Lektorzy angielskiego, native speakers - Talkersi
Przejdź do treści

Lektor angielskiego? Mamy ich wielu! Poznaj nasz #DreamTeam

Jako zespół spaja nas to, że kierujemy się wspólnymi wartościami: indywidualnością, prawdą, empatią, skutecznością i zespołowością. Dzięki temu, że każdy z nas jest inny, tworzymy tak ciekawy zespół, który cały czas inspiruje się wzajemnie i uczy się czegoś nowego.

Poznaj naszych lektorów i wybierz kogoś, z kim poczujesz flow podczas nauki języka angielskiego!

kurs języka angielskiego online, kurs języka angielskiego dla początkujących, kurs języka angielskiego angielski biznesowy, zajęcia online angielski, szkoła języka angielskiego, talkersi, gdańsk, gdynia, sopot, warszawa, wrocław, kraków, poznań

Jedno ważne pytanie – dlaczego Talkersi?

Ludzka empatia

Bo jesteśmy przyjaźni, pomocni. Zawsze zadajemy sobie pytanie – jak to jest być po tej drugiej stronie? Dzięki temu możemy dostrzec perspektywę drugiego człowieka podczas nauki angielskiego i wnieść wartość w jego życie.

Skuteczność i doświadczenie

Bo jesteśmy na rynku 10 lat i cały czas rozwijamy nasz zespół. Spod naszych rąk wypuściliśmy 4000 absolwentów, którzy osiągnęli swoje cele.

Przełamanie bariery językowej

A co najważniejsze – uwierzysz w swoje umiejętności i zapomnisz o stresie związanym z rozmową w języku angielskim – w pracy, w podróży, wśród znajomych.

Indywidualność ponad wszystko

Wiemy, że każdy ma inne powody do nauki, inny cel do osiągnięcia, poziom języka i doświadczenie. Dlatego nasze kursy są personalizowane. Doradczynie pomogą Ci wybrać optymalną długość i intensywność kursu.

Fakty, nie opinie

Dlatego kurs rozpoczynamy od testu poziomującego, który określa Twój realny poziom angielskiego i dobieramy odpowiednie narzędzia do Twojego celu – bez marketingowej ściemy.

Dream Team!

Nasz zespół składa się z ok. 80 mega ciekawych lektorów oraz 20-osobowego teamu administracji, który dba o Ciebie, Twój interes i Twoje flow z lektorem.

Nad jakością nauczania i dbaniem o ciekawe scenariusze lekcji, czuwają nasze metodyczki — Magda i Sandra!

Po poznaniu Twoich potrzeb i celów przygotowujemy program kursu, który pomoże Ci wejść na wyższy level angielskiego. Dzięki naszej metodzie łatwo przyswoisz nową wiedzę i zauważysz postęp w nauce i swobodzie mówienia.

Personalizacja lekcji

lektor dobierany tak, by jak najbardziej pasował do Ciebie, Twojego poziomu, doświadczenia, a materiały edukacyjne do Twoich zainteresowań;

Konwersacje 1:1

100% uwagi na Tobie, 100% rozmowy po angielsku to najszybsza droga do przełamania bariery językowej i zyskania pewności siebie. Potwierdzają to nasi kursanci!

Dowolny lektor

Nie możesz się zdecydować z którym lektorem chciałbyś mieć zajęcia? Skontaktuj się z nami a nasze Doradczynie, na bazie Twoich zainteresowań, dobiorą dla Ciebie odpowiednią osobę!

Dowolny lektor

Na rozmowie Doradczyni wypyta Cię o Twoją pracę, zainteresowania i hobby i na tej podstawie dobierze Ci lektora w ten sposób, żebyście mieli wspólne pole do rozmów o Twoich ulubionych tematach 😊

Paulina K.

7 lat na pokładzie Talkersów, ponad 5000 godzin lekcyjnych na koncie – oto Paulina.

Paulina K.

7 lat na pokładzie Talkersów, ponad 5000 godzin lekcyjnych na koncie – oto Paulina. Jej specjalność? Business English z niepodrabialnym, brytyjskim akcentem. Aczkolwiek w obszarach General English, branży IT i PM (Project Management) również czuje się jak ryba w wodzie .Uczyła już ponad 100 kursantek_kursantów oraz poprowadziła 100 edycji cotygodniowych spotkań Social English Night. Uwielbia aktywność fizyczną, zarówno na siłowni (joga, cardio, ciężary), jak i w plenerze (marsze na orientację). Fanka seriali Outlander i Peaky Blinders. Angielskiego uczy się od dziecka. Zaczęła od piosenek i fonetycznego zapisywania brzmienia słów. Później? Nauka w szkole, kursy, studia. Absolwentka filologii angielskiej i zarządzania projektami. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Lekcje z Pauliną to gwarancja różnorodności i świetnej zabawy, a przede wszystkim efektów.

Kasia Din.

Kasia niedawno wróciła z Anglii, gdzie mieszkała przez 16 lat – większość z tego czasu spędziła w Cambridge. Poznała tam swojego męża, który jest Anglikiem – z tego powodu używa języka angielskiego codziennie.

Kasia Din.

Kasia to absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego z tytułem magistra Psychologii Stosowanej. Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęła mając siedem lat i kontynuowała ją w szkole średniej, gdzie brała udział w programie szkolnym z rozszerzonym nauczaniem języka angielskiego. Kasia niedawno wróciła z Anglii, gdzie mieszkała przez 16 lat – większość z tego czasu spędziła w Cambridge. Poznała tam swojego męża, który jest Anglikiem – z tego powodu używa języka angielskiego codziennie. Ukończyła Human Resources Diploma Level 3 i Level 2 NVQ in Health and Social Care. Ma doświadczenie w pracy w Retail Management oraz jako rekruterka dla jednej z największych firm rekrutacyjnych na świecie. W trakcie swojej kariery zawodowej, często była odpowiedzialna za szkolenie pracowników z całego świata. Specjalizuje się w General English, dobrze czuje się w tematach takich jak psychologia, rozwój osobisty, angielska "life admin", sztuka, muzyka, podróże, lifestyle. Potrafi godzinami rozmawiać o swoich pasjach: książkach (szczególnie kryminałach i thrillerach), filmach i serialach (jest ogromną fanką filmów Marvela i dramatów politycznych) oraz pielęgnacji skóry (potrafi znaleźć odpowiedni kosmetyk dla każdego).

Małgosia M.

Absolwentka edukacji muzycznej, filologii angielskiej i wokalistyki. To, co uwielbia w języku to fonetyka.

Małgosia M.

Małgosia jest Twoją odpowiedzią na pytanie: kto porządnie nauczy mnie General English i pomoże przełamać barierę językową? Poznaj absolwentkę filologii angielskiej, która jeszcze w czasie studiów rozpoczęła swoją językową misję dydaktyczną, a po uzyskaniu dyplomu kompletnie wsiąkła w uczenie innych. Małgosia jest pasjonatką kina i teatru, dlatego z szerokim uśmiechem na ustach porozmawia z Tobą na temat funkcji chóru w tragedii antycznej czy umiejętnościach aktorskich Arnolda Schwarzeneggera. Albo o teatrze dla dzieci, w którym obecnie pracuje. Albo o kotach. Albo o jeżdżeniu pociągiem. Lista tych zainteresowań jest naprawdę długa. Jej miłość do angielskiego rozpoczęła się od… słuchania brytyjskiego rocka. Szczególne miejsce w jej sercu zajmuje Depeche Mode, więc jeśli i Ty spoglądasz z sentymentem na swoją czarną skórzaną kurtkę lub depeszki zalegające gdzieś w szafie, to już masz z kim o tym pogadać. I możecie pójść o krok dalej, bo Małgosia jest absolwentką edukacji muzycznej i wokalistyki – ciekawe, czy słyszała "Every Night" Mandaryny w Sopocie w 2005 i co o tym wszystkim sądzi… 😀 Trudno nie powiedzieć o niej, że angielski zna śpiewająco – i to z brytyjskim akcentem.

Shanarz

Shanarz jest native speakerką angielskiego, która dorastała w Wielkiej Brytanii. Uczy angielskiego już od ponad 5 lat, z doświadczeniem we współpracy z uczniami początkującymi A1, aż po tych na C1, których celem jest doszlifowanie swoich umiejętności.

Shanarz

Shanarz jest native speakerką angielskiego, która dorastała w Wielkiej Brytanii. Uczy angielskiego już od ponad 5 lat, z doświadczeniem we współpracy z uczniami początkującymi A1, aż po tych na C1, których celem jest doszlifowanie swoich umiejętności. Shanarz specjalizuje się w konwersacjach general English, ułatwiających naturalny kontakt z osobami anglojęzycznymi, angielskim biznesowym, medycznym, a także w pracy nad wymową. Aktualnie jest w trakcie magisterki z fizjoterapii. Uwielbia interakcje z ludźmi różnych kultur i zakątków świata.

James T.

James jest native speakerem, który online uczy ludzi pozbyć się wszelkich oporów przed swobodnym używaniem angielskiego. Jego najważniejsza rada dla uczniów: utrzymuj kontakt z żywym językiem różniącym się od tego, co podpowiadają aplikacje czy suche podręczniki.

James T.

Tambini. James Tambini. Coś kojarzysz? Podpowiedź: z jakiegoś powodu rymuje się z “martini”, pochodzi z Wielkiej Brytanii i ma akcent jak sir Roger Moore. Nasz agent od językowych zadań specjalnych z zakresu General i Business English! James jest native speakerem, który online uczy ludzi pozbyć się wszelkich oporów przed swobodnym używaniem angielskiego. Jego najważniejsza rada dla uczniów: utrzymuj kontakt z żywym językiem różniącym się od tego, co podpowiadają aplikacje czy suche podręczniki. Wcześniej pracował jako inżynier badawczy w branży ogniw paliwowych. Nic dziwnego – w końcu obronił magistra z inżynierii materiałowej. I to może być punkt wyjścia do naprawdę solidnej rozmowy. Jeśli chcesz nauczyć się, jak prowadzić specjalistyczne prezentacje z branży przemysłowej, James jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Kiedy już skończycie omawiać wykres równowagi fazowej w układzie żelazo-cementyt, możecie przejść do podróży, historii, geografii, kulinariów, socjologii czy przyrody. Nadal mało? Co powiesz na sport? James uwielbia piłkę nożną. Ogromną sympatią darzy szczególnie piłkarza Jamiego Vardy’ego, którego na znak swych uczuć sobie wytatuował. Podobnie jak Vardy’ego, kocha koty. Nie ma więc na co czekać – wsiadaj do językowego Astona Martina i razem z Jamesem ruszaj w stronę wymarzonego angielskiego!

Agnieszka J.

Lektorka angielskiego z długoletnim stażem, kładąca nacisk na komunikatywność i zaprzyjaźnienie się z językiem. Specjalizuje się w angielskim ogólnym dla osób średnio- i zaawansowanych (A2-C2), ale podstawy angielskiego biznesu również jej niestraszne.

Agnieszka J.

Lektorka angielskiego z długoletnim stażem, kładąca nacisk na komunikatywność i zaprzyjaźnienie się z językiem. Jako filolożka z wykształcenia, jest zafascynowana kulturą i literaturą obszarów anglojęzycznych i nie tylko – stąd na lekcjach z nią można spodziewać się tematów nawiązujących do historii, sztuki i wszelkiego rodzaju wydarzeń (pop)kulturalnych. Lata pracy jako tłumaczka tekstów wszelakich pokazały jej, że język to twór żywy, dlatego kreatywność w posługiwaniu się nim często bywa ważniejsza od gramatycznych formułek. Specjalizuje się w angielskim ogólnym dla osób średnio- i zaawansowanych (A2-C2), ale podstawy angielskiego biznesu również jej niestraszne. Ciekawa świata i ludzi, zawsze szuka nowych ciekawostek, w które można się porządnie wgryźć i przekuć w tematy do rozmowy na lekcjach. Jako osoba, która również uczy się języków obcych (szwedzki i fiński), wie, jak trudny jest to proces, dlatego można z jej strony liczyć na pokłady cierpliwości i nieustającą chęć pomocy uczniom na drodze do pełnej komunikatywności. W wolnych chwilach czyta, słucha muzyki (od klasycznej po death metal), czyta, pisze postmodernistyczne bzdurki, czyta, ćwiczy pilates, czyta, eksperymentuje w kuchni i czyta. Czasami również czyta.

Joanna

Jest magistrem dydaktyki języków obcych, więc doskonale zna sposoby na wlewanie angielskiego do głowy uczniów. Do tego ma na koncie kilkanaście lat pracy jako nauczycielka tego języka na poziomach od A1 do C2 – nie tylko w Polsce, ale i Niderlandach.

Joanna

Supermocą Joanny jest General English z naciskiem na współczesną mowę potoczną. Jeśli zatem chcesz płynnie komunikować się z każdym napotkanym anglojęzycznym człowiekiem i rozumieć każdy film czy serial, Joanna jest Twoim kluczem do sukcesu. Zależy Ci na konkretnym akcencie? Asia bez problemu przełącza się między brytyjskim a amerykańskim. Jest magistrem dydaktyki języków obcych, więc doskonale zna sposoby na wlewanie angielskiego do głowy uczniów. Do tego ma na koncie kilkanaście lat pracy jako nauczycielka tego języka na poziomach od A1 do C2 – nie tylko w Polsce, ale i Niderlandach. Jak nauczyła się angielskiego? To piękna historia małej dziewczynki z Polski, która bardzo chciała móc rozmawiać ze swoją rodziną "za wielką wodą". I ta mała dziewczynka okazała się mieć naprawdę dużo siły i determinacji. Teraz ani wielka, ani mała woda nie będą w stanie powstrzymać także Ciebie! Joanna bardzo nie lubi się nudzić. Czym wypełnia czas? Godzinami potrafi oglądać seriale, więc jeśli lubujesz się w South Park, Peaky Blinders, Grze o Tron czy Wikingach, to masz już partnerkę do rozmowy! Może wolisz Bieszczady i tamtejszych kowbojów? Nie ma sprawy, Joanna ma to w małym palcu. Chętnie porozmawia też m.in. o operacjach tajnych służb, teoriach spiskowych, ale i muzyce bałkańskiej czy kulturze Romów. Tematyczny kociołek Panoramixa!

Oksana

Nauka z Oksaną jest jak wycieczka Tuwimowską “Lokomotywą”: w jednym przedziale znajdziesz Business English, w innym angielski dla IT i marketingu, a w jeszcze innym angielski nastawiony na swobodne konwersacje codzienne. Dorzucamy amerykański akcent i mamy pełny serwis!

Oksana

Nauka z Oksaną jest jak wycieczka Tuwimowską “Lokomotywą”: w jednym przedziale znajdziesz Business English, w innym angielski dla IT i marketingu, a w jeszcze innym angielski nastawiony na swobodne konwersacje codzienne. Dorzucamy amerykański akcent i mamy pełny serwis! Ta lektorka przepłynęła anglojęzyczny ocean z niejednym uczniem: przez 7 lat była korepetytorem angielskiego jako języka obcego. Możesz się więc spodziewać ogromnej wyrozumiałości, empatii i wsparcia w swojej dydaktycznej podróży. Poza tym pracowała jako QA (czyli odpowiadała za zapewnianie jakości produktów cyfrowych) w anglojęzycznych firmach – IT jej niestraszne. O czym możecie porozmawiać? Zaparz sobie herbatkę i usiądź wygodnie, bo wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki! Oksana uwielbia grać na konsoli, jest fanką japońskiej popkultury i kinomanką. Uwielbiasz Tolkiena? Świetnie – ona też. Może lubisz podróżować? Oksana też! Teraz przejdźmy na niższy poziom tego iceberga: wiesz, czym jest postcrossing? To hobby polegające na wymienianiu się pocztówkami z ludźmi na całym świecie. Może Oksana pokaże Ci swoją kolekcję? Kto wie, kto wie.. 🙂 A jeśli nie pałasz uczuciem do pocztówek, to zawsze możecie porozmawiać o kotach. Koty ponad wszystko! Oksana angielskiego uczyła się od zawsze – zaczynała od angielskich kreskówek, a potem niestrudzenie doskonaliła swoje umiejętności. Kiedy już opanowała sam język, zaczęła pracować nad technikami nauczania, by każdy, kto pojawi się na jej lekcji, wyszedł z poczuciem efektywnie spędzonego czasu.

Weronika K.

Od 6 lat udziela korepetycji z języka angielskiego, za najważniejszy cel uważa osiągnięcie swobody w rozmowie i przełamanie bariery mówienia w obcym języku. Wierzy, że nauka może być przyjemnością, a konwersacje powinny być naturalne i angażujące.

Weronika K.

Studentka psychologii, aspirująca psychoterapeutka i seksuolożka. Występuje na deskach krakowskich teatrów nieinstytucjonalnych i działa w grupie filmowej. Od 6 lat udziela korepetycji z języka angielskiego, za najważniejszy cel uważa osiągnięcie swobody w rozmowie i przełamanie bariery mówienia w obcym języku. Wierzy, że nauka może być przyjemnością, a konwersacje powinny być naturalne i angażujące. Posiada certyfikat CAE, potwierdzający jej wysokie kompetencje w dziedzinie języka angielskiego. Jej specjalizacja to General English, a z racji studiów i zamiłowania do psychologii obcuje na co dzień z językiem naukowym. Potrafi odczarować gramatykę i zmienić ją w sprzymierzeńca. Dzięki pasji do teatru i literatury, chętnie wzbogaci Twoje słownictwo o nowe idiomy i wyrażenia. Oprócz książek, aktorstwa i psychologii, chętnie porozmawia o podróżach i kulturze, wymieni ciekawe przepisy kulinarne i podzieli zapał do robótek ręcznych i rękodzieła.

Nancy

Nancy jest native speakerką z Zimbabwe i Afryki Południowej, z trzema latami doświadczenia w nauczaniu angielskiego jako języka obcego. Uczyła już ponad 80 uczniów z całego świata, specjalizując się w biznesowym i konwersacyjnym angielskim.

Nancy

Nancy jest native speakerką z Zimbabwe i Afryki Południowej, z trzema latami doświadczenia w nauczaniu angielskiego jako języka obcego oraz 3 latami doświadczenia w prowadzeniu transmisji radiowych. Uczyła już ponad 80 uczniów z całego świata, specjalizując się w biznesowym i konwersacyjnym angielskim. Posiada certyfikat TEFL i neutralny akcent. Ukończyła studia z następujących obszarów: Media, Communication and Culture oraz Corporate Communication (Nelson Mandela University), a także English American Literature (na Uniwersytecie Warszawskim). Nancy jest ukierunkowana na człowieka, a w czasie wolnym uwielbia spędzać czas wolny z bliskimi.

Stephen Din.

Stephen jest native speakerem języka angielskiego z Wielkiej Brytanii. Spędził kilka lat na stanowisku kierowniczym wyższego szczebla – ma dobrą znajomość języka angielskiego biznesowego, a także HR i marketingu.

Stephen Din.

Stephen jest native speakerem języka angielskiego z Wielkiej Brytanii. Pod koniec 2022 roku przeprowadził się z żoną Polką do Polski. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej, gdzie pracował w hotelach i restauracjach, zdobywając doświadczenie na poziomie wyższej kadry zarządzającej. W trakcie swojej pracy przeszkolił niezliczoną liczbę osób z całego świata na wszystkich poziomach branży. Stephen, który spędził kilka lat na stanowisku kierowniczym wyższego szczebla, ma dobrą znajomość języka angielskiego biznesowego, a także HR i marketingu. Spędził rok jako native speaker/ nauczyciel polskich dzieci i dorosłych w 2008 roku, gdzie uzyskał certyfikat TEFL. Jego zainteresowania są szerokie, ale jego główną pasją jest muzyka – zgromadził kolekcję blisko 200 płyt winylowych. Lubi też oglądać filmy wszystkich gatunków, a jego ulubionymi są horrory, filmy akcji i komedie. Zawsze ogląda kilka programów w tym samym czasie i szuka nowego do obejrzenia. Stephen lubi dobrą książkę, a jego ulubioną lekturą (oprócz "Harry'ego Pottera") jest "Ojciec chrzestny" i uważa, że jest to najlepsza książka, jaką kiedykolwiek napisano.

Clodagh

Clodagh jest native speakerką języka angielskiego z Irlandii. Posiada neutralny, łatwy do zrozumienia akcent.

Clodagh

Clodagh jest native speakerką języka angielskiego z Irlandii. Posiada neutralny, łatwy do zrozumienia akcent. Jako lektorka, ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć zarówno dla grup, jak i klientów indywidualnych. Współpracowała z uczniami od poziomu początkującego po zaawansowany, w oparciu o naukę General i Business English. Kocha naturę, zwierzęta i przygody!

Rita

Rita jest native speakerką z certyfikatem TESOL, pochodzącą z Kanady.

Rita

Rita jest native speakerką z certyfikatem TESOL, pochodzącą z Kanady. Przez ostatnie siedem lat mieszkała za granicą. Ukończyła studia kierunkowe z biznesu, a w czasie wolnym uwielbia fitness, muzykę i filmy dokumentalne. Rita specjalizuje się w języku angielskim konwersacyjnym, ale jest zawsze otwarta na sugestie i potrzeby swoich uczniów.

Aaron

Aaron jest native speakerem z południowo-wschodniej Anglii. Naucza angielskiego od 2019 roku i specjalizuje się w języku konwersacyjnym.

Aaron

Aaron jest native speakerem z południowo-wschodniej Anglii. Naucza angielskiego od 2019 roku i specjalizuje się w języku konwersacyjnym. Pomógł wielu uczniom uporać się ze strachem przed mówieniem po angielsku. Aaron ma neutralny, brytyjski akcent. Studiował matematykę, fizykę oraz biznes na poziomie A według angielskiego standardu, po czym spędził 12 lat pracując w branży kolejowej. Mieszkał w Anglii do 2018, zanim przeprowadził się do Polski razem ze swoją żoną – Polką i to właśnie w tym momencie zdecydował się pomagać ludziom w nauce angielskiego. Ma niewerbalnego, autystycznego syna i jest bardzo zainteresowany nauką o metodach komunikacyjnych, mogących pomóc mu mówić. Aaron interesuje się również sportem motorowym i grami komputerowymi – brał udział w wyścigach gokartów w Anglii i wygrał dwa mistrzostwa. Miał nawet okazję ścigać się z kierowcą F1, Lando Norrisem.

Kateryna

Kateryna to lektorka angielskiego z ponad 2-letnim doświadczeniem. Podczas jej lekcji, możesz zawsze liczyć na wsparcie – Karyna sama uczy się kilku języków (polskiego, francuskiego, szwedzkiego i koreańskiego), więc zna perspektywę ucznia z pierwszej ręki.

Kateryna

Kateryna to lektorka angielskiego z ponad 2-letnim doświadczeniem. Jest profesjonalną aktorką, dlatego praca z blokadą językową oraz rozwój pewności siebie w autoprezentacji to zdecydowanie jej mocne strony. Swoją pasję do nauki języków pielęgnowała tłumacząc piosenki (jeszcze jako nastolatka), a także kończąc szkołę amerykańską i biorąc udział w kilku anglojęzycznych obozach letnich i występach. Kateryna specjalizuje się w General English i lubi dyskutować na szeroki zakres tematów – od sensu życia, po kolejny skandal celebrycki. Oprócz tego, z radością poszerzy Twoje słownictwo z zakresu literatury, filmów, seriali, muzyki, tańca oraz popkultury. Podczas jej lekcji, możesz zawsze liczyć na wsparcie – Kateryna sama uczy się kilku języków (polskiego, francuskiego, szwedzkiego i koreańskiego), więc zna perspektywę ucznia z pierwszej ręki.

Evelyn

Doświadczona native speakerka j. angielskiego z certyfikatem TESOL. Po spędzeniu dekady w Australii, zaabsorbowała tamtejszy język i kulturę.

Evelyn

Doświadczona native speakerka j. angielskiego z certyfikatem TESOL. Po spędzeniu dekady w Australii, zaabsorbowała tamtejszy język i kulturę. Evelyn oferuje unikalną wariację akcentu amerykańskiego, a jej doświadczenie obejmuje nauczanie średniozaawansowanych oraz zaawansowanych uczniów poprzez immersję na lekcjach konwersacyjnych. Oprócz tego, jej obszary działań to współpraca z polskimi uczniami ESL oraz wspieranie uchodźców z Demokratycznej Republiki Konga w Zimbabwe. Umów się na lekcję z Evelyn, aby rozwinąć swoje językowe umiejętności i zgłębić zakamarki różnorodnych kultur!

Julia T.

Julia od trzech lat dzieli się swoją wiedzą jako lektorka języka angielskiego, a jej pasja do tego języka towarzyszy jej od zawsze. To właśnie ta fascynacja skłoniła ją do wyboru studiów filologii angielskiej.

Julia T.

Julia od trzech lat dzieli się swoją wiedzą jako lektorka języka angielskiego, a jej pasja do tego języka towarzyszy jej od zawsze. To właśnie ta fascynacja skłoniła ją do wyboru studiów filologii angielskiej. Ponadto, Julia ukończyła studia magisterskie z zakresu business management, dzięki czemu jest dobrze zaznajomiona ze słownictwem biznesowym. Jej specjalizacją jest General English – uwielbia konwersacje na różne tematy i potrafi zarażać swoją pasją do rozmowy innych. Szczególnie dobrze czuje się w tematach dotyczących różnic kulturowych, problemach społeczeństwa oraz szeroko pojętym lifestyle’u. Julia uwielbia poznawać zainteresowania innych i jest elastyczna w rozmowach na różne tematy. Poza językiem angielskim, pasjonuje się jogą, pilatesem oraz psim behawiorem.

Anna S.

Jest idealnym przykładem samouka, udowadniającego, że język angielski jest dla każdego. Ważna jest determinacja i konsekwencja, o którą Anna zadba za sprawą doświadczenia w nauczaniu online – ma w zanadrzu niejeden sposób, dzięki któremu Twój angielski wskoczy na wyższy poziom.

Anna S.

General English z amerykańskim akcentem – to jej drugie imię (a w zasadzie imiona). Anna rozpoczęła swoją podróż z językiem angielskim w gimnazjum, a od 10. klasy stał się jej pasją. Włożyła mnóstwo pracy w to, żeby teraz móc uczyć i Ciebie. Jest idealnym przykładem samouka, udowadniającego, że język angielski jest dla każdego. Ważna jest determinacja i konsekwencja, o którą Anna zadba za sprawą doświadczenia w nauczaniu online – ma w zanadrzu niejeden sposób, dzięki któremu Twój angielski wskoczy na wyższy poziom. Ukończyła Kijowski Narodowy Uniwersytet Technologii i Projektowania, co oznacza, że szybciej skończy się "Moda na Sukces" niż Wasze tematy do rozmowy. Sztuka, design, moda, fotografia, psychologia – do wyboru, do koloru. Anna może Cię nauczyć stawiania stron internetowych, ale zrób nam przysługę i nie pytaj jej o to, jak korzystać z piekarnika. Każdy ma jakąś piętę Achillesa.

Gana

Gana jest native speakerką, specjalizującą się w biznesie, języku akademickim oraz konwersacyjnym angielskim. Ma doświadczenie pracy jako rekruterka dla międzynarodowych firm w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Gana

Entuzjastyczna studentka, obecnie na magisterce z zarządzania zasobami ludzkimi. Gana jest native speakerką, specjalizującą się w biznesie, języku akademickim oraz konwersacyjnym angielskim. Ma doświadczenie pracy jako rekruterka dla międzynarodowych firm w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Jest ekspertką w szkoleniu kandydatów na rozmowy o pracę oraz w tworzeniu CV. Oprócz tego, Gana specjalizuje się w tematach związanych z psychologią i zdrowiem człowieka, a w czasie wolnym lubi słuchać podcastów i oglądać filmy dokumentalne. Jest pełną pasji, otwartą na różnorodne tematy osobą i zawsze stara się spersonalizować lekcje tak, aby w jak największym stopniu pasowały do potrzeb danego ucznia.

Natalia J.

Studentka filologii angielskiej z dyplomem z lingwistyki stosowanej. Przez kilka miesięcy mieszkała i pracowała w Londynie, skąd wzięło się jej zamiłowanie do brytyjskiego akcentu i kultury.

Natalia J.

Studentka filologii angielskiej z dyplomem z lingwistyki stosowanej. Przez kilka miesięcy mieszkała i pracowała w Londynie, skąd wzięło się jej zamiłowanie do brytyjskiego akcentu i kultury. Pracowała jako planistka w brytyjskiej firmie, dodatkowo zajmując się tłumaczeniami i udzielaniem korepetycji z języka angielskiego. Interesuje się podróżami, wszelkiego rodzaju literaturą od fantastyki po książki o samorozwoju oraz muzyką. Lubi rozmawiać na każdy temat, ponieważ każda okazja do nauki i rozwoju jest dobra. Kocia mama Ancymona, miłośniczka matchy, krzyżówek i gier planszowych.

Maria R.

Maria to studentka filologii angielskiej ze specjalizacją Business English. Specjalizuje się w konwersacyjnym i ogólnym angielskim biznesowym.

Maria R.

Maria to studentka filologii angielskiej ze specjalizacją Business English. Specjalizuje się w konwersacyjnym i ogólnym angielskim biznesowym. Ma doświadczenie w nauczaniu studentów na poziomie średnim, komunikatywnym i średniozaawansowanym. Wcześniej pracowała w gastronomii. Jej pasją jest nauka języków obcych, a hobby to śpiew, aktorstwo, czytanie literatury psychologicznej, produkcja muzyczna i filmowa. Oprócz angielskiego, Maria biegle posługuje się językiem polskim, ukraińskim, rosyjskim, a także uczy się niemieckiego i hiszpańskiego. Angielski zajmuje bardzo ważne miejsce w jej życiu, ponieważ otworzył drzwi do wielu możliwości i doświadczeń. Ma bliskich przyjaciół w Kanadzie i odwiedza ich od czasu do czasu. Trzyma się standardowego brytyjskiego akcentu RP (Received Pronunciation).

Karol J.

Karol od lat łączy pasję do nauczania angielskiego z doświadczeniem związanym ze sprzedażą (m.in. w branży IT).

Karol J.

Karol od lat łączy pasję do nauczania angielskiego z doświadczeniem związanym ze sprzedażą (m.in. w branży IT). General English, IT, technologia, hotelarstwo i systemy oświetleniowe – to obszary, w których Karol czuje się “like a boss”. Prywatnie miłośnik fantastyki. Więc jeżeli chcesz (choć na chwilę) przenieść się do uniwersum języka angielskiego, to z Karolem zrobisz to bez problemu. Angielskiego uczy się od przedszkola i nigdy nie przestał. Absolwent anglistyki i szkoły londyńskiej (czyli mieszkał w Londynie przez 3 lata, ale tęsknota za polskim rosołem nakazała mu wracać). And last but not least. Nigdy nie złamał żadnej kości, boi się ślimaków i lubi jajecznicę z keczupem.

Marta K.

Marta wprowadzi Cię do świata Business English pełnego managementu, marketingu, polityki i psychologii.

Marta K.

Marta wprowadzi Cię do świata Business English pełnego managementu, marketingu, polityki i psychologii. Jak ryba w wodzie odnajduje się również w tematach gier, muzyki, kina i książek. Ten koktajl tematyczny sprawia, że lekcje z Martą są nie tylko edukacyjne, ale i niezwykle inspirujące. Angielski jest jej prawdziwą pasją, która na dobre rozkwitła podczas 4-letniej pracy jako Customer Service & Production Manager w Danii. Przepełniona dobrą energią i optymizmem, a na to wszystko jeszcze artystyczna dusza. Uwielbia gotować, ale pieczenie ją onieśmiela. Przerażają ją ćmy i ma zdecydowanie dość serników.

Chris

Native speaker, pochodzący z Północnej Anglii. Jest absolwentem kierunku Military History na University of Chester.

Chris

Native speaker, pochodzący z Północnej Anglii. Jest absolwentem kierunku Military History na University of Chester. Ma doświadczenie jako nauczyciel angielskiego w Korei Południowej, gdzie uczył dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat. Jego zainteresowania to szeroko pojęta popkultura, podróże, gotowanie, ale też bieżąca sytuacja polityczna w Wielkiej Brytanii i na świecie. Jego specjalność to język konwersacyjny i akademicki.

Zosia K.

Miłośniczka wszystkiego, co bałkańskie, poznaje świat i nowe kultury od ich kuchni.

Zosia K.

Miłośniczka wszystkiego, co bałkańskie, poznaje świat i nowe kultury od ich kuchni. W 2019 roku Zosia została stypendystką programu FLEX, dzięki któremu uczęszczała do liceum w USA, gdzie nabyła swój amerykański akcent. Posiada certyfikat TOEFL. Jej nisza w języku angielskim to mówienie. Jej wielkim talentem jest umiejętność rozmowy na każdy temat. Zosia studiuje Bałkanistykę na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizuje się w tłumaczeniach. W czasie wolnym podróżuje, nagrywa i ogląda filmy etnograficzne, gra na gitarze i śpiewa. Wiernie kibicuje swoim ulubionym kierowcom Formuły 1.

Gunel

Pałając ciekawością do samego języka, Gunel posiada umiejętność uchwycenia konkretnych niuansów angielskiego w przyswajalny sposób. Choć specjalizuje się w General English, oprócz edukacji, miała styczność z branżą marketingu, co wzbogaci zajęcia klientów, skupionych na tej tematyce.

Gunel

Gunel jest lektorką z różnorodnym doświadczeniem i pasją do nauczania angielskiego. To, co wyróżnia Gunel to sukcesy w umożliwieniu uczniom na poziomach od początkującego aż po zaawansowany osiągnięcia ich wymarzonego poziomu językowego. Pałając ciekawością do samego języka, Gunel posiada umiejętność uchwycenia konkretnych niuansów angielskiego w przyswajalny sposób. Choć specjalizuje się w General English, oprócz edukacji, miała styczność z branżą marketingu, co wzbogaci zajęcia klientów, skupionych na tej tematyce. Z wykształcenia, Gunel posiada licencjat z nauczania języka i literatury Azerbejdżanu. Obecnie studiuje lingwistykę empiryczną oraz dokumentowanie języka. Intereuje się samorozwojem, organizacją czasu i psychologią. W wolnym czasie uwielbia zagłębiać się we wciągające książki, spędzać czas blisko natury oraz poznawać nowych ludzi. Gunel kieruje się filozofią, że każdy, kogo spotykamy na naszej drodze może nauczyć nas czegoś nowego.

Julia P.

Julia uczy angielskiego już od 6 lat. Zawsze upewnia się, że jej lekcje nie są tylko przydatne, ale i interesujące – aby uczeń miał szansę zarazić się od niej równie szczerą pasją do angielskiego 🙂

Julia P.

Julia uczy angielskiego już od 6 lat. Jest prawdziwą fanką swojej pracy oraz nauki języków obcych (oprócz angielskiego, Julia uczyła się także francuskiego i włoskiego). Pracowała w różnych branżach: reklamie, IT, nawet tańcu, ale jej miłość do języków obcych i nauczania okazała się najsilniejsza 🙂 Julia pracuje z uczniami od A0 do C1. Potrafi zapewnić bezpieczną i komfortową atmosferę na lekcji. Jeden z jej uczniów zaczął posługiwać się swobodnie angielskim po zaledwie 3 miesiącach, po czym przeprowadził się do USA. Z kolei inny uczeń, na poziomie A1, osiągnął poziom B1 w jedynie 8 miesięcy i teraz czuje się pewnie, podróżując. Julia zawsze upewnia się, że jej lekcje nie są tylko przydatne, ale i interesujące – aby uczeń miał szansę zarazić się od niej równie szczerą pasją do angielskiego 🙂

Olga

Olga ma za sobą bogatą przeszłość: pracowała jako aktorka w teatrze lalek, junior project manager, wiele lat była wolontariuszką na festiwalu filmowym. Co łączy te wszystkie punkty? Język angielski, który towarzyszy Oldze od zawsze. Na tyle ją urzekł, że ukończyła studia magisterskie na kierunku International Politics and Diplomacy.

Olga

Twój cel to General English? Fantastycznie! A co powiesz na Lektorkę, która do tego dorzuca jeszcze specjalistyczny angielski w polityce? Bez obaw jeżeli polityka Cię nie kręci. Oglądałaś_oglądałeś choć raz obrady Sejmu na YT albo śledzisz wybory na dzbana roku Make Life Harder? To już macie dziesiątki wspólnych tematów. Olga ma za sobą bogatą przeszłość: pracowała jako aktorka w teatrze lalek, junior project manager, wiele lat była wolontariuszką na festiwalu filmowym. Co łączy te wszystkie punkty? Język angielski, który towarzyszy Oldze od zawsze. Na tyle ją urzekł, że ukończyła studia magisterskie na kierunku International Politics and Diplomacy. Angielskiego nauczyła się poprzez rozmowy z ludźmi z całego świata, w czasie międzynarodowych obozów czy… śpiewając piosenki i oglądając filmy. Olga skutecznie pokaże Ci, że nie musisz wkuwać słowników i tabel gramatycznych, żeby sprawnie używać angielskiego. Jeśli zatem interesuje Cię osłuchanie się z amerykańskim akcentem, a Twoimi ulubionymi tematami do rozmów są: sztuka, moda i kultura, to nie ma co się zastanawiać – jesteście dla siebie stworzone_stworzeni.

Zuzanna P.

Zuzia jest absolwentką Socjologii oraz studentką Ekonomii. Z językiem angielskim związana jest od dzieciństwa.

Zuzanna P.

Zuzia jest absolwentką Socjologii oraz studentką Ekonomii. Z językiem angielskim związana jest od dzieciństwa. Na początku studiów postanowiła podzielić się swoją wiedzą z innymi i tak zaczęła się jej przygoda z nauczaniem. Miłośniczka thrillerów psychologicznych oraz kryminałów. W czasie studiów spędziła pół roku w Grecji. Zakochała się w tamtejszej kulturze oraz filozofii życia, czyli „siga siga” (powoli, spokojnie). Taki też stara się mieć stosunek do nauczania. Na spokojnie i bez pośpiechu tłumaczy i wprowadza w świat angielskiego. Mieszkanie za granicą pozytywnie wpłynęło także na jej płynność w mówieniu. Wie jak trudno czasem jest „przełączyć” się na inny język. Chętnie w tym pomoże. Zuzia posiada certyfikat FCE i wciąż pracuje nad ulepszeniem swojej wiedzy. Jest otwarta na wszelkie tematy, głównie związane z General English. Uwielbia prace ręczne, szczególnie te związane z szydełkiem.

Micheline

Micheline (Misia) chętnie pomaga swoim uczniom w przełamywaniu bariery mówienia, co według niej jest najważniejszym elementem nauki języka.

Micheline

Urodziła się w Polsce, ale w wieku 10 lat przeprowadziła się do Long Island w Nowym Jorku – jej akcent jest typowo amerykański z domieszką nowojorskiego. Micheline (Misia) chętnie pomaga swoim uczniom w przełamywaniu bariery mówienia, co według niej jest najważniejszym elementem nauki języka. Wcześniej udzielała korepetycji z angielskiego gimnazjalistom i licealistom, pomagając im w przygotowaniach do egzaminów, więc teoria również nie jest jej straszna. Z wykształcenia jest kosmetyczką i spędziła wiele lat pracując w nowojorskich salonach poznając ludzi z całego świata. Jako ogromna miłośniczka zwierząt, chętnie porozmawia o Waszych czworonożnych przyjaciołach. Uwielbia muzykę, kulturoznawstwo, i zwiedzanie nowych miejsc.

Yuliya

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w nauczaniu – jej najmłodszy uczeń miał 4 lata, a najstarszy niemalże 70! Yuliya specjalizuje się w General English, ale pracowała też z Medical English oraz Business English (szczególnie w tematyce bankowości i ekonomii).

Yuliya

Absolwentka studiów nauczycielskich z angielskiego i niemieckiego. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w nauczaniu – jej najmłodszy uczeń miał 4 lata, a najstarszy niemalże 70! Yuliya specjalizuje się w General English, ale pracowała też z Medical English oraz Business English (szczególnie w tematyce bankowości i ekonomii). Z natury jest pozytywną i optymistyczną osobą, dla której szklanka jest zawsze w połowie pełna, raczej niż pusta 😊 Jej ogromną pasję stanowią języki obce, w tym niemiecki, a także francuski. Czerpie inspirację ze spotkań z ludźmi, komunikacji z uczniami i dyskusji na tematy dotyczące rozmaitych sfer życia. Jest zawsze podekscytowana, mogąc poznać nowego ucznia. Kocha sport, podróżowanie, aktywny wypoczynek i nie może sobie wyobrazić zakończenia swojego dnia czymś innym, niż jogging w parku.

Artur

Lektor języka angielskiego z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu General i Business English.

Artur

Lektor języka angielskiego z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu General i Business English. Dzięki skutecznej metodzie i pasji do uczenia pomógł wielu osobom w spełnieniu marzenia o opanowaniu języka. Szkolił pracowników jak i kadrę kierowniczą oraz członków zarządów polskich i międzynarodowych firm. Uczył polskich europarlamentarzystów czytania ze zrozumieniem tekstów instytucji Unii Europejskiej w języku angielskim. Chętnie przygotowuje i prowadzi szkolenia z języka zawodowego w różnych specjalizacjach, ale ostatnio skupiał się na uczeniu angielskiego prawniczego, w księgowości i w BHP. Prywatnie uwielbia uczyć się języka włoskiego, słuchać muzyki renesansowej, a szczególnie włoskich madrygałów i franko-flamandzkich chansons.

Julia M.

Z nią nauczysz się pisać porządne maile, używać biznesowego słownictwa czy pięknej wymowy (sama, ma akcent brytyjski).

Julia M.

Jej główną zasadą jest wyrozumiałość! Dobrze wie, jak ciężkie są każde początki i zależy jej, aby każdy uczeń czuł się przy niej bezpiecznie i spokojnie. Nauczyły ją tego zajęcia zarówno z uczniami w wieku 4, jak i 55 lat. Możesz liczyć na luźną i przyjazną atmosferę! Jest w trakcie studiów magisterskich na UAM w Poznaniu na wydziale filologii angielskiej (tam również obroniła licencjat). Na studiach, specjalizuje się w literaturze i kulturze brytyjskiej i amerykańskiej, natomiast zdobyła też cenne doświadczenie podczas krótkiej pracy w międzynarodowej firmie, gdzie codziennie miała profesjonalny kontakt z angielskim – dzięki temu, będzie mogła pomóc Ci w angielskim związanym typowo z zawodem. Z nią nauczysz się pisać porządne maile, używać biznesowego słownictwa czy pięknej wymowy (sama, ma akcent brytyjski). Zrezygnowała z pracy w firmie, gdy zrozumiała, że nauczanie to to, co chce robić w życiu! Odwiedziła parę razy Londyn, dzięki czemu mogła zaczerpnąć żywego języka. Prywatnie ma sporo zainteresowań: sztuka (maluje, rzeźbi), ogrodnictwo, zwierzęta, podróże, psychologia, książki, gry komputerowe, yoga… na pewno znajdziecie wspólny język 🙂.

Kasia Pyt.

Absolwentka filologii romańskiej oraz angielskiej. Oba kierunki kończyła ze specjalizacją tłumaczeniową.

Kasia Pyt.

Absolwentka filologii romańskiej oraz angielskiej. Oba kierunki kończyła ze specjalizacją tłumaczeniową. Uczeniem angielskiego zaczęła zajmować się w trakcie studiów. Po studiach zdobyła certyfikat TEFL TQUK Level 5. To angielski, już w dzieciństwie, zapoczątkował jej miłość do języków obcych. Ma brytyjski akcent, ale w razie potrzeby jest w stanie go „znormalizować” 😊 Od kilku lat pracuje głównie z General English, ale nie straszne jej są bardziej specjalistyczne tematy. Pasjonatka zwierząt, książek, true crime, wojskowości, nowych technologii, science-fiction i koreańskich dram. Chętnie porozmawia też na wszelkie inne tematy. A może to dzięki Tobie odkryje nowe hobby? Kasia jest otwarta, pełna optymizmu i lubi poznawać nowych ludzi. Uważa, że na świecie nigdy nie zabraknie tematów do rozmowy.

Sebastian F.

Otwarty i bezpośredni student anglistyki. Kocha muzykę, zbiera płyty winylowe i uwielbia seriale (bo kto nie uwielbia? 😊).

Sebastian F.

Otwarty i bezpośredni student anglistyki. Kocha muzykę, zbiera płyty winylowe i uwielbia seriale (bo kto nie uwielbia? 😊). Fan dobrego piwa, nowych technologii, F1 i piłki nożnej. Jako że pracował jako barman, potrafi rozmawiać ze wszystkimi i o wszystkim. Uniwersalny rozmówca, który sprawdzi się w każdej sytuacji.

Magda O.

Na co dzień domatorka, kochająca zwierzęta.

Magda O.

Na co dzień domatorka, kochająca zwierzęta. Językowe zainteresowania to tematy związane z szeroko pojętą kulturą, podróżami, odżywianiem się, psychologią i socjologią, rozwojem osobistym, mediami, technologią, marketingiem i problemami współczesnego świata.

Marko

Business English, angielski w IT, analityka po angielsku – jeśli te hasła sprawiają, że rozszerzają Ci się źrenice, a tętno przyspiesza, to znak, że musisz poznać się z Marko. Marko to native speaker, który z dziką rozkoszą wesprze w rozbiciu muru dzielącego Cię od płynnego mówienia po angielsku.

Marko

Business English, angielski w IT, analityka po angielsku – jeśli te hasła sprawiają, że rozszerzają Ci się źrenice, a tętno przyspiesza, to znak, że musisz poznać się z Marko. Marko to native speaker, który z dziką rozkoszą wesprze w rozbiciu muru dzielącego Cię od płynnego mówienia po angielsku. W CV Marko w sekcji “doświadczenie” znajdziesz przede wszystkim nauczanie. Ciekawostka: nie tylko angielskiego, ale i fotografii czy montażu wideo. Oczywiście, to nie wszystko, bo nasi lektorzy słyną z całego wachlarza doświadczeń i zainteresowań. Marko lubuje się w ekonomii, biznesie, filozofii czy teorii muzyki. Kocha gotować i grać na gitarze. Za mało? To co powiesz na historię, fizykę i astronomię? Możecie też porozmawiać o podróżach, kajakarstwie lub omówić zasady gier planszowych. A propos gier: Marko interesuje się również bilardem i grami wideo. Czy już mówiliśmy o cyberbezpieczeństwie, rachunkowości i psychologii? Nie? No to teraz mówimy 😀 Marko wychowywał się w Wielkiej Brytanii, więc jeśli marzy Ci się mówić jak sir Sean Connery, to brytyjski akcent masz podany na tacy. Nic, tylko brać! Marko zapytany, jakiej rady jako native speaker udzieliłby komuś, kto ma blokadę językową, odpowiedział: niestrudzenie mówić, mówić i mówić – przy każdej możliwej okazji. I w tym mówieniu chętnie Ci pomoże.

Katarzyna Do.

Catherine jest studentką anglistyki, specjalizującą się w literaturze amerykańskiej, fonetyce oraz historii i kulturze krajów anglojęzycznych. Język angielski pasjonuje ją od dzieciństwa i zawsze była nim otoczona. W wieku 8 lat wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie dalej szkoliła język i teraz mówi z brytyjskim akcentem.

Katarzyna Do.

Catherine jest studentką anglistyki, specjalizującą się w literaturze amerykańskiej, fonetyce oraz historii i kulturze krajów anglojęzycznych. Język angielski pasjonuje ją od dzieciństwa i zawsze była nim otoczona. W wieku 8 lat wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie dalej szkoliła język i teraz mówi z brytyjskim akcentem. Od 2009 do 2020 roku mieszkała w Londynie, gdzie robiła kursy edukacyjne i pracowała jako manager w sektorze Beauty i SPA. Angielski jest jej pasją, uwielbia prowadzić konwersacje, pisać rozprawy i analizować teksty pisane. Uważa, że kluczem do angielskiego jest słuchanie, mówienie i czytanie, a także elementy codziennej gramatyki. Ma doświadczenie w pracy z dorosłymi i zawsze zapewnia spokojną atmosferę, bez oceniania i stresu. Jej maksyma brzmi: "popełniajcie błędy, macie do tego prawo, a to doprowadzi Was do sukcesu". Interesuje się podróżami, językami obcymi i różnorodnością kultur, a także meteorologią, wulkanologią, geologią i psychologią kryminalną. Jest również mamą psów i kotów, a w domu ma małe zoo, które wywołuje uśmiech na jej twarzy.

Iryna

Studentka Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat interesuje się nauczaniem języków obcych.

Iryna

Studentka Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat interesuje się nauczaniem języków obcych. Ciekawa świata i pasjonująca się rozmowami o podróżach, książkach, serialach itp. Uwielbia poznawać nowych ludzi i stara się, aby lekcje były skuteczne, ciekawe i oryginalne. Pomaga znieść barierę językową i zacząć rozmawiać, nawet myśleć w języku obcym.

Jurek

Lektor angielskiego z 16-letnim doświadczeniem.

Jurek

Lektor angielskiego z 16-letnim doświadczeniem. Poza oczywistą oczywistością, czyli tematami General English – możecie porozmawiać również o branży IT, marketingu czy medycynie. Alchemik, magik, artysta. Nie, to nie wstęp do Wiedźmina, to cały Jurek. Ciężko włożyć go w sztywne ramy. Arcymistrz fermentacji i pasjonat filozofii. Odkryjesz z nim sekrety technologii, biochemii, a być może zainteresuje Cię psychorozwojem. Kocha Anglię. Co roku coraz mocniej, gdy spędza tam kolejny urlop. Doświadczenie zawodowe i związane z językiem zdobywał pracując – oczywiście, że w Anglii. Ale też w Kanadzie. Nauka angielskiego z Jurkiem nabiera wielowymiarowości – zawsze możesz liczyć na ciekawe zajęcia.

Sandra

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim.

Sandra

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Na zajęcia zawsze wchodzi z uśmiechem, a prywatnie jest fanką tworzenia materiałów dydaktycznych. Tematy na które chętnie porozmawia to ludzie, podróże, języki obce, gotowanie, psy, filmy oraz książki.

Maria B.

Maria uwielbia angielski od przedszkola, a na swojej drodze spotkała wielu wspaniałych nauczycieli, dzięki którym jeszcze przed maturą celująco zdała certyfikat CAE.

Maria B.

Maria uwielbia angielski od przedszkola, a na swojej drodze spotkała wielu wspaniałych nauczycieli, dzięki którym jeszcze przed maturą celująco zdała certyfikat CAE. Już w 4 klasie szkoły podstawowej wybrała się na wycieczkę do Londynu, gdzie dostrzegła jak ważna jest umiejętność bezpośredniej, praktycznej komunikacji w języku. Od tamtej pory nieustannie mówi po angielsku, kiedy tylko ma możliwość – podczas studiów Criminal Justice na UWr, wychodząc ze znajomymi, obsługując międzynarodowych gości we wrocławskim hotelu, czy podczas kilkumiesięcznego wyjazdu do pracy w Irlandii. Irlandczycy, nie umiejąc konkretnie określić jej pochodzenia po akcencie, zostali poinformowani, że jest Polką, wychowaną na amerykańskich filmach. 🙂 Do tej pory Marysia uczyła angielskiego dzieci i młodzież, w czym czuła się bardzo dobrze, lecz pchająca ją naprzód ambicja sprawiła, że zdecydowała się dołączyć do teamu Talkersów. Jako studentka kierunku prawnego w języku angielskim (Criminal Justice), ma szeroką wiedzę dotyczącą prawa europejskiego i międzynarodowego. Oprócz tego, jak na doświadczoną kelnerkę w restauracji rangi "fine dining" przystało, rozmowy o jedzeniu i skomplikowanych metodach jego przygotowywania nie są jej obce. A może nawet uda się dobrać do tego jakieś dobre wino…

Kuba Krz.

Student psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonat samorozwoju z powołaniem do pomagania innym w staniu się najlepszą wersją samych siebie.

Kuba Krz.

Student psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonat samorozwoju z powołaniem do pomagania innym w staniu się najlepszą wersją samych siebie. Absolwent programu IB z brytyjskim akcentem. Z językiem angielskim związany zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Wyrozumiały i otwarty na dyskusję na każdy temat. W wolnym czasie miłośnik sportu i podróżowania.

Bartosz

Native Speaker i poliglota. Język angielski jest jego pasją.

Bartosz

Native Speaker i poliglota. Język angielski jest jego pasją. Rozwija się również w branży IT jako Software Development Engineer. Nie spodziewaj się sztywnych rozmów i recytowania formułek – Bartosz wierzy (a w zasadzie to wie), że można połączyć naukę języka z dobrą zabawą. 15 lat spędził w Irlandii – to nie tylko doświadczenie językowe, ale i mnóstwo ciekawych anegdot (podpytaj go o pubowe historyjki z Dnia Świętego Patryka). Ma wytatuowaną całą lewą nogę, ale poza nią, nie ma nigdzie indziej tatuaży. Dodatkowo, pasjonuje się sportem i muzyką. Jest ekstrawertykiem choć, jak śpiewali JedenOsiemL… kiedyś było inaczej.

Stefan

Stefan, Stefan, Stefan… tak wiele można o nim powiedzieć! Zacznijmy jednak od podstaw: Stefan najchętniej serwuje General i Business English, a wszystko to w panierce z brytyjskiego akcentu. Jako korepetytor podbija serca (i językowe umiejętności, rzecz jasna!) swoich uczniów.

Stefan

Stefan, Stefan, Stefan… tak wiele można o nim powiedzieć! Zacznijmy jednak od podstaw: Stefan najchętniej serwuje General i Business English, a wszystko to w panierce z brytyjskiego akcentu. Jako korepetytor podbija serca (i językowe umiejętności, rzecz jasna!) swoich uczniów. Zastanawiasz się, w jakich tematach znajdziecie wspólny język? Jeśli interesujesz się psychologią, filozofią lub prawem, to zaparkuj tutaj, bo i Stefan się w nich lubuje. Chcesz czegoś więcej? Na życzenie! Do wyboru jest jeszcze teoria filmu, podróże, historia sztuki, zwierzęta, etyka… A może jakieś dobre jedzonko nad ranem? Tak się składa, że Stefan nie tylko lubi o jedzeniu rozmawiać, ale i chętnie przygotuje spaghetti z klopsikami o 2 w nocy. Dlaczego? Bo to go zmienia w oazę spokoju i kwiat lotosu jednocześnie. Tylko Stefan, makaron i klopsiki. Namaste! Stefan aktualnie studiuje na UJ – uczy się filmoznawstwa i medioznawstwa, a pracę dyplomową poświęca grom wideo. I cyk, kolejny temat do rozmów! Jest Polakiem, ale urodził się w Uzbekistanie. Angielskiego zaczął uczyć się już w dzieciństwie – podstawy wyniósł ze szkoły, a całą resztę… z gier, filmów i YouTube’a. To tylko pokazuje, że nie musisz kuć na pamięć podręczników, żeby umieć swobodnie posługiwać się tym językiem. I Stefan pokaże Ci, jak zrobić to skutecznie!

Michał Ś.

Student anglistyki. Przy użyciu swego radiowego głosu z radością porozmawia na tematy filozoficzne, literackie, polityczne.

Michał Ś.

Student anglistyki. Przy użyciu swego radiowego głosu z radością porozmawia na tematy filozoficzne, literackie, polityczne, a najpewniej nie bez radości także na wszelkie inne, jakie Ciebie interesują 🙂

Maria C.

Z wykształcenia amerykanistka. Specjalizuje się w General English, ale chętnie pomoże z tematami Business i Legal.

Maria C.

Z wykształcenia amerykanistka. Miłośniczka herbaty, filmów i seriali. Specjalizuje się w General English, ale chętnie pomoże z tematami Business i Legal. Porozmawia o wszystkim, od fitness, skincare i pop culture, po prawo amerykańskie, czy ekonomię. Wierzy, że każdy ma do przekazania coś ciekawego i lubi słuchać, gdy ludzie dzielą się swoimi pasjami.

Dominika P.

Poznaj Dominikę – artystyczną duszę, która w ciągu sekundy przestawi się z akcentu brytyjskiego na amerykański. Dominika specjalizuje się w general i business English. Jeżeli więc chcesz podbić każdą rozmowę kwalifikacyjną, a potem z łatwością poruszać się w anglojęzycznym miejscu pracy, to koniecznie zapisz w notesiku namiary na nią.

Dominika P.

Poznaj Dominikę – artystyczną duszę, która w ciągu sekundy przestawi się z akcentu brytyjskiego na amerykański. Dominika specjalizuje się w general i business English. Jeżeli więc chcesz podbić każdą rozmowę kwalifikacyjną, a potem z łatwością poruszać się w anglojęzycznym miejscu pracy, to koniecznie zapisz w notesiku namiary na nią. Lekcji angielskiego zaczęła udzielać zaraz po studniówce. Poza tym uczy także rysunku i malarstwa, a z zawodu jest graphic designerem po ASP. Po jej zajęciach możesz spodziewać się eksplozji kolorów i kreatywności. Najlepszym tego dowodem jest jej samotna podróż po Turcji – znała tylko 40 słów, a wróciła z mnóstwem nowych znajomości. To dopiero artystka – aż ciśnie się na usta. Ma też kilka znajomości w showbizie, bo dzięki pracy przy międzynarodowym festiwalu filmowym udało się jej przywitać z Laną Wachowski, Jessicą Lande i – uwaga – Davidem Linchem. Z Dominiką i Hollywood jest do zdobycia! Możecie rozmawiać o technologii, sztucznej inteligencji czy zagadkach kryminalnych, a jeśli będzie Ci mało, to Dominika ma jeszcze kilka asów w rękawie: ekologia, tanie podróże, kuchnia włoska i azjatycka, psychologia oraz to, co internet kocha najbardziej: zwierzaki domowe. Kto nie chce rozmawiać o kotkach? Angielskiego uczyła się od dziecka, wychowując się w międzynarodowej rodzinie. Do tego dodajmy mieszkanie za granicą (Niderlandy oraz Turcja) połączone z pracą w tym języku i mamy przepis na wymarzoną lektorkę.

Ksenia

Studentka psychologii, po studiach z lingwistyki, gdzie uczyła się angielskiego i niemieckiego.

Ksenia

Studentka psychologii, po studiach z lingwistyki, gdzie uczyła się angielskiego i niemieckiego. Przez kilka lat doskonaliła swój angielski podróżując i pracując między innymi w Australii i Hiszpanii. W wolnym czasie ćwiczy jogę, spaceruje, czyta i pije kawę. Ogromna fanka Friendsów 😉 Chętnie porozmawia o życiu, zdrowiu i podróżach. Odnajdzie się też w innych tematach. Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, więc z radością od czasu do czasu odbędzie lekcje poza czterema ścianami 🙂

Mikołaj

Abstrakcyjny introwertyk. Kocha książki, seriale i sci-fi.

Mikołaj

Abstrakcyjny introwertyk. Kocha książki, seriale i sci-fi. Interesuje się rozwojem technologii i społeczeństwa. Chętnie pogada o wszystkim, niczym i każdym temacie pomiędzy.

Kevin

Oto Kevin – native speaker z neutralnym brytyjskim akcentem z południowo-wschodniej Anglii.

Kevin

Oto Kevin – native speaker z neutralnym brytyjskim akcentem z południowo-wschodniej Anglii. Przeprowadził się do Gdyni razem ze swoją rodziną rok temu i od razu pokochali to miejsce 🙂 Zainteresowania Kevina to sport (a zwłaszcza football), jedzenie, muzyka, komedie oraz spacerowanie w lesie i po plaży razem z rodziną i psem. Kevin lubi czerpać radość z życia i wierzy, że mieszkanie w Trójmieście bardzo mu w tym pomoże! 😉

Josephine

Josephine to dynamiczna osoba, która posiada nie tylko naturalne opanowanie języka angielskiego, ale także zaawansowane umiejętności techniczne. Obecnie studentka Inżynierii Mechaniczno-Medycznej, Josephine wykorzystuje swój niezwykły dar do języka, by pomagać w nauce innym, ale także doświadczać języka w głębszym kontekście.

Josephine

Josephine to dynamiczna osoba, która posiada nie tylko naturalne opanowanie języka angielskiego, ale także zaawansowane umiejętności techniczne. Obecnie studentka Inżynierii Mechaniczno-Medycznej, Josephine wykorzystuje swój niezwykły dar do języka, by pomagać w nauce innym, ale także doświadczać języka w głębszym kontekście. Josephine jest nie tylko ekspertką w dziedzinie nauk ścisłych, ale także pasjonatką sztuki. Jej zainteresowanie sztuką pozwala jej na tworzenie mostów między nauką a twórczością, co jest źródłem nieustannego zaskoczenia dla jej uczniów. Niezwykle ciekawym aspektem w jej życiu jest fakt, że jest native speakerem, co czyni ją autentycznym źródłem wiedzy o języku i kulturze anglojęzycznej. Jej specjalizacją w nauczaniu jest swobodna konwersacja. Ze względu na swoje pochodzenie, Josephine posiada wyjątkowy akcent oraz intuicyjne zrozumienie subtelności języka angielskiego. Jej doświadczenia z życia w krajach anglojęzycznych oraz te związane z podróżami tworzą niezapomniany kontekst dla jej zajęć, inspirując uczniów do odkrywania języka i kultury na nowo. Oprócz swoich pasji, Josephine jest utalentowaną artystką, której kreatywność zauważalna jest na każdych zajęciach, czy to w interesujących konwersacjach, czy nietuzinkowych materiałach językowych. Jej miłość do sztuki stanowi niezwykłe źródło inspiracji dla uczniów, którzy mogą odkryć język angielski poprzez pryzmat twórczości.

Kamil

Gamer z Kociewia, geek IT pełną gębą. Od zawsze związany z językiem angielskim.

Kamil

Gamer z Kociewia, geek IT pełną gębą. Od zawsze związany z językiem angielskim; ticzer z przypadku – językoznawca z zamiłowania, prawie informatyk. Nasz kociewiak para się tematami związanymi z językoznawstwem, ekonomią, businessem, polityką i … kotami.

Zofia M.

General English, szlifowanie pisania i wymowy muśniętej brytyjskim akcentem to Twój cel? Zofia będzie Twoim wymarzonym przewodnikiem w tej podróży! Chętnie wesprze Cię też w nauce business English, a jeśli planujesz pracować na rynkach Azji Wschodniej, to nikt lepiej Cię przez tę naukę nie przeprowadzi niż ona.

Zofia M.

General English, szlifowanie pisania i wymowy muśniętej brytyjskim akcentem to Twój cel? Zofia będzie Twoim wymarzonym przewodnikiem w tej podróży! Chętnie wesprze Cię też w nauce business English, a jeśli planujesz pracować na rynkach Azji Wschodniej, to nikt lepiej Cię przez tę naukę nie przeprowadzi niż ona. Dlaczego? Zofia podbija studia międzynarodowe ze specjalizacją we Wschodniej Azji i j. chińskim na Uniwersytecie Leiden w Hadze. Azja to jedna z jej miłości! Skończyła też dodatkowy kierunek Studiów o Inteligencji i Bezpieczeństwie, więc jeśli pociąga Cię ta tematyka – mów śmiało! In English, oczywiście 😉 Ma certyfikat IELTS, a od 3 lat mieszka w Holandii, więc praktykę języka angielskiego ma wpisaną w codzienność. Język angielski zaczęła poznawać już w dzieciństwie. Dzięki pożeraniu książek, filmów i pilnym śledzeniu zagranicznych mediów doszła do poziomu, na którym i Ty możesz się znaleźć. Ten głód wiedzy u Zofii nie słabnie – jest samoukiem języka holenderskiego, a do tego ma ogromne serducho: jest wolontariuszką w holenderskim domu starców. Znasz kogoś, kto kolekcjonuje różne wydania jednej książki? Nie? To masz okazję poznać, bo Zofia zbiera “Małego Księcia” w językach z całego świata. Poza tym pasjonuje się śpiewem, muzyką, nauką nowych języków (oczywiście!), podróżami oraz oglądaniem horrorów i thrillerów. Możecie zatem po angielsku pośpiewać o krwawych zbrodniach z każdego kontynentu. Brzmi dobrze, co?

Kacper

Student politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, muzyk oraz wierszokleta.

Kacper

Student politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, muzyk oraz wierszokleta. Językiem angielskim posługuje się od lat, bo musiał jakoś dogadać się z rodziną z zagranicy. Później okazało się, że językiem tym będzie posługiwać się w pracy w sektorze gastronomicznym oraz zacznie już w nim nawet myśleć. Nisza, w której najlepiej się odnajduje to General English. Porozmawiasz z nim zarówno o tym, dlaczego Hendrix był, jest i będzie najlepszym gitarzystą wszech czasów oraz jak odpowiednio przyrządzić carbonarę.

Jan

Gdyński pasjonat wiedzy wszelkiego rodzaju, od typografii przez antropologię po fizykę.

Jan

Gdyński pasjonat wiedzy wszelkiego rodzaju, od typografii przez antropologię po fizykę, lecz przede wszystkim miłośnik języka. Z przyjemnością wdroży każdego chętnego do cudownego świata ciekawostek na wszystkie tematy, a także porozmawia o fantastyce, grach zarówno planszowych jak i elektronicznych, bądź puchatych zwierzątkach.

Sylwia

Pracowała w biurze tłumaczeń – aż odkryła swoją pasję do nauczania angielskiego.

Sylwia

Pracowała w biurze tłumaczeń – aż odkryła swoją pasję do nauczania angielskiego. I tak jest do dziś. Mocna zawodniczka w kategorii Business English. Ukończyła kurs nauczania angielskiego w biznesie. Jak Robert Makłowicz – kocha podróże i gotowanie. Więc możecie przeanalizować ceny biletów lotniczych jak również przepis na sernik po wiedeńsku. Absolwentka Amerykanistyki, filologii angielskiej i… zarządzania. Miłośniczka literatury anglojęzycznej. Jeśli jarasz się Miłoszewskim albo Agathą Christie – będziecie mieć o czym pogadać. Zabierze Cię też w świat gier planszowych i kina. I kotów! Koniecznie kotów, bo kotów nigdy za wiele!

Grzegorz

Angielski towarzyszył mu przez całe dorosłe życie. Od pewnego czasu lektor i korepetytor, wcześniej pracownik biura tłumaczeń, który uwielbia zbierać i dzielić się doświadczeniami.

Grzegorz

Zapalony crossfitowiec pełen pozytywnej energii. Jego pasją jest szeroko pojęty samorozwój i doskonalenie się na różnych płaszczyznach. Angielski towarzyszył mu przez całe dorosłe życie. Od pewnego czasu lektor i korepetytor, wcześniej pracownik biura tłumaczeń, który uwielbia zbierać i dzielić się doświadczeniami. Pomoże Ci przełamać bariery (nie tylko językowe) i osiągnąć wyznaczone cele jednocześnie zwiększając swoją pewność siebie. Po latach spędzonych w Dublinie zdarza mu się czasem wplatać w konwersację nieco irlandzkiej "gwary" 🙂 Najchętniej pogada z Tobą o życiu, biznesie, marketingu, zdrowiu, sporcie, psychologii i rozwoju osobistym.

Patrycja M.

Patrycja zajmuje się nauczaniem od czasu rozpoczęcia studiów na Wydziale Anglistyki UAM w 2019. W czasie swojego BA, odbyła praktyki w szkołach publicznych, a także podjęła się udzielania prywatnych lekcji języka angielskiego.

Patrycja M.

Patrycja zajmuje się nauczaniem od czasu rozpoczęcia studiów na Wydziale Anglistyki UAM w 2019. W czasie swojego BA, odbyła praktyki w szkołach publicznych, a także podjęła się udzielania prywatnych lekcji języka angielskiego. W 2022, Patrycja ukończyła swój BA na profilu nauczycielskim z bardzo dobrym wynikiem. Jej praca licencjacka związana była z pasją do historii natywnych mieszkańców Ameryki Północnej. Do nauki właśnie języka angielskiego zachęciła ją nie tylko pasja do nauczania, ale także zainteresowanie współczesną prozą i kinematografią amerykańską, szczególnie z gatunku horror. Obecnie Patrycja kontynuuje swoją karierę akademicką i jest w tracie studiów magisterskich filologii angielskiej na profilu kultura i literatura Ameryki. Ze względu na swoje zainteresowanie tą dziedziną, Patrycja posługuje się akcentem amerykańskim. Oprócz literatury i filmów grozy, Patrycja uwielbia badmintona, (bardzo nieprofesjonalne) malarstwo akrylowe, częste wycieczki do kultowego kina Muza w Poznaniu i grę w Scrabble.

Liam

Liam jest native speakerem z Londynu obecnie mieszkającym w Gdyni.

Liam

Liam jest native speakerem z Londynu obecnie mieszkającym w Gdyni. Studiował Geografię i Muzykologię na King’s College London i tak, istnieje coś, co łączy oba te kierunki. Podczas studiowania pracował jako prywatny korepetytor, pomagając uczniom w różnym wieku i o różnych umiejętnościach z rozmaitych przedmiotów. Przez te 5 lat doświadczył jak wielkie znaczenie ma efektywna konwersacja jako silny fundament ciągłego procesu nauki. Liam posiada otwarty umysł, zawsze odbiera nowe dla niego poglądy z ciekawością, więc rozmawianie z nim może być prawdziwie odświeżające. Docenia ważność krytycznego myślenia, gdyż wpływa ona na rozwój w życiu, karierze jak i edukacji. W swoim czasie wolnym Liam lubi grać na komputerze w gry grand-strategy, spacerować po tym wspaniałym kraju, a także czytać – fantastykę lub filozofię (zauważył, że te gatunki często na siebie nachodzą). Nie może się doczekać Waszej wspólnej rozmowy! 🙂

Hubert

Absolwent filologii angielskiej na UAM, kontynuujący tamże magisterkę. Udzielał korepetycji on and off przez ostatnie 7 lat.

Hubert

Absolwent filologii angielskiej na UAM, kontynuujący tamże magisterkę. Specjalizuje się w amerykańskim kinie art-house'owym i amerykańskiej literaturze postmodernistycznej. Udzielał korepetycji on and off przez ostatnie 7 lat. Najlepiej czuje się w pisaniu, ale pomoże Ci również w doszlifowaniu swojego akcentu (brytyjskiego). Poza wspomnianą literaturą i kinematografią, interesuje się szyciem, gotowaniem oraz graniem w Scrabble.

Katarzyna Prz.

Studentka anglistyki, miłośniczka gier i popkultury, kolekcjonerka paletek z cieniami do powiek.

Katarzyna Prz.

Studentka anglistyki, miłośniczka gier i popkultury, kolekcjonerka paletek z cieniami do powiek. Chętnie porozmawia na każdy temat, zwłaszcza o problemach społecznych, sprawach kryminalnych, muzyce i nowinkach ze świata celebrytów.

Anzhalika

Lektorka angielskiego, z którą poza General English porozmawiasz również o branży IT, analizie biznesowej, marketingu czy medycynie.

Anzhalika

Lektorka angielskiego, z którą poza General English porozmawiasz również o branży IT, analizie biznesowej, marketingu czy medycynie. W czasie wolnym zajmuje ją sport, psychologia, nowe technologie i wciągające książki. Z Anzhaliką podyskutujesz o rapie, Mozarcie, fotografii czy AI. A jeśli lubisz podróżować, to przygotuj sobie ciekawostki o Islandii, bo właśnie tam chciałaby pewnego dnia się pojawić i ma na ten temat wiele do powiedzenia. Oczywiście po angielsku. Pochodzi z Białorusi, ale przyjechała na stałe do Polski. To właśnie nad Wisłą chce spełniać swoje marzenia i realizować największą pasję – pracę z angielskim. Uczyła się na własną rękę. Zanurzyła się w angielskim słuchając podcastów i oglądając filmy. Dodatkowo, pilnie przestudiowała miliony książek o gramatyce. Niedługo kończy studia na UAM w Poznaniu na kierunku Lingwistyka i Technologia – tą truskawką na torcie ukoronuje swoje dokonania językowe.

Magda S.

Z wykształcenia kulturoznawczyni i fennistka, angielski zaś darzy miłością od młodych lat.

Magda S.

Z wykształcenia kulturoznawczyni i fennistka, angielski zaś darzy miłością od młodych lat. Czujna słuchaczka, uważa, że życzliwość i empatia to klucz do udanych lekcji i samego życia! Chętnie porozmawia o kinie, kulturze, historii i psychologii, ale w każdym temacie znajdzie coś interesującego. Plotkuje także o czworonożnych pociechach – jest mamą kotki Buby i kundelka Taco. Lubi jogę, góry i długie spacery.

Mahizha

Mahizha jest studentką medycyny z równoczesną pasją do nauczania języka angielskiego. Jest doświadczoną lektorką, z wysokimi wynikami IELTS, które potwierdzają jej ekspercki poziom.

Mahizha

Mahizha jest studentką medycyny z równoczesną pasją do nauczania języka angielskiego. Wierzy, że to wielki zaszczyt móc pomagać ludziom w komunikacji w języku, który różni się od tego ojczystego. W końcu to właśnie komunikacja umożliwia nam zrozumienie siebie nawzajem, prawda? Mahizha kocha czytać książki i pisać poezję – tak bardzo, że na pewnym etapie zaczęła marzyć o zostaniu profesjonalną poetką, zanim pochłonął ją świat medycyny! Jest doświadczoną lektorką angielskiego, z wysokimi wynikami IELTS, które potwierdzają jej ekspercki poziom. Za najbliższe dziesięć lat, widzi siebie jako chirurga onkologii, mieszkającego w domu z wieloma pupilami, wciąż pielęgnując swoją miłość do języka angielskiego!

Franciszek

Od General English przez Business English aż do sztuki i socjologii – każda lekcja z Franciszkiem to nowa przygoda

Franciszek

Od General English przez Business English aż do sztuki i socjologii – każda lekcja z Franciszkiem to nowa przygoda. Lekcje z nim pobudzają wyobraźnię i są jak podróże Pana Kleksa. W czasie wolnym pochłania książki i gry (ale dobre, nie takie średnie). Rozwija się też artystycznie, głównie w sferze pisarstwa (również po angielsku). Angielskiego nauczył się samodzielnie. Znalazł wszystko w internecie i zanurzył się w języku. Na tyle skutecznie, że od 3 lat uczy angielskiego innych. Student japonistyki z artystyczną duszą oraz pasjonat Gamedevu. Jakby tego było mało – dość dobrze mówi po bułgarsku. Ewidentnie, miłość do lingwistyki ma różne oblicza.

Izabela K.

Studentka etnolingwistyki z zamiłowaniem do kultur azjatyckich.

Izabela K.

Studentka etnolingwistyki z zamiłowaniem do kultur azjatyckich. W wolnym czasie zgłębia teksty przeróżne – od mangi przez literaturę piękną i filozofię do książek o samorozwoju. Miłośniczka samotnych wypraw na sesje fotografii ulicznej. Z przyjemnością porozmawia o życiu i wszystkim, co z nim związane. Kierowana ciekawością osoby i przemyśleń swojego rozmówcy, zadaje wiele pytań. Przełamywanie bariery językowej nie jest jej obce, więc chętnie pomoże się Tobie ,,rozgadać". Cierpliwa i pełna empatii, zaprasza do konwersacji przy herbatce 🙂

Steven R.

Steven to native speaker z Kanady. Udziela lekcji angielskiego w formie konwersacyjnej uczniom z całego świata. Specjalizuje się w angielskim konwersacyjnym, ale pomaga również klientom z branży biznesowej.

Steven R.

Steven to native speaker z Kanady. Udziela lekcji angielskiego w formie konwersacyjnej uczniom z całego świata. Specjalizuje się w angielskim konwersacyjnym, ale pomaga również klientom z branży biznesowej. Sam posiada miękki, kanadyjski akcent, ale potrafi zrozumieć wiele międzynarodowych akcentów. Jego zaplecze wiedzy to odżywianie oraz fitness – należące do jego pasji, tak jak praca z ludźmi oraz pomaganie im w mówieniu po angielsku. Gdy zdecydował, że jest to ścieżka, którą chce dalej podążać, ukończył 120-godzinny kurs nauczania j. angielskiego TEFL jako kolejny etap kariery. Lubi spędzać czas na zewnątrz, podróżować, a także sport i fitness.

Sebastian G.

Absolwent aktorstwa oraz scenopisarstwa uczelni w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkał przez 4 lata.

Sebastian G.

Absolwent aktorstwa oraz scenopisarstwa uczelni w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkał przez 4 lata. Aktualnie także student kognitywistyki. Uwielbia rozmowy z ludźmi o podobnych, ale także o odmiennych zainteresowaniach, bo wie jak wiele ciekawych rzeczy może się nauczyć. Pasjonuje go wszystko co związane z kreatywnością (teatr, poezja, kino, sztuka, muzyka, literatura) ale także z nauką – zarówno dziedziny ścisłe, takie jak matematyka, fizyka, chemia, biologia, czy informatyka, jak i dziedziny humanistyczne i społeczne – między innymi psychologia, socjologia, filozofia, językoznawstwo czy antropologia.

Flora

Flora pochodzi z Węgier, jest absolwentką studiów magisterskich w obszarze języka angielskiego i węgierskiego oraz literatury i kultury.

Flora

Flora pochodzi z Węgier, jest absolwentką studiów magisterskich w obszarze języka angielskiego i węgierskiego oraz literatury i kultury. Odbyła swoje praktyki nauczycielskie w dwujęzycznych szkołach podstawowych i licealnych, a oprócz tego udziela korepetycji już od trzech lat. Zaczęła swoją przygodę z angielskim, gdy miała zaledwie sześć lat i od zawsze marzyła, aby nauczać tego języka. Flora specjalizuje się w literaturze i kulturze, ale jest również otwarta na tematy dowolnej formy sztuki, psychologii lub historii. Aktualnie uczy się rumuńskiego i włoskiego – w końcu jedno z jej hobby to nauka języków. Jej pasja to także podróżowanie i poznawanie nowych kultur!

Maciej

Student filologii angielskiej, który od najmłodszych lat interesuje się kulturą brytyjską i amerykańską.

Maciej

Student filologii angielskiej, który od najmłodszych lat interesuje się kulturą brytyjską i amerykańską. Udziela korepetycji od 4 lat, mając doświadczenie zarówno w nauce młodzieży, jak i seniorów. Zwraca szczególną uwagę na poprawną wymowę i akcent – sam posiada akcent amerykański. Interesuje się kinematografią i muzyką oraz wierzy, że angielski jest dla każdego.

Ida

Studentka amerykanistyki. Miłośniczka literatury (od gotyku po reportaż), zwierząt, Skandynawii, slasherów i wszystkiego, co się świeci.

Ida

Studentka amerykanistyki. Miłośniczka literatury (od gotyku po reportaż), zwierząt, Skandynawii, slasherów i wszystkiego, co się świeci. Od zawsze zafascynowana językami – obecnie uczy się szwedzkiego, ale ma za sobą między innymi dwa semestry azteckiego. Najbardziej kocha psy, choć jej spirit animal to zdecydowanie kot. Chętnie porozmawia o podróżach, grach, sferze beauty (czy to codzienny makijaż, czy modyfikacje ciała), psychologii ludzi i zwierząt. Inkluzywność to wartość, którą kieruje się nie tylko w pracy lektora.

Dorota C.

Lektorka angielskiego z zacięciem w kierunku Business English.

Dorota C.

Lektorka angielskiego z zacięciem w kierunku Business English. Szczególną sympatią darzy branżę IT i analitykę biznesową, a także równie dobrze odnajduje się w obszarach General English. Miłośniczka sportów wodnych, mody, książek i filmów sci-fi & fantasy. Kocha podróże i kulturę skandynawską. Absolwentka filologii angielskiej na UMCS w Lublinie, z rocznym pobytem w Szwecji w ramach Erasmusa. Otwarta, spokojna i cierpliwa. Sprawi, że każda rozmowa po angielsku będzie niczym relaksująca podróż po malowniczych fiordach. Nauka z Dorotą pozwoli Ci spojrzeć na angielski z wielu wartościowych perspektyw.

Veronika L.

Niezwykle dociekliwa studentka filologii angielskiej, która z zapałem rozmawia o wszystkim, co ma związek ze współczesnym społeczeństwem.

Veronika L.

Niezwykle dociekliwa studentka filologii angielskiej, która z zapałem rozmawia o wszystkim, co ma związek ze współczesnym społeczeństwem. Jej osobiste zainteresowania to politologia, analiza filmowa i sztuka współczesna. To właściwa lektorka, jeśli chcesz poćwiczyć mówienie w miłym i przyjaznym otoczeniu 🙂

Ela

Z zawodu kontroler ryzyka operacyjnego, dla której język angielski zawsze odgrywał bardzo ważną rolę w życiu prywatnym i zawodowym.

Ela

Z zawodu kontroler ryzyka operacyjnego, dla której język angielski zawsze odgrywał bardzo ważną rolę w życiu prywatnym i zawodowym. Spędziła prawie 14 lat w Szkocji. Jak sama twierdzi, brytyjska kultura i środowisko, miały ogromny wpływ na jej tożsamość i na to, jak teraz postrzega świat. Ciekawa życia i ludzi, chętnie porozmawia na każdy temat. Zawsze urzekały ją osoby nieśmiałe i z dobrym poczuciem humoru.

Maria Cz.

Pełna optymizmu, zapału i determinacji studentka filologii angielskiej ze specjalizacją językoznawczą.

Maria Cz.

Pełna optymizmu, zapału i determinacji studentka filologii angielskiej ze specjalizacją językoznawczą. Codziennie przekonuje się, że kluczowymi elementami sukcesu są dobra zabawa, kreatywność, cierpliwość oraz brak niepotrzebnego stresu. Marie jest pozytywnie zakręcona na punkcie wymowy – do tego stopnia, że planuje napisać pracę magisterską o regionalnych odmianach brytyjskiego akcentu. Z wielkim entuzjazmem podchodzi również do innych aspektów języka i zawsze stara się tłumaczyć nawet najbardziej kłopotliwe zagadnienia w prosty i przyjemny sposób. Jej podróżniczym marzeniem jest odwiedzenie Liverpoolu oraz Patagonii, a na szczycie jej długiej listy hobby i zainteresowań znajduje się muzyka – stale poszukuje nowych inspiracji, a w wolnych chwilach gra na pianinie i śpiewa. Mimo że Marie najswobodniej czuje się w tematach związanych z literaturą, kinem, sztuką, językami, psychologią, kulturą (także internetu), a także wszystkim, co niezwykłe i tajemnicze, pozostaje otwarta na sugestie rozmówcy – kontakt z ludźmi sprawia, że jest w swoim żywiole.

Karolina K.

Native Speakerka – urodziła się w Polsce, ale dorastała w RPA.

Karolina K.

Native Speakerka – urodziła się w Polsce, ale dorastała w RPA. Wprowadzi Cię do świata angielskiego w tematyce General jak i Business English. Specjalizuje się również w IT (obsługa klienta, zapory sieciowe, switching, routing), jak i reklamie (sztuka cyfrowa, grafika, ilustracja, animacja, malowanie). Pasje Karoliny to podróże, sztuka, technologia, architektura i fotografia, a także wymiana kulturowa z innymi ludźmi – dzielenie się historiami, doświadczeniami i wiedzą. Mówi po angielsku, polsku i niemiecku, a obecnie uczy się portugalskiego. Jest więc świadoma wyzwań związanych z nauką nowego języka, ale także możliwości, jakimi wzbogaca on nasze życie. Absolwentka komunikacji wizualnej. Ale oprócz doświadczenia w branży kreatywnej, pracowała również w IT (komunikacja globalna), a nawet nauczała dzieci w szkole Montessori. Już od najmłodszych lat angielski stał się jej głównym językiem komunikacji. Mieszkała i pracowała w RPA, Niemczech, Portugalii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Wietnamie oraz Hiszpanii.

Umów się na lekcję zapoznawczą

  Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Talkersi.pl sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, przy ul. Łużyckiej 10, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk- Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000544763, posiadającą NIP 5862294976, REGON 360825279, zwaną dalej ‘Talkersi.pl’. Przed zaznaczeniem poniższych zgód zapoznaj się z pełną treścią klauzuli informacyjnej, którą znajdziesz TUTAJ

  Odpowiadamy na maile i telefony tak szybko, jak to możliwe.

  +48 609 880 727
  Zadzwoń do nas

  doradca@talkersi.pl
  Napisz do nas

  Talkersów tworzą
  Ci wspaniali ludzie
  IMG_1051-1-scaled
  IMG_4721
  93873307_511047642921846_6617146848979189760_n-1
  Iryna Vadan
  lektor_angielskiego_jurek
  talkersiprofilowkib-13-scaled
  Bartosz Rozdolski
  lektor_angielskiego_MICHAL
  lektor_angielskiego_KSENIA
  talkersiprofilowkib-15-scaled
  talkersiprofilowkib-1-scaled
  lektor_angielskiego_JAN
  lektor_angielskiego_SYLWIA
  lektor_angielskiego_LIAM
  lektor_angielskiego_KATARZYNA-scaled
  lektor_angielskiego_ANZHALIKA
  Magda Kubit
  lektor_angielskiego_RADOSLAW
  ASIA-1
  ZUZIA-kwadrat
  SONIA-1
  Nikola kopia
  Magda_Talkbook_(1)
  lektor_agielskiego_OLAR
  lektor_angielskiego_KINGAW
  lektor_angielskiego_ZUZIAP
  lektor_angielskiego_KACPER
  lektorka_angielskiego_ZOFIA
  lektor_angielskiego_KASIAP
  lektor_angielskiego_KAROLINAK
  lektor_angielskiego_MARIA
  lektor_angielskiego_ELA
  lektor_angielskiego_IZABELA
  lektor_angielskiego_VERONIKA
  lektor_angielskiego_ALEKSANDRAK(1) kopia
  lektor_angielskiego_DOROTAC
  lektor_angielskiego_IDA
  lektor_angielskiego_SEBASTIANG
  Franciszek Pawłowski
  lektor_angielskiego_GRZEGORZ
  lektor_angielskiego_AGATA
  lektor_angielskiego_IGOR
  lektor_angielskiego_GANA
  lektor_angielskiego_MICHELINE
  lektor_angielskiego_yuliya
  lektor_angielskiego_KUBA
  lektor_angielskiego_KATARZYNAD
  lektor_angielskiego_KAROLJ
  lektor_angielskiego_FLORA
  lektor_angielskiego_JULIAM
  lektor_angielskiego_KASIAD
  lektor_angielskiego_SHANARZ
  lektor_angielskiego_JULIAP
  lektor_angielskiego_GUNEL
  lektor_angielskiego_MAHIZHA
  lektor_angielskiego_MARIAR
  lektor_angielskiego_AARON
  lektor_angielskiego_JOSEPHINE
  lektor_angielskiego_MARIAB
  lektor_angielskiego_NATALIAJ
  lektor_angielskiego_CHRIS
  lektor_angielskiego_STEVEN
  lektor_angielskiego_HUBERT
  lektor_angielskiego_EVELYN
  lektor_angielskiego_WERONIKAK
  lektor_angielskiego_PATRYCJAM
  lektor_angielskiego_CLODAGH
  lektor_angielskiego_MACIEJ
  lektor_angielskiego_wiola
  lektor_angielskiego_ARTURC
  lektor_angielskiego_OLAL
  lektor_angielskiego_MALGOSIAM
  lektor_angielskiego_RITA
  lektor_angielskiego_JULIAT
  lektor_angielskiego_kateryna
  lektor_angielskiego_NANCY
  lektor_angielskiego_MARIAC
  lektor_angielskiego_STEPHEND
  lektor_angielskiego_AGNIESZKAJ
  lektor_angielskiego_OLGA
  lektor_angielskiego_ANNA
  lektor_angielskiego_ZOFIAM
  lektor_angielskiego_DOMINIKAP
  lektor_angielskiego_JOANNAJP
  lektor_angielskiego_MARKO
  lektor_angielskiego_OKSANA
  lektor_angielskiego_JAMEST
  lektor_angielskiego_STEFAN
  lektor_angielskiego_KEVIN