FAQ Talkersi

Oto pytania, które zadajecie nam najczęściej, i nasze odpowiedzi.

Metoda

Na czym polega idea Talkersów?

Chcieliśmy się rozpisać na ten temat, ale doszliśmy do wniosku, że video będzie tu znacznie skuteczniejszą formą odpowiedzi na postawione pytanie ? Poświęć chwilę na obejrzenie, a oszczędzisz sobie wielu minut przeszukiwania naszej strony: https://youtu.be/BKQmgaVmgY0

Na czym dokładnie polega Wasza autorska metoda?

Została stworzona w oparciu o dokładnie takie same mechanizmy, z których nieświadomie wszyscy korzystaliśmy, gdy byliśmy małymi dziećmi i nie umieliśmy jeszcze mówić, nawet po polsku. My, Talkersi, specjalizujemy się w nauczaniu języka pod kątem przełamywania bariery mówienia, a dokładnie metodę opisaliśmy tutaj – kliknij te słowa, by zobaczyć opis metody 🙂

Czym Talkersi różnią się od innych szkół językowych i prywatnych korepetytorów?

Talkersi nie są szkołą językową. Nazywamy się inkubatorem językowym ze względu na to, że przede wszystkim tworzymy przyjazne warunki do przełamywania bariery w mówieniu. Po drugie, w przeciwieństwie do szkół językowych, u nas wszystkie warunki są przejrzyste, stałe i takie same dla każdego klienta. Dokładne porównanie Talkersów z alternatywnymi opcjami dostępnymi na rynku znajdziesz tutaj – LINK

Skoro 94% Waszych klientów poleca usługi Talkersów, to co z pozostałymi 6%? Co oni sądzą? Dlaczego rezygnują z zajęć?

To zawsze niewygodny temat, dla praktycznie każdej firmy, dlatego my odpowiemy na to szczerze, wykładamy kawę na ławę. Zdecydowana większość osób, która rezygnuje z zajęć, robi to z bardzo prostego powodu – nie mają czasu, by pracować nad swoim angielskim również poza lekcjami. Nasza metoda podzielona jest na 2 równie ważne części – zajęcia z lektorem oraz intensywną pracę własną, oczywiście pod nadzorem lektora. Jedno bez drugiego nie ma prawa funkcjonować i dostarczać spodziewanych efektów. Taka jest natura ludzka, dlatego nie da się inaczej. Z drugiej strony są jeszcze klienci faktycznie niezadowoleni z naszych usług – przyznajemy się bez bicia, że popełniamy błędy. Sęk w tym, że każdy człowiek je czasem popełnia ? Także nawet jeśli zaliczymy jakąś gafę, to wystarczy dać nam spokojnie znać o popełnionym błędzie, dać nam chwilkę na reakcję, a na pewno naprawimy swój błąd. Filozofia Talkersów jest prosta – przede wszystkim silne relacje, dopiero potem interesy.

Kursy i lektorzy

Do czego przygotowują te kursy?

Na pewno nie do egzaminów (np. FCE), ani matury. Program zajęć został tak przemyślany, by przygotowywał Cię do komunikacji w realnych, prawdopodobnych sytuacjach życiowych. Oczywiście zapewniamy podparcie teoretyczne, natomiast rdzeniem zajęć z nami jest szlifowanie umiejętności skutecznej komunikacji. Zarówno mówionej, jak i pisanej (piszesz eseje, e-maile, SMSy itd. w całości po angielsku)

Kto prowadzi te zajęcia?

Każdy z naszych lektorów zjadł zęby na rozwoju swojego angielskiego. Ukończyliśmy najlepsze szkoły, podróżowaliśmy po krajach na całym świecie. Większość z nas ma za sobą przynajmniej jeden dłuższy epizod pobytu poza granicami naszego kraju, dzięki czemu doświadczyliśmy na własnej skórze i wiemy, co to znaczy komunikować się „prawdziwym” angielskim, a nie tym znanym tylko z podręczników. A teraz z radością dzielimy się wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z tych przeżyć!

W jakich terminach startują kursy i kiedy można się na nie zapisać?

Prowadzimy tylko kursy 1-na-1 (indywidualne) oraz 1-na-2 (w parze). Dlatego zacząć naukę możesz w dowolnym, wybranym przez Ciebie momencie.

Potrzebujemy od Ciebie informacji o tym, że chcesz zacząć z przynajmniej 2-dniowym wyprzedzeniem. Ten czas jest potrzebny do tego, by po przeanalizowaniu Twoich potrzeb dobrać odpowiedniego lektora-Talkersa i znaleźć pasujący obu stronom termin.

W skrajnych przypadkach swoją pierwszą lekcję możesz odbyć już dziś, ale tego nie gwarantujemy, ze względu na to, że pewnych formalności trzeba dopełnić zanim „połączymy” Cię z Twoim nowym lektorem.

Czy Talkersi prowadzą kursy grupowe?

Nie prowadzimy regularnych zajęć grupowych, gdyż nie wierzymy w skuteczność takiej formuły nauczania. Nasza metoda jest najskuteczniejsza w formule 1-na-1 (Ty i lektor) oraz 1-na-2. (Ty, druga osoba, lektor). Dzięki temu osiągasz swoje cele językowo prędko i w komfortowej atmosferze!

Co powinienem wziąć ze sobą na zajęcia?

Na pewno otwartą głowę i chęć poznawania nowych ludzi. Wychodzimy z założenia, że lekcja to doskonała okazja, by spotkały się osoby, które mają swoje unikalne doświadczenia, warte podania dalej. Lekcja jest doskonałym momentem, by się nimi dzielić, oczywiście w oparciu o język angielski. Aha, przyda Ci się również notatnik i długopis 🙂

Czy muszę się wiązać z Wami długoterminowymi umowami?

Nie 🙂 Przede wszystkim, zanim zaczniemy współpracę na pełnych obrotach, zaprosimy Cię na lekcję próbną, zapoznawczą, byś mógł/mogła poznać wybranego przez nas dla Ciebie lektora i zobaczyć, czy jest między Wami „chemia”. Pierwsza lekcja kosztuje 49 zł (60 minut) w przypadku zajęć indywidualnych i 59 zł (60 minut) w przypadku zajęć w parze, ale do niczego nie zobowiązuje. Dopiero po jej odbyciu podejmujesz decyzję, co dalej.

Okres zobowiązania ustalany jest indywidualnie, w oparciu o Twój cel nauki i związane z tym nakłady pracy, które trzeba będzie wykonać. Dla każdego klienta jednak dajemy 20% więcej czasu niż wymaga tego cel, na wypadek przypadków losowych, które wprowadziłyby przesunięcie w realizacji celu kursowego w ustalonym wspólnie terminie.

Co się stanie, jeśli rozpocznę kurs, a po jakimś czasie przestanę być z niego zadowolony?

W takiej sytuacji najważniejsza jest jedna rzecz, na którą zawsze stawiamy – szczerość. Jeśli coś nie idzie po Twojej myśli, to zawsze możesz to do nas zgłaszać przez telefon (609 880 727) lub e-mail (dziendobry@talkersi.pl). Jeśli sednem sprawy będzie pomyłka z naszej strony, to natychmiast zareagujemy i naprawimy „usterkę”. Jeśli lektor z jakiegokolwiek powodu przestanie spełniać Twoje oczekiwania, bezpłatnie i szybko przydzielimy Ci innego do kontynuacji kursu. Jeśli problem będzie leżał głębiej, to wspólnie poszukamy rozwiązania. Mówiąc krótko – komunikujmy wprost swoje potrzeby i spostrzeżenia, a współpraca na pewno ułoży się korzystnie dla obu stron 🙂

Czy zajmujecie się czymś jeszcze oprócz prowadzenia kursów języka angielskiego?

Dążymy do mistrzostwa w tym, czym się zajmujemy. Dlatego zdecydowaliśmy się obrać strategię pełnej koncentracji na jednej rzeczy – w tym przypadku są to kursy języka angielskiego, mające skutecznie przełamywać bariery mówienia u każdego ucznia, który do nas trafi. Na tym znamy się, jak mało kto, bo w to inwestujemy cały nasz czas, energię i pieniądze 🙂

Koszty, płatności

Ile to kosztuje?

Zacznijmy od tego, jaka jest tego wartość. Według badań różnica w zarobkach pomiędzy osobą mówiącą biegle po angielsku i taką, która operuje językiem na poziomie podstawowym, oscyluje wokół 1300 zł.

Wracając do cen – zakres cenowy naszych kursów zaczyna się od 79 zł za każde 60 minut z trenerem i 240 minut pracy własnej pod jego okiem. Realizujemy kursy indywidualne i w parach. Od doboru intensywności, która zawsze ustalana jest indywidualnie pod Ciebie, zależy finalny koszt.

Żeby ustalić, który kurs będzie najodpowiedniejszy dla Twoich aktualnych potrzeb, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer podany u dołu strony. Odpowiadamy w ciągu max. 48h, ale zazwyczaj szybciej.

Jak wygląda u Was sposób płatności?

Na ten moment przyjmujemy płatności wyłącznie przelewem. Na początku współpracy zapytamy Cię, czy wolisz płacić ratalnie, co miesiąc czy wolisz załatwić kwestię rozliczenia jedną płatnością za cały kurs – w tej drugiej opcji otrzymasz od nas rabat.

Prawda, że wygodne? Aha, ważna uwaga – faktury za lekcje przychodzą bezpośrednio z programu do fakturowania o nazwie TAXXO, także jeśli zobaczysz tę nazwę to najprawdopodobniej informacja o nowej płatności, a nie SPAM od jakiegoś nieznajomego marketera ?

Jakie są dane do przelewu za Wasze usługi?

Dla wygody naszych Klientów i przejrzystości rozliczeń każdy kursant na początku współpracy otrzymuje od nas swój indywidualny numer konta bankowego, przez który wnosi opłaty za naukę. Nasze konta są prowadzone przez bank PKO BP. Spółka, na którą założone jest konto, to Talkersi sp. z o.o.

Jakich danych do faktury potrzebujecie ode mnie?

Twoje imię, nazwisko, adres zamieszkania lub zameldowania i numer telefonu do kontaktu. Jeśli chcesz mieć fakturę wystawioną na firmę (i móc sobie wrzucić kurs w koszty) to, oprócz wspomnianych już danych, będzie potrzebna jeszcze nazwa firmy oraz jej NIP.

Inne tematy

Czy przewidujecie rabaty (np. dla studentów)?

Przygotowaliśmy cały wachlarz rabatów – niższą cenę możesz otrzymać m.in. za płatność za cały kurs z góry, uczęszczanie na lekcje w trakcie tzw. happy hours lub podpisanie umowy na większą ilość lekcji. Szczegółową wycenę poznasz kontaktując się z naszymi doradczyniami ds. kursu.

Dziewczyny czekają na kontakt z Twojej strony pod adresem – dziendobry@talkersi.pl. Lub pod nr tel – 609 880 727

Dlaczego mimo tak długiej listy pytań i odpowiedzi nie znalazłem rozwiązania nurtującej mnie kwestii?

Żebyśmy mogli udzielić Ci indywidualnej odpowiedzi ? Aby zadać swoje pytanie, napisz do nas maila używając formularza po prawej stronie.

Dlaczego mimo tak długiej listy pytań i odpowiedzi nie znalazłem rozwiązania nurtującej mnie kwestii?

Żebyśmy mogli udzielić Ci indywidualnej odpowiedzi ?
Aby zadać swoje pytanie, napisz do nas maila używając formularza poniżej.
Odpowiemy w najbliższej możliwej chwili.

Wypełnij formularz:

  Imię

  E-mail

  Telefon

  Wiadomość

  Zaufali nam

  Napisali o nas

  Dane kontaktowe

  Odpowiadamy na maile i telefony tak szybko jak to możliwe. Jeśli wolisz porozmawiać na żywo, zapraszamy na kawę do naszego biura w Gdyni: od poniedziałku do czwartku w godzinach 11-19, w piątek w godzinach 10-18.

  adres centrali

  ul. 10 Lutego 27/1
  81-364 Gdynia

  dziendobry@talkersi.pl

  Na wiadomości e-mail odpowiadamy w ciągu 24 godzin, najczęściej tego samego dnia.

  609 880 727

  Jeśli nie możemy odebrać (co się bardzo rzadko zdarza), to oddzwaniamy najszybciej jak to możliwe.

  Talkersi Talkbook
  Logo Talkersi Talkbook

  Zostaw swojego maila, żeby odebrać zniżkę, gdy wydamy nasz autorski podręcznik.

  Close Pop