Autorska metoda nauki angielskiego by Talkersi
Przejdź do treści

Autorska metoda Talkersów!

Wierzymy, że najłatwiej i najskuteczniej nauczysz się mówić poprzez rozmowę. Dlatego nasza autorska metoda nauki jest oparta na konwersacjach z lektorem oraz Twoją pracę własną. Lektor dopasuje poziom nauki do Twoich umiejętności, gwarantując pełne zrozumienie lekcji, a Ty naturalnie zaczniesz myśleć w języku angielskim.

Zapomnij o wkuwaniu słówek i stresującym wywoływaniu do odpowiedzi w szkole — postaw na partnerskie rozmowy z wybranym przez Ciebie lektorem na tematy, które naprawdę Cię interesują.

Co robimy, abyś szybciej i prościej nauczył się angielskiego?

Kurs 1 na 1 i to online

100% uwagi na Tobie w 100% po angielsku. Chcemy, abyś czuł się komfortowo i swobodnie, a cała uwaga naszego lektora była skupiona na Twoim rozwoju. Dlatego stawiamy na konwersację 1:1 lub w parach. W ten sposób mamy możliwość bieżącego moderowania konwersacji tak, by była dla Ciebie interesująca i abyś wyniósł z niej jak najwięcej.

Twoje zainteresowania — Twoja przestrzeń

Przyswajanie języka obcego przynosi najlepsze i najszybsze efekty, kiedy pracujesz na materiałach, które Cię interesują. Dlatego nasi lektorzy przygotowują się do lekcji na podstawie Twojego profilu i oczekiwań tak, byś czerpał przyjemność z rozmowy i czuł się komfortowo. Tematykę zajęć i słownictwo wypracowujesz razem z lektorem tak, abyś miał pewność, że rozwijasz się w kierunku, który Cię interesuje.

Mówisz i masz, masz i mówisz

Każdy kurs tworzymy indywidualnie, według Twoich potrzeb i celu. Nie na rok szkolny, nie trzy razy w tygodniu — częstotliwość kursu zależy od Ciebie, a jego długość od tego co chcesz osiągnąć. Dobieramy ilość godzin na podstawie Twojego aktualnego poziomu angielskiego oraz w zależności od Twojego celu. Nie musisz wiedzieć, czy chcesz być zaawansowany czy komunikacyjny — wystarczy, że powiesz nam do czego angielski jest Ci potrzebny, a my zaproponujemy Ci rozwiązanie.

Nie potrzebujesz nas, byśmy patrzyli, jak wypełniasz zadania gramatyczne na lekcji. To, gdzie wnosimy wartości, to dostarczanie kontaktu z żywym językiem. Dlatego każda lekcja odbywa się 100% po angielsku.

Wierzymy, że najłatwiej i najskuteczniej nauczysz się mówić poprzez… mówienie. Dlatego nasza autorska metoda nauki opiera się na intensywnych i ciekawych konwersacjach 1:1 z lektorem, dedykowanych i interesujących Cię materiałach dydaktycznych oraz Twoim pełnym komforcie i systematycznej pracy własnej.

Wiktor Jodłowski
założyciel Talkersów

Nad jakością nauczania i dbaniem o ciekawe scenariusze lekcji czuwają nasze metodyczki — Magda i Sandra!

Po poznaniu Twoich potrzeb i celów przygotujemy personalizowany program kursu, który pomoże Ci wejść na wyższy level angielskiego. Dzięki naszej metodzie łatwo przyswoisz nową wiedzę, poczujesz progres w nauce i swobodzie mówienia.


100% uwagi na Tobie, 100% rozmowy po angielsku, czyli szybkie przełamanie bariery językowej


udoskonalenie wymowy i wzbogacenie słownictwa – bez wkuwania


materiały edukacyjne, które Cię interesują i utrwalają zdobytą na lekcji wiedzę

Social proof? Poznaj success stories naszych absolwentów! 8-year track record.💬

Track record (pol. osiągnięcia) – wszystkie sukcesy i porażki osoby/organizacji rozpatrywane całościowo.

Przez 8 lat pomogliśmy 3000 naszych absolwentów w osiągnięciu ich sukcesów. Poznaj ich historie i dołącz do grona kursantów!

Izabela, Analityczka ds. Rozwiązań Biznesowych

Iza dołączyła do Talkersowej rodziny w kwietniu 2018 roku. Bała się mówić po angielsku, wstydziła się popełnianych błędów i czuła, że jest w niej ogromna bariera komunikacyjna. Po kilku miesiącach, jak sama stwierdziła, „zaczęła gadać jak najęta”. Lekcje z Martą i Mikołajem pozwoliły jej uwierzyć w siebie i podnieść swoje kompetencje językowe, co bardzo szybko zaprocentowało w życiu codziennym. Regularna praca, zaufanie do prowadzących i szczypta cierpliwości sprawiły, że Iza swobodnie rozmawia w każdych okolicznościach. Jej ulubione motto: „Never let the fear of striking out keep you from playing the game!” nabrało nowego znaczenia.

Elżbieta, Specjalistka ds. badań klinicznych

Ela rozpoczęła kurs, aby poczuć się komfortowo w swojej pracy. Po prawie 2 latach przerwy zawodowej (urlop macierzyński) czuła, że potrzebuje wsparcia. W trakcie kursu wyraźnie poprawiła swój poziom językowy i zyskała cenną umiejętność bycia sobą w języku obcym – luźnej i sympatycznej komunikacji po angielsku. Zawsze z uśmiechem podchodziła do proponowanych przez lektorkę materiałów, dzieliła się ciekawymi przemyśleniami i pilnie pracowała nad progresem w Talkersach, łącząc ten proces z byciem mamą.

Marcin, Odpowiedzialny za doskonalenie łańcucha dostaw

To jeden z uczniów, którego w biurze Talkersów rozpoznają wszyscy. „Ten Marcin”, czyli facet od piwa, który przygodę z Talkersami rozpoczął 2,5 roku temu.
W tym czasie dzięki swej determinacji i otwartości zrobił spory postęp. Choć początki nie były łatwe – był spięty i przerażony koniecznością mówienia po angielsku – zgodnie z dewizą Talkersów „Przełamujemy bariery mówienia po angielsku” teraz nawija tak, że jego nauczycielce Jagodzie niekiedy nie starcza czasu, żeby omówić pracę domową.
Kurs zaczynał od poziomu około A2; teraz przygotowuje i omawia po angielsku zagadnienia, chętnie dzieli się doświadczeniem ze swoimi kolegami z innych krajów, a także swobodnie rozmawia z ludźmi podczas Social English Nights.

Kasia, Z-ca Głównego Księgowego

Kasia to tytan pracy. Jej ogromny postęp wynikał głównie z jej własnego wysiłku i zaangażowania. Uczęszcza na lekcje z Mikołajem już od ponad roku. Kasia zaczynała kurs od odświeżenia wiedzy zdobytej w czasach licealnych. Mimo wielu obowiązków służbowych i domowych oraz sportowego trybu życia była zawsze dobrze przygotowana do zajęć. Za każdym wykonywała wszystkie zadania, zarówno obowiązkowe jak i dodatkowe. Piątek, świątek, niedziela – nie było żadnych wymówek – same konkrety na każdych zajęciach. Dzisiaj potrafi swobodnie porozmawiać o… trendach w księgowości, różnicach w kulturze organizacyjnej w poszczególnych typach firm czy… wypadach na narty!

Zapisz się na Talkersowy newsletter i zdobywaj wiedzę oraz materiały o skutecznej nauce języka angielskiego.

Bądź na bieżąco z promocjami i zniżkami!

  Kiedy zobaczysz efekty kursu?

  Dzięki regularnym konwersacjom po angielsku z Twoim lektorem i własnym treningom językowym na podstawie dedykowanych materiałów edukacyjnych, efekty kursu zobaczysz już po 30 dniach! Czego możesz się spodziewać?

  1-2 miesiące
  Przełamujesz barierę mówienia

  4-6 miesięcy
  Komunikujesz się samodzielnie

  Maksymalnie 12 miesięcy
  Rozumiesz i rozmawiasz w pełni swobodnie

  Maksymalnie 24 miesiące
  Myślisz po angielsku i osiągasz biegłość językową

  timeline timeline-first timeline-second timeline-third timeline-fourth

  Wątpisz w siebie i myślisz, że to niemożliwe, że już niebawem będziesz komunikować się sprawnie po angielsku?

  Każdy, kto uczy się języka obcego ma podobne problemy co Ty. Nieważne czy dopiero rozpoczynasz naukę, czy ją kontynuujesz. Jest pewien etap, na którym zdajesz sobie sprawę, że poziom Twojego angielskiego staje się niewygodnym ograniczeniem.

  Czas przestać unikać trudnych sytuacji, w których krępujesz się mówić po angielsku. Nabierz pewności siebie i zacznij rozmawiać po angielsku ze swoim prywatnym lektorem. Wejdź na wyższy level komunikacji i spełniaj swoje marzenia!

  Masz pytania?
  Zadzwoń do nas już teraz +48 609 880 727 lub
  wyślij wiadomość mailową przez formularz

   Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Talkersi.pl sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, przy ul. Myśliwskiej 20B/5, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk- Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000544763, posiadającą NIP 5862294976, REGON 360825279, zwaną dalej ‘Talkersi.pl’. Przed zaznaczeniem poniższych zgód zapoznaj się z pełną treścią klauzuli informacyjnej, którą znajdziesz TUTAJ
   Copyright 2022 - Talkersi.pl
   Created by
   Talkersów tworzą
   Ci wspaniali ludzie
   IMG_1051-1-scaled
   lektor_angielskiego_NATALIA
   lektor_angielskiego_AGATA
   Adam Janus
   talkersikwadrat-1-scaled
   talkersikwadrat-2-scaled
   talkersiprofilowkib-2-scaled
   IMG_4721
   93873307_511047642921846_6617146848979189760_n-1
   lektor_angielskiego_MICHALINA
   Anna Chychkan
   Iryna Vadan
   lektor_angielskiego_jurek
   talkersikwadrat-21-scaled
   talkersiprofilowkib-17-scaled
   talkersikwadrat-27-scaled
   Aleksander Adamczyk
   talkersiprofilowkib-13-scaled
   lektorka_angielskiego_weronikag
   lektor_angielskiego_piotr
   Bartosz Rozdolski
   lektor_angielskiego_MICHAL
   lektor_angielskiego_KINGA
   Marta Harężlak
   Maria Kravchuk
   lektor_angielskiego_KSENIA
   talkersiprofilowkib-15-scaled
   talkersikwadrat-8-scaled
   lektor_angielskiego_AGNIESZKA-scaled
   Jane Bilyk
   Gloria Zhou
   lektor_angielskiego_KEVIN-scaled
   Michał Gutowski
   lektor_angielskiego_BARTEK
   talkersiprofilowkib-1-scaled
   lektor_angielskiego_BARBARA-scaled
   lektor_angielskiego_JAN
   lektor_angielskiego_SYLWIA
   lektor_angielskiego_KATSIARYNA
   Agata Pyka
   Gosia Chmiela
   lektor_angielskiego_SZYMON-scaled
   lektor_angielskiego_MICHALM
   lektor_angielskiego_FILIPK
   lektor_angielskiego_MARCY-scaled
   lektor_angielskiego_LIAM
   lektor_angielskiego_JULIA
   lektor_angielskiego_ADAM
   lektor_angielskiego_WIKTORJ-scaled
   lektor_angielskiego_KATARZYNA-scaled
   lektor_angielskiego_MICHALINAS-scaled
   Julia Kieloch
   Adrianna Antczak
   Kamila Lyushyk
   lektor_angielskiego_ANZHALIKA
   Magda Kubit
   Andrzej Wasilewski
   Kamila Zając
   lektor_angielskiego_OLAK
   lektor_angielskiego_JULIAA
   lektor_angielskiego_RADOSLAW
   lektor_angielskiego_TETIANAK
   OLIWIA DEMBOWSKA-1
   ASIA-1
   Aleksandra Kalinowska NIE PUBLIKOWAC NIGDZIE POZA WWW
   ZUZIA-kwadrat
   SONIA-1
   Ala
   Natalia
   Ola DzDz
   Karolina Kaminska
   Julia
   Marta Zadrozna kopia
   Lara
   Nikola kopia
   GRAZKA
   ANKA
   Magda_Talkbook_(1)