Kontakt z Talkersi
Przejdź do treści

Kontakt z Talkersi

Masz pytania?

Złap z nami kontakt! Porozmawiaj z jedną z naszych Doradczyń do spraw kursu i poznaj szczegóły naszej oferty.
Nie musisz od razu decydować się na podjęcie kursu. Umów się z nami na lekcję próbną, a my pokażemy Ci nowe i skuteczne podejście do nauki języka angielskiego.

Poznajmy się bliżej!

Skontaktuj się z nami i napisz historię sukcesu z Talkersami!

  Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Talkersi.pl sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, przy ul. Łużyckiej 10, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk- Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000544763, posiadającą NIP 5862294976, REGON 360825279, zwaną dalej ‘Talkersi.pl’. Przed zaznaczeniem poniższych zgód zapoznaj się z pełną treścią klauzuli informacyjnej, którą znajdziesz TUTAJ

  Poznaj bliżej zespół administracji, którego praca jest regularnie oceniana przez kursantów na 94% i wyżej!

  Zuzia, Liderka Działu Doradczyń ds. kursu

  Uważna obserwatorka z indywidualnym podejściem do ludzi, która chętnie pozna Twoją historię z językiem angielskim i razem z Tobą postara się zmienić jej zakończenie na "Happy End". Z chęcią zorganizuje dla Ciebie lekcję zapoznawczą, wybierze odpowiedniego lektora i ustali szczegóły kursu, by nauka z Talkersami przebiegała śpiewająco. Pasjonatka udoskonalania życia poprzez pogłębianie wiedzy na różnorodne tematy. Czas wolny spędza wśród natury ze swoim czworonożnym przyjacielem lub ze znajomymi zwiedzając miejskie zakamarki. Fanka sportów zespołowych, samorozwoju, książek popularnonaukowych oraz piesków i ciekawostek.

  Julia, Doradczyni ds. kursu

  Odkąd sięga pamięcią zainteresowana nauką języków obcych. Z pewnością Cię tym zarazi i przejdzie do konkretów byś jak najszybciej mógł rozpocząć swoją przygodę z językiem angielskim. 🙂 Poza pracą trenuje, spaceruje ze swoim czworonogim przyjacielem, uczy się angielskiego oraz hiszpańskiego. Książki i seriale również nie są jej obce. W sezonie letnim weekendy spędza na Kaszubach, którymi jest zauroczona.

  Asia, Asystentka w Dziale Kadr

  Odpowiedzialna za wykonywanie czynności biurowych, porządkowanie potrzebnych dokumentów oraz nadzorowanie dokumentacji personalnej pracowników. Na co dzień szczęśliwa mama dwójki dzieci. Miłośniczka zwierząt, w domu ma agamę brodatą Leosię (jaszczurkę). Kocha podróże, te bliskie i dalekie. Uwielbia spacery po lesie, włoską i meksykańską kuchnię oraz czekoladę w każdej postaci. Miłośniczka szycia na maszynie.

  Sonia, Dyrektorka Operacyjna

  Long story short o historii Soni w Talkersach: od Doradczyni ds. kursu, przez Liderkę tego działu, do Dyrektorki Operacyjnej. Psycholożka biznesu. Przez niektórych zwana "Pani tabelka". Bardziej fact, ale też trochę fun 😉 Fanka swoich dwóch kocich adopciaków, a także feminatywów i pracy nad komunikacją. Najlepszy czas po godzinach to dla niej: spacery po lesie i obserwowanie ptaków, flat white na mleku sojowym, makao ze znajomymi, roślinne jedzenie i wycieczki rowerowe.

  Agata, Doradczyni ds. kursu

  Agata wprowadzi cię w świat języka angielskiego, dopasuje do Ciebie lektora pod względem Twoich ulubionych tematów i odpowie na każde pytanie. Z wykształcenia krawczyni i projektantka. Psia mama i kolekcjonerka roślin. Z muzyką nie rozstaje się na krok, zaczytuje się w przeróżnych książkach lub ogrywa gry komputerowe czy uczestniczy w sesji RPG. Serialem czy filmem też nie pogardzi. W weekendy z kolei przeistacza się w zaciekłą podróżniczkę – od spacerów w pobliskim lesie po zwiedzanie europejskich miast.

  Kinga, HR Specialist

  Zawodowo związana z ludźmi w postaci HRu, gdzie rozmawiając z innymi stara się więcej słuchać. W swojej pracy najbardziej ceni sobie komunikację. Prywatnie fotografuje, zdobywa górskie szczyty i zakreśla kolejne miejsca na mapie. Ostatnio zgłębia także tajniki ogrodnictwa.

  Alicja, Support Działu Doradczyń

  Alicja jako support w dziale doradców zajmuje się sprawami technicznymi związanymi z kursem. Poza wystawieniem umowy i pierwszej faktury zadba również o poinformowaniu lektora o twoim kursie. Po dopięciu wszystkich formalności przekaże cię w ręce innych działów Talkersowego zespołu. Jest ekspertką w zawiązywaniu kokardek na Talkbookach. Prywatnie fanka długich spacerów, rockowej muzyki i podcastów.

  Igor (on/jego), Support Działu Doradczyń

  Igor wspiera zespół Doradców poprzez uruchamianie lekcji zapoznawczych, wystawianie umów i faktur oraz dzielną walkę z kartonami przy pakowaniu Talkbooków. Jest też w stałym kontakcie z lektorami, upewniając się, że każdy kurs rozpocznie się gładko i terminowo. Prywatnie pasjonat psychologii, seksuologii i wegańskiego gotowania. Interesuje się też skincarem i zawsze chętnie pozna nowe ciekawostki ze świata zwierząt.

  Magda, Liderka Działu Metodyczek

  Magda jest lektorką oraz czuwa nad pracą zespołu metodycznego i lektorskiego, aby każda lekcja była w 100% spełnieniem potrzeb naszych Kursantów i Kursantek. Prywatnie uwielbia odpoczywać w lesie z dala od Internetu. Gdyby nie ogromna pasja do angielskiego, to wybrałaby muzykę.

  Marta, Opiekunka Talkersa

  Niepoprawna optymistka i perfekcjonistka. Mimo niskiego wzrostu, nie można jej nie zauważyć, ponieważ dużo mówi i zawsze można ją usłyszeć. Kocha wszystkie zwierzęta, ale koty mają szczególne miejsce w jej sercu. Lubi śpiewać (chociaż wstydzi się publicznie), rysować, piec i gotować. Uwielbia włoską kuchnię.

  Sandra, Metodyczka

  Sandra jest lektorką, ale przede wszystkim ekspertką od zadań specjalnych! Przygotowuje materiały dydaktyczne, wspiera naszych Lektorów i Lektorki w ich codziennej pracy oraz czuwa nad jakością prowadzonych zajęć. Prywatnie uwielbia czytać książki, oglądać filmy i seriale, robić zdjęcia, podróżować i testować nowe przepisy kulinarne.

  Karolina, Liderka Działów Rekrutacji i Wdrożenia

  Po ponad pięciu latach pracy Karoliny jako lektorki, jej dodatkowa ścieżka rekruterki-wdrożeniowca przerodziła się w pełnowymiarową rolę. Jej zadanie to sprawować pieczę nad działami Rekrutacji i Wdrożenia, a także witanie nowych lektorów w Talkersowych progach. Jako absolwentka filologii angielskiej ze specjalizacją literaturoznawczą, pasjonuje się analizą filmów i książek, a już szczególnie tych zahaczających o fantastykę i wszelakie mitologie. W czasie wolnym uznaje się za amatorską artystyczną duszę, której największym marzeniem jest napisanie własnej książki (choćby do szuflady) oraz zostanie opiekunem (koniecznie) dużego psa.

  Nikola, Liderka Działu Opiekunek_ów Talkersa

  Nikola poza czuwaniem nad pracą Działu Opiekunek_ów, uwielbia w kreatywny sposób podchodzić do codziennych czynności i znajdować innowacyjne rozwiązania. Wolny czas najchętniej spędza na świeżym powietrzu, jeżdżąc na rowerze czy rolkach. Największa fanka true crime, kultury hip-hopowej i sudoku. Jeżeli potrzebujesz porady w jakiejkolwiek kwestii, to Nikola chętnie Ci pomoże lub pokieruje Ciebie do odpowiedniego działu 🙂

  Czekamy na Ciebie – skontaktuj się z nami!

  Odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w wyborze kursu i lektora. Kontakt 👇

  +48 609 880 727
  Zadzwoń do nas! Porozmawiamy z Tobą w godzinach otwarcia biura.

  doradca@talkersi.pl
  Napisz do nas! Odpiszemy jak najszybciej na Twoje pytania.

  ul. Łużycka 10, 81-537 Gdynia
  Odwiedź nasze biuro!

  5862294976
  Numer NIP

  360825279
  Numer REGON

  Pn – Pt: 10:00-18:00
  Godziny otwarcia

  Informacje dotyczące kursów

  Nasze kursy prowadzimy w trybie on-line.
  Korzystamy z takich platform jak Skype, Zoom, Whatsapp, Google Meet i inne.

  Zastanawiasz się nad terminem?
  Lekcje angielskiego prowadzimy przez cały tydzień razem z weekendami od 8:00 do 21:00.

  Nie możesz się zdecydować? Nie wiesz, czy nasz kurs jest dla Ciebie?
  Nic prostszego! Zapisz się na lekcję próbną i dopasuj kurs pod swoje indywidualne potrzeby!

  Jeżeli obawiasz się, że Twoje warunki nie mieszczą się w ramach oferowanych kursów, a Twoje potrzeby są specjalne i nietypowe – napisz do nas i porozmawiamy o tym, co możemy Ci zaproponować.

  Umów się na lekcję próbną i zbadaj swój poziom angielskiego, aby precyzyjnie określić jaki progres chcesz osiągnąć.

  Talkersów tworzą
  Ci wspaniali ludzie
  IMG_1051-1-scaled
  IMG_4721
  93873307_511047642921846_6617146848979189760_n-1
  Iryna Vadan
  lektor_angielskiego_jurek
  talkersiprofilowkib-13-scaled
  Bartosz Rozdolski
  lektor_angielskiego_MICHAL
  lektor_angielskiego_KSENIA
  talkersiprofilowkib-15-scaled
  talkersiprofilowkib-1-scaled
  lektor_angielskiego_JAN
  lektor_angielskiego_SYLWIA
  lektor_angielskiego_LIAM
  lektor_angielskiego_KATARZYNA-scaled
  lektor_angielskiego_ANZHALIKA
  Magda Kubit
  lektor_angielskiego_RADOSLAW
  ASIA-1
  ZUZIA-kwadrat
  SONIA-1
  Nikola kopia
  Magda_Talkbook_(1)
  lektor_agielskiego_OLAR
  lektor_angielskiego_KINGAW
  lektor_angielskiego_ZUZIAP
  lektor_angielskiego_KACPER
  lektorka_angielskiego_ZOFIA
  lektor_angielskiego_KASIAP
  lektor_angielskiego_KAROLINAK
  lektor_angielskiego_MARIA
  lektor_angielskiego_ELA
  lektor_angielskiego_IZABELA
  lektor_angielskiego_VERONIKA
  lektor_angielskiego_ALEKSANDRAK(1) kopia
  lektor_angielskiego_DOROTAC
  lektor_angielskiego_IDA
  lektor_angielskiego_SZYMONR
  lektor_angielskiego_SEBASTIANG
  Franciszek Pawłowski
  lektor_angielskiego_GRZEGORZ
  lektor_angielskiego_AGATA
  lektor_angielskiego_IGOR
  lektor_angielskiego_GANA
  lektor_angielskiego_MICHELINE
  lektor_angielskiego_yuliya
  lektor_angielskiego_KUBA
  lektor_angielskiego_KATARZYNAD
  lektor_angielskiego_KAROLJ
  lektor_angielskiego_FLORA
  lektor_angielskiego_JULIAM
  lektor_angielskiego_KASIAD
  lektor_angielskiego_SHANARZ
  lektor_angielskiego_JULIAP
  lektor_angielskiego_GUNEL
  lektor_angielskiego_MAHIZHA
  lektor_angielskiego_MARIAR
  lektor_angielskiego_AARON
  lektor_angielskiego_JOSEPHINE
  lektor_angielskiego_MARIAB
  lektor_angielskiego_NATALIAJ
  lektor_angielskiego_CHRIS
  lektor_angielskiego_STEVEN
  lektor_angielskiego_HUBERT
  lektor_angielskiego_EVELYN
  lektor_angielskiego_WERONIKAK
  lektor_angielskiego_PATRYCJAM
  lektor_angielskiego_CLODAGH
  lektor_angielskiego_MACIEJ
  lektor_angielskiego_wiola
  lektor_angielskiego_ARTURC
  lektor_angielskiego_OLAL
  lektor_angielskiego_MALGOSIAM
  lektor_angielskiego_RITA
  lektor_angielskiego_JULIAT
  lektor_angielskiego_kateryna
  lektor_angielskiego_NANCY
  lektor_angielskiego_MARIAC
  lektor_angielskiego_SZYMONS
  lektor_angielskiego_STEPHEND
  lektor_angielskiego_AGNIESZKAJ
  lektor_angielskiego_OLGA
  lektor_angielskiego_ANNA
  lektor_angielskiego_ZOFIAM
  lektor_angielskiego_DOMINIKAP
  lektor_angielskiego_ZHYLDYZ
  lektor_angielskiego_JOANNAJP
  lektor_angielskiego_MARKO
  lektor_angielskiego_OKSANA
  lektor_angielskiego_JAMEST
  lektor_angielskiego_STEFAN
  lektor_angielskiego_KEVIN