https://talkersi.pl/lektorzy/

LEKTORZY

Jesteśmy taką grupą ludzi, która regularnie zadaje sobie pytanie – jak to jest być po tej drugiej stronie? Zawsze staramy się dostrzec perspektywę drugiego człowieka, bo tylko wtedy możemy wnieść wartość w jego życie. Niezależnie czy dzieje się to podczas lekcji, czy spotkania z przyjaciółmi.

Hello!

Na początek poznajcie tandem który napędza cały Talkersowy zespół:
Wiktora –  założyciela Talkersów i twórcę metody nauczania,
oraz Maję, która czuwa nad tym, by Wiktor zawsze podejmował dobre decyzje.

Maja Mach
CEO, Partner Zarządzający

Maja jest doskonałym przykładem na to, że języka da się nauczyć samodzielnie, jeśli ma się do tego motywację. Jeszcze przed otrzymaniem dowodu osobistego wyemigrowała do Wielkiej Brytanii, w której opanowała język do perfekcji. Po wielu latach wróciła do ojczyzny i odnalazła swoją drogę w naszym zespole.
Odpowiada za komunikację z klientami, koordynuje pracę lektorów i czuwa nad tym, by Wiktor zawsze podejmował dobre decyzje 🙂

Maja Mach
CEO, Partner Zarządzający
Wiktor Jodłowski
Twórca marki Talkersi i metody nauczania

Zawodowo zajmuje się gadaniem. Podróżował po USA, mieszkał w Wielkiej Brytanii, organizował międzynarodowe programy biznesowe. Niedawno zamknął wszystkie inne projekty, by w całości oddać się budowaniu inkubatora językowego Talkersów.

Wiktor Jodłowski
Twórca marki Talkersi i metody nauczania

Lektorzy

Przyjacielscy, ambitni, zmotywowani i motywujący otoczenie
– właśnie tacy są Talkersowi lektorzy.

Nowy Lektor - może to TY?

Nasz zespół stale się rozwija. Przyjmujemy osoby do współpracy z każdego większego miasta na terenie Polski. W tym momencie najbardziej potrzebujemy lektorów na terenie Wrocławia, Katowic i Warszawy. Dwa podstawowe kryteria to: doskonała znajomość j. angielskiego oraz umiejętność budowania silnych relacji z ludźmi. Ukończone studia filologiczne to atut, ale nie jest to wymóg konieczny. Jeśli jesteś zainteresowany, wejdź na stronę PRACA.

PRACA
Nowy Lektor - może to TY?
Paulina
Lektorka (English Gym)

Paulina to najbardziej doświadczona ekspertka w naszych szeregach. Pierwsze szlify zawodowe zbierała podczas prowadzenia lekcji w polskiej szkole publicznej, ale prędko się zorientowała, że ten system nie działa. Po kilku eksperymentach w karierze, zacumowała do portu z tabliczką Talkersi. Paulina dobrze się czuje w tematach związanych z: General English; General Business English; Project Management.

Umów się na lekcję
Paulina
Lektorka (English Gym)
Zuzanna
Lektorka (Gdynia)

Zuzanna to symbol jakości. Swoją etyką pracy i przygotowaniem do spotkań wyznacza standard dla nas wszystkich. Wymagająca dla swoich uczniów i jednocześnie doceniająca każdy najmniejszy sukces. Oprócz prowadzenia indywidualnych kursów, Zuzanna jest również gospodarzem otwartych spotkań z angielskim przy kawie pt. Social English Night w Gdyni.

Umów się na lekcję
Zuzanna
Lektorka (Gdynia)
Kinga
Lektorka (Gdynia)

Radosna, kontaktowa, a na dodatek konkretna i wymagająca od siebie i uczniów. Czyli komplet cech, które dobry Talkers mieć powinien 🙂 Dzięki wielu podróżom do UK, Kinga miała możliwość całkowicie zanurzyć się w języku i otoczeniu. Na lekcjach z Kingą możesz więc zacząć swoją brytyjską przygodę oraz szlifować Business English jeszcze przed wyjazdem! Kinga o sobie: Chętnie porozmawiam na tematy związane z ekonomią, biznesem, psychologią, trendami i nowymi technologiami. Uwielbiam psy, jak ktoś chce przychodzić ze swoim pupilem to super!

Umów się na lekcję
Kinga
Lektorka (Gdynia)
Kasia
Lektorka (Gdynia)

Angielski jest jej drugim językiem. Teorię nabywała już od przedszkola, praktyczne umiejętności zdobywała poprzez podróże, studia, pracę i kontakt z przyjaciółmi z różnych zakątków świata. Język biznesowy przyswoiła dzięki studiom w języku angielskim oraz pracy w międzynarodowej firmie. 1,5 miesiąca spędziła w Kairze, gdzie poznała niesamowitych ludzi z najróżniejszych kultur świata. Kasia o sobie: Najlepiej czuje się w tematach związanych ze sztuką, psychologią, edukacją, podróżami, zarządzaniem zasobami ludzkimi i social media, ale chętnie porozmawiam też na tematy szeroko pojętego biznesu, sportu i nowych technologii.

Umów się na lekcję
Kasia
Lektorka (Gdynia)
Patrycja
Lektorka (Warszawa)

Patrycja zakochała się w języku angielskim wtedy, kiedy zauważyła, że jest idealnym narzędziem do spełnienia jej marzeń – podróży, spotykania ludzi z całego świata, możliwości pracy w ciekawych, odległych miejscach. Po trzech latach życia w Turcji powróciła do Polski z optymizmem, zaraźliwą energią i dowodem na to, że wszystko jest możliwe, nawet to, co Cię blokuje i co uznajesz za swoją słabość... Kulturoznawca, antropolog, dziennikarz z zawodu, a coach i mentor, podróżniczka, artystka, aktywatorka potencjału i pasji z powołania. Patrycja pomoże Ci w: przygotowaniu do podróżowania, do życia zagranicą, do zmiany pracy, w rozwoju osobistym i duchowym. Porozmawiasz z nią o: naukach humanistycznych, sztuce, podróżach oraz zjawiskach kulturowych.

Umów się na lekcję
Patrycja
Lektorka (Warszawa)
Tom
Lektor (Gdańsk)

Tom, czyli tam i z powrotem. Jeszcze jako mały Tomek pojechał do krainy kangurów, a ponieważ Australijczycy mieli duży problem z wymówieniem imienia 'Tomasz', to Tomasz stał się Tom'em. I tak już zostało. Od 4 lat mieszka i pracuje w Polsce. Dlaczego został lektorem? Najlepiej go o to zapytać - po angielsku, choć po polsku też potrafi i to coraz lepiej. Z Tomem można porozmawiać prawie o wszystkim - nawet jeśli masz inne zainteresowania, to Cię wysłucha, doceni i rozbawi swoim poczuciem humoru. Guaranteed!

Umów się na lekcję
Tom
Lektor (Gdańsk)
Basia
Lektorka (Gdynia)

Wychowana na anglojęzycznym Cartoon Network, gdzie nieświadomie rozpoczęła swoją wieloletnią samodzielną naukę języka. Z wykształcenia jest psychologiem. Angielskiego uczy z dużą dawką uśmiechu i cierpliwości. Basia dobrze się czuje w takich tematach jak: psychologia społeczna; Human Resources i rekrutacja; marketing; zarządzanie sobą w czasie; zorganizowanie i punktualność; rozwój kariery zawodowej; budowanie relacji i zaufania; innowacyjne technologie; różnice kulturowe; moda i uroda.

Umów się na lekcję
Basia
Lektorka (Gdynia)
Ewelina
Lektorka (Gdańsk)

Z zawodu PR-owiec. Z doświadczenia specjalistka ds. projektów unijnych i crowdfundingu. Część życia spędziła na Malcie, w Belgii i w Indiach. Od 4 lat jest lektorką języka angielskiego. W pracy lektorskiej najbardziej podoba jej się budowanie relacji z uczniami, uwielbia obserwować ich postępy i przełamywanie kolejnych barier. Gdy nie uczy, prowadzi fundację, gdzie namawia studentów na wolontariaty i staże zagraniczne. Organizuje również spotkania couchsurferów, w Gdańsku, oczywiście w języku angielskim! Ewelina dobrze się czuje w tematach: PR, marketing, szeroko pojęta kultura, filmy, muzyka, podróże, sport, moda, psychologia relacji i samodoskonalenie.

Umów się na lekcję
Ewelina
Lektorka (Gdańsk)
Marta
Lektorka (Poznań)

Nasza poznańska specjalistka językowa! Marta, proszę Państwa 🙂 Wiele lat spędziła pracując na stanowisku menedżerskim w Danii, co sprawia, że żaden obcy akcent nie jest jej straszny! Marta dobrze się czuje w takich tematach jak: Books; Music; Movies; Psychology; Business; Management; Marketing; Logistics; Diplomacy; Politics.

Marta
Lektorka (Poznań)
Karolina
Lektorka (Gdynia)

Karolina odkąd tylko pamięta, miała styczność z angielskim; chłonęła go w teorii i praktyce. Swój czas wolny często przeznaczała na oglądanie filmów w oryginalnej wersji językowej oraz analizowanie tekstów muzycznych. Podróżowała do USA, UK oraz Irlandii. Aktualnie jest studentką trzeciego roku Filologii Angielskiej i posiada duże doświadczenie w nauczaniu języka. Jej zaangażowanie, dokładność oraz wrażliwość na cele swoich uczniów sprawią, że zajęcia z Karoliną przyniosą upragnione efekty. Karolina chętnie pracuje z osobami, które: mają problemy z pewnością siebie, potrzebują przełamać barierę językową lub poradzić sobie ze stresem. Jej tematy: kultura USA oraz UK, muzyka, teatr, literatura, filmy, gotowanie, sztuka, kreatywność, podróże, śpiew, psychologia oraz zdrowie.

Umów się na lekcję
Karolina
Lektorka (Gdynia)
Błażej
Lektor (Gdańsk)

Błażej jest studentem Politechniki Gdańskiej, a po godzinach staje się Talkersem. Dla Błażeja język angielski jest tak naturalny, jak polski. Wychowany w Singapurze, a dorastający w obcej dla siebie Polsce, musiał przełamać barierę językową. W domu panuje klimat 50-50 – pół po angielsku, pół po polsku. Błażej o sobie: “If learning a language isn’t fun, then you’re doing it wrong.” Z Błażejem porozmawiasz o: Technical english for engineers, kulinariach, historii, kulturze, business english.

Umów się na lekcję
Błażej
Lektor (Gdańsk)
Jagoda
Lektorka (Gdynia)

Jagoda to pogodna mieszanka introwertyka z ekstrawertykiem: dusza towarzystwa, która czasem lubi zaszyć się z książką sam na sam. Z wykształcenia anglistka, przez ostatnie kilka lat zdobywała wiedzę z zakresu językoznawstwa i literatury. Z doświadczenia wie, jak ważne w nauce języka jest indywidualne podejście do ucznia. Jagoda uważa, że język angielski, zwłaszcza w czasach Internetu, jest prawdziwym „oknem na świat”, a na naukę nigdy nie jest za późno. Wierzy, że z każdym znajdzie wspólny język, o ile jest to angielski 🙂 Przekonajcie się sami! Ulubione tematy Jagody to: literatura; film; muzyka; kultura; gotowanie; psychologia i ludzie oraz podróże.

Umów się na lekcję
Jagoda
Lektorka (Gdynia)
Magda
Lektorka (Gdańsk)

Miłość do angielskiego rozkwitała w niej od dziecka: siedząc po nocach ze słownikiem w ręku, próbowała odkryć znaczenie słów piosenek ‘I will always love you’ albo ‘Last Christmas’. Ukończyła filologię angielską. Wierzy, że dzielenie się zdobytą wiedzą ze swoimi uczniami pozwala im przełamywać bariery w mówieniu i zachęca ich do odkrywania własnego potencjału. Jeśli szukasz cierpliwego lektora, to spotkaj się i pogadaj z Magdą, po angielsku oczywiście. Zainteresowania Magdy to Business English, fonologia języka angielskiego, pisanie, a także tematy związane z kulturą, literaturą, teatrem, sztuką, podróżami, odżywianiem się, psychologią i socjologią, rozwojem osobistym, mediami, technologią, marketingiem i problemami współczesnego świata.

Umów się na lekcję
Magda
Lektorka (Gdańsk)
Wiktor
Lektor (Gdynia)

Wiktor jest nie tylko ekspertem od angielskiego, ale również od koszykówki. Od najmłodszych lat towarzyszyły mu te dwie nierozłączne dziedziny. To, kim jest, zostało ukształtowane w głównej mierze dzięki zamiłowaniu do tego sportu, lidze NBA i w końcu językowi angielskiemu. Języka uczył się m.in. na studiach w Tel_Awiwie.Jego krąg zainteresowań jest jednakże o wiele bogatszy. Nauki ścisłe, ekonomia, odżywianie, fitness czy podróże to jedne z licznych tematów, w których czuje się swobodnie.

Umów się na lekcję
Wiktor
Lektor (Gdynia)
Michalina
Lektorka (Gdańsk)

Michalina swoją przygodę z językami obcymi zaczęła już w przedszkolu. Pomimo, że dużo później studia językowe zostawiła dla Politechniki, to zamiłowanie do języków jej nie opuściło. Nigdy nie bała się komunikować po angielsku, a barierę rozmawiania po niemiecku przełamała podczas pracy za granicą. Jej ulubione tematy to: filmy, literatura, w szczególności thrillery, siatkówka, kultura USA.

Umów się na lekcję
Michalina
Lektorka (Gdańsk)
Alex
Lektorka (English Gym)

Ola urodziła się w RPA, gdzie po studiach pracowała jako montażystka wideo. Potem przez 7 lat pracowała w Londynie jako specjalista ds. obsługi klienta. Obecnie żyje w Polsce. Jest native speakerem języka angielskiego, sama ucząc się języka polskiego. Jej głównym celem w Talkersach jest praca nad stresem związanym z mówieniem po angielsku. Oli pozytywna energia, wiara w ludzi, cierpliwość i chęć pomocy sprawi, że prędko poczujesz się komfortowo mówiąc po angielsku. Ulubione tematy Oli to: żywienie zdrowotne, sport, praca ludzkiego ciała i umysłu, relacje międzyludzkie, podróże, natura, social media, technologia.

Umów się na lekcję
Alex
Lektorka (English Gym)
Ireneusz
Lektor (Warszawa)

Wirtuoz języka angielskiego. Od najmłodszych lat zafascynowany jego pięknem i melodią. Swoją pasję rozwijał na studiach filologicznych oraz w zawodach językoznawcy i lektora. Doświadczenia w pracy z językiem zdobywał w Samsungu, szkołach językowych oraz przy projektach badawczych. Cierpliwy perfekcjonista o otwartym, analitycznym umyśle. Ton jego lekcjom nadają inteligentny humor i przemyślane, elastyczne podejście. Człowiek orkiestra – możesz z nim porozmawiać o psychologii, filozofii, językoznawstwie, muzyce, poezji, nowych technologiach oraz IT.

Umów się na lekcję
Ireneusz
Lektor (Warszawa)
Mikołaj
Lektor (Gdańsk)

Człowiek, który czyta słowniki idomów dla przyjemności. Absolwent prawa, dumny posiadacz Certificate of Proficiency in English. Pasjonuje się psychologią osobowości, kulturą fitness oraz ekonomią i szeroko pojętym rozwojem osobistym. Nałogowy słuchacz audiobooków.

Umów się na lekcję
Mikołaj
Lektor (Gdańsk)
Marek
Lektor (Warszawa)

Przygodę z angielskim zaczynał od korepetycji. W młodości wyjechał do Szkocji, gdzie, w zależności od pogody, mówił z amerykańskim, irlandzkim lub... południowoafrykańskim akcentem. Na co dzień studiuje psychologię, bo najbardziej interesuje go człowiek – a w szczególności człowiek uczący się języków. W pracy wykorzystuje zdolności analityczne, kreatywność i znakomite zdolności interpersonalne, a jako lektor nastawiony jest na wzajemne zaangażowanie i współpracę. Ulubione tematy Marka to: psychologia, filozofia, social media, socjologia, sztuka, nowe technologie, muzyka.

Umów się na lekcję
Marek
Lektor (Warszawa)
Ola
Lektorka (Gdynia)

Mając zaledwie 11 lat Ola otrzymała od losu Golden Ticket i wyjechała na rok do Londynu, by uczyć się angielskiego w najbardziej naturalny sposób - uczęszczając do angielskiej szkoły. Po powrocie uczyłą się w klasach dwujęzycznych, wyjeżdżała na liczne wymiany szkolne i brała udział w projektach międzynarodowych. Po ukończeniu studiów z Zarządzania Instytucjami Artystycznymi na Uniwersytecie Gdańskim spełniła swoje największe marzenie - zamieszkała w Amsterdamie. Jako wolontariusz w holenderskiej szkole podstawowej pracowała z dziećmi i młodzieżą. Obecnie jest studentką anglistyki na UG. Od 2015 roku prowadzi bloga, który jest kwintesencją over-sharingu. Jej ciekawość świata sprowadza się do tego, że chce porozmawiać z każdym i o wszystkim.

Umów się na lekcję
Ola
Lektorka (Gdynia)
Jurek
Lektor (Poznań)

Jurek to ekspert-weteran, który jak sam o sobie mówi ``oddycha angielskim``. Językoznawca i pasjonat, który na pytanie ``Do you speak English?`` odpowiada bez zastanowienia ``But British or American English?``. Zna każdy szczegół i niuans języka. Tworzy własne, autorskie programy nauki. A do tego jest przesympatycznym człowiekiem, z którym czas leci tak szybko, że aż zegarki nie wyrabiają z liczeniem godzin 😉 Tematy, w których Jurek czuje się pewnie: filozofia (zachód i wschód); biznes szerokopojęty - corporate lingo; językoznawstwo (wszystko); psychologia; religia. Tematy, których nie może podjąć się z czystym sumieniem: prawo; finanse w wersji twardej; analiza statystyczna.

Umów się na lekcję
Jurek
Lektor (Poznań)
Dominik
Lektor (Gdańsk)

Dominik to dumny posiadacz CAE, z angielskim obcował od najmłodszych lat. Z zamiłowania muzyk, kilkuletnia współpraca z artystami z całego świata oparta na języku angielskim, a także kontakt z native’ami w Polsce pomogły mu opanować sztukę płynnego posługiwania się tym cudownym językiem. Dodatkowo, absolwent profilu dwujęzycznego z językiem francuskim, aktualnie student Informatyki, który chętnie dzieli się swoją wiedzą. Najlepiej odnajduje się w tematach muzyki, sztuki, podróży, i technologii.

Umów się na lekcję
Dominik
Lektor (Gdańsk)
Igor
Lektor (Gdańsk)

Igor jest native speakerem amerykańskiego angielskiego. W młodości miał okazję mieszkać w USA, w stanie New Jersey i tam uczęszczał do szkoły podstawowej i pierwszego roku tamtejszego „gimnazjum”. Studiował Ochronę Środowiska na Politechnice Gdańskiej (po angielsku). Jest osobą bardzo otwartą i komunikatywną. Można z nim porozmawiać na przeróżne tematy. Wobec swoich uczniów zawsze jest cierpliwy i wyrozumiały. I do tego ma świetne poczucie humoru 😉 Jego hobby to chodzenie po górach (kocha Tatry), podróżowanie wycieczki rowerowe, poławianie bursztynu. Interesuje się min. piłką nożną, historią XX wieku, astronomią.

Umów się na lekcję
Igor
Lektor (Gdańsk)
Maja
Lektorka (Gdańsk)

Języka angielskiego nauczyła się podczas 2-letniego pobytu w Irlandii, gdzie uczęszczała do szkoły. Ówczesny brak możliwości użycia polskiego i zanurzenie w języku pozwalają jej dziś na zrozumienie perspektywy ucznia. Jest wesołą, pełną energii osobą z duszą artystki i jednoczesnym zamiłowaniem do przedmiotów ścisłych, szczególnie biologii. Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi i nie ma dla niej czegoś takiego jak nieciekawy temat do rozmowy. 🙂

Umów się na lekcję
Maja
Lektorka (Gdańsk)
Paulina
Lektorka (Gdynia)

Paulina porozmawia z Tobą na każdy temat i udowodni Ci, że potrafisz dużo więcej niż Ci się wydaje 😉 Angielski to dla niej łączenie przyjemnego z pożytecznym – rozwoju, samorealizacji i dobrej zabawy. Chętnie podejmuje tematy związane z szeroko pojętą kulturą, nauką, podróżami, sportem, społeczeństwem, rozwojem naukowym i wiele wiele innych. Jako filolog i amerykanista wie, jak ważną rolę gra znajomość języków obcych, jako tłumacz stawia czoła wyzwaniom związanym z różnicami językowymi, dlatego z pewnością zrozumie Twoje językowe frustracje 🙂 Jako lektor przykłada bardzo dużą wagę do ćwiczenia poprawnej wymowy, a z własnego doświadczenia wie, że Amerykanie i Brytyjczycy bardzo doceniają, kiedy ktoś pięknie włada ich językiem.

Umów się na lekcję
Paulina
Lektorka (Gdynia)
Maksymilian
Lektor (Gdańsk)

Angielskiego uczy się od małego. Zaczął w przedszkolu (pierwsze słowo, które pamięta: ,,girl``), kontynuował w polskim systemie szkolnym (shout out do grupy RED!), a w liceum poszedł do klasy z maturą międzynarodową i lekcjami po angielsku, bo zakiełkował mu w głowie pomysł studiów za granicą. Dążąc do tego celu wyboistą drogą, trafił do Birmingham, a później Brighton, w Anglii, gdzie miał okazję badać przedziwną brytyjską kulturę przez uczestnictwo. Obecnie kończy lingwistykę ogólną. Notorycznie oskarżany o niewystarczająco polski akcent. Zaciekawicie go tematami filozofii, kultury, JEDZENIA i podróży (jeśli byliście w jakimś niezwykłym miejscu, zmusi Was do opowiadania mu o tym, aż padniecie). Lubi odkrywać etymologię słów i wyłapywać dziwactwa różnych odmian języka. Skupia się na umiejętności wyrażania się precyzyjnie, swobodnie i naturalnie na dowolny temat.

Umów się na lekcję
Maksymilian
Lektor (Gdańsk)
Piotr
Lektor (Gdynia)

Piotrek po prostu lubi rozmawiać po angielsku 🙂 Native speaker, chodził do szkoły podstawowej w Bostonie. W wolnym czasie dużo czyta, interesuje się m.in. nowoczesną technologią, podróżami i sportem. Czuje się swobodnie w każdym temacie, a bardzo chętnie podejmuje te o których wie najmniej. Zawsze uśmiechnięty, uwielbia pomagać innym się rozwijać. Let's talk!

Umów się na lekcję
Piotr
Lektor (Gdynia)

Administracja

Świetnie zorganizowany zespół, usprawnia pracę całej Talkersowej ekipy
i zarządza komunikacją z klientami.

Marta
Opiekun Talkersa

Marta dba o to, by terminy lekcji były w perfekcyjnym porządku. Nadzoruje pracę wszystkich lektorów. Oaza spokoju i cierpliwości. Po godzinach regularnie poszerza swoją kolekcję tatuaży i skarpetek o nietypowych wzorach.

Marta
Opiekun Talkersa
Ada
Opiekun Talkersa

Ada, tak samo jak Marta, dba o terminy lekcji i nadzoruje pracę talkersowych lektorów. Miłośniczka podróży po Polsce, dobrej kawy, jedzenia i filmu. Cechuje się dużą cierpliwością i optymizmem. Wiecznie uśmiechnięta oraz pełna energii. Często udziela się charytatywnie i nie jest obojętna na potrzeby innych.

Ada
Opiekun Talkersa
Sonia
Doradca do spraw kursu

Sonia, wraz z Lidią, upewni się, że Twoj kurs będzie dla Ciebie wygodny, jego zasady przejrzyste, a tryb zajęć dostosowany do Twoich potrzeb. Przed pracą przejdzie się na długi spacer po lesie, zaś po pracy odwiedzi Uniwersytet, na którym studiuje psychologię.

Sonia
Doradca do spraw kursu
Lidia
Doradca do spraw kursu

Lidia upewni się, że Twoja nauka będzie dla Ciebie wygodna, jej zasady przejrzyste, a tryb zajęć dostosowany do Twoich potrzeb. Gdy będzie trzeba stworzyć nowe, unikatowe rozwiązanie, to razem z zespołem właśnie to zrobi. Gdy już odda Ciebie pod opiekę Talkersów, to sprawdzi nowości kinowe. Kocha tańczyć zumbę, krzyczeć na rollercoasterach i wygrywać w planszówkach.

Lidia
Doradca do spraw kursu
Ola
Koordynator płatności

Ola czuwa nad tym, by kursy zawsze były opłacone na czas, bo ciągłość nauki jest kluczowym czynnikiem sukcesu. To właśnie z nią będziesz korespondował/a w kwestii opłat za kurs, gdy już ten się zacznie. Po godzinach pracy jest wielką fanką naturalnych kosmetyków, które sama wytwarza, a oprócz tego godzinami zgłębia meandry psychologii.

Ola
Koordynator płatności

Dlaczego Talkersi?

Bo Talkersi to przyjaźni, pomocni i niezwykle doświadczeni ludzie.

Bo przełamiesz barierę mówienia w maks. 6 miesięcy,
a nauczysz się sprawnie komunikować po angielsku w 12 - 18 miesięcy.

Bo nie jesteśmy ani szkołą, ani prywatnymi korepetytorami. Wejdź do działu METODA a dowiesz się, o co chodzi.

Bo nie ma tu niewygodnych umów, tylko uczciwe, przejrzyste warunki współpracy.

Bo prowadzimy kursy przez Skype, dostępne w całej Polsce, oraz stacjonarne w Trójmieście, Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

Bo program nauki angielskiego jest zawsze ustawiony pod kątem Twoich aktualnych celów i wyzwań.

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś/chciałabyś zapytać o szczegóły kursu? Wypełnij formularz kontaktowy,
szybko odpowiemy na Twoje zgłoszenie.
Możesz również umówić się na lekcję próbną z naszym lektorem.

Wypełnij formularz:

Imię

E-mail

Telefon

Wiadomość

Zaufali nam

Napisali o nas

Dane kontaktowe

Odpowiadamy na maile i telefony tak szybko jak to możliwe. Jeśli wolisz porozmawiać na żywo, zapraszamy na kawę do naszego biura w Gdyni: od poniedziałku do czwartku w godzinach 12-20, w piątek w godzinach 10-18.

adres centrali

ul. 10 Lutego 27/3
81-364 Gdynia
(Pozostałe lokalizacje:
Gdańsk, Warszawa, Kraków, Poznań)

dziendobry@talkersi.pl

Na wiadomości e-mail odpowiadamy w ciągu 24 godzin, najczęściej tego samego dnia.

609 880 727

Jeśli nie ma nas w biurze, zawsze oddzwaniamy następnego dnia.

Talkersi Talkbook
Logo Talkersi Talkbook

Zostaw swojego maila, żeby odebrać zniżkę, gdy wydamy nasz autorski podręcznik.

FreshMail.pl
Close Pop

FreshMail.pl