersi – opinie

Cieszymy się także, że nasi lektorzy doceniają kulturę organizacji oraz unikalną atmosferę jaką udało nam się stworzyć w Talkersach. Poniżej ich opini na temat Talkersi #teamwork:

Kamila, listopad 2022

„Uważam, że praca w Talkersach daje ogromną satysfakcję, nie tylko ze względu na kursantów i ich sukcesy, ale też na to jak zgrany jest team pracowników. Atmosfera w firmie jest przemiła, w przeciwieństwie do innych miejsc pracy nie odczuwam tu żadnego stresu. Każdy próbuje sobie pomóc nawzajem, przez co mam poczucie, że jestem wspierana, nawet jeśli coś nie pójdzie po mojej myśli lub popełnię jakiś błąd. Tutaj to oczywiste, że może się to zdarzyć każdemu :).”

Klaudiusz, wrzesień 2022

„Co mogę powiedzieć? Wracam sobie ze spaceru, a tu takie przyjemne zaskoczenie. Jest mi niezwykle miło i tym bardziej cieszę się, że moja praca jest efektywna i nie pozostaje niezauważona 🙂 

Oczywiście wszystko to nie odbyłoby się bez Was – wybornego, jasnego procesu rekrutacji, materiałów, do których mogę zawsze wrócić, doboru kursantów, oraz szybciutkiego wsparcia mailowego  – teamwork makes the dream work ;).”

Aleksandra, listopad 2022

„Pracuję w Talkersach zaledwie od kilku miesięcy, jednak od samego początku (a dokładniej od pierwszego dnia w pracy) czuję, że jestem częścią Talkersowego teamu. 

Przyjazna atmosfera pracy w tym przypadku to nie jest zwykły banał, lecz sama prawda. Jako początkująca lektorka popełniłam kilka administracyjnych błędów oraz miałam i wciąż mam wiele pytań, jednak nigdy nie spotkałam się z jakimkolwiek nieprzyjemnym komentarzem, lub stwierdzeniem, że przecież powinnam już dawno znać odpowiedź. Kogokolwiek nie zapytałabym o pomoc lub poradę – jeśli sam nie zna odpowiedzi, skieruje mnie do kogoś kto rozwinie wszelkie wątpliwości. Teamwork to prawdziwa wartość pracy w Talkersach!” 

Więcej informacji o pracy w Talkersach (Talkersi opinie) znajdziecie w zakładce Kariera. Jesteś ciekawy innych opinii o pracy w Talkersach? Zapraszamy na nasz kanał YouTube po więcej opowieści i zakulisowych informacji #teamtalkersi 

Talkersów tworzą
Ci wspaniali ludzie
IMG_1051-1-scaled
IMG_4721
93873307_511047642921846_6617146848979189760_n-1
Iryna Vadan
lektor_angielskiego_jurek
talkersiprofilowkib-13-scaled
Bartosz Rozdolski
lektor_angielskiego_MICHAL
lektor_angielskiego_KSENIA
talkersiprofilowkib-15-scaled
lektor_angielskiego_KEVIN-scaled
talkersiprofilowkib-1-scaled
lektor_angielskiego_JAN
lektor_angielskiego_SYLWIA
lektor_angielskiego_KATSIARYNA
lektor_angielskiego_LIAM
lektor_angielskiego_KATARZYNA-scaled
lektor_angielskiego_ANZHALIKA
Magda Kubit
lektor_angielskiego_RADOSLAW
ASIA-1
ZUZIA-kwadrat
SONIA-1
Nikola kopia
Magda_Talkbook_(1)
lektor_agielskiego_OLAR
lektor_angielskiego_KINGAW
lektor_angielskiego_ZUZIAP
lektor_angielskiego_KACPER
lektorka_angielskiego_ZOFIA
lektor_angielskiego_KASIAP
lektor_angielskiego_KAROLINAK
lektor_angielskiego_MARIA
lektor_angielskiego_ELA
lektor_angielskiego_IZABELA
lektor_angielskiego_VERONIKA
lektor_angielskiego_ALEKSANDRAK(1) kopia
lektor_angielskiego_DOROTAC
lektor_angielskiego_IDA
lektor_angielskiego_SZYMONR
lektor_angielskiego_SEBASTIANG
Franciszek Pawłowski
lektor_angielskiego_GRZEGORZ
lektor_angielskiego_AGATA
lektor_angielskiego_IGOR
lektor_angielskiego_GANA
lektor_angielskiego_MICHELINE
lektor_angielskiego_yuliya
lektor_angielskiego_KUBA
lektor_angielskiego_KATARZYNAD
lektor_angielskiego_KAROLJ
lektor_angielskiego_FLORA
lektor_angielskiego_JULIAM
lektor_angielskiego_KASIAD
lektor_angielskiego_SHANARZ
lektor_angielskiego_NATALIE
lektor_angielskiego_JULIAP
lektor_angielskiego_GUNEL
lektor_angielskiego_MAHIZHA
lektor_angielskiego_GABRIELA
lektor_angielskiego_MARIAR
lektor_angielskiego_AARON
lektor_angielskiego_JOSEPHINE
lektor_angielskiego_MARIAB
lektor_angielskiego_NATALIAJ
lektor_angielskiego_CHRIS
lektor_angielskiego_STEVEN
lektor_angielskiego_HUBERT
lektor_angielskiego_EVELYN
lektor_angielskiego_WERONIKAK
lektor_angielskiego_PATRYCJAM
lektor_angielskiego_CLODAGH
lektor_angielskiego_MACIEJ
lektor_angielskiego_wiola
lektor_angielskiego_ARTURC
lektor_angielskiego_OLAL
lektor_angielskiego_MALGOSIAM
lektor_angielskiego_RITA
lektor_angielskiego_JULIAT
lektor_angielskiego_kateryna
lektor_angielskiego_NANCY
lektor_angielskiego_MARIAC
lektor_angielskiego_SZYMONS
lektor_angielskiego_STEPHEND
lektor_angielskiego_AGNIESZKAJ
lektor_angielskiego_OLGA
lektor_angielskiego_ANNA
lektor_angielskiego_ZOFIAM
lektor_angielskiego_ANNIE
lektor_angielskiego_DOMINIKAP
lektor_angielskiego_ZHYLDYZ
lektor_angielskiego_JOANNAJP
lektor_angielskiego_MARKO
lektor_angielskiego_OKSANA