Lektorzy angielskiego, native speakers - Talkersi
Przejdź do treści

Poznaj #DreamTeam!

Jako zespół spaja nas to, że kierujemy się wspólnymi wartościami: indywidualnością, prawdą, empatią, skutecznością i zespołowością. Dzięki temu, że każdy z nas jest inny, tworzymy tak ciekawy zespół, który cały czas inspiruje się wzajemnie i uczy się czegoś nowego.

Poznaj naszych lektorów i wybierz kogoś, z kim poczujesz flow!

Nasi lektorzy są oceniani przez kursantów na ponad 93% i wyżej za zadowolenie z nauki! Poznaj ich bliżej i wybierz z kim chcesz nauczyć się angielskiego.

Dowolny lektor

Nie możesz się zdecydować z którym lektorem chciałbyś mieć zajęcia? Skontaktuj się z nami a nasze Doradczynie, na bazie Twoich zainteresowań, dobiorą dla Ciebie odpowiednią osobę!

Dowolny lektor

Na rozmowie Doradczyni wypyta Cię o Twoją pracę, zainteresowania i hobby i na tej podstawie dobierze Ci lektora w ten sposób, żebyście mieli wspólne pole do rozmów o Twoich ulubionych tematach 😊

Paulina K.

Uśmiechająca się z ciekawością do świata i ludzi absolwentka filologii angielskiej i podyplomowego zarządzania projektami.

Paulina K.

Uśmiechająca się z ciekawością do świata i ludzi absolwentka filologii angielskiej i podyplomowego zarządzania projektami. Doświadczony nauczyciel, z czego w Talkersach 7 lat, co daje 5000+ h lekcji i 100+ uczniów (plus 100 edycji cotygodniowych spotkań Social English Night)! General English i Business English, z brytyjskim akcentem – różnorodność czyli za każdym razem inny temat. Zainteresowania od A do Z, podróże małe i duże, pasjami aktywność fizyczna.

Adam J.

Absolwent filologii angielskiej ze specjalizacją tłumaczeniową.

Adam J.

Absolwent filologii angielskiej ze specjalizacją tłumaczeniową. Fan gier komputerowych, planszowych, fabularnych oraz kolekcjonerskich karcianych. Interesuje się również subkulturami internetowymi oraz fantastyką. W wolnych chwilach lubi oglądać materiały na temat aspektów współczesnej kultury oraz analizy filmów i wszelkich innych twórczości artystycznych. Zawsze gotowy się pośmiać lub podyskutować na tematy filozoficzne oraz psychologiczne. Pasjonat wszystkiego co jest Twoją pasją, z miłą chęcią porozmawia o tym co sprawia ci radość.

Ola K.

Absolwentka filologii angielskiej ze specjalnością tłumaczeniową, pasjonuje się twórczością Jane Austen.

Ola K.

Absolwentka filologii angielskiej ze specjalnością tłumaczeniową, pasjonuje się twórczością Jane Austen. Ma doświadczenie w pracy z uczniami na każdym poziomie językowym. Jest skarbnicą Shakespearean vocabulary dzięki studiowaniu Sonetów Szekspira wzdłuż i wszerz. W wolnych chwilach sporządza tłumaczenia i przygotowuje się do egzaminu na tłumacza przysięgłego. Poza nauczaniem zajmowała się również obsługą anglojęzycznej infolinii, więc komunikatywność i empatia nie są jej obce. Uwielbia tworzyć glosariusze z ciekawymi słówkami oraz wyszukiwać synonimy. Jej nowe wyzwanie to zaplatanie makram.

Davi

Student informatyki na Politechnice Wrocławskiej, muzyk-amator i aspirujący poliglota z Brazylii.

Davi

Student informatyki na Politechnice Wrocławskiej, muzyk-amator i aspirujący poliglota z Brazylii. Kiedy nie próbuje rozpaczliwie naprawić fragmentu kodu, który w tajemniczy sposób nagle przestał działać, można go zobaczyć grającego na jednej ze swoich gitar, komponującego instrumentalne bity hip-hopowe, nagrywającego piosenkę w swoim „mini studio w sypialni” lub próbującego przekonać samego siebie, by nie kupować kolejnej książki o strategiach uczenia się języków. Rozmowa o muzyce (zwłaszcza o kultowych albumach i postaciach Rock'n'Rolla), filmach, podróżach, nauce lub czymkolwiek, co wzbudza jego niekończącą się ciekawość, zawsze sprawia mu wielką radość. Wiedza, którą nabył po spędzeniu wielu lat jako uczeń w Brazil-United States Institute i ukończeniu kursu Advanced English sprawiła, że ​​odkrył wielką pasję do języka angielskiego i nauczania. Podczas jego zajęć głównym celem jest pomaganie uczniom w nabraniu pewności siebie w naturalnym komunikowaniu się w języku angielskim i pracy nad wymową amerykańsko-angielską, a wszystko to w przyjaznej atmosferze pełnej zabawy.

Basia W.

Z wykształcenia jest psychologiem, który angielskiego uczy z dużą dawką uśmiechu i cierpliwości.

Basia W.

Z wykształcenia jest psychologiem, który angielskiego uczy z dużą dawką uśmiechu i cierpliwości. Dobrze się czuje w takich tematach jak: szeroko pojęte umiejętności miękkie w biznesie, Human Resources i rekrutacja, innowacyjne technologie, różnice kulturowe, a także moda i uroda.

Martyna

Jak to typowy pracuś żadnej pracy się nie boi, a doświadczenie zawodowe zbierała udzielając korepetycji, ucząc angielskiego w szkole językowej oraz na wolontariacie w Korei Południowej.

Martyna

Jak to typowy pracuś żadnej pracy się nie boi, a doświadczenie zawodowe zbierała udzielając korepetycji, ucząc angielskiego w szkole językowej oraz na wolontariacie w Korei Południowej. Pomaga w pokochaniu angielskiego już od ponad sześciu lat i ma nieskończone pokłady energii żeby to kontynuować! Fun Fact: jej przygoda z pokochaniem angielskiego zaczęła się od oglądania po nocach dwóch amerykańskich seriali – Pamiętników Wampirów i Plotkary, jednak do dnia dzisiejszego nie obejrzała ich ostatnich sezonów… Najbardziej specjalizuje się w polityce i kulturze Stanów Zjednoczonych (jej regał z książkami ugina się od książek z tej tematyki do poczytania, „kiedy będzie miała wolną chwilkę”) oraz historii krajów anglojęzycznych. Ukończyła filologię koreańską oraz filologię angielską ze specjalizacją teatrologiczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie aktualnie kontynuuje studia magisterskie z Amerykanistyki. Mówi z typowym amerykańskim akcentem, chociaż czasem dla żartu pewne zdania próbuje mówić bardziej „posh” 😉 W wolnych chwilach uwielbia robić na szydełku lub na drutach sweterki (i ku jego przerażeniu, czapeczki też) dla swojego psiaka, piec jesienne ciastka (pumpkin spice is life), oglądać zdecydowanie za dużo seriali oraz filmów i czytać książki związane z problematyką Korei Północnej oraz Stanów Zjednoczonych.

Marta K.

Przepełniona dobrą energią i optymizmem, artystyczna dusza uwielbiająca gry, muzykę, kino i książki (w dużych ilościach!).

Marta K.

Przepełniona dobrą energią i optymizmem, artystyczna dusza uwielbiająca gry, muzykę, kino i książki (w dużych ilościach!). Dobrze czuje się w tematach takich jak: management, marketing, polityka, psychologia, rozwój osobisty, podróże, sztuka, muzyka, filmy, gry, lifestyle.

Jakub

Hello, oto Jakub, z pasji muzyk, z wykształcenia humanista.

Jakub

Hello, oto Jakub, z pasji muzyk, z wykształcenia humanista. Angielski był z nim zawsze – od uczenia się samemu na starym komputerze, dukając w internecie, aż po zdanie FCE z wynikiem na C1 w wieku 15 lat. Chce przekazywać swoją wiedzę innym ludziom – podchodzi do każdego indywidualnie, bo – jak mówi – każdy człowiek to inna historia i jako introwertyk z natury wie jakie są bolączki oswajania się z językiem obcym, ale też wie jak je obejść. 😉 Jakub pracuje z ludźmi od wielu lat, dlatego sukcesywnie stara się docierać do każdej osoby, którą spotyka na mojej drodze. W dotychczasowej pracy w Talkersach za największy sukces uważa fakt, że jego kursanci decydują się na przedłużenie nauki i kursu właśnie z nim. Razem przełamiecie początkowy strach i z czasem zaczniecie sobie dyskutować jak znajomi – bo bez względu na to czym się zajmujesz, Jakub chce dowiadywać się nowych rzeczy i też przekazywać je dalej. Możecie pogadać zarówno o ostatnim wystrzeleniu rakiety w meteoryt przez Teslę, jak i o najlepszym equalizerze do miksowania muzyki. (FabFilter Pro-Q 3). Koniec końców – jego największą pasją jest muzyka. Zarówno słuchanie jak i tworzenie, czym zajmuje się półprofesjonalnie. Jeśli cenisz sobie ciepłą atmosferę i sprawną naukę – zapraszamy na Intro Lesson 🙂

Kasia

Absolwentka filologii romańskiej oraz angielskiej. Oba kierunki kończyła ze specjalizacją tłumaczeniową.

Kasia

Absolwentka filologii romańskiej oraz angielskiej. Oba kierunki kończyła ze specjalizacją tłumaczeniową. Uczeniem angielskiego zaczęła zajmować się w trakcie studiów. Po studiach zdobyła certyfikat TEFL TQUK Level 5. To angielski, już w dzieciństwie, zapoczątkował jej miłość do języków obcych. Ma brytyjski akcent, ale w razie potrzeby jest w stanie go „znormalizować” 😊 Od kilku lat pracuje głównie z General English, ale nie straszne jej są bardziej specjalistyczne tematy. Pasjonatka zwierząt, książek, true crime, wojskowości, nowych technologii, science-fiction i koreańskich dram. Chętnie porozmawia też na wszelkie inne tematy. A może to dzięki Tobie odkryje nowe hobby? Kasia jest otwarta, pełna optymizmu i lubi poznawać nowych ludzi. Uważa, że na świecie nigdy nie zabraknie tematów do rozmowy.

Sebastian

Otwarty i bezpośredni student anglistyki. Kocha muzykę, zbiera płyty winylowe i uwielbia seriale (bo kto nie uwielbia? 😊).

Sebastian

Otwarty i bezpośredni student anglistyki. Kocha muzykę, zbiera płyty winylowe i uwielbia seriale (bo kto nie uwielbia? 😊). Fan dobrego piwa, nowych technologii, F1 i piłki nożnej. Jako że pracował jako barman, potrafi rozmawiać ze wszystkimi i o wszystkim. Uniwersalny rozmówca, który sprawdzi się w każdej sytuacji.

Magda

Na co dzień domatorka, kochająca zwierzęta.

Magda

Na co dzień domatorka, kochająca zwierzęta. Językowe zainteresowania to tematy związane z szeroko pojętą kulturą, podróżami, odżywianiem się, psychologią i socjologią, rozwojem osobistym, mediami, technologią, marketingiem i problemami współczesnego świata.

Klaudia

Absolwentka filologii angielskiej, miłośniczka kotów, literatury, sztuki i wege jedzenia.

Klaudia

Absolwentka filologii angielskiej, miłośniczka kotów, literatury, sztuki i wege jedzenia. Kolekcjonerka rzeczy z Hello Kitty. Nieustannie szuka skarbów w lumpeksach.

Anna

Pełna pasji lektorka angielskiego, po magisterce z filologii angielskiej oraz literatury.

Anna

Pełna pasji lektorka angielskiego, po magisterce z filologii angielskiej oraz literatury. Zawsze chętna, aby posłuchać o zainteresowaniach i opiniach swoich uczniów, podyskutować o codziennych i filozoficznych sprawach, wymienić poglądy na skłaniające do refleksji tematy oraz wspólnie odkrywać to, co nieznane. Anna interesuje się klasyczną i współczesną literaturą, psychologią, a także językiem niemieckim. Jest fanką seriali, siatkówki oraz planszówek. Nie potrafi wyobrazić sobie życia bez podróżowania i próbowania czegoś nowego!

Iryna

Studentka Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat interesuje się nauczaniem języków obcych.

Iryna

Studentka Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat interesuje się nauczaniem języków obcych. Ciekawa świata i pasjonująca się rozmowami o podróżach, książkach, serialach itp. Uwielbia poznawać nowych ludzi i stara się, aby lekcje były skuteczne, ciekawe i oryginalne. Pomaga znieść barierę językową i zacząć rozmawiać, nawet myśleć w języku obcym.

Jurek

Praktyk-magik, fermentista i domorosły artysta z pasją do nauczania.

Jurek

Praktyk-magik, fermentista i domorosły artysta z pasją do nauczania. Nigdy niemający dość dyskusji o filozofii, technologii, psychorozwoju, i biochemii życia codziennego (w szczególności, gotowania i fermentowania żywności).

Ireneusz

Humanista, umysł ścisły i artysta w jednym. Najchetniej porozmawia o psychologii.

Ireneusz

Humanista, umysł ścisły i artysta w jednym. Najchetniej porozmawia o psychologii, filozofii, językach, nowych technologiach, IT, muzyce i kulturze.

Aleksander

Muzyk, trębacz, miłośnik jazzu i filozofii, amator szachista.

Aleksander

Muzyk, trębacz, miłośnik jazzu i filozofii, amator szachista. Gry wideo są dla niego sztuką równą literaturze czy kinematografii. Nieobce jest mu środowisko IT. Chętnie podyskutuje o tym czym jest sens życia, opowie o tym jak słuchać muzyki (to wcale nie jest tak oczywiste jak mogłoby się wydawać 😉 ) i pogada o ostatnich turniejach szachowych na najwyższym szczeblu. E4 czy D4?

Sandra

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim.

Sandra

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Na zajęcia zawsze wchodzi z uśmiechem, a prywatnie jest fanką tworzenia materiałów dydaktycznych. Tematy na które chętnie porozmawia to ludzie, podróże, języki obce, gotowanie, psy, filmy oraz książki.

Weronika

Pełna zapału studentka Językoznawstwa Empirycznego i Dokumentacji Języka.

Weronika

Pełna zapału studentka Językoznawstwa Empirycznego i Dokumentacji Języka, kompulsywnie gromadząca wiedzę (oraz książki) i dzieląca się nią z innymi. Ceni przede wszystkim kreatywność i poczucie humoru. Najswobodniej czuje się w tematach związanych z językoznawstwem, komunikacją międzykulturową, literaturą, kinem czy gotowaniem, aczkolwiek żaden temat konwersacji nie jest jej straszny – z przyjemnością porozmawia o każdej Twojej pasji!

Bartosz

Student Software Developer, Native Speaker, który mieszkał w Irlandii przez 15 lat.

Bartosz

Student Software Developer, Native Speaker, mieszkał w Irlandii przez 15 lat i chce podzielić się swoimi umiejętnościami języka angielskiego. Business English, Sektor IT, General English to jego specjalność ale może rozmawiać na każdy temat! Bardzo interesuje się muzyką i sportem. Do większości rzeczy podchodzi z dystansem bo wierzy że można połączyć naukę języka z dobrą zabawą.

Michał Ś.

Student anglistyki. Przy użyciu swego radiowego głosu z radością porozmawia na tematy filozoficzne, literackie, polityczne.

Michał Ś.

Student anglistyki. Przy użyciu swego radiowego głosu z radością porozmawia na tematy filozoficzne, literackie, polityczne, a najpewniej nie bez radości także na wszelkie inne, jakie Ciebie interesują 🙂

Marta H.

Kreatywna dusza, wciąż szukająca sposobów, by wyrazić siebie.

Marta H.

Kreatywna dusza, wciąż szukająca sposobów, by wyrazić siebie. Ostatnio jej ulubione sposoby to dzierganie czapek, pieczenie ciast i pisanie do szuflady. Fanka wszystkiego co retro i vintage, marząca o wehikule czasu lub chociaż własnym gramofonie. Miłośniczka pop-kultury, która z radością porozmawia o kinie, książkach czy muzyce. Chętnie porusza też tematy społeczne, takie jak ekologia, feminizm czy prawa człowieka.

Maria

Optymistka pełna życia. Otwarta i pozbawiona uprzedzeń.

Maria

Optymistka pełna życia. Otwarta i pozbawiona uprzedzeń. Pasjonująca się rozmowami o psychologii, sztuce, podróżach, sportach ekstremalnych, filozofii i książkach. Ciekawa świata, więc chętnie porozmawia na każdy temat i nauczy się czegoś nowego. Zna wiele zaskakujących faktów na temat losowych zagadnień i zawsze chętnie się nimi podzieli 🙂

Ksenia

Studentka psychologii, po studiach z lingwistyki, gdzie uczyła się angielskiego i niemieckiego.

Ksenia

Studentka psychologii, po studiach z lingwistyki, gdzie uczyła się angielskiego i niemieckiego. Przez kilka lat doskonaliła swój angielski podróżując i pracując między innymi w Australii i Hiszpanii. W wolnym czasie ćwiczy jogę, spaceruje, czyta i pije kawę. Ogromna fanka Friendsów 😉 Chętnie porozmawia o życiu, zdrowiu i podróżach. Odnajdzie się też w innych tematach. Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, więc z radością od czasu do czasu odbędzie lekcje poza czterema ścianami 🙂

Mikołaj

Abstrakcyjny introwertyk. Kocha książki, seriale i sci-fi.

Mikołaj

Abstrakcyjny introwertyk. Kocha książki, seriale i sci-fi. Interesuje się rozwojem technologii i społeczeństwa. Chętnie pogada o wszystkim, niczym i każdym temacie pomiędzy.

Natalia K.

Z wykształcenia nauczycielka języka angielskiego, aktualnie studentka Filologii Angielskiej ze specjalizacją tłumaczeniową.

Natalia K.

Z wykształcenia nauczycielka języka angielskiego, aktualnie studentka Filologii Angielskiej ze specjalizacją tłumaczeniową. Otwarta na nowe wyzwania, miłośniczka podróży i kryminałów w każdej postaci. Kreatywna, artystyczna dusza uwielbiająca komedie, muzykę oraz wszelako pojętą popkulturę. Kocha psy i jej marzeniem jest by pewnego dnia posiadać psa rasy Welsch Corgi Pembroke.

Paulina Ch.

Z wykształcenia anglistka, amerykanistka i tłumaczka. Z doświadczenia lektorka, rekruterka, manager i wsparcie dla kolegów i koleżanek.

Paulina Ch.

Do pracy nakręca ją kontakt z ludźmi, a największą motywację i frajdę daje jej poczucie wspólnego dążenia do konkretnego celu. Największym sukcesem w pracy lektora jest dla niej to, że kursanci zostają z nią na lata i cały czas rozwijają się nie tylko w zakresie angielskiego, ale odkrywają różne ciekawe zjawiska świata kultury. Ulubione obszary do dyskusji na zajęciach to: jak funkcjonuje społeczeństwo, porównywanie i kontrastowanie kultur świata, odnajdowanie się w świecie technologii cyfrowych, i wiele wiele innych. Jej akcent brzmi bardziej amerykańsko niż brytyjsko, ale gdy mieszkała w Stanach ludzie pytali czy przyjechała ze Szwecji…Z wykształcenia anglistka, amerykanistka i tłumaczka. Z doświadczenia lektorka, rekruterka, manager i wsparcie dla kolegów i koleżanek. Prywatnie długodystansowa spacerowiczka, fanka jazdy na rowerze, piesków i ładnego designu, joginka.

Kevin

Oto Kevin – native speaker z neutralnym brytyjskim akcentem z południowo-wschodniej Anglii.

Kevin

Oto Kevin – native speaker z neutralnym brytyjskim akcentem z południowo-wschodniej Anglii. Przeprowadził się do Gdyni razem ze swoją rodziną rok temu i od razu pokochali to miejsce 🙂 Zainteresowania Kevina to sport (a zwłaszcza football), jedzenie, muzyka, komedie oraz spacerowanie w lesie i po plaży razem z rodziną i psem. Kevin lubi czerpać radość z życia i wierzy, że mieszkanie w Trójmieście bardzo mu w tym pomoże! 😉

Kamil

Gamer z Kociewia, geek IT pełną gębą. Od zawsze związany z językiem angielskim.

Kamil

Gamer z Kociewia, geek IT pełną gębą. Od zawsze związany z językiem angielskim; ticzer z przypadku – językoznawca z zamiłowania, prawie informatyk. Nasz kociewiak para się tematami związanymi z językoznawstwem, ekonomią, businessem, polityką i … kotami.

Basia B.

Nieuleczalna optymistka, której uśmiech nigdy nie schodzi z twarzy.

Basia B.

Nieuleczalna optymistka, której uśmiech nigdy nie schodzi z twarzy. Artystyczna dusza, która swoją energię czerpie z przebywania wśród ludzi, podróży, obcowania z różnymi kulturami i sztuką. Z wykształcenia i pasji amerykanistka, ale porozmawia na każdy temat w obrębie szerokopojętej humanistyki i nie tylko. Historia, polityka, kultura, muzyka, literatura, kino, samorozwój, filozofia, socjologia, psychologia, ekologia, technologia… you name it! W wolnym czasie biega za przyjaciółmi ze starym analogiem, chodzi na koncerty, oraz tańczy i śpiewa gdy nikogo nie ma w domu. 🙂

Jan

Gdyński pasjonat wiedzy wszelkiego rodzaju, od typografii przez antropologię po fizykę.

Jan

Gdyński pasjonat wiedzy wszelkiego rodzaju, od typografii przez antropologię po fizykę, lecz przede wszystkim miłośnik języka. Z przyjemnością wdroży każdego chętnego do cudownego świata ciekawostek na wszystkie tematy, a także porozmawia o fantastyce, grach zarówno planszowych jak i elektronicznych, bądź puchatych zwierzątkach.

Sylwia

Ukończyła Amerykanistykę na Uniwersytecie Gdańskim, zagorzała czytelniczka kryminałów.

Sylwia

Ukończyła Amerykanistykę na Uniwersytecie Gdańskim, a fascynacja językiem oraz literaturą anglojęzyczną zainspirowała ją do rozpoczęcia studiów na kierunku Filologii angielskiej. Zagorzała czytelniczka kryminałów, entuzjastka gier planszowych oraz wielbicielka dobrego kina (i kotów!). Z radością porozmawia o książkach, filmach, podróżach i gotowaniu.

Kate (Katsiaryna)

Absolwentka Filologii angielskiej. Obecnie studiuje Business Management w Gdańsku.

Kate (Katsiaryna)

Absolwentka Filologii angielskiej. Obecnie studiuje Business Management w Gdańsku. Zawsze jest gotowa i chętna żeby porozmawiać o czymkolwiek 🙂 Jej najbardziej ulubione tematy to kognitywistyka, filmy, muzyka i nowoczesne technologie. Uwielbia używać i wymyślać różne gry w nauce języka. Stara się, aby lekcje były jak najbardziej ciekawe i oryginalne.

Gosia

Absolwentka Amerykanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Gosia

Absolwentka Amerykanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Gdyby mogła, zamieszkałaby na wawelskim dziedzińcu i piła poranną kawę podziwiając widok na Wisłę. Chętnie porozmawia o kulturze, historii i społeczeństwie USA, ale nie tylko. Interesuje się także literaturą (żaden gatunek jej niestraszny), filmami, pilatesem i… ludźmi! Na jej bucket list znajduje się przeżycie kultowych scen z filmów i książek – na przykład wolnego dnia Ferrisa Buellera w Chicago lub spaceru po Nowym Jorku Holdena Caulfielda.

Szymon

Amerykanista, przenoszący mentalność wolności i sukcesu na polski grunt.

Szymon

Amerykanista, przenoszący mentalność wolności i sukcesu na polski grunt. Facet, który chętnie obejrzy Jezioro Łabędzie, kolejny raz odleci na koncercie Coldplay’a, i zrobi kolejną setkę pompek do riffów Metalliki. Będziemy rozmawiać o literaturze, muzyce, kinematografii, historii, psychologii, ekonomii, oraz o nieograniczonym potencjale każdego z nas jeśli tylko znajdziemy nasz cel i zaprzyjaźnimy się z dyscypliną dnia codziennego. Razem przejmiemy władzę nad światem — nad światem Twojego angielskiego. Będziemy słuchać dużo muzyki i tym razem naprawdę słyszeć co oni tam śpiewają. Największym sukcesem dla mnie jest kursant, który zaczyna z niczym, a wychodzi z umiejętnością prowadzenia publicznej prezentacji po angielsku. Dodatkowo, jeśli kursant wyrazi chęci, skupiam się na poprawie wymowy i umiejętności redagowania tekstów. Doświadczenie z językiem: Beefeater Steak House, UK; Work and Travel Program, Camp Schodack, NY, USA; BA: American Studies, Uniwersytet Gdański; MA: International Business (w trakcie). Akcent: General American

Michał M.

Absolwent filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Michał M.

Absolwent filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Gdyby small talk był sportem olimpijskim, miałby w nim złoty medal. Potrafi na jednym wdechu mówić godzinami o językoznawstwie, więc lepiej go do tego nie zachęcać. Oprócz tego z przyjemnością porozmawia na tematy związane z gotowaniem, psychologią, polityką i kulturą popularną.

Filip

Student etnolingwistyki, miłośnik komiksu, rysownictwa, science fiction, językoznawstwa, sportu i wszystkiego, co ludzkie.

Filip

Student etnolingwistyki, miłośnik komiksu, rysownictwa, science fiction, językoznawstwa, sportu i wszystkiego, co ludzkie. Wierzę, że każdy temat wzbudzi ciekawość człowieka o otwartym umyśle. Wymieńmy się spostrzeżeniami, opiniami, ekscytacjami, wątpliwościami… W skrócie: pogadajmy!

Marcy

Absolwentka Filologii angielskiej. Pożeraczka kulturowa – od literatury po muzykę przez opery mydlane ze wszystkich krańców świata.

Marcy

Absolwentka Filologii angielskiej. Pożeraczka kulturowa – od literatury po muzykę przez opery mydlane ze wszystkich krańców świata. Akademicko zainteresowana głównie powieścią postkolonialną i świadomością postmodernistyczną. Hobbistycznie miłośniczka campu i kulturowej tandety. Posłucha o wszystkim, ale najchętniej porozmawia o kulturze, true crime, rozwoju osobistym, ochronie środowiska, historii i wydarzeniach współczesnych.

Liam

Liam jest native speakerem z Londynu obecnie mieszkającym w Gdyni.

Liam

Liam jest native speakerem z Londynu obecnie mieszkającym w Gdyni. Studiował Geografię i Muzykologię na King’s College London i tak, istnieje coś, co łączy oba te kierunki. Podczas studiowania pracował jako prywatny korepetytor, pomagając uczniom w różnym wieku i o różnych umiejętnościach z rozmaitych przedmiotów. Przez te 5 lat doświadczył jak wielkie znaczenie ma efektywna konwersacja jako silny fundament ciągłego procesu nauki. Liam posiada otwarty umysł, zawsze odbiera nowe dla niego poglądy z ciekawością, więc rozmawianie z nim może być prawdziwie odświeżające. Docenia ważność krytycznego myślenia, gdyż wpływa ona na rozwój w życiu, karierze jak i edukacji. W swoim czasie wolnym Liam lubi grać na komputerze w gry grand-strategy, spacerować po tym wspaniałym kraju, a także czytać – fantastykę lub filozofię (zauważył, że te gatunki często na siebie nachodzą). Nie może się doczekać Waszej wspólnej rozmowy! 🙂

Julia K.

Dziewczyna z Mazur, a obecnie studentka kierunku prawno-ekonomicznego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Julia K.

Dziewczyna z Mazur, a obecnie studentka kierunku prawno-ekonomicznego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośniczka kawy, włoskiej kuchni i największa fanka swojego kota. Pasjonatka języków obcych (obecnie niemiecki, norweski i duński na tapecie) oraz mody (okropna zakupoholiczka).

Adam W.

Pochodzący z Liverpoolu nad Morzem Irlandzkim, obecnie mieszkający nad Bałtykiem w Gdyni.

Adam W.

Pochodzący z Liverpoolu nad Morzem Irlandzkim, obecnie mieszkający nad Bałtykiem w Gdyni. Jego podróż tutaj odbyła się przez Wrocław, Kopenhagę i Liverpool ze swoim partnerem, kotem i wiolonczelą. Z zamiłowania do sztuki i nauk humanistycznych studiował historię i muzykę XX wieku. Uwielbia rozmawiać o wszystkim, ponieważ jest to szansa na poznanie i zrozumienie pasji innych ludzi. Jest także muzykiem zajmującym się improwizacją i koncertował po całej Europie.

Katarzyna

Studentka anglistyki, miłośniczka gier i popkultury, kolekcjonerka paletek z cieniami do powiek.

Katarzyna

Studentka anglistyki, miłośniczka gier i popkultury, kolekcjonerka paletek z cieniami do powiek. Chętnie porozmawia na każdy temat, zwłaszcza o problemach społecznych, sprawach kryminalnych, muzyce i nowinkach ze świata celebrytów.

Michalina S.

Absolwentka Podatków i doradztwa podatkowego oraz studentka Filologii angielskiej, której nie obcy żaden temat do dyskusji.

Michalina S.

Absolwentka Podatków i doradztwa podatkowego oraz studentka Filologii angielskiej, której nie obcy żaden temat do dyskusji. Pasjonatka filmów i seriali, głównie spoglądania na świat oczami ich twórców, a także rozbijania tych najbardziej „przerażających„ na czynniki pierwsze. Urodzona w Polsce, wychowana w Anglii doświadczyła plusów i minusów życia w dwóch różnych społeczeństwach.

Adrianna

Pozytywna i zawsze uśmiechnięta osoba, która porozmawia na każdy temat o życiu codziennym.

Adrianna

Pozytywna i zawsze uśmiechnięta osoba, która porozmawia na każdy temat o życiu codziennym. Uwielbia różnego rodzaju aktywności, takie jak bieganie, granie w siatkówkę i chodzenie z przyjaciółmi do Escape Rooms. Uwielbia również improv comedy, z czego uczęszczała na zajęcia w jednym z teatrów w Orlando, także jako wolontariuszka podczas live shows.

Kamila L.

Ambitna studentka filologii angielskiej, pasjonatka języków, książek i podróży.

Kamila L.

Ambitna studentka filologii angielskiej, pasjonatka języków, książek i podróży. Uwielbia dyskutować na ciekawe tematy i dobrze się pośmiać ze swoimi uczniami.

Anzhalika

Dziewczyna z Białorusi, która przyjechała do Polski w pogoni za marzeniami.

Anzhalika

Dziewczyna z Białorusi, która przyjechała do Polski w pogoni za marzeniami. Odkąd tylko pamięta pasjonował ją angielski. Chętnie podyskutuje o sporcie, psychologi, nowoczesnych technologiach i książkach, których nie da się odłożyć. Czerpie dużą przyjemność z rapu i muzyki klasycznej. Jeśli miałaby możliwość podróży gdziekolwiek na świecie, udałaby się do Islandii aby podziwiać czarujące zorze polarne.

Magda K.

Z wykształcenia kulturoznawczyni i fennistka, angielski zaś darzy miłością od młodych lat.

Magda K.

Z wykształcenia kulturoznawczyni i fennistka, angielski zaś darzy miłością od młodych lat. Czujna słuchaczka, uważa, że życzliwość i empatia to klucz do udanych lekcji i samego życia! Chętnie porozmawia o kinie, kulturze, historii i psychologii, ale w każdym temacie znajdzie coś interesującego. Plotkuje także o czworonożnych pociechach – jest mamą kotki Buby i kundelka Taco. Lubi jogę, góry i długie spacery.

Andrzej

Artysta, designer, muzyk i autor tekstów. Native speaker, który mieszkał w Irlandii ponad 16 lat.

Andrzej

Artysta, designer, muzyk i autor tekstów. Native speaker, który mieszkał w Irlandii ponad 16 lat i chętnie podzieli się swoim doświadczeniem dorastania na tej zielonej wyspie. Pasjonat ilustracji o tematyce ‘underground-comix’, ukończył studia artystyczne na kierunku Ilustracja w Dublinie. Radosny i pełen entuzjazmu do współpracy. Wierzy, że każdy potrafi przełamać swój lęk uczenia się angielskiego i znaleźć swój indywidualny głos!😊 Lubi odkrywać muzykę niszową – od jazzu po elektronikę (i wszystko pomiędzy). Chętnie porozmawia o rozwoju ludzkiej świadomości, ewolucji i relacjach międzyludzkich. Uwielbia też amerykański stand-up, podcasty i wykłady na temat psychologii, filozofii i samorozwoju. Uważny obserwator cyberkultury i jej wpływu na ludzką psychikę.

Kamila Z.

Artystyczna dusza i miłośniczka zwierząt.

Kamila Z.

Artystyczna dusza i miłośniczka zwierząt. Wolny czas spędza na czytaniu książek psychologicznych oraz graniu na fortepianie. Chętnie porozmawia zarówno na tematy codzienne, jak i głęboko filozoficzne. Ceni dobre poczucie humoru i dystans do życia.

Franciszek

Otwarty student filozofii, który chętnie porozmawia z Tobą na przeróżne tematy.

Franciszek

Otwarty student filozofii, który chętnie porozmawia z Tobą na przeróżne tematy, od sztuki przez socjologię do IT, zgodnie z twoimi zainteresowaniami. W wolnych chwilach lubi przeczytać dobrą książkę i zagrać w dobrą grę oraz rozwijać się artystycznie, głównie w sferach pisarstwa (również po angielsku) oraz gamedevu.

Izabela K

Studentka etnolingwistyki z zamiłowaniem do kultur azjatyckich.

Izabela K

Studentka etnolingwistyki z zamiłowaniem do kultur azjatyckich. W wolnym czasie zgłębia teksty przeróżne – od mangi przez literaturę piękną i filozofię do książek o samorozwoju. Miłośniczka samotnych wypraw na sesje fotografii ulicznej. Z przyjemnością porozmawia o życiu i wszystkim, co z nim związane. Kierowana ciekawością osoby i przemyśleń swojego rozmówcy, zadaje wiele pytań. Przełamywanie bariery językowej nie jest jej obce, więc chętnie pomoże się Tobie ,,rozgadać". Cierpliwa i pełna empatii, zaprasza do konwersacji przy herbatce 🙂

Roman

Absolwent ze specjalizacją z języka angielskiego i niemieckiego oraz nauczyciel z pasją!

Roman

Absolwent ze specjalizacją z języka angielskiego i niemieckiego oraz nauczyciel z pasją! Uwielbia nauczać i uczyć się od swoich uczniów. Jest wiele rzeczy, które go interesują i o których chętnie podyskutuje: językoznawstwo, historia, psychologia, literatura, ekonomia czy cokolwiek innego. Wielki fan każdego rodzaju muzyki! Zawsze gotowy do podjęcia wyzwania odkrywania czegoś nowego i pomagania uczniom w osiąganiu ich celów!

Sebastian G

Absolwent aktorstwa oraz scenopisarstwa uczelni w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkał przez 4 lata.

Sebastian G

Absolwent aktorstwa oraz scenopisarstwa uczelni w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkał przez 4 lata. Aktualnie także student kognitywistyki. Uwielbia rozmowy z ludźmi o podobnych, ale także o odmiennych zainteresowaniach, bo wie jak wiele ciekawych rzeczy może się nauczyć. Pasjonuje go wszystko co związane z kreatywnością (teatr, poezja, kino, sztuka, muzyka, literatura) ale także z nauką – zarówno dziedziny ścisłe, takie jak matematyka, fizyka, chemia, biologia, czy informatyka, jak i dziedziny humanistyczne i społeczne – między innymi psychologia, socjologia, filozofia, językoznawstwo czy antropologia.

Raymond

Absolwent medioznawstwa oraz komunikacji o wszechstronnych zainteresowaniach, który aktualnie pracuje nad drugim stopniem wykształcenia, obejmującym informatykę na uczelni WSB.

Raymond

Absolwent medioznawstwa oraz komunikacji o wszechstronnych zainteresowaniach, który aktualnie pracuje nad drugim stopniem wykształcenia, obejmującym informatykę na uczelni WSB. Lubi być na bieżąco z aktualnymi, globalnymi wydarzeniami oraz uczyć się o różnorodności kulturowej. Jako były dziennikarz, Raymond jest zapalonym entuzjastą sprawiedliwości społecznej, a nauczanie jest najlepiej znaną mu drogą, aby móc wnieść coś od siebie na rzecz społeczeństwa. Z radością przyjmie wszystkich zainteresowanych poprawą umiejętności mówienia w języku angielskim.

Szymon R.

Nurek, podróżnik amator i zakręcony społecznie pasjonat gier planszowych.

Szymon R.

Nurek, podróżnik amator i zakręcony społecznie pasjonat gier planszowych. W wolnych chwilach student ostatnich lat medycyny, zawodową przygodę z angielskim rozpoczął od tłumaczenia dokumentów dla lokalnych firm a od 5 lat naucza pomagając podopiecznym odnaleźć pewność używania języka obcego. Absolwent programu międzynarodowego IB. Głównie obraca się w tematach General English ale z chęcią porozmawia o tematach z bardziej zawężonych dziedzin. Uwielbia horrory, science fiction i fantasy a czasem znajdzie czas na komedię w zaciszu domowym.

Ida

Studentka amerykanistyki. Miłośniczka literatury (od gotyku po reportaż), zwierząt, Skandynawii, slasherów i wszystkiego, co się świeci.

Ida

Studentka amerykanistyki. Miłośniczka literatury (od gotyku po reportaż), zwierząt, Skandynawii, slasherów i wszystkiego, co się świeci. Od zawsze zafascynowana językami – obecnie uczy się szwedzkiego, ale ma za sobą między innymi dwa semestry azteckiego. Najbardziej kocha psy, choć jej spirit animal to zdecydowanie kot. Chętnie porozmawia o podróżach, grach, sferze beauty (czy to codzienny makijaż, czy modyfikacje ciała), psychologii ludzi i zwierząt. Inkluzywność to wartość, którą kieruje się nie tylko w pracy lektora.

Klaudiusz

Lubuje się w otwartości i pozytywnym nastawieniu każdego dnia. Uwielbia muzykę, motoryzację, kulinaria i elektronikę.

Klaudiusz

Lubuje się w otwartości i pozytywnym nastawieniu każdego dnia. Uwielbia muzykę, motoryzację, kulinaria i elektronikę. Zajawkowicz, który z zaangażowaniem oraz otwartym umysłem poruszy różnorodną tematykę – oczywiście z dużą dozą humoru i uśmiechu. Ma bzika na punkcie komputerów od małego dziecka, teraz bada i świetnie się bawi w świecie retro komputerów oraz konsol. Bardzo chętnie porozmawia również o tematach kulturowych, społecznych, historycznych, oraz wszelkich niuansach życia codziennego. Opiekun domowej dżungli, myśliciel, uparty adept kulinariów, fan Formuły 1 i driftu. Posługuje się akcentem amerykańskim.

Dorota C

Lektorka języka angielskiego, miłośniczka sportów wodnych, książek, seriali oraz filmów z gatunku sci-fi i fantasy.

Dorota C

Lektorka języka angielskiego, miłośniczka sportów wodnych, książek, seriali oraz filmów z gatunku sci-fi i fantasy. Kocha podróże, kulturę skandynawską, rozmowy na temat mody, urody i kultury współczesnej. Otwarta, spokojna i cierpliwa, sprawi, że rozmowa po angielsku stanie się chwilą relaksu.

Ola Z

Studentka Psychologii, absolwentka Studiów Wschodnich Uniwersytetu Gdańskiego i Talkersów! Przeprowadzki z kraju do kraju to dla niej norma.

Ola Z

Studentka Psychologii, absolwentka Studiów Wschodnich Uniwersytetu Gdańskiego i Talkersów! Przeprowadzki z kraju do kraju to dla niej norma. Zaciekle ucząca się języków obcych. Kochająca sport, podróże, modę i książki. 🙂

Victoria C

Jako córka dwóch różnych kultur, nosi w sobie amerykański entuzjazm połączony z polską pragmatycznością.

Victoria C

Urodzona w Connecticut jako rezultat fali polskich emigrantów z lat 90. i wychowana w Polsce, absolwentka filologii angielskiej ze specjalnością translatoryczną. Jako córka dwóch różnych kultur, nosi w sobie amerykański entuzjazm połączony z polską pragmatycznością. Miłośniczka konwersacji i kontaktu z ludźmi z różnych środowisk i (jak na Amerykankę przystało) gadatliwa – najchętniej na tematy obejmujące grafikę i rysunek, paleontologię, fantastykę i szeroko pojętą naukę popularną. Oprócz swoich uczniów, najchętniej słucha musicali i folk punku.

Paula P

Studentka filologii angielskiej ze specjalizacją tłumaczeniową.

Paula P

Studentka filologii angielskiej ze specjalizacją tłumaczeniową. Z reguły pozytywnie nastawiona do życia, czasem lekko zakręcona. Skarbnica ciekawostek geograficznych. Chętnie porozmawia o podróżach, ponieważ nie jedną w życiu odbyła. Pasjonatka miksologii i dobrych alkoholi. Miłośniczka literatury utopijnej i kryminalistycznej oraz muzyki (with a soft spot for the 70s and 80s). Wielbicielka filmów i seriali sci-fi oraz fantasy, w wolnych chwilach największa fanka Geralta z Rivii. Tematy związane z popkulturą USA, jak i innych krajów anglosaskich, nie są jej straszne, więc możesz śmiało pytać!

Veronika L

Niezwykle dociekliwa studentka filologii angielskiej, która z zapałem rozmawia o wszystkim, co ma związek ze współczesnym społeczeństwem.

Veronika L

Niezwykle dociekliwa studentka filologii angielskiej, która z zapałem rozmawia o wszystkim, co ma związek ze współczesnym społeczeństwem. Jej osobiste zainteresowania to politologia, analiza filmowa i sztuka współczesna. To właściwa lektorka, jeśli chcesz poćwiczyć mówienie w miłym i przyjaznym otoczeniu 🙂

Ela

Z zawodu kontroler ryzyka operacyjnego, dla której język angielski zawsze odgrywał bardzo ważną rolę w życiu prywatnym i zawodowym.

Ela

Z zawodu kontroler ryzyka operacyjnego, dla której język angielski zawsze odgrywał bardzo ważną rolę w życiu prywatnym i zawodowym. Spędziła prawie 14 lat w Szkocji. Jak sama twierdzi, brytyjska kultura i środowisko, miały ogromny wpływ na jej tożsamość i na to, jak teraz postrzega świat. Ciekawa życia i ludzi, chętnie porozmawia na każdy temat. Zawsze urzekały ją osoby nieśmiałe i z dobrym poczuciem humoru.

Magdalena P.

Optymistka, ciekawa ludzi i świata.

Magdalena P.

Optymistka, ciekawa ludzi i świata. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego, zaczęła uczyć już na pierwszym roku studiów. Teraz współpracuje z pracownikami korporacji oraz studentami na różnych poziomach zaawansowania. Preferuje General English (akcent brytyjski). Uwielbia czytać, ale chętnie ogląda też dobre filmy, czy seriale. Można z nią porozmawiać prawie o wszystkim. Kocha zwierzaki, jest wegetarianką.

Maria Cz

Pełna optymizmu, zapału i determinacji studentka filologii angielskiej ze specjalizacją językoznawczą.

Maria Cz

Pełna optymizmu, zapału i determinacji studentka filologii angielskiej ze specjalizacją językoznawczą. Codziennie przekonuje się, że kluczowymi elementami sukcesu są dobra zabawa, kreatywność, cierpliwość oraz brak niepotrzebnego stresu. Marie jest pozytywnie zakręcona na punkcie wymowy – do tego stopnia, że planuje napisać pracę magisterską o regionalnych odmianach brytyjskiego akcentu. Z wielkim entuzjazmem podchodzi również do innych aspektów języka i zawsze stara się tłumaczyć nawet najbardziej kłopotliwe zagadnienia w prosty i przyjemny sposób. Jej podróżniczym marzeniem jest odwiedzenie Liverpoolu oraz Patagonii, a na szczycie jej długiej listy hobby i zainteresowań znajduje się muzyka – stale poszukuje nowych inspiracji, a w wolnych chwilach gra na pianinie i śpiewa. Mimo że Marie najswobodniej czuje się w tematach związanych z literaturą, kinem, sztuką, językami, psychologią, kulturą (także internetu), a także wszystkim, co niezwykłe i tajemnicze, pozostaje otwarta na sugestie rozmówcy – kontakt z ludźmi sprawia, że jest w swoim żywiole.

Karolina K

Karolina urodziła się w Polsce, ale dorastała w RPA, więc już w najmłodszych latach angielski stał się jej głównym językiem komunikacji.

Karolina K

Absolwentka komunikacji wizualnej, która pracowała zarówno w firmie, jak i jako freelancerka w branży reklamowej, specjalizującej się w grafice i ilustracji. Karolina urodziła się w Polsce, ale dorastała w RPA, więc już w najmłodszych latach angielski stał się jej głównym językiem komunikacji. Mieszkała i pracowała w RPA, Niemczech, Portugalii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Wietnamie oraz Hiszpanii. Porozumiewanie się po angielsku umożliwiło jej nawiązanie relacji z ludźmi – zarówno w sferze służbowej, jak i prywatnej. Oprócz zaangażowania w branżę kreatywną, pracowała również w IT (komunikacja globalna), a nawet nauczała dzieci w szkole Montessori. Jej specjalizacje w angielskim to branża IT (zapory sieciowe, switching, routing, obsługa klienta), jak i reklama/ sektor kreatywny (sztuka cyfrowa, grafika, ilustracja, animacja, malowanie). Jej akcent to połączenie brytyjskiego oraz południowoafrykańskiego angielskiego – jest wyraźny i łatwy do zrozumienia. Pasje Karoliny to podróże, sztuka, technologia, architektura i fotografia, a także wymiana kultur z ludźmi, dzielenie się historią, doświadczeniami i wiedzą. Mówi po angielsku, polsku, niemiecku, a obecnie uczy się portugalskiego, więc jest świadoma wyzwań związanych z nauką nowego języka, ale także możliwości, jakimi wzbogaca on nasze życie.

Michael S

Native speaker z Ameryki, z dwoma latami doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego.

Michael S

Native speaker z Ameryki, z dwoma latami doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego. Michael jest biblistą i filozofem, który obecnie uczy się języka hebrajskiego i francuskiego. Lubi swobodne rozmowy, które poszerzają codzienną wiedzę oraz słownictwo uczniów i jest zawsze otwarty na głębokie tematy, takie jak natura ludzkości oraz, jak znaleźć cel i sens życia. W wolnych chwilach czyta o filozofii, religii, historii, ekonomii oraz maluje ikony, słuchając Chopina, czy Bacha.

Michael K

Wyluzowany native speaker angielskiego o łagodnym usposobieniu, który dwa lata temu zakończył swój kurs TEFL UK – tuż przed przeprowadzką ze Szkocji do Polski.

Michael K

Wyluzowany native speaker angielskiego o łagodnym usposobieniu, który dwa lata temu zakończył swój kurs TEFL UK – tuż przed przeprowadzką ze Szkocji do Polski. Michael posiada ogromne zaplecze doświadczeń pracy w wielu branżach: początkowo szkolił się jako spawalnik/ inżynier produkcji, zmienił branżę na konserwatora sprzętu komputerowego. Studiował zarządzanie, pracował w sprzedaży detalicznej, obsłudze klienta oraz posprzedażowej obsłudze klienta B2B, a przez ostatnie lata pracował w zarządzaniu handlem detalicznym z siecią Spar. Michael przepada za wieloma formami DIY, ogrodnictwem, czytaniem oraz oglądaniem filmów (thrillery, kryminały, fikcja historyczna oraz science fantasy – nie może się doczekać Wiedźmina: Blood Origin oraz Avatara 2!).

Jedno ważne pytanie – dlaczego Talkersi?

Ludzka empatia

Bo jesteśmy przyjaźni, pomocni. Zawsze zadajemy sobie pytanie – jak to jest być po tej drugiej stronie? Dzięki temu możemy dostrzec perspektywę drugiego człowieka i wnieść wartość w jego życie.

Skuteczność i doświadczenie

Bo jesteśmy na rynku 8 lat i cały czas rozwijamy nasz zespół. Spod naszych rąk wypuściliśmy 3000 absolwentów, którzy osiągnęli swoje cele.

Przełamanie bariery językowej

A co najważniejsze – uwierzysz w swoje umiejętności i zapomnisz o stresie związanym z rozmową w języku angielskim – w pracy, w podróży, wśród znajomych.

Indywidualność ponad wszystko

Wiemy, że każdy ma inne powody do nauki, inny cel do osiągnięcia, poziom języka i doświadczenie. Dlatego nasze kursy są personalizowane. Doradczynie pomogą Ci wybrać optymalną długość i intensywność kursu.

Fakty, nie opinie

Dlatego kurs rozpoczynamy od testu poziomującego, który określa Twój realny poziom angielskiego i dobieramy odpowiednie narzędzia do Twojego celu – bez marketingowej ściemy.

Dream Team!

Nasz zespół składa się z ok. 70 mega ciekawych lektorów oraz 20-osobowego teamu administracji, który dba o Ciebie, Twój interes i Twoje flow z lektorem.

Nad jakością nauczania i dbaniem o ciekawe scenariusze lekcji, czuwają nasze metodyczki — Magda i Sandra!

Po poznaniu Twoich potrzeb i celów przygotowujemy program kursu, który pomoże Ci wejść na wyższy level angielskiego. Dzięki naszej metodzie łatwo przyswoisz nową wiedzę i zauważysz postęp w nauce i swobodzie mówienia.

Personalizacja lekcji

lektor dobierany tak, by jak najbardziej pasował do Ciebie, Twojego poziomu, doświadczenia, a materiały edukacyjne do Twoich zainteresowań;

Konwersacje 1:1

100% uwagi na Tobie, 100% rozmowy po angielsku to najszybsza droga do przełamania bariery językowej i zyskania pewności siebie. Potwierdzają to nasi kursanci!

Prawda jest taka, że zaufały nam takie marki jak
Moore_Logo
GFKM_logo_podstawowe
0275005474a7838120a4be957ad19a2d
yameo_logo
SentiOne_logo
logo-jjit-1
Rocket-Jobs
460765c613a112773aef6a395dcbee8a
logo
transcom_worldwide_oldlogo
70585964_418584682109171_2844885314944630784_n-520×265 kopia
81381679_2850753371658414_6868311940834263040_n kopia
fundacja-marka-kaminskiego-logo kopia
logo kopia
C_HARTWIG_GDYNIA_znak_podstawowy
mag_logo
scalac_logo_2160x1080_(1)
yameo_logo

Masz pytania?
Zadzwoń do nas już teraz +48 609 880 727 lub
wyślij wiadomość mailową przez formularz

  Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Talkersi.pl sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, przy ul. Myśliwskiej 20B/5, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk- Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000544763, posiadającą NIP 5862294976, REGON 360825279, zwaną dalej ‘Talkersi.pl’. Przed zaznaczeniem poniższych zgód zapoznaj się z pełną treścią klauzuli informacyjnej, którą znajdziesz TUTAJ

  Odpowiadamy na maile i telefony tak szybko, jak to możliwe.

  Jeśli wolisz porozmawiać na żywo, zapraszamy na kawę do naszego biura w Gdyni: od poniedziałku do czwartku w godzinach 11-19, w piątek w godzinach 10-18.

  +48 609 880 727
  Zadzwoń do nas

  dziendobry@talkersi.pl
  Napisz do nas

  ul. 10 Lutego 27/1, 81-364 Gdynia
  Odwiedź nas

  Copyright 2022 - Talkersi.pl
  Created by
  Talkersów tworzą
  Ci wspaniali ludzie
  IMG_1051-1-scaled
  lektor_angielskiego_NATALIA
  lektor_angielskiego_AGATA
  Adam Janus
  talkersikwadrat-1-scaled
  talkersikwadrat-2-scaled
  talkersiprofilowkib-2-scaled
  IMG_4721
  93873307_511047642921846_6617146848979189760_n-1
  lektor_angielskiego_MICHALINA
  Anna Chychkan
  Iryna Vadan
  lektor_angielskiego_jurek
  talkersikwadrat-21-scaled
  talkersiprofilowkib-17-scaled
  talkersikwadrat-27-scaled
  Aleksander Adamczyk
  talkersiprofilowkib-13-scaled
  lektorka_angielskiego_weronikag
  lektor_angielskiego_piotr
  Bartosz Rozdolski
  lektor_angielskiego_MICHAL
  lektor_angielskiego_KINGA
  Marta Harężlak
  Maria Kravchuk
  lektor_angielskiego_KSENIA
  talkersiprofilowkib-15-scaled
  talkersikwadrat-8-scaled
  lektor_angielskiego_AGNIESZKA-scaled
  Jane Bilyk
  Gloria Zhou
  lektor_angielskiego_KEVIN-scaled
  Michał Gutowski
  lektor_angielskiego_BARTEK
  talkersiprofilowkib-1-scaled
  lektor_angielskiego_BARBARA-scaled
  lektor_angielskiego_JAN
  lektor_angielskiego_SYLWIA
  lektor_angielskiego_KATSIARYNA
  Agata Pyka
  Gosia Chmiela
  lektor_angielskiego_SZYMON-scaled
  lektor_angielskiego_MICHALM
  lektor_angielskiego_FILIPK
  lektor_angielskiego_MARCY-scaled
  lektor_angielskiego_LIAM
  lektor_angielskiego_JULIA
  lektor_angielskiego_ADAM
  lektor_angielskiego_WIKTORJ-scaled
  lektor_angielskiego_KATARZYNA-scaled
  lektor_angielskiego_MICHALINAS-scaled
  Julia Kieloch
  Adrianna Antczak
  Kamila Lyushyk
  lektor_angielskiego_ANZHALIKA
  Magda Kubit
  Andrzej Wasilewski
  Kamila Zając
  lektor_angielskiego_OLAK
  lektor_angielskiego_JULIAA
  lektor_angielskiego_RADOSLAW
  lektor_angielskiego_TETIANAK
  OLIWIA DEMBOWSKA-1
  ASIA-1
  Aleksandra Kalinowska NIE PUBLIKOWAC NIGDZIE POZA WWW
  ZUZIA-kwadrat
  SONIA-1
  Ala
  Natalia
  Ola DzDz
  Karolina Kaminska
  Julia
  Marta Zadrozna kopia
  Lara
  Nikola kopia
  GRAZKA
  ANKA
  Magda_Talkbook_(1)