Autorska metoda nauki angielskiego by Talkersi
Przejdź do treści

Autorska metoda Talkersów!

Wierzymy, że najłatwiej i najskuteczniej nauczysz się mówić poprzez rozmowę. Dlatego nasza autorska metoda nauki angielskiego jest oparta na konwersacjach z lektorem oraz Twoją pracę własną. Lektor dopasuje poziom nauki do Twoich umiejętności, gwarantując pełne zrozumienie lekcji, a Ty naturalnie zaczniesz myśleć w języku angielskim.

Zapomnij o wkuwaniu słówek i stresującym wywoływaniu do odpowiedzi w szkole — postaw na partnerskie rozmowy z wybranym przez Ciebie lektorem na tematy, które naprawdę Cię interesują.

kurs języka angielskiego online, kurs języka angielskiego dla początkujących, kurs języka angielskiego angielski biznesowy, zajęcia online angielski, talkersi, gdańsk, gdynia, sopot, warszawa, wrocław, kraków, poznań

Co robimy, abyś szybciej i prościej nauczył się angielskiego?

kurs języka angielskiego, kurs języka angielskiego online, kurs języka angielskiego dla początkujących, kurs języka angielskiego angielski biznesowy, zajęcia online angielski, szkoła języka angielskiego, talkersi, gdańsk, gdynia, sopot, warszawa, wrocław, kraków, poznań,
Kurs 1 na 1 i to online

100% uwagi na Tobie w 100% po angielsku. Chcemy, abyś czuł się komfortowo i swobodnie, a cała uwaga naszego lektora była skupiona na Twoim rozwoju. Dlatego stawiamy na konwersację 1:1 lub w parach. W ten sposób mamy możliwość bieżącego moderowania konwersacji tak, by była dla Ciebie interesująca i abyś wyniósł z niej jak najwięcej.

ile zarabia lektor angielskiego, Talkersi opinie, praca lektora rekrutacja, Talkersi praca opinie
Twoje zainteresowania — Twoja przestrzeń

Przyswajanie języka obcego przynosi najlepsze i najszybsze efekty, kiedy pracujesz na materiałach, które Cię interesują. Dlatego nasi lektorzy przygotowują się do lekcji na podstawie Twojego profilu i oczekiwań tak, byś czerpał przyjemność z rozmowy i czuł się komfortowo. Tematykę zajęć i słownictwo wypracowujesz razem z lektorem tak, abyś miał pewność, że rozwijasz się w kierunku, który Cię interesuje.

kurs języka angielskiego angielski biznesowy, zajęcia online angielski, szkoła języka angielskiego, talkersi, gdańsk, gdynia, sopot, warszawa, wrocław, kraków, poznań, praca lektora Nagielskiego, praca lektora angielskiego zdalna, zdalna praca lektora, ile zarabia lektor angielskiego, Talkersi opinie, praca lektora rekrutacja, Talkersi praca opinie
Mówisz i masz, masz i mówisz

Każdy kurs tworzymy indywidualnie, według Twoich potrzeb i celu. Nie na rok szkolny, nie trzy razy w tygodniu — częstotliwość kursu zależy od Ciebie, a jego długość od tego co chcesz osiągnąć. Dobieramy ilość godzin na podstawie Twojego aktualnego poziomu angielskiego oraz w zależności od Twojego celu. Nie musisz wiedzieć, czy chcesz być zaawansowany czy komunikacyjny — wystarczy, że powiesz nam do czego angielski jest Ci potrzebny, a my zaproponujemy Ci rozwiązanie.

kurs języka angielskiego online, kurs języka angielskiego dla początkujących, kurs języka angielskiego angielski biznesowy, zajęcia online angielski, szkoła języka angielskiego, talkersi, gdańsk, gdynia, sopot, warszawa, wrocław, kraków, poznań, praca lektora angielskiego
Nie potrzebujesz nas, byśmy patrzyli, jak wypełniasz zadania gramatyczne na lekcji. To, gdzie wnosimy wartości, to dostarczanie kontaktu z żywym językiem. Dlatego każda lekcja odbywa się 100% po angielsku.

Wierzymy, że najłatwiej i najskuteczniej nauczysz się mówić poprzez… mówienie. Dlatego nasza autorska metoda nauki opiera się na intensywnych i ciekawych konwersacjach 1:1 z lektorem, dedykowanych i interesujących Cię materiałach dydaktycznych oraz Twoim pełnym komforcie i systematycznej pracy własnej.

Wiktor Jodłowski
założyciel Talkersów

Nad jakością nauczania i dbaniem o ciekawe scenariusze lekcji czuwają nasze metodyczki — Magda i Sandra!

Po poznaniu Twoich potrzeb i celów przygotujemy personalizowany program kursu, który pomoże Ci wejść na wyższy level angielskiego. Dzięki naszej metodzie łatwo przyswoisz nową wiedzę, poczujesz progres w nauce i swobodzie mówienia.


100% uwagi na Tobie, 100% rozmowy po angielsku, czyli szybkie przełamanie bariery językowej


udoskonalenie wymowy i wzbogacenie słownictwa – bez wkuwania


materiały edukacyjne, które Cię interesują i utrwalają zdobytą na lekcji wiedzę

kurs języka angielskiego, kurs języka angielskiego online, kurs języka angielskiego dla początkujących, kurs języka angielskiego angielski biznesowy, zajęcia online angielski, szkoła języka angielskiego, talkersi, gdańsk, gdynia, sopot, warszawa, wrocław, kraków, poznań, praca lektora Nagielskiego, praca lektora angielskiego zdalna, zdalna praca lektora, ile zarabia lektor angielskiego, Talkersi opinie, praca lektora rekrutacja, Talkersi praca opinie

Social proof? Poznaj opinie o Talkersi naszych absolwentów! 10-year track record.💬

Track record (pol. osiągnięcia) – wszystkie sukcesy i porażki osoby/organizacji rozpatrywane całościowo.

Przez 10 lat pomogliśmy 4000 naszych absolwentów w osiągnięciu ich sukcesów. Poznaj ich historie i dołącz do grona kursantów!

Izabela, Analityczka ds. Rozwiązań Biznesowych

Iza dołączyła do Talkersowej rodziny w kwietniu 2018 roku. Bała się mówić po angielsku, wstydziła się popełnianych błędów i czuła, że jest w niej ogromna bariera komunikacyjna. Po kilku miesiącach, jak sama stwierdziła, „zaczęła gadać jak najęta”. Lekcje z Martą i Mikołajem pozwoliły jej uwierzyć w siebie i podnieść swoje kompetencje językowe, co bardzo szybko zaprocentowało w życiu codziennym. Regularna praca, zaufanie do prowadzących i szczypta cierpliwości sprawiły, że Iza swobodnie rozmawia w każdych okolicznościach. Jej ulubione motto: „Never let the fear of striking out keep you from playing the game!” nabrało nowego znaczenia.

Elżbieta, Specjalistka ds. badań klinicznych

Ela rozpoczęła kurs, aby poczuć się komfortowo w swojej pracy. Po prawie 2 latach przerwy zawodowej (urlop macierzyński) czuła, że potrzebuje wsparcia. W trakcie kursu wyraźnie poprawiła swój poziom językowy i zyskała cenną umiejętność bycia sobą w języku obcym – luźnej i sympatycznej komunikacji po angielsku. Zawsze z uśmiechem podchodziła do proponowanych przez lektorkę materiałów, dzieliła się ciekawymi przemyśleniami i pilnie pracowała nad progresem w Talkersach, łącząc ten proces z byciem mamą.

Marcin, Odpowiedzialny za doskonalenie łańcucha dostaw

To jeden z uczniów, którego w biurze Talkersów rozpoznają wszyscy. „Ten Marcin”, czyli facet od piwa, który przygodę z Talkersami rozpoczął 2,5 roku temu.
W tym czasie dzięki swej determinacji i otwartości zrobił spory postęp. Choć początki nie były łatwe – był spięty i przerażony koniecznością mówienia po angielsku – zgodnie z dewizą Talkersów „Przełamujemy bariery mówienia po angielsku” teraz nawija tak, że jego nauczycielce Jagodzie niekiedy nie starcza czasu, żeby omówić pracę domową.
Kurs zaczynał od poziomu około A2; teraz przygotowuje i omawia po angielsku zagadnienia, chętnie dzieli się doświadczeniem ze swoimi kolegami z innych krajów, a także swobodnie rozmawia z ludźmi podczas Social English Nights.

Kasia, Z-ca Głównego Księgowego

Kasia to tytan pracy. Jej ogromny postęp wynikał głównie z jej własnego wysiłku i zaangażowania. Uczęszcza na lekcje z Mikołajem już od ponad roku. Kasia zaczynała kurs od odświeżenia wiedzy zdobytej w czasach licealnych. Mimo wielu obowiązków służbowych i domowych oraz sportowego trybu życia była zawsze dobrze przygotowana do zajęć. Za każdym wykonywała wszystkie zadania, zarówno obowiązkowe jak i dodatkowe. Piątek, świątek, niedziela – nie było żadnych wymówek – same konkrety na każdych zajęciach. Dzisiaj potrafi swobodnie porozmawiać o… trendach w księgowości, różnicach w kulturze organizacyjnej w poszczególnych typach firm czy… wypadach na narty!

Zapisz się na Talkersowy newsletter i zdobywaj wiedzę oraz materiały o skutecznej nauce języka angielskiego.

Bądź na bieżąco z promocjami i zniżkami!

  Kiedy zobaczysz efekty kursu?

  Dzięki regularnym konwersacjom po angielsku z Twoim lektorem i własnym treningom językowym na podstawie dedykowanych materiałów edukacyjnych, efekty kursu zobaczysz już po 30 dniach! Czego możesz się spodziewać?

  1-2 miesiące
  Przełamujesz barierę mówienia

  4-6 miesięcy
  Komunikujesz się samodzielnie

  Maksymalnie 12 miesięcy
  Rozumiesz i rozmawiasz w pełni swobodnie

  Maksymalnie 24 miesiące
  Myślisz po angielsku i osiągasz biegłość językową

  timeline timeline-first timeline-second timeline-third timeline-fourth

  Wątpisz w siebie i myślisz, że to niemożliwe, że już niebawem będziesz komunikować się sprawnie po angielsku?

  Każdy, kto uczy się języka obcego ma podobne problemy co Ty. Nieważne czy dopiero rozpoczynasz naukę, czy ją kontynuujesz. Jest pewien etap, na którym zdajesz sobie sprawę, że poziom Twojego angielskiego staje się niewygodnym ograniczeniem.

  Czas przestać unikać trudnych sytuacji, w których krępujesz się mówić po angielsku. Nabierz pewności siebie i zacznij rozmawiać po angielsku ze swoim prywatnym lektorem. Wejdź na wyższy level komunikacji i spełniaj swoje marzenia!

  kurs języka angielskiego, kurs języka angielskiego online, kurs języka angielskiego dla początkujących, kurs języka angielskiego angielski biznesowy, zajęcia online angielski, szkoła języka angielskiego, talkersi, gdańsk, gdynia, sopot, warszawa, wrocław, kraków, poznań

  Masz pytania?
  Wyślij do nas wiadomość mailową przez formularz

   Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Talkersi.pl sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, przy ul. Łużyckiej 10, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk- Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000544763, posiadającą NIP 5862294976, REGON 360825279, zwaną dalej ‘Talkersi.pl’. Przed zaznaczeniem poniższych zgód zapoznaj się z pełną treścią klauzuli informacyjnej, którą znajdziesz TUTAJ
   Talkersów tworzą
   Ci wspaniali ludzie
   IMG_1051-1-scaled
   IMG_4721
   93873307_511047642921846_6617146848979189760_n-1
   Iryna Vadan
   lektor_angielskiego_jurek
   talkersiprofilowkib-13-scaled
   Bartosz Rozdolski
   lektor_angielskiego_MICHAL
   lektor_angielskiego_KSENIA
   talkersiprofilowkib-15-scaled
   talkersiprofilowkib-1-scaled
   lektor_angielskiego_JAN
   lektor_angielskiego_SYLWIA
   lektor_angielskiego_LIAM
   lektor_angielskiego_KATARZYNA-scaled
   lektor_angielskiego_ANZHALIKA
   Magda Kubit
   lektor_angielskiego_RADOSLAW
   ASIA-1
   ZUZIA-kwadrat
   SONIA-1
   Nikola kopia
   Magda_Talkbook_(1)
   lektor_agielskiego_OLAR
   lektor_angielskiego_KINGAW
   lektor_angielskiego_ZUZIAP
   lektor_angielskiego_KACPER
   lektorka_angielskiego_ZOFIA
   lektor_angielskiego_KASIAP
   lektor_angielskiego_KAROLINAK
   lektor_angielskiego_MARIA
   lektor_angielskiego_ELA
   lektor_angielskiego_IZABELA
   lektor_angielskiego_VERONIKA
   lektor_angielskiego_ALEKSANDRAK(1) kopia
   lektor_angielskiego_DOROTAC
   lektor_angielskiego_IDA
   lektor_angielskiego_SZYMONR
   lektor_angielskiego_SEBASTIANG
   Franciszek Pawłowski
   lektor_angielskiego_GRZEGORZ
   lektor_angielskiego_AGATA
   lektor_angielskiego_IGOR
   lektor_angielskiego_GANA
   lektor_angielskiego_MICHELINE
   lektor_angielskiego_yuliya
   lektor_angielskiego_KUBA
   lektor_angielskiego_KATARZYNAD
   lektor_angielskiego_KAROLJ
   lektor_angielskiego_FLORA
   lektor_angielskiego_JULIAM
   lektor_angielskiego_KASIAD
   lektor_angielskiego_SHANARZ
   lektor_angielskiego_JULIAP
   lektor_angielskiego_GUNEL
   lektor_angielskiego_MAHIZHA
   lektor_angielskiego_MARIAR
   lektor_angielskiego_AARON
   lektor_angielskiego_JOSEPHINE
   lektor_angielskiego_MARIAB
   lektor_angielskiego_NATALIAJ
   lektor_angielskiego_CHRIS
   lektor_angielskiego_STEVEN
   lektor_angielskiego_HUBERT
   lektor_angielskiego_EVELYN
   lektor_angielskiego_WERONIKAK
   lektor_angielskiego_PATRYCJAM
   lektor_angielskiego_CLODAGH
   lektor_angielskiego_MACIEJ
   lektor_angielskiego_wiola
   lektor_angielskiego_ARTURC
   lektor_angielskiego_OLAL
   lektor_angielskiego_MALGOSIAM
   lektor_angielskiego_RITA
   lektor_angielskiego_JULIAT
   lektor_angielskiego_kateryna
   lektor_angielskiego_NANCY
   lektor_angielskiego_MARIAC
   lektor_angielskiego_SZYMONS
   lektor_angielskiego_STEPHEND
   lektor_angielskiego_AGNIESZKAJ
   lektor_angielskiego_OLGA
   lektor_angielskiego_ANNA
   lektor_angielskiego_ZOFIAM
   lektor_angielskiego_DOMINIKAP
   lektor_angielskiego_ZHYLDYZ
   lektor_angielskiego_JOANNAJP
   lektor_angielskiego_MARKO
   lektor_angielskiego_OKSANA
   lektor_angielskiego_JAMEST
   lektor_angielskiego_STEFAN
   lektor_angielskiego_KEVIN