Lektorzy angielskiego, native speakers - Talkersi
Przejdź do treści

Poznaj #DreamTeam!

Jako zespół spaja nas to, że kierujemy się wspólnymi wartościami: indywidualnością, prawdą, empatią, skutecznością i zespołowością. Dzięki temu, że każdy z nas jest inny, tworzymy tak ciekawy zespół, który cały czas inspiruje się wzajemnie i uczy się czegoś nowego.

Poznaj naszych lektorów i wybierz kogoś, z kim poczujesz flow!

Jedno ważne pytanie – dlaczego Talkersi?

Ludzka empatia

Bo jesteśmy przyjaźni, pomocni. Zawsze zadajemy sobie pytanie – jak to jest być po tej drugiej stronie? Dzięki temu możemy dostrzec perspektywę drugiego człowieka i wnieść wartość w jego życie.

Skuteczność i doświadczenie

Bo jesteśmy na rynku 8 lat i cały czas rozwijamy nasz zespół. Spod naszych rąk wypuściliśmy 3000 absolwentów, którzy osiągnęli swoje cele.

Przełamanie bariery językowej

A co najważniejsze – uwierzysz w swoje umiejętności i zapomnisz o stresie związanym z rozmową w języku angielskim – w pracy, w podróży, wśród znajomych.

Indywidualność ponad wszystko

Wiemy, że każdy ma inne powody do nauki, inny cel do osiągnięcia, poziom języka i doświadczenie. Dlatego nasze kursy są personalizowane. Doradczynie pomogą Ci wybrać optymalną długość i intensywność kursu.

Fakty, nie opinie

Dlatego kurs rozpoczynamy od testu poziomującego, który określa Twój realny poziom angielskiego i dobieramy odpowiednie narzędzia do Twojego celu – bez marketingowej ściemy.

Dream Team!

Nasz zespół składa się z ok. 70 mega ciekawych lektorów oraz 20-osobowego teamu administracji, który dba o Ciebie, Twój interes i Twoje flow z lektorem.

Nad jakością nauczania i dbaniem o ciekawe scenariusze lekcji, czuwają nasze metodyczki — Magda i Sandra!

Po poznaniu Twoich potrzeb i celów przygotowujemy program kursu, który pomoże Ci wejść na wyższy level angielskiego. Dzięki naszej metodzie łatwo przyswoisz nową wiedzę i zauważysz postęp w nauce i swobodzie mówienia.

Personalizacja lekcji

lektor dobierany tak, by jak najbardziej pasował do Ciebie, Twojego poziomu, doświadczenia, a materiały edukacyjne do Twoich zainteresowań;

Konwersacje 1:1

100% uwagi na Tobie, 100% rozmowy po angielsku to najszybsza droga do przełamania bariery językowej i zyskania pewności siebie. Potwierdzają to nasi kursanci!

Dowolny lektor

Nie możesz się zdecydować z którym lektorem chciałbyś mieć zajęcia? Skontaktuj się z nami a nasze Doradczynie, na bazie Twoich zainteresowań, dobiorą dla Ciebie odpowiednią osobę!

Dowolny lektor

Na rozmowie Doradczyni wypyta Cię o Twoją pracę, zainteresowania i hobby i na tej podstawie dobierze Ci lektora w ten sposób, żebyście mieli wspólne pole do rozmów o Twoich ulubionych tematach 😊

Paulina K.

Uśmiechająca się z ciekawością do świata i ludzi absolwentka filologii angielskiej i podyplomowego zarządzania projektami.

Paulina K.

Uśmiechająca się z ciekawością do świata i ludzi absolwentka filologii angielskiej i podyplomowego zarządzania projektami. Doświadczony nauczyciel, z czego w Talkersach 7 lat, co daje 5000+ h lekcji i 100+ uczniów (plus 100 edycji cotygodniowych spotkań Social English Night)! General English i Business English, z brytyjskim akcentem – różnorodność czyli za każdym razem inny temat. Zainteresowania od A do Z, podróże małe i duże, pasjami aktywność fizyczna.

Kasia Din.

Kasia niedawno wróciła z Anglii, gdzie mieszkała przez 16 lat – większość z tego czasu spędziła w Cambridge. Poznała tam swojego męża, który jest Anglikiem – z tego powodu używa języka angielskiego codziennie.

Kasia Din.

Kasia to absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego z tytułem magistra Psychologii Stosowanej. Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęła mając siedem lat i kontynuowała ją w szkole średniej, gdzie brała udział w programie szkolnym z rozszerzonym nauczaniem języka angielskiego. Kasia niedawno wróciła z Anglii, gdzie mieszkała przez 16 lat – większość z tego czasu spędziła w Cambridge. Poznała tam swojego męża, który jest Anglikiem – z tego powodu używa języka angielskiego codziennie. Ukończyła Human Resources Diploma Level 3 i Level 2 NVQ in Health and Social Care. Ma doświadczenie w pracy w Retail Management oraz jako rekruterka dla jednej z największych firm rekrutacyjnych na świecie. W trakcie swojej kariery zawodowej, często była odpowiedzialna za szkolenie pracowników z całego świata. Specjalizuje się w General English, dobrze czuje się w tematach takich jak psychologia, rozwój osobisty, angielska "life admin", sztuka, muzyka, podróże, lifestyle. Potrafi godzinami rozmawiać o swoich pasjach: książkach (szczególnie kryminałach i thrillerach), filmach i serialach (jest ogromną fanką filmów Marvela i dramatów politycznych) oraz pielęgnacji skóry (potrafi znaleźć odpowiedni kosmetyk dla każdego).

Małgosia M.

Absolwentka edukacji muzycznej, filologii angielskiej i wokalistyki. To, co uwielbia w języku, to fonetyka.

Małgosia M.

Absolwentka edukacji muzycznej, filologii angielskiej i wokalistyki. To, co uwielbia w języku, to fonetyka. Słuchanie wykonawców z Wysp Brytyjskich (szczególnie muzyki lat 80-tych) otworzyło jej serce na muzykę i język angielski. Zajęcia językowe dla dzieci zaczęła prowadzić jeszcze na studiach, a już po zdobyciu dyplomu miała okazję pracować także z dorosłymi. Jej pasje to teatr, kino i muzyka. Ważnym doświadczeniem było dla niej tłumaczenie polskiego wydania magazynu STATUS – pisma o improwizacji teatralnej (2020-2023). Lektorka posługuje się brytyjskim angielskim.

Shanarz

Shanarz jest native speakerką angielskiego, która dorastała w Wielkiej Brytanii. Uczy angielskiego już od ponad 5 lat, z doświadczeniem we współpracy z uczniami początkującymi A1, aż po tych na C1, których celem jest doszlifowanie swoich umiejętności.

Shanarz

Shanarz jest native speakerką angielskiego, która dorastała w Wielkiej Brytanii. Uczy angielskiego już od ponad 5 lat, z doświadczeniem we współpracy z uczniami początkującymi A1, aż po tych na C1, których celem jest doszlifowanie swoich umiejętności. Shanarz specjalizuje się w konwersacjach general English, ułatwiających naturalny kontakt z osobami anglojęzycznymi, angielskim biznesowym, medycznym, a także w pracy nad wymową. Aktualnie jest w trakcie magisterki z fizjoterapii. Uwielbia interakcje z ludźmi różnych kultur i zakątków świata.

Weronika K.

Od 6 lat udziela korepetycji z języka angielskiego, za najważniejszy cel uważa osiągnięcie swobody w rozmowie i przełamanie bariery mówienia w obcym języku. Wierzy, że nauka może być przyjemnością, a konwersacje powinny być naturalne i angażujące.

Weronika K.

Studentka psychologii, aspirująca psychoterapeutka i seksuolożka. Występuje na deskach krakowskich teatrów nieinstytucjonalnych i działa w grupie filmowej. Od 6 lat udziela korepetycji z języka angielskiego, za najważniejszy cel uważa osiągnięcie swobody w rozmowie i przełamanie bariery mówienia w obcym języku. Wierzy, że nauka może być przyjemnością, a konwersacje powinny być naturalne i angażujące. Posiada certyfikat CAE, potwierdzający jej wysokie kompetencje w dziedzinie języka angielskiego. Jej specjalizacja to General English, a z racji studiów i zamiłowania do psychologii obcuje na co dzień z językiem naukowym. Potrafi odczarować gramatykę i zmienić ją w sprzymierzeńca. Dzięki pasji do teatru i literatury, chętnie wzbogaci Twoje słownictwo o nowe idiomy i wyrażenia. Oprócz książek, aktorstwa i psychologii, chętnie porozmawia o podróżach i kulturze, wymieni ciekawe przepisy kulinarne i podzieli zapał do robótek ręcznych i rękodzieła.

Shruti

Absolwentka prawa oraz certyfikowana (CELTA) lektorka ESL, która swoje dzieciństwo spędzała w UK.

Shruti

Absolwentka prawa oraz certyfikowana (CELTA) lektorka ESL, która swoje dzieciństwo spędzała w UK. Shruti posiada wyjątkowe kwalifikacje, aby nie tylko wspierać ludzi w spełnianiu ich lingwistycznych marzeń, ale też wyposażyć ich w profesjonalne narzędzia komunikacji na szeroki zakres tematów, takich jak prawo, polityka, biznes i finanse. Jako gorliwa czytelniczka i podróżniczka, kocha rozmawiać o jedzeniu, kulturze, sztuce, a także historii. Chętnie poszerza swoje horyzonty, otwarta na doświadczenia jej uczniów. Spełnia się jako lektorka języka angielskiego od dwóch lat w Krakowie, zaś wcześniej pracowała jako praktykantka w kilku kancelariach adwokackich w Mumbaju – w tym czasie przygotowywała oświadczenia oraz kontrakty dla jej wspólników. Interesowała się również debatami, elokucją oraz aktorstwem. Jako lektorka, pomogła już wielu osobom pokonać swoje lęki i rozwinąć skrzydła w konwersacji. Oprócz bycia native speakerką angielskiego z brytyjskim akcentem, mówi także po hiszpańsku i zna podstawy niemieckiego. Shruti cechuje energia, entuzjazm, empatia i nieustanna chęć rozwoju.

Nancy

Nancy jest native speakerką z Zimbabwe i Afryki Południowej, z trzema latami doświadczenia w nauczaniu angielskiego jako języka obcego. Uczyła już ponad 80 uczniów z całego świata, specjalizując się w biznesowym i konwersacyjnym angielskim.

Nancy

Nancy jest native speakerką z Zimbabwe i Afryki Południowej, z trzema latami doświadczenia w nauczaniu angielskiego jako języka obcego oraz 3 latami doświadczenia w prowadzeniu transmisji radiowych. Uczyła już ponad 80 uczniów z całego świata, specjalizując się w biznesowym i konwersacyjnym angielskim. Posiada certyfikat TEFL i neutralny akcent. Ukończyła studia z następujących obszarów: Media, Communication and Culture oraz Corporate Communication (Nelson Mandela University), a także English American Literature (na Uniwersytecie Warszawskim). Nancy jest ukierunkowana na człowieka, a w czasie wolnym uwielbia spędzać czas wolny z bliskimi.

Aliaksandra

Aliaksandra jest dynamiczną lektorką języka angielskiego z doświadczeniem zarówno w branży IT, jak i nauczaniu języka angielskiego. Posiada tytuł licencjata w zakresie nauczania języka angielskiego oraz certyfikat Advanced TEFL/TESOL.

Aliaksandra

Aliaksandra jest dynamiczną lektorką języka angielskiego z doświadczeniem zarówno w branży IT, jak i nauczaniu języka angielskiego. Wykracza poza podręczniki, czyniąc naukę zabawą i dostosowując lekcje do zainteresowań uczniów. Jej uczniowie nie tylko osiągają płynność, ale także opanowują rozumienie języka angielskiego w filmach, programach telewizyjnych, muzyce i codziennych rozmowach. Praktyczne użycie języka jest kluczem do sukcesu. Aliaksandra specjalizuje się w języku angielskim ogólnym i informatycznym. Preferuje amerykański akcent. Posiada tytuł licencjata w zakresie nauczania języka angielskiego oraz certyfikat Advanced TEFL/TESOL. Pasjonująca się psychologią, programami telewizyjnymi, popkulturą, filmami i podróżami, Aliaksandra zawsze z przyjemnością omawia te obszary na zajęciach. Jednocześnie, jest gotowa do tworzenia lekcji na ulubione tematy uczniów. Możesz dołączyć do Aliaksandry w językowej podróży, w której nauka języka angielskiego to nie tylko cel, ale przyjemna przygoda! 😊

Jude

Jude dorastała otoczona językiem angielskim, pomagając innym rozwijać się językowo już od liceum. Obecnie mieszka w Mediolanie jako studentka fizyki i chętnie porozmawia o literaturze, poezji, kinie, modzie, lub zagłębi się w bardziej ścisłe tematy!

Jude

Jude dorastała otoczona językiem angielskim, pomagając innym rozwijać się językowo już od liceum. Obecnie mieszka w Mediolanie jako studentka fizyki i chętnie porozmawia o literaturze, poezji, kinie, modzie, lub zagłębi się w bardziej ścisłe tematy! Amatorsko, pisze opowiadania w języku angielskim. Jako lektorka, najchętniej skupia się na rozmowie i językowej eksploracji ciekawego słownictwa. Można spodziewać się od niej dużo literackich oraz filmowych rekomendacji. Posiada doświadczenie w pracy z osobami dopiero co rozpoczynającymi swoją przygodę z angielskim, jak również tymi czytającymi już długie powieści.

Clodagh

Clodagh jest native speakerką języka angielskiego z Irlandii. Posiada neutralny, łatwy do zrozumienia akcent.

Clodagh

Clodagh jest native speakerką języka angielskiego z Irlandii. Posiada neutralny, łatwy do zrozumienia akcent. Jako lektorka, ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć zarówno dla grup, jak i klientów indywidualnych. Współpracowała z uczniami od poziomu początkującego po zaawansowany, w oparciu o naukę General i Business English. Kocha naturę, zwierzęta i przygody!

Rita

Rita jest native speakerką z certyfikatem TESOL, pochodzącą z Kanady.

Rita

Rita jest native speakerką z certyfikatem TESOL, pochodzącą z Kanady. Przez ostatnie siedem lat mieszkała za granicą. Ukończyła studia kierunkowe z biznesu, a w czasie wolnym uwielbia fitness, muzykę i filmy dokumentalne. Rita specjalizuje się w języku angielskim konwersacyjnym, ale jest zawsze otwarta na sugestie i potrzeby swoich uczniów.

Ola P.

Absolwentka filologii angielskiej ze specjalnością tłumaczeniową, pasjonuje się twórczością Jane Austen.

Ola P.

Absolwentka filologii angielskiej ze specjalnością tłumaczeniową, pasjonuje się twórczością Jane Austen. Ma doświadczenie w pracy z uczniami na każdym poziomie językowym. Jest skarbnicą Shakespearean vocabulary dzięki studiowaniu Sonetów Szekspira wzdłuż i wszerz. W wolnych chwilach sporządza tłumaczenia i przygotowuje się do egzaminu na tłumacza przysięgłego. Poza nauczaniem zajmowała się również obsługą anglojęzycznej infolinii, więc komunikatywność i empatia nie są jej obce. Uwielbia tworzyć glosariusze z ciekawymi słówkami oraz wyszukiwać synonimy. Jej nowe wyzwanie to zaplatanie makram.

Aaron

Aaron jest native speakerem z południowo-wschodniej Anglii. Naucza angielskiego od 2019 roku i specjalizuje się w języku konwersacyjnym.

Aaron

Aaron jest native speakerem z południowo-wschodniej Anglii. Naucza angielskiego od 2019 roku i specjalizuje się w języku konwersacyjnym. Pomógł wielu uczniom uporać się ze strachem przed mówieniem po angielsku. Aaron ma neutralny, brytyjski akcent. Studiował matematykę, fizykę oraz biznes na poziomie A według angielskiego standardu, po czym spędził 12 lat pracując w branży kolejowej. Mieszkał w Anglii do 2018, zanim przeprowadził się do Polski razem ze swoją żoną – Polką i to właśnie w tym momencie zdecydował się pomagać ludziom w nauce angielskiego. Ma niewerbalnego, autystycznego syna i jest bardzo zainteresowany nauką o metodach komunikacyjnych, mogących pomóc mu mówić. Aaron interesuje się również sportem motorowym i grami komputerowymi – brał udział w wyścigach gokartów w Anglii i wygrał dwa mistrzostwa. Miał nawet okazję ścigać się z kierowcą F1, Lando Norrisem.

Basia W.

Z wykształcenia jest psychologiem, który angielskiego uczy z dużą dawką uśmiechu i cierpliwości.

Basia W.

Z wykształcenia jest psychologiem, który angielskiego uczy z dużą dawką uśmiechu i cierpliwości. Dobrze się czuje w takich tematach jak: szeroko pojęte umiejętności miękkie w biznesie, Human Resources i rekrutacja, innowacyjne technologie, różnice kulturowe, a także moda i uroda.

Aris

Po latach doświadczenia w przemyśle lokalizacji, Aris postanowił skupić się na swojej karierze nauczania. Otoczony przez język angielski od dziecka, został certyfikowanym nauczycielem z neutralnym/amerykańskim akcentem.

Aris

Po latach doświadczenia w przemyśle lokalizacji, Aris postanowił skupić się na swojej karierze nauczania. Otoczony przez język angielski od dziecka, został certyfikowanym nauczycielem z neutralnym/amerykańskim akcentem. Jego misją jest odnalezienie i zapewnienie tego, co najlepsze dla swoich uczniów. Uwielbia wszystkie formy sztuki, a szczególnie muzykę, aczkolwiek jego największą pasją są ludzie. Przy jego wielu zainteresowaniach, empatii, cieple i szczerości, każdy nowy uczeń Arisa może spodziewać się wspaniałych konwersacji, niezależnie od tematu.

Kateryna

Kateryna to lektorka angielskiego z ponad 2-letnim doświadczeniem. Podczas jej lekcji, możesz zawsze liczyć na wsparcie – Karyna sama uczy się kilku języków (polskiego, francuskiego, szwedzkiego i koreańskiego), więc zna perspektywę ucznia z pierwszej ręki.

Kateryna

Kateryna to lektorka angielskiego z ponad 2-letnim doświadczeniem. Jest profesjonalną aktorką, dlatego praca z blokadą językową oraz rozwój pewności siebie w autoprezentacji to zdecydowanie jej mocne strony. Swoją pasję do nauki języków pielęgnowała tłumacząc piosenki (jeszcze jako nastolatka), a także kończąc szkołę amerykańską i biorąc udział w kilku anglojęzycznych obozach letnich i występach. Kateryna specjalizuje się w General English i lubi dyskutować na szeroki zakres tematów – od sensu życia, po kolejny skandal celebrycki. Oprócz tego, z radością poszerzy Twoje słownictwo z zakresu literatury, filmów, seriali, muzyki, tańca oraz popkultury. Podczas jej lekcji, możesz zawsze liczyć na wsparcie – Karyna sama uczy się kilku języków (polskiego, francuskiego, szwedzkiego i koreańskiego), więc zna perspektywę ucznia z pierwszej ręki.

Evelyn

Doświadczona native speakerka j. angielskiego z certyfikatem TESOL. Po spędzeniu dekady w Australii, zaabsorbowała tamtejszy język i kulturę.

Evelyn

Doświadczona native speakerka j. angielskiego z certyfikatem TESOL. Po spędzeniu dekady w Australii, zaabsorbowała tamtejszy język i kulturę. Evelyn oferuje unikalną wariację akcentu amerykańskiego, a jej doświadczenie obejmuje nauczanie średniozaawansowanych oraz zaawansowanych uczniów poprzez immersję na lekcjach konwersacyjnych. Oprócz tego, jej obszary działań to współpraca z polskimi uczniami ESL oraz wspieranie uchodźców z Demokratycznej Republiki Konga w Zimbabwe. Umów się na lekcję z Evelyn, aby rozwinąć swoje językowe umiejętności i zgłębić zakamarki różnorodnych kultur!

Szymon Ru.

Szymon to specjalista IT z wieloletnim doświadczeniem w pracy dla firm w USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Od 10 lat udziela korepetycji z angielskiego oraz jest tłumaczem konsekutywnym dla instytucji rządowych w Wielkiej Brytanii.

Szymon Ru.

Szymon to specjalista IT z wieloletnim doświadczeniem w pracy dla firm w USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Od 10 lat udziela korepetycji z angielskiego oraz jest tłumaczem konsekutywnym dla instytucji rządowych w Wielkiej Brytanii. Stoi na przekonaniu, że język to nie tylko narzędzie do komunikacji, ale wrota do poznania świata i kultury, która się nim posługuje. Najważniejszym dla niego jest pomóc w przełamaniu barier językowych i uświadomieniu sobie, że każdy może zacząć mówić po angielsku. Jego specjalizacją jest język techniczny, biznesowy a także medyczny angielski. Lubi swobodne rozmowy na każdy temat oraz poznawanie nowych ludzi. Pracuje na wszystkich poziomach, od początkującego po zaawansowany. Posługuje się brytyjskim angielskim z elementami transatlantyckimi.

Julia T.

Julia od trzech lat dzieli się swoją wiedzą jako lektorka języka angielskiego, a jej pasja do tego języka towarzyszy jej od zawsze. To właśnie ta fascynacja skłoniła ją do wyboru studiów filologii angielskiej.

Julia T.

Julia od trzech lat dzieli się swoją wiedzą jako lektorka języka angielskiego, a jej pasja do tego języka towarzyszy jej od zawsze. To właśnie ta fascynacja skłoniła ją do wyboru studiów filologii angielskiej. Ponadto, Julia ukończyła studia magisterskie z zakresu business management, dzięki czemu jest dobrze zaznajomiona ze słownictwem biznesowym. Jej specjalizacją jest General English – uwielbia konwersacje na różne tematy i potrafi zarażać swoją pasją do rozmowy innych. Szczególnie dobrze czuje się w tematach dotyczących różnic kulturowych, problemach społeczeństwa oraz szeroko pojętym lifestyle’u. Julia uwielbia poznawać zainteresowania innych i jest elastyczna w rozmowach na różne tematy. Poza językiem angielskim, pasjonuje się jogą, pilatesem oraz psim behawiorem.

Natalie

Natalie jest doświadczoną lektorką, z pasją do ekspresywnej i opisowej natury angielskiego. Specjalizuje się w nauczaniu angielskiego jako drugiego języka (ESL).

Natalie

Natalie jest doświadczoną lektorką, z pasją do ekspresywnej i opisowej natury angielskiego. Specjalizuje się w nauczaniu angielskiego jako drugiego języka (ESL). Oprócz jej wiedzy nauczycielskiej, Natalie posiada zróżnicowane zaplecze edukacyjne – ukończyła licencjat z biologii i obecnie kontynuuje studia na kierunku medycyny. Posiada również certyfikat IELTS, potwierdzający jej zaawansowany poziom znajomości angielskiego oraz sukcesy w zdanych egzaminach językowych. Wskutek wychowania w środowisku British English, akcent Natalie łączy w sobie naturalne, amerykańskie intonacje z brytyjską wymową poszczególnych słów. Ta unikatowa kombinacja wzbogaca jej styl nauczania, oferując uczniom styczność z różnorodnością lingwistyczną. Specjalizacja Natalie obejmuje gramatykę, poszerzanie słownictwa oraz konwersacyjną płynność. Jej celem jest wyposażenie uczniów w praktyczne umiejętności, konieczne do komunikacji w prawdziwym życiu.

Gana

Gana jest native speakerką, specjalizującą się w biznesie, języku akademickim oraz konwersacyjnym angielskim. Ma doświadczenie pracy jako rekruterka dla międzynarodowych firm w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Gana

Entuzjastyczna studentka, obecnie na magisterce z zarządzania zasobami ludzkimi. Gana jest native speakerką, specjalizującą się w biznesie, języku akademickim oraz konwersacyjnym angielskim. Ma doświadczenie pracy jako rekruterka dla międzynarodowych firm w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Jest ekspertką w szkoleniu kandydatów na rozmowy o pracę oraz w tworzeniu CV. Oprócz tego, Gana specjalizuje się w tematach związanych z psychologią i zdrowiem człowieka, a w czasie wolnym lubi słuchać podcastów i oglądać filmy dokumentalne. Jest pełną pasji, otwartą na różnorodne tematy osobą i zawsze stara się spersonalizować lekcje tak, aby w jak największym stopniu pasowały do potrzeb danego ucznia.

Natalia J.

Studentka filologii angielskiej z dyplomem z lingwistyki stosowanej. Przez kilka miesięcy mieszkała i pracowała w Londynie, skąd wzięło się jej zamiłowanie do brytyjskiego akcentu i kultury.

Natalia J.

Studentka filologii angielskiej z dyplomem z lingwistyki stosowanej. Przez kilka miesięcy mieszkała i pracowała w Londynie, skąd wzięło się jej zamiłowanie do brytyjskiego akcentu i kultury. Pracowała jako planistka w brytyjskiej firmie, dodatkowo zajmując się tłumaczeniami i udzielaniem korepetycji z języka angielskiego. Interesuje się podróżami, wszelkiego rodzaju literaturą od fantastyki po książki o samorozwoju oraz muzyką. Lubi rozmawiać na każdy temat, ponieważ każda okazja do nauki i rozwoju jest dobra. Kocia mama Ancymona, miłośniczka matchy, krzyżówek i gier planszowych.

Maria R.

Maria to studentka filologii angielskiej ze specjalizacją Business English. Specjalizuje się w konwersacyjnym i ogólnym angielskim biznesowym.

Maria R.

Maria to studentka filologii angielskiej ze specjalizacją Business English. Specjalizuje się w konwersacyjnym i ogólnym angielskim biznesowym. Ma doświadczenie w nauczaniu studentów na poziomie średnim, komunikatywnym i średniozaawansowanym. Wcześniej pracowała w gastronomii. Jej pasją jest nauka języków obcych, a hobby to śpiew, aktorstwo, czytanie literatury psychologicznej, produkcja muzyczna i filmowa. Oprócz angielskiego, Maria biegle posługuje się językiem polskim, ukraińskim, rosyjskim, a także uczy się niemieckiego i hiszpańskiego. Angielski zajmuje bardzo ważne miejsce w jej życiu, ponieważ otworzył drzwi do wielu możliwości i doświadczeń. Ma bliskich przyjaciół w Kanadzie i odwiedza ich od czasu do czasu. Trzyma się standardowego brytyjskiego akcentu RP (Received Pronunciation).

Karol J.

Ex-Londyńczyk, który po 3 latach wrócił w rodzinne strony.

Karol J.

Miłośnik fantastyki i sci-fi, a także wszystkiego, co jest z tym związane. Absolwent anglistyki, który od lat łączy pasję do nauczania z doświadczeniem związanymi ze sprzedażą (m.in.w branży IT, systemów oświetleniowych, hotelarstwie). Ex-Londyńczyk, który po 3 latach wrócił w rodzinne strony.

Gabriela

Gabrysia od czterech lat pracuje jako korepetytorka języka angielskiego, posiada również doświadczenie w pracy administracyjnej. Z językiem angielskim obcuje na co dzień na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie studiuje Amerykanistykę (z wykładowym j. angielskim).

Gabriela

Gabrysia od czterech lat pracuje jako korepetytorka języka angielskiego, posiada również doświadczenie w pracy administracyjnej. Z językiem angielskim obcuje na co dzień na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie studiuje Amerykanistykę (z wykładowym j. angielskim). Uczęszczała również do dwujęzycznego liceum w Krakowie. Swoją pasję do języka oraz zainteresowanie Stanami Zjednoczonymi odkryła dzięki wujkowi, który także ukończył ten kierunek i został tłumaczem. Prawie wszyscy w jej rodzinie posiadają wykształcenie językowe, a więc można śmiało rzec, że it runs in the family. Gabi specjalizuje się w literaturze i powojennej historii USA (z Wielkiej Brytanii też coś kojarzy) oraz w rozwoju praw osób czarnoskórych na tym kontynencie na przestrzeni lat. Jeśli natomiast chodzi o język per se, fonetyczne transkrypty lub skomplikowane konstrukcje gramatyczne nie stanowią dla niej najmniejszego problemu.

Marta K.

Przepełniona dobrą energią i optymizmem, artystyczna dusza uwielbiająca gry, muzykę, kino i książki (w dużych ilościach!).

Marta K.

Przepełniona dobrą energią i optymizmem, artystyczna dusza uwielbiająca gry, muzykę, kino i książki (w dużych ilościach!). Dobrze czuje się w tematach takich jak: management, marketing, polityka, psychologia, rozwój osobisty, podróże, sztuka, muzyka, filmy, gry, lifestyle.

Chris

Native speaker, pochodzący z Północnej Anglii. Jest absolwentem kierunku Military History na University of Chester.

Chris

Native speaker, pochodzący z Północnej Anglii. Jest absolwentem kierunku Military History na University of Chester. Ma doświadczenie jako nauczyciel angielskiego w Korei Południowej, gdzie uczył dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat. Jego zainteresowania to szeroko pojęta popkultura, podróże, gotowanie, ale też bieżąca sytuacja polityczna w Wielkiej Brytanii i na świecie. Jego specjalność to język konwersacyjny i akademicki.

Zosia

Miłośniczka wszystkiego, co bałkańskie, poznaje świat i nowe kultury od ich kuchni.

Zosia

Miłośniczka wszystkiego, co bałkańskie, poznaje świat i nowe kultury od ich kuchni. W 2019 roku Zosia została stypendystką programu FLEX, dzięki któremu uczęszczała do liceum w USA, gdzie nabyła swój amerykański akcent. Posiada certyfikat TOEFL. Jej nisza w języku angielskim to mówienie. Jej wielkim talentem jest umiejętność rozmowy na każdy temat. Zosia studiuje Bałkanistykę na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizuje się w tłumaczeniach. W czasie wolnym podróżuje, nagrywa i ogląda filmy etnograficzne, gra na gitarze i śpiewa. Wiernie kibicuje swoim ulubionym kierowcom Formuły 1.

Gunel

Pałając ciekawością do samego języka, Gunel posiada umiejętność uchwycenia konkretnych niuansów angielskiego w przyswajalny sposób. Choć specjalizuje się w General English, oprócz edukacji, miała styczność z branżą marketingu, co wzbogaci zajęcia klientów, skupionych na tej tematyce.

Gunel

Gunel jest lektorką z różnorodnym doświadczeniem i pasją do nauczania angielskiego. To, co wyróżnia Gunel to sukcesy w umożliwieniu uczniom na poziomach od początkującego aż po zaawansowany osiągnięcia ich wymarzonego poziomu językowego. Pałając ciekawością do samego języka, Gunel posiada umiejętność uchwycenia konkretnych niuansów angielskiego w przyswajalny sposób. Choć specjalizuje się w General English, oprócz edukacji, miała styczność z branżą marketingu, co wzbogaci zajęcia klientów, skupionych na tej tematyce. Z wykształcenia, Gunel posiada licencjat z nauczania języka i literatury Azerbejdżanu. Obecnie studiuje lingwistykę empiryczną oraz dokumentowanie języka. Intereuje się samorozwojem, organizacją czasu i psychologią. W wolnym czasie uwielbia zagłębiać się we wciągające książki, spędzać czas blisko natury oraz poznawać nowych ludzi. Gunel kieruje się filozofią, że każdy, kogo spotykamy na naszej drodze może nauczyć nas czegoś nowego.

Julia P.

Julia uczy angielskiego już od 6 lat. Zawsze upewnia się, że jej lekcje nie są tylko przydatne, ale i interesujące – aby uczeń miał szansę zarazić się od niej równie szczerą pasją do angielskiego 🙂

Julia P.

Julia uczy angielskiego już od 6 lat. Jest prawdziwą fanką swojej pracy oraz nauki języków obcych (oprócz angielskiego, Julia uczyła się także francuskiego i włoskiego). Pracowała w różnych branżach: reklamie, IT, nawet tańcu, ale jej miłość do języków obcych i nauczania okazała się najsilniejsza 🙂 Julia pracuje z uczniami od A0 do C1. Potrafi zapewnić bezpieczną i komfortową atmosferę na lekcji. Jeden z jej uczniów zaczął posługiwać się swobodnie angielskim po zaledwie 3 miesiącach, po czym przeprowadził się do USA. Z kolei inny uczeń, na poziomie A1, osiągnął poziom B1 w jedynie 8 miesięcy i teraz czuje się pewnie, podróżując. Julia zawsze upewnia się, że jej lekcje nie są tylko przydatne, ale i interesujące – aby uczeń miał szansę zarazić się od niej równie szczerą pasją do angielskiego 🙂

Zuzanna P.

Zuzia jest absolwentką Socjologii oraz studentką Ekonomii. Z językiem angielskim związana jest od dzieciństwa.

Zuzanna P.

Zuzia jest absolwentką Socjologii oraz studentką Ekonomii. Z językiem angielskim związana jest od dzieciństwa. Na początku studiów postanowiła podzielić się swoją wiedzą z innymi i tak zaczęła się jej przygoda z nauczaniem. Miłośniczka thrillerów psychologicznych oraz kryminałów. W czasie studiów spędziła pół roku w Grecji. Zakochała się w tamtejszej kulturze oraz filozofii życia, czyli „siga siga” (powoli, spokojnie). Taki też stara się mieć stosunek do nauczania. Na spokojnie i bez pośpiechu tłumaczy i wprowadza w świat angielskiego. Mieszkanie za granicą pozytywnie wpłynęło także na jej płynność w mówieniu. Wie jak trudno czasem jest „przełączyć” się na inny język. Chętnie w tym pomoże. Zuzia posiada certyfikat FCE i wciąż pracuje nad ulepszeniem swojego wiedzy. Jest otwarta na wszelkie tematy, głównie związane z General English. Uwielbia prace ręczne, szczególnie te związane z szydełkiem.

Micheline

Micheline (Misia) chętnie pomaga swoim uczniom w przełamywaniu bariery mówienia, co według niej jest najważniejszym elementem nauki języka.

Micheline

Urodziła się w Polsce, ale w wieku 10 lat przeprowadziła się do Long Island w Nowym Jorku – jej akcent jest typowo amerykański z domieszką nowojorskiego. Micheline (Misia) chętnie pomaga swoim uczniom w przełamywaniu bariery mówienia, co według niej jest najważniejszym elementem nauki języka. Wcześniej udzielała korepetycji z angielskiego gimnazjalistom i licealistom, pomagając im w przygotowaniach do egzaminów, więc teoria również nie jest jej straszna. Z wykształcenia jest kosmetyczką i spędziła wiele lat pracując w nowojorskich salonach poznając ludzi z całego świata. Jako ogromna miłośniczka zwierząt, chętnie porozmawia o Waszych czworonożnych przyjaciołach. Uwielbia muzykę, kulturoznawstwo, i zwiedzanie nowych miejsc.

Yuliya

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w nauczaniu – jej najmłodszy uczeń miał 4 lata, a najstarszy niemalże 70! Yuliya specjalizuje się w General English, ale pracowała też z Medical English oraz Business English (szczególnie w tematyce bankowości i ekonomii).

Yuliya

Absolwentka studiów nauczycielskich z angielskiego i niemieckiego. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w nauczaniu – jej najmłodszy uczeń miał 4 lata, a najstarszy niemalże 70! Yuliya specjalizuje się w General English, ale pracowała też z Medical English oraz Business English (szczególnie w tematyce bankowości i ekonomii). Z natury jest pozytywną i optymistyczną osobą, dla której szklanka jest zawsze w połowie pełna, raczej niż pusta 😊 Jej ogromną pasję stanowią języki obce, w tym niemiecki, a także francuski. Czerpie inspirację ze spotkań z ludźmi, komunikacji z uczniami i dyskusji na tematy dotyczące rozmaitych sfer życia. Jest zawsze podekscytowana, mogąc poznać nowego ucznia. Kocha sport, podróżowanie, aktywny wypoczynek i nie może sobie wyobrazić zakończenia swojego dnia czymś innym, niż jogging w parku.

Artur

Lektor języka angielskiego z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu General i Business English.

Artur

Lektor języka angielskiego z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu General i Business English. Dzięki skutecznej metodzie i pasji do uczenia pomógł wielu osobom w spełnieniu marzenia o opanowaniu języka. Szkolił pracowników jak i kadrę kierowniczą oraz członków zarządów polskich i międzynarodowych firm. Uczył polskich europarlamentarzystów czytania ze zrozumieniem tekstów instytucji Unii Europejskiej w języku angielskim. Chętnie przygotowuje i prowadzi szkolenia z języka zawodowego w różnych specjalizacjach, ale ostatnio skupiał się na uczeniu angielskiego prawniczego, w księgowości i w BHP. Prywatnie uwielbia uczyć się języka włoskiego, słuchać muzyki renesansowej, a szczególnie włoskich madrygałów i franko-flamandzkich chansons.

Jakub Ku.

Hello, oto Jakub, z pasji muzyk, z wykształcenia humanista.

Jakub Ku.

Hello, oto Jakub, z pasji muzyk, z wykształcenia humanista. Angielski był z nim zawsze – od uczenia się samemu na starym komputerze, dukając w internecie, aż po zdanie FCE z wynikiem na C1 w wieku 15 lat. Chce przekazywać swoją wiedzę innym ludziom – podchodzi do każdego indywidualnie, bo – jak mówi – każdy człowiek to inna historia i jako introwertyk z natury wie jakie są bolączki oswajania się z językiem obcym, ale też wie jak je obejść. 😉 Jakub pracuje z ludźmi od wielu lat, dlatego sukcesywnie stara się docierać do każdej osoby, którą spotyka na mojej drodze. W dotychczasowej pracy w Talkersach za największy sukces uważa fakt, że jego kursanci decydują się na przedłużenie nauki i kursu właśnie z nim. Razem przełamiecie początkowy strach i z czasem zaczniecie sobie dyskutować jak znajomi – bo bez względu na to czym się zajmujesz, Jakub chce dowiadywać się nowych rzeczy i też przekazywać je dalej. Możecie pogadać zarówno o ostatnim wystrzeleniu rakiety w meteoryt przez Teslę, jak i o najlepszym equalizerze do miksowania muzyki. (FabFilter Pro-Q 3). Koniec końców – jego największą pasją jest muzyka. Zarówno słuchanie jak i tworzenie, czym zajmuje się półprofesjonalnie. Jeśli cenisz sobie ciepłą atmosferę i sprawną naukę – zapraszamy na Intro Lesson 🙂

Julia M.

Z nią nauczysz się pisać porządne maile, używać biznesowego słownictwa czy pięknej wymowy (sama, ma akcent brytyjski).

Julia M.

Jej główną zasadą jest wyrozumiałość! Dobrze wie, jak ciężkie są każde początki i zależy jej, aby każdy uczeń czuł się przy niej bezpiecznie i spokojnie. Nauczyły ją tego zajęcia zarówno z uczniami w wieku 4, jak i 55 lat. Możesz liczyć na luźną i przyjazną atmosferę! Jest w trakcie studiów magisterskich na UAM w Poznaniu na wydziale filologii angielskiej (tam również obroniła licencjat). Na studiach, specjalizuje się w literaturze i kulturze brytyjskiej i amerykańskiej, natomiast zdobyła też cenne doświadczenie podczas krótkiej pracy w międzynarodowej firmie, gdzie codziennie miała profesjonalny kontakt z angielskim – dzięki temu, będzie mogła pomóc Ci w angielskim związanym typowo z zawodem. Z nią nauczysz się pisać porządne maile, używać biznesowego słownictwa czy pięknej wymowy (sama, ma akcent brytyjski). Zrezygnowała z pracy w firmie, gdy zrozumiała, że nauczanie to to, co chce robić w życiu! Odwiedziła parę razy Londyn, dzięki czemu mogła zaczerpnąć żywego języka. Prywatnie ma sporo zainteresowań: sztuka (maluje, rzeźbi), ogrodnictwo, zwierzęta, podróże, psychologia, książki, gry komputerowe, yoga… na pewno znajdziecie wspólny język 🙂.

Kasia

Absolwentka filologii romańskiej oraz angielskiej. Oba kierunki kończyła ze specjalizacją tłumaczeniową.

Kasia

Absolwentka filologii romańskiej oraz angielskiej. Oba kierunki kończyła ze specjalizacją tłumaczeniową. Uczeniem angielskiego zaczęła zajmować się w trakcie studiów. Po studiach zdobyła certyfikat TEFL TQUK Level 5. To angielski, już w dzieciństwie, zapoczątkował jej miłość do języków obcych. Ma brytyjski akcent, ale w razie potrzeby jest w stanie go „znormalizować” 😊 Od kilku lat pracuje głównie z General English, ale nie straszne jej są bardziej specjalistyczne tematy. Pasjonatka zwierząt, książek, true crime, wojskowości, nowych technologii, science-fiction i koreańskich dram. Chętnie porozmawia też na wszelkie inne tematy. A może to dzięki Tobie odkryje nowe hobby? Kasia jest otwarta, pełna optymizmu i lubi poznawać nowych ludzi. Uważa, że na świecie nigdy nie zabraknie tematów do rozmowy.

Sebastian

Otwarty i bezpośredni student anglistyki. Kocha muzykę, zbiera płyty winylowe i uwielbia seriale (bo kto nie uwielbia? 😊).

Sebastian

Otwarty i bezpośredni student anglistyki. Kocha muzykę, zbiera płyty winylowe i uwielbia seriale (bo kto nie uwielbia? 😊). Fan dobrego piwa, nowych technologii, F1 i piłki nożnej. Jako że pracował jako barman, potrafi rozmawiać ze wszystkimi i o wszystkim. Uniwersalny rozmówca, który sprawdzi się w każdej sytuacji.

Magda O.

Na co dzień domatorka, kochająca zwierzęta.

Magda O.

Na co dzień domatorka, kochająca zwierzęta. Językowe zainteresowania to tematy związane z szeroko pojętą kulturą, podróżami, odżywianiem się, psychologią i socjologią, rozwojem osobistym, mediami, technologią, marketingiem i problemami współczesnego świata.

Katarzyna Do.

Catherine jest studentką anglistyki, specjalizującą się w literaturze amerykańskiej, fonetyce oraz historii i kulturze krajów anglojęzycznych. Język angielski pasjonuje ją od dzieciństwa i zawsze była nim otoczona. W wieku 8 lat wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie dalej szkoliła język i teraz mówi z brytyjskim akcentem.

Katarzyna Do.

Catherine jest studentką anglistyki, specjalizującą się w literaturze amerykańskiej, fonetyce oraz historii i kulturze krajów anglojęzycznych. Język angielski pasjonuje ją od dzieciństwa i zawsze była nim otoczona. W wieku 8 lat wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie dalej szkoliła język i teraz mówi z brytyjskim akcentem. Od 2009 do 2020 roku mieszkała w Londynie, gdzie robiła kursy edukacyjne i pracowała jako manager w sektorze Beauty i SPA. Angielski jest jej pasją, uwielbia prowadzić konwersacje, pisać rozprawy i analizować teksty pisane. Uważa, że kluczem do angielskiego jest słuchanie, mówienie i czytanie, a także elementy codziennej gramatyki. Ma doświadczenie w pracy z dorosłymi i zawsze zapewnia spokojną atmosferę, bez oceniania i stresu. Jej maksyma brzmi: "popełniajcie błędy, macie do tego prawo, a to doprowadzi Was do sukcesu". Interesuje się podróżami, językami obcymi i różnorodnością kultur, a także meteorologią, wulkanologią, geologią i psychologią kryminalną. Jest również mamą psów i kotów, a w domu ma małe zoo, które wywołuje uśmiech na jej twarzy.

Iryna

Studentka Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat interesuje się nauczaniem języków obcych.

Iryna

Studentka Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat interesuje się nauczaniem języków obcych. Ciekawa świata i pasjonująca się rozmowami o podróżach, książkach, serialach itp. Uwielbia poznawać nowych ludzi i stara się, aby lekcje były skuteczne, ciekawe i oryginalne. Pomaga znieść barierę językową i zacząć rozmawiać, nawet myśleć w języku obcym.

Jurek

Praktyk-magik, fermentista i domorosły artysta z pasją do nauczania.

Jurek

Praktyk-magik, fermentista i domorosły artysta z pasją do nauczania. Nigdy niemający dość dyskusji o filozofii, technologii, psychorozwoju, i biochemii życia codziennego (w szczególności, gotowania i fermentowania żywności).

Sandra

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim.

Sandra

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Na zajęcia zawsze wchodzi z uśmiechem, a prywatnie jest fanką tworzenia materiałów dydaktycznych. Tematy na które chętnie porozmawia to ludzie, podróże, języki obce, gotowanie, psy, filmy oraz książki.

Maria B.

Maria uwielbia angielski od przedszkola, a na swojej drodze spotkała wielu wspaniałych nauczycieli, dzięki którym jeszcze przed maturą celująco zdała certyfikat CAE.

Maria B.

Maria uwielbia angielski od przedszkola, a na swojej drodze spotkała wielu wspaniałych nauczycieli, dzięki którym jeszcze przed maturą celująco zdała certyfikat CAE. Już w 4 klasie szkoły podstawowej wybrała się na wycieczkę do Londynu, gdzie dostrzegła jak ważna jest umiejętność bezpośredniej, praktycznej komunikacji w języku. Od tamtej pory nieustannie mówi po angielsku, kiedy tylko ma możliwość – podczas studiów Criminal Justice na UWr, wychodząc ze znajomymi, obsługując międzynarodowych gości we wrocławskim hotelu, czy podczas kilkumiesięcznego wyjazdu do pracy w Irlandii. Irlandczycy, nie umiejąc konkretnie określić jej pochodzenia po akcencie, zostali poinformowani, że jest Polką, wychowaną na amerykańskich filmach. 🙂 Do tej pory Marysia uczyła angielskiego dzieci i młodzież, w czym czuła się bardzo dobrze, lecz pchająca ją naprzód ambicja sprawiła, że zdecydowała się dołączyć do teamu Talkersów. Jako studentka kierunku prawnego w języku angielskim (Criminal Justice), ma szeroką wiedzę dotyczącą prawa europejskiego i międzynarodowego. Oprócz tego, jak na doświadczoną kelnerkę w restauracji rangi "fine dining" przystało, rozmowy o jedzeniu i skomplikowanych metodach jego przygotowywania nie są jej obce. A może nawet uda się dobrać do tego jakieś dobre wino…

Kuba Krz.

Student psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonat samorozwoju z powołaniem do pomagania innym w staniu się najlepszą wersją samych siebie.

Kuba Krz.

Student psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonat samorozwoju z powołaniem do pomagania innym w staniu się najlepszą wersją samych siebie. Absolwent programu IB z brytyjskim akcentem. Z językiem angielskim związany zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Wyrozumiały i otwarty na dyskusję na każdy temat. W wolnym czasie miłośnik sportu i podróżowania.

Bartosz

Student Software Developer, Native Speaker, który mieszkał w Irlandii przez 15 lat.

Bartosz

Student Software Developer, Native Speaker, mieszkał w Irlandii przez 15 lat i chce podzielić się swoimi umiejętnościami języka angielskiego. Business English, Sektor IT, General English to jego specjalność ale może rozmawiać na każdy temat! Bardzo interesuje się muzyką i sportem. Do większości rzeczy podchodzi z dystansem bo wierzy że można połączyć naukę języka z dobrą zabawą.

Agnieszka R.

Studentka czwartego roku 5-letnich studiów magisterskich na wydziale edukacji ze specjalizacją w nauczaniu języka angielskiego i hiszpańskiego na Uniwersytecie w Karlstad. Posiada 4,5-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na poziomie A0 do C2, między innymi w liceum, szkołach językowych, jak również online.

Agnieszka R.

Studentka czwartego roku 5-letnich studiów magisterskich na wydziale edukacji ze specjalizacją w nauczaniu języka angielskiego i hiszpańskiego na Uniwersytecie w Karlstad. Przez ostatnie 15 lat mieszkała i pracowała w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Hiszpanii, jak również przez krótki okres czasu w Japonii, gdzie nauczała języka angielskiego w liceum w Osace. Posiada 4,5-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na poziomie A0 do C2, między innymi w liceum, szkołach językowych, jak również online. Pracowała ze studentami w różnym wieku i przygotowała wielu uczniów do egzaminów takich jak FCE i CAE, sama posiada również certyfikat TEFL. Agnieszka studiowała również filologię angielską i filozofię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza i przez kilka lat pracowała w Sztokholmie jako pomoc nauczycielska i organizator zajęć w szkole dla dzieci niepełnosprawnych. Wie jak indywidualnie podejść do każdego ucznia i przygotować ciekawe zajęcia. Uwielbia naukę języków obcych, mówi biegle w czterech językach i obecnie uczy się języka japońskiego, pasjonuje ją literatura, podróże, taniec i sport.

Michał Ś.

Student anglistyki. Przy użyciu swego radiowego głosu z radością porozmawia na tematy filozoficzne, literackie, polityczne.

Michał Ś.

Student anglistyki. Przy użyciu swego radiowego głosu z radością porozmawia na tematy filozoficzne, literackie, polityczne, a najpewniej nie bez radości także na wszelkie inne, jakie Ciebie interesują 🙂

Maria K.

Optymistka pełna życia. Otwarta i pozbawiona uprzedzeń.

Maria K.

Optymistka pełna życia. Otwarta i pozbawiona uprzedzeń. Pasjonująca się rozmowami o psychologii, sztuce, podróżach, sportach ekstremalnych, filozofii i książkach. Ciekawa świata, więc chętnie porozmawia na każdy temat i nauczy się czegoś nowego. Zna wiele zaskakujących faktów na temat losowych zagadnień i zawsze chętnie się nimi podzieli 🙂

Maria C.

Z wykształcenia amerykanistka. Specjalizuje się w General English, ale chętnie pomoże z tematami Business i Legal.

Maria C.

Z wykształcenia amerykanistka. Miłośniczka herbaty, filmów i seriali. Specjalizuje się w General English, ale chętnie pomoże z tematami Business i Legal. Porozmawia o wszystkim, od fitness, skincare i pop culture, po prawo amerykańskie, czy ekonomię. Wierzy, że każdy ma do przekazania coś ciekawego i lubi słuchać, gdy ludzie dzielą się swoimi pasjami.

Ada W.

Z językiem angielskim miała do czynienia już od dziecka, jako że jej rodzina jest w ⅓ brytyjska, a po zdaniu CAE, jako młoda dorosła, przeprowadziła się do Brighton, gdzie kontynuowała naukę przez ponad dwa lata.

Ada W.

Wesoła, wolna dusza, z którą porozmawiasz o wszystkim. Z zawodu szkoleniowiec z branży MedTech, obecnie studentka Web Design oraz lektorka języka angielskiego z solidnym stażem – free spirit zobowiązuje, a więc musi być różnorodnie. Pasjonatka życia i podróży (jakiejkolwiek). Od kiedy pierwszy raz ruszyła w nieznane z majątkiem na plecach, do tej pory ciężko ją znaleźć. Przeszła lub przejechała już całe 27 państw i lista wciąż się wydłuża. Z językiem angielskim miała do czynienia już od dziecka, jako że jej rodzina jest w ⅓ brytyjska, a po zdaniu CAE, jako młoda dorosła, przeprowadziła się do Brighton, gdzie kontynuowała naukę przez ponad dwa lata. Najlepiej czuje się w General English i konwersacji jako, że jedna z jej przypadłości to gadatliwość 🙂.

Ksenia

Studentka psychologii, po studiach z lingwistyki, gdzie uczyła się angielskiego i niemieckiego.

Ksenia

Studentka psychologii, po studiach z lingwistyki, gdzie uczyła się angielskiego i niemieckiego. Przez kilka lat doskonaliła swój angielski podróżując i pracując między innymi w Australii i Hiszpanii. W wolnym czasie ćwiczy jogę, spaceruje, czyta i pije kawę. Ogromna fanka Friendsów 😉 Chętnie porozmawia o życiu, zdrowiu i podróżach. Odnajdzie się też w innych tematach. Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, więc z radością od czasu do czasu odbędzie lekcje poza czterema ścianami 🙂

Mikołaj

Abstrakcyjny introwertyk. Kocha książki, seriale i sci-fi.

Mikołaj

Abstrakcyjny introwertyk. Kocha książki, seriale i sci-fi. Interesuje się rozwojem technologii i społeczeństwa. Chętnie pogada o wszystkim, niczym i każdym temacie pomiędzy.

Kevin

Oto Kevin – native speaker z neutralnym brytyjskim akcentem z południowo-wschodniej Anglii.

Kevin

Oto Kevin – native speaker z neutralnym brytyjskim akcentem z południowo-wschodniej Anglii. Przeprowadził się do Gdyni razem ze swoją rodziną rok temu i od razu pokochali to miejsce 🙂 Zainteresowania Kevina to sport (a zwłaszcza football), jedzenie, muzyka, komedie oraz spacerowanie w lesie i po plaży razem z rodziną i psem. Kevin lubi czerpać radość z życia i wierzy, że mieszkanie w Trójmieście bardzo mu w tym pomoże! 😉

Josephine

Josephine to dynamiczna osoba, która posiada nie tylko naturalne opanowanie języka angielskiego, ale także zaawansowane umiejętności techniczne. Obecnie studentka Inżynierii Mechaniczno-Medycznej, Josephine wykorzystuje swój niezwykły dar do języka, by pomagać w nauce innym, ale także doświadczać języka w głębszym kontekście.

Josephine

Josephine to dynamiczna osoba, która posiada nie tylko naturalne opanowanie języka angielskiego, ale także zaawansowane umiejętności techniczne. Obecnie studentka Inżynierii Mechaniczno-Medycznej, Josephine wykorzystuje swój niezwykły dar do języka, by pomagać w nauce innym, ale także doświadczać języka w głębszym kontekście. Josephine jest nie tylko ekspertką w dziedzinie nauk ścisłych, ale także pasjonatką sztuki. Jej zainteresowanie sztuką pozwala jej na tworzenie mostów między nauką a twórczością, co jest źródłem nieustannego zaskoczenia dla jej uczniów. Niezwykle ciekawym aspektem w jej życiu jest fakt, że jest native speakerem, co czyni ją autentycznym źródłem wiedzy o języku i kulturze anglojęzycznej. Jej specjalizacją w nauczaniu jest swobodna konwersacja. Ze względu na swoje pochodzenie, Josephine posiada wyjątkowy akcent oraz intuicyjne zrozumienie subtelności języka angielskiego. Jej doświadczenia z życia w krajach anglojęzycznych oraz te związane z podróżami tworzą niezapomniany kontekst dla jej zajęć, inspirując uczniów do odkrywania języka i kultury na nowo. Oprócz swoich pasji, Josephine jest utalentowaną artystką, której kreatywność zauważalna jest na każdych zajęciach, czy to w interesujących konwersacjach, czy nietuzinkowych materiałach językowych. Jej miłość do sztuki stanowi niezwykłe źródło inspiracji dla uczniów, którzy mogą odkryć język angielski poprzez pryzmat twórczości.

Kamil

Gamer z Kociewia, geek IT pełną gębą. Od zawsze związany z językiem angielskim.

Kamil

Gamer z Kociewia, geek IT pełną gębą. Od zawsze związany z językiem angielskim; ticzer z przypadku – językoznawca z zamiłowania, prawie informatyk. Nasz kociewiak para się tematami związanymi z językoznawstwem, ekonomią, businessem, polityką i … kotami.

Kacper

Student politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, muzyk oraz wierszokleta.

Kacper

Student politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, muzyk oraz wierszokleta. Językiem angielskim posługuje się od lat, bo musiał jakoś dogadać się z rodziną z zagranicy. Później okazało się, że językiem tym będzie posługiwać się w pracy w sektorze gastronomicznym oraz zacznie już w nim nawet myśleć. Nisza, w której najlepiej się odnajduje to General English. Porozmawiasz z nim zarówno o tym, dlaczego Hendrix był, jest i będzie najlepszym gitarzystą wszech czasów oraz jak odpowiednio przyrządzić carbonarę.

Jan

Gdyński pasjonat wiedzy wszelkiego rodzaju, od typografii przez antropologię po fizykę.

Jan

Gdyński pasjonat wiedzy wszelkiego rodzaju, od typografii przez antropologię po fizykę, lecz przede wszystkim miłośnik języka. Z przyjemnością wdroży każdego chętnego do cudownego świata ciekawostek na wszystkie tematy, a także porozmawia o fantastyce, grach zarówno planszowych jak i elektronicznych, bądź puchatych zwierzątkach.

Sylwia

Ukończyła Amerykanistykę na Uniwersytecie Gdańskim, zagorzała czytelniczka kryminałów.

Sylwia

Ukończyła Amerykanistykę na Uniwersytecie Gdańskim, a fascynacja językiem oraz literaturą anglojęzyczną zainspirowała ją do rozpoczęcia studiów na kierunku Filologii angielskiej. Zagorzała czytelniczka kryminałów, entuzjastka gier planszowych oraz wielbicielka dobrego kina (i kotów!). Z radością porozmawia o książkach, filmach, podróżach i gotowaniu.

Simoné

Simoné jest native speakerką z Południowej Afryki, która pracowała jako praktykantka adwokacka i studiowała prawo przed ukończeniem jej 180-godzinnego certyfikatu TEFL. Posiada trzy lata doświadczenia w klasie oraz indywidualnie, współpracując również z dorosłymi w obszarze konwersacyjnego angielskiego w formie online.

Simoné

Simoné jest native speakerką z Południowej Afryki, która pracowała jako praktykantka adwokacka i studiowała prawo przed ukończeniem jej 180-godzinnego certyfikatu TEFL. Po otrzymaniu certyfikatu, przeniosła się do Polski i zaczęła nauczać angielskiego w przedszkolach oraz współpracować z małymi dziećmi i nastolatkami po godzinach. Posiada trzy lata doświadczenia w klasie oraz indywidualnie, współpracując również z dorosłymi w obszarze konwersacyjnego angielskiego w formie online. Simoné uwielbia rozmawiać, szczególnie z towarzyszącym jej kubkiem kawy, tak więc specjalizuje się w "kofeinowym, konwersacyjnym angielskim". Jej zainteresowania to nauka języków obcych, filozofia, teologia, historia oraz przyjazna polityka ("friendly politics"). Wśród jej hobby znajduje się oglądanie filmów, seriali i dokumentów o tematyce kryminalnej, wcześniej wspomnianych obszarów, a także zabawnych sitcomów i reelsów na Facebooku. Choć pochodzi z Afryki Południowej, posiada neutralny akcent, który brzmi bardziej jak amerykański, ale wciąż nazywa "gas station" słowem "garage", a "pick-up truck" "a bakkie" w poprawnej, południowoafrykańskiej formie. Kilka ciekawostek: chociaż sądzi, że jest odrobinę bardziej zaawansowana w angielskim, niż afrykanerskim (jej języku ojczystym), instynktownie używa tego drugiego, kiedy liczy, zdenerwuje się, lub nadepnie sobie na palec. Ma również lekką słabość do logo Supermana.

Grzegorz

Angielski towarzyszył mu przez całe dorosłe życie. Od pewnego czasu lektor i korepetytor, wcześniej pracownik biura tłumaczeń, który uwielbia zbierać i dzielić się doświadczeniami.

Grzegorz

Zapalony crossfitowiec pełen pozytywnej energii. Jego pasją jest szeroko pojęty samorozwój i doskonalenie się na różnych płaszczyznach. Angielski towarzyszył mu przez całe dorosłe życie. Od pewnego czasu lektor i korepetytor, wcześniej pracownik biura tłumaczeń, który uwielbia zbierać i dzielić się doświadczeniami. Pomoże Ci przełamać bariery (nie tylko językowe) i osiągnąć wyznaczone cele jednocześnie zwiększając swoją pewność siebie. Po latach spędzonych w Dublinie zdarza mu się czasem wplatać w konwersację nieco irlandzkiej "gwary" 🙂 Najchętniej pogada z Tobą o życiu, biznesie, marketingu, zdrowiu, sporcie, psychologii i rozwoju osobistym.

Kate (Katsiaryna)

Absolwentka Filologii angielskiej. Obecnie studiuje Business Management w Gdańsku.

Kate (Katsiaryna)

Absolwentka Filologii angielskiej. Obecnie studiuje Business Management w Gdańsku. Zawsze jest gotowa i chętna żeby porozmawiać o czymkolwiek 🙂 Jej najbardziej ulubione tematy to kognitywistyka, filmy, muzyka i nowoczesne technologie. Uwielbia używać i wymyślać różne gry w nauce języka. Stara się, aby lekcje były jak najbardziej ciekawe i oryginalne.

Szymon

Amerykanista, przenoszący mentalność wolności i sukcesu na polski grunt.

Szymon

Amerykanista, przenoszący mentalność wolności i sukcesu na polski grunt. Facet, który chętnie obejrzy Jezioro Łabędzie, kolejny raz odleci na koncercie Coldplay’a, i zrobi kolejną setkę pompek do riffów Metalliki. Będziemy rozmawiać o literaturze, muzyce, kinematografii, historii, psychologii, ekonomii, oraz o nieograniczonym potencjale każdego z nas jeśli tylko znajdziemy nasz cel i zaprzyjaźnimy się z dyscypliną dnia codziennego. Razem przejmiemy władzę nad światem — nad światem Twojego angielskiego. Będziemy słuchać dużo muzyki i tym razem naprawdę słyszeć co oni tam śpiewają. Największym sukcesem dla mnie jest kursant, który zaczyna z niczym, a wychodzi z umiejętnością prowadzenia publicznej prezentacji po angielsku. Dodatkowo, jeśli kursant wyrazi chęci, skupiam się na poprawie wymowy i umiejętności redagowania tekstów. Doświadczenie z językiem: Beefeater Steak House, UK; Work and Travel Program, Camp Schodack, NY, USA; BA: American Studies, Uniwersytet Gdański; MA: International Business (w trakcie). Akcent: General American

Patrycja M.

Patrycja zajmuje się nauczaniem od czasu rozpoczęcia studiów na Wydziale Anglistyki UAM w 2019. W czasie swojego BA, odbyła praktyki w szkołach publicznych, a także podjęła się udzielania prywatnych lekcji języka angielskiego.

Patrycja M.

Patrycja zajmuje się nauczaniem od czasu rozpoczęcia studiów na Wydziale Anglistyki UAM w 2019. W czasie swojego BA, odbyła praktyki w szkołach publicznych, a także podjęła się udzielania prywatnych lekcji języka angielskiego. W 2022, Patrycja ukończyła swój BA na profilu nauczycielskim z bardzo dobrym wynikiem. Jej praca licencjacka związana była z pasją do historii natywnych mieszkańców Ameryki Północnej. Do nauki właśnie języka angielskiego zachęciła ją nie tylko pasja do nauczania, ale także zainteresowanie współczesną prozą i kinematografią amerykańską, szczególnie z gatunku horror. Obecnie Patrycja kontynuuje swoją karierę akademicką i jest w tracie studiów magisterskich filologii angielskiej na profilu kultura i literatura Ameryki. Ze względu na swoje zainteresowanie tą dzieciną, Patrycja posługuje się akcentem amerykańskim. Oprócz literatury i filmów grozy, Patrycja uwielbia badmintona, (bardzo nieprofesjonalne) malarstwo akrylowe, częste wycieczki do kultowego kina Muza w Poznaniu i grę w Scrabble.

Liam

Liam jest native speakerem z Londynu obecnie mieszkającym w Gdyni.

Liam

Liam jest native speakerem z Londynu obecnie mieszkającym w Gdyni. Studiował Geografię i Muzykologię na King’s College London i tak, istnieje coś, co łączy oba te kierunki. Podczas studiowania pracował jako prywatny korepetytor, pomagając uczniom w różnym wieku i o różnych umiejętnościach z rozmaitych przedmiotów. Przez te 5 lat doświadczył jak wielkie znaczenie ma efektywna konwersacja jako silny fundament ciągłego procesu nauki. Liam posiada otwarty umysł, zawsze odbiera nowe dla niego poglądy z ciekawością, więc rozmawianie z nim może być prawdziwie odświeżające. Docenia ważność krytycznego myślenia, gdyż wpływa ona na rozwój w życiu, karierze jak i edukacji. W swoim czasie wolnym Liam lubi grać na komputerze w gry grand-strategy, spacerować po tym wspaniałym kraju, a także czytać – fantastykę lub filozofię (zauważył, że te gatunki często na siebie nachodzą). Nie może się doczekać Waszej wspólnej rozmowy! 🙂

Hubert

Absolwent filologii angielskiej na UAM, kontynuujący tamże magisterkę. Udzielał korepetycji on and off przez ostatnie 7 lat.

Hubert

Absolwent filologii angielskiej na UAM, kontynuujący tamże magisterkę. Specjalizuje się w amerykańskim kinie art-house'owym i amerykańskiej literaturze postmodernistycznej. Udzielał korepetycji on and off przez ostatnie 7 lat. Najlepiej czuje się w pisaniu, ale pomoże Ci również w doszlifowaniu swojego akcentu (brytyjskiego). Poza wspomnianą literaturą i kinematografią, interesuje się szyciem, gotowaniem oraz graniem w Scrabble.

Julia K.

Dziewczyna z Mazur, a obecnie studentka kierunku prawno-ekonomicznego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Julia K.

Dziewczyna z Mazur, a obecnie studentka kierunku prawno-ekonomicznego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośniczka kawy, włoskiej kuchni i największa fanka swojego kota. Pasjonatka języków obcych (obecnie niemiecki, norweski i duński na tapecie) oraz mody (okropna zakupoholiczka).

Katarzyna

Studentka anglistyki, miłośniczka gier i popkultury, kolekcjonerka paletek z cieniami do powiek.

Katarzyna

Studentka anglistyki, miłośniczka gier i popkultury, kolekcjonerka paletek z cieniami do powiek. Chętnie porozmawia na każdy temat, zwłaszcza o problemach społecznych, sprawach kryminalnych, muzyce i nowinkach ze świata celebrytów.

Michalina S.

Absolwentka Podatków i doradztwa podatkowego oraz studentka Filologii angielskiej, której nie obcy żaden temat do dyskusji.

Michalina S.

Absolwentka Podatków i doradztwa podatkowego oraz studentka Filologii angielskiej, której nie obcy żaden temat do dyskusji. Pasjonatka filmów i seriali, głównie spoglądania na świat oczami ich twórców, a także rozbijania tych najbardziej „przerażających„ na czynniki pierwsze. Urodzona w Polsce, wychowana w Anglii doświadczyła plusów i minusów życia w dwóch różnych społeczeństwach.

Anzhalika

Dziewczyna z Białorusi, która przyjechała do Polski w pogoni za marzeniami.

Anzhalika

Dziewczyna z Białorusi, która przyjechała do Polski w pogoni za marzeniami. Odkąd tylko pamięta pasjonował ją angielski. Chętnie podyskutuje o sporcie, psychologi, nowoczesnych technologiach i książkach, których nie da się odłożyć. Czerpie dużą przyjemność z rapu i muzyki klasycznej. Jeśli miałaby możliwość podróży gdziekolwiek na świecie, udałaby się do Islandii aby podziwiać czarujące zorze polarne.

Magda K.

Z wykształcenia kulturoznawczyni i fennistka, angielski zaś darzy miłością od młodych lat.

Magda K.

Z wykształcenia kulturoznawczyni i fennistka, angielski zaś darzy miłością od młodych lat. Czujna słuchaczka, uważa, że życzliwość i empatia to klucz do udanych lekcji i samego życia! Chętnie porozmawia o kinie, kulturze, historii i psychologii, ale w każdym temacie znajdzie coś interesującego. Plotkuje także o czworonożnych pociechach – jest mamą kotki Buby i kundelka Taco. Lubi jogę, góry i długie spacery.

Mahizha

Mahizha jest studentką medycyny z równoczesną pasją do nauczania języka angielskiego. Jest doświadczoną lektorką, z wysokimi wynikami IELTS, które potwierdzają jej ekspercki poziom.

Mahizha

Mahizha jest studentką medycyny z równoczesną pasją do nauczania języka angielskiego. Wierzy, że to wielki zaszczyt móc pomagać ludziom w komunikacji w języku, który różni się od tego ojczystego. W końcu to właśnie komunikacja umożliwia nam zrozumienie siebie nawzajem, prawda? Mahizha kocha czytać książki i pisać poezję – tak bardzo, że na pewnym etapie zaczęła marzyć o zostaniu profesjonalną poetką, zanim pochłonął ją świat medycyny! Jest doświadczoną lektorką angielskiego, z wysokimi wynikami IELTS, które potwierdzają jej ekspercki poziom. Za najbliższe dziesięć lat, widzi siebie jako chirurga onkologii, mieszkającego w domu z wieloma pupilami, wciąż pielęgnując swoją miłość do języka angielskiego!

Franciszek

Otwarty student filozofii, który chętnie porozmawia z Tobą na przeróżne tematy.

Franciszek

Otwarty student filozofii, który chętnie porozmawia z Tobą na przeróżne tematy, od sztuki przez socjologię do IT, zgodnie z twoimi zainteresowaniami. W wolnych chwilach lubi przeczytać dobrą książkę i zagrać w dobrą grę oraz rozwijać się artystycznie, głównie w sferach pisarstwa (również po angielsku) oraz gamedevu.

Izabela K.

Studentka etnolingwistyki z zamiłowaniem do kultur azjatyckich.

Izabela K.

Studentka etnolingwistyki z zamiłowaniem do kultur azjatyckich. W wolnym czasie zgłębia teksty przeróżne – od mangi przez literaturę piękną i filozofię do książek o samorozwoju. Miłośniczka samotnych wypraw na sesje fotografii ulicznej. Z przyjemnością porozmawia o życiu i wszystkim, co z nim związane. Kierowana ciekawością osoby i przemyśleń swojego rozmówcy, zadaje wiele pytań. Przełamywanie bariery językowej nie jest jej obce, więc chętnie pomoże się Tobie ,,rozgadać". Cierpliwa i pełna empatii, zaprasza do konwersacji przy herbatce 🙂

Steven

Steven to native speaker z Kanady. Udziela lekcji angielskiego w formie konwersacyjnej uczniom z całego świata. Specjalizuje się w angielskim konwersacyjnym, ale pomaga również klientom z branży biznesowej.

Steven

Steven to native speaker z Kanady. Udziela lekcji angielskiego w formie konwersacyjnej uczniom z całego świata. Specjalizuje się w angielskim konwersacyjnym, ale pomaga również klientom z branży biznesowej. Sam posiada miękki, kanadyjski akcent, ale potrafi zrozumieć wiele międzynarodowych akcentów. Jego zaplecze wiedzy to odżywianie oraz fitness – należące do jego pasji, tak jak praca z ludźmi oraz pomaganie im w mówieniu po angielsku. Gdy zdecydował, że jest to ścieżka, którą chce dalej podążać, ukończył 120-godzinny kurs nauczania j. angielskiego TEFL jako kolejny etap kariery. Lubi spędzać czas na zewnątrz, podróżować, a także sport i fitness.

Roman

Absolwent ze specjalizacją z języka angielskiego i niemieckiego oraz nauczyciel z pasją!

Roman

Absolwent ze specjalizacją z języka angielskiego i niemieckiego oraz nauczyciel z pasją! Uwielbia nauczać i uczyć się od swoich uczniów. Jest wiele rzeczy, które go interesują i o których chętnie podyskutuje: językoznawstwo, historia, psychologia, literatura, ekonomia czy cokolwiek innego. Wielki fan każdego rodzaju muzyki! Zawsze gotowy do podjęcia wyzwania odkrywania czegoś nowego i pomagania uczniom w osiąganiu ich celów!

Sebastian G.

Absolwent aktorstwa oraz scenopisarstwa uczelni w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkał przez 4 lata.

Sebastian G.

Absolwent aktorstwa oraz scenopisarstwa uczelni w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkał przez 4 lata. Aktualnie także student kognitywistyki. Uwielbia rozmowy z ludźmi o podobnych, ale także o odmiennych zainteresowaniach, bo wie jak wiele ciekawych rzeczy może się nauczyć. Pasjonuje go wszystko co związane z kreatywnością (teatr, poezja, kino, sztuka, muzyka, literatura) ale także z nauką – zarówno dziedziny ścisłe, takie jak matematyka, fizyka, chemia, biologia, czy informatyka, jak i dziedziny humanistyczne i społeczne – między innymi psychologia, socjologia, filozofia, językoznawstwo czy antropologia.

Flora

Flora pochodzi z Węgier, jest absolwentką studiów magisterskich w obszarze języka angielskiego i węgierskiego oraz literatury i kultury.

Flora

Flora pochodzi z Węgier, jest absolwentką studiów magisterskich w obszarze języka angielskiego i węgierskiego oraz literatury i kultury. Odbyła swoje praktyki nauczycielskie w dwujęzycznych szkołach podstawowych i licealnych, a oprócz tego udziela korepetycji już od trzech lat. Zaczęła swoją przygodę z angielskim, gdy miała zaledwie sześć lat i od zawsze marzyła, aby nauczać tego języka. Flora specjalizuje się w literaturze i kulturze, ale jest również otwarta na tematy dowolnej formy sztuki, psychologii lub historii. Aktualnie uczy się rumuńskiego i włoskiego – w końcu jedno z jej hobby to nauka języków. Jej pasja to także podróżowanie i poznawanie nowych kultur!

Szymon Ry.

Nurek, podróżnik amator i zakręcony społecznie pasjonat gier planszowych.

Szymon Ry.

Nurek, podróżnik amator i zakręcony społecznie pasjonat gier planszowych. W wolnych chwilach student ostatnich lat medycyny, zawodową przygodę z angielskim rozpoczął od tłumaczenia dokumentów dla lokalnych firm a od 5 lat naucza pomagając podopiecznym odnaleźć pewność używania języka obcego. Absolwent programu międzynarodowego IB. Głównie obraca się w tematach General English ale z chęcią porozmawia o tematach z bardziej zawężonych dziedzin. Uwielbia horrory, science fiction i fantasy a czasem znajdzie czas na komedię w zaciszu domowym.

Maciej

Student filologii angielskiej, który od najmłodszych lat interesuje się kulturą brytyjską i amerykańską.

Maciej

Student filologii angielskiej, który od najmłodszych lat interesuje się kulturą brytyjską i amerykańską. Udziela korepetycji od 4 lat, mając doświadczenie zarówno w nauce młodzieży, jak i seniorów. Zwraca szczególną uwagę na poprawną wymowę i akcent – sam posiada akcent amerykański. Interesuje się kinematografią i muzyką oraz wierzy, że angielski jest dla każdego.

Ida

Studentka amerykanistyki. Miłośniczka literatury (od gotyku po reportaż), zwierząt, Skandynawii, slasherów i wszystkiego, co się świeci.

Ida

Studentka amerykanistyki. Miłośniczka literatury (od gotyku po reportaż), zwierząt, Skandynawii, slasherów i wszystkiego, co się świeci. Od zawsze zafascynowana językami – obecnie uczy się szwedzkiego, ale ma za sobą między innymi dwa semestry azteckiego. Najbardziej kocha psy, choć jej spirit animal to zdecydowanie kot. Chętnie porozmawia o podróżach, grach, sferze beauty (czy to codzienny makijaż, czy modyfikacje ciała), psychologii ludzi i zwierząt. Inkluzywność to wartość, którą kieruje się nie tylko w pracy lektora.

Dorota C.

Lektorka języka angielskiego, miłośniczka sportów wodnych, książek, seriali oraz filmów z gatunku sci-fi i fantasy.

Dorota C.

Lektorka języka angielskiego, miłośniczka sportów wodnych, książek, seriali oraz filmów z gatunku sci-fi i fantasy. Kocha podróże, kulturę skandynawską, rozmowy na temat mody, urody i kultury współczesnej. Otwarta, spokojna i cierpliwa, sprawi, że rozmowa po angielsku stanie się chwilą relaksu.

Veronika L.

Niezwykle dociekliwa studentka filologii angielskiej, która z zapałem rozmawia o wszystkim, co ma związek ze współczesnym społeczeństwem.

Veronika L.

Niezwykle dociekliwa studentka filologii angielskiej, która z zapałem rozmawia o wszystkim, co ma związek ze współczesnym społeczeństwem. Jej osobiste zainteresowania to politologia, analiza filmowa i sztuka współczesna. To właściwa lektorka, jeśli chcesz poćwiczyć mówienie w miłym i przyjaznym otoczeniu 🙂

Ela

Z zawodu kontroler ryzyka operacyjnego, dla której język angielski zawsze odgrywał bardzo ważną rolę w życiu prywatnym i zawodowym.

Ela

Z zawodu kontroler ryzyka operacyjnego, dla której język angielski zawsze odgrywał bardzo ważną rolę w życiu prywatnym i zawodowym. Spędziła prawie 14 lat w Szkocji. Jak sama twierdzi, brytyjska kultura i środowisko, miały ogromny wpływ na jej tożsamość i na to, jak teraz postrzega świat. Ciekawa życia i ludzi, chętnie porozmawia na każdy temat. Zawsze urzekały ją osoby nieśmiałe i z dobrym poczuciem humoru.

Maria Cz.

Pełna optymizmu, zapału i determinacji studentka filologii angielskiej ze specjalizacją językoznawczą.

Maria Cz.

Pełna optymizmu, zapału i determinacji studentka filologii angielskiej ze specjalizacją językoznawczą. Codziennie przekonuje się, że kluczowymi elementami sukcesu są dobra zabawa, kreatywność, cierpliwość oraz brak niepotrzebnego stresu. Marie jest pozytywnie zakręcona na punkcie wymowy – do tego stopnia, że planuje napisać pracę magisterską o regionalnych odmianach brytyjskiego akcentu. Z wielkim entuzjazmem podchodzi również do innych aspektów języka i zawsze stara się tłumaczyć nawet najbardziej kłopotliwe zagadnienia w prosty i przyjemny sposób. Jej podróżniczym marzeniem jest odwiedzenie Liverpoolu oraz Patagonii, a na szczycie jej długiej listy hobby i zainteresowań znajduje się muzyka – stale poszukuje nowych inspiracji, a w wolnych chwilach gra na pianinie i śpiewa. Mimo że Marie najswobodniej czuje się w tematach związanych z literaturą, kinem, sztuką, językami, psychologią, kulturą (także internetu), a także wszystkim, co niezwykłe i tajemnicze, pozostaje otwarta na sugestie rozmówcy – kontakt z ludźmi sprawia, że jest w swoim żywiole.

Karolina K.

Karolina urodziła się w Polsce, ale dorastała w RPA, więc już w najmłodszych latach angielski stał się jej głównym językiem komunikacji.

Karolina K.

Absolwentka komunikacji wizualnej, która pracowała zarówno w firmie, jak i jako freelancerka w branży reklamowej, specjalizującej się w grafice i ilustracji. Karolina urodziła się w Polsce, ale dorastała w RPA, więc już w najmłodszych latach angielski stał się jej głównym językiem komunikacji. Mieszkała i pracowała w RPA, Niemczech, Portugalii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Wietnamie oraz Hiszpanii. Porozumiewanie się po angielsku umożliwiło jej nawiązanie relacji z ludźmi – zarówno w sferze służbowej, jak i prywatnej. Oprócz zaangażowania w branżę kreatywną, pracowała również w IT (komunikacja globalna), a nawet nauczała dzieci w szkole Montessori. Jej specjalizacje w angielskim to branża IT (zapory sieciowe, switching, routing, obsługa klienta), jak i reklama/ sektor kreatywny (sztuka cyfrowa, grafika, ilustracja, animacja, malowanie). Jej akcent to połączenie brytyjskiego oraz południowoafrykańskiego angielskiego – jest wyraźny i łatwy do zrozumienia. Pasje Karoliny to podróże, sztuka, technologia, architektura i fotografia, a także wymiana kultur z ludźmi, dzielenie się historią, doświadczeniami i wiedzą. Mówi po angielsku, polsku, niemiecku, a obecnie uczy się portugalskiego, więc jest świadoma wyzwań związanych z nauką nowego języka, ale także możliwości, jakimi wzbogaca on nasze życie.

Umów się na lekcję zapoznawczą

  Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Talkersi.pl sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, przy ul. Myśliwskiej 20B/5, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk- Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000544763, posiadającą NIP 5862294976, REGON 360825279, zwaną dalej ‘Talkersi.pl’. Przed zaznaczeniem poniższych zgód zapoznaj się z pełną treścią klauzuli informacyjnej, którą znajdziesz TUTAJ

  Odpowiadamy na maile i telefony tak szybko, jak to możliwe.

  Jeśli wolisz porozmawiać na żywo, zapraszamy na kawę do naszego biura w Gdyni: od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.

  +48 609 880 727
  Zadzwoń do nas

  doradca@talkersi.pl
  Napisz do nas

  ul. 10 Lutego 27/1, 81-364 Gdynia
  Odwiedź nas

  Copyright 2022 - Talkersi.pl
  Created by
  Talkersów tworzą
  Ci wspaniali ludzie
  IMG_1051-1-scaled
  talkersikwadrat-2-scaled
  IMG_4721
  93873307_511047642921846_6617146848979189760_n-1
  Iryna Vadan
  lektor_angielskiego_jurek
  talkersiprofilowkib-13-scaled
  Bartosz Rozdolski
  lektor_angielskiego_MICHAL
  Maria Kravchuk
  lektor_angielskiego_KSENIA
  talkersiprofilowkib-15-scaled
  lektor_angielskiego_KEVIN-scaled
  talkersiprofilowkib-1-scaled
  lektor_angielskiego_JAN
  lektor_angielskiego_SYLWIA
  lektor_angielskiego_KATSIARYNA
  lektor_angielskiego_SZYMON-scaled
  lektor_angielskiego_LIAM
  lektor_angielskiego_JULIA
  lektor_angielskiego_KATARZYNA-scaled
  lektor_angielskiego_MICHALINAS-scaled
  lektor_angielskiego_ANZHALIKA
  Magda Kubit
  lektor_angielskiego_RADOSLAW
  ASIA-1
  ZUZIA-kwadrat
  SONIA-1
  Marta Zadrozna kopia
  Nikola kopia
  ANKA
  Magda_Talkbook_(1)
  lektor_agielskiego_OLAR
  lektor_angielskiego_KINGAW
  lektor_angielskiego_ZUZIAP
  lektor_angielskiego_KACPER
  lektorka_angielskiego_ZOFIA
  lektor_angielskiego_KASIAP
  lektor_angielskiego_KAROLINAK
  lektor_angielskiego_MARIA
  lektor_angielskiego_ELA
  lektor_angielskiego_IZABELA
  lektor_angielskiego_VERONIKA
  lektor_angielskiego_ALEKSANDRAK(1) kopia
  lektor_angielskiego_DOROTAC
  lektor_angielskiego_IDA
  lektor_angielskiego_Jakub
  lektor_angielskiego_SZYMONR
  lektor_angielskiego_SEBASTIANG
  photo_2022-05-04_13-19-28
  Franciszek Pawłowski
  lektor_angielskiego_GRZEGORZ
  lektor_angielskiego_ADAW
  lektor_angielskiego_AGATA
  lektor_angielskiego_IGOR
  lektor_angielskiego_GANA
  lektor_angielskiego_MICHELINE
  lektor_angielskiego_yuliya
  lektor_angielskiego_KUBA
  lektor_angielskiego_KATARZYNAD
  lektor_angielskiego_KAROLJ
  lektor_angielskiego_FLORA
  lektor_angielskiego_JULIAM
  lektor_angielskiego_KASIAD
  lektor_angielskiego_SHANARZ
  lektor_angielskiego_NATALIE
  lektor_angielskiego_JULIAP
  lektor_angielskiego_GUNEL
  lektor_angielskiego_MAHIZHA
  lektor_angielskiego_SIMONE
  lektor_angielskiego_GABRIELA
  lektor_angielskiego_MARIAR
  lektor_angielskiego_JUDE
  lektor_angielskiego_AARON
  lektor_angielskiego_JOSEPHINE
  lektor_angielskiego_MARIAB
  lektor_angielskiego_NATALIAJ
  lektor_angielskiego_CHRIS
  lektor_angielskiego_STEVEN
  lektor_angielskiego_HUBERT
  lektor_angielskiego_EVELYN
  lektor_angielskiego_WERONIKAK
  lektor_angielskiego_PATRYCJAM
  lektor_angielskiego_CLODAGH
  lektor_angielskiego_MACIEJ
  lektor_angielskiego_wiola
  lektor_angielskiego_shruti
  lektor_angielskiego_ARIS
  lektor_angielskiego_ARTURC
  lektor_angielskiego_AGNIESZKAR
  lektor_angielskiego_OLAL
  lektor_angielskiego_MALGOSIAM
  lektor_angielskiego_RITA
  lektor_angielskiego_JULIAT
  lektor_angielskiego_SZYMONRU
  lektor_angielskiego_kateryna
  lektor_angielskiego_NANCY
  lektor_angielskiego_ALIAKSANDRA
  lektor_angielskiego_MARIAC