Lektorzy angielskiego, native speakers - Talkersi
Przejdź do treści

Poznaj #DreamTeam!

Jako zespół spaja nas to, że kierujemy się wspólnymi wartościami: indywidualnością, prawdą, empatią, skutecznością i zespołowością. Dzięki temu, że każdy z nas jest inny, tworzymy tak ciekawy zespół, który cały czas inspiruje się wzajemnie i uczy się czegoś nowego.

Poznaj naszych lektorów i wybierz kogoś, z kim poczujesz flow!

Nasi lektorzy są oceniani przez kursantów na ponad 93% i wyżej za zadowolenie z nauki! Poznaj ich bliżej i wybierz z kim chcesz nauczyć się angielskiego.

Dowolny lektor

Nie możesz się zdecydować z którym lektorem chciałbyś mieć zajęcia? Skontaktuj się z nami a nasze Doradczynie, na bazie Twoich zainteresowań, dobiorą dla Ciebie odpowiednią osobę!

Dowolny lektor

Na rozmowie Doradczyni wypyta Cię o Twoją pracę, zainteresowania i hobby i na tej podstawie dobierze Ci lektora w ten sposób, żebyście mieli wspólne pole do rozmów o Twoich ulubionych tematach 😊

Paulina K.

Uśmiecha się z ciekawością do świata i ludzi. General English i Business English – różnorodność czyli za każdym razem inny temat.

Paulina K.

Uśmiecha się z ciekawością do świata i ludzi. General English i Business English – różnorodność czyli za każdym razem inny temat.

Natalia

Miłośniczka literatury, języków i stałego samorozwoju. Dociekliwa i pełna zainteresowania drugim człowiekiem.

Natalia

Miłośniczka literatury, języków i stałego samorozwoju. Dociekliwa i pełna zainteresowania drugim człowiekiem, a w zasadzie całym światem – gdyby mogła, już dawno zwiedziłaby go wzdłuż i wszerz. Z przyjemnością porozmawia o psychologii, zrównoważonym stylu życia czy rozmaitych tematach społecznych, ale kocha poszerzać swoje horyzonty, dlatego żaden temat jej niestraszny.

Agata

Absolwentka Filologii angielskiej, nauczycielka z pasji.

Agata

Absolwentka Filologii angielskiej, nauczycielka z pasji. Porozmawia o wszystkim ale też o niczym, ponieważ small talk nie jest jej straszny. Prywatnie interesuje się czarnym humorem, ruchem less waste, kulturą współczesną, samorozwojem, gotowaniem, oraz finansami osobistymi. Niestety nie ma ani psa, ani kota, ale za to z radością pochwali się swoją kolekcją roślinek 🙂

Adam J.

Absolwent filologii angielskiej ze specjalizacją tłumaczeniową.

Adam J.

Absolwent filologii angielskiej ze specjalizacją tłumaczeniową. Fan gier komputerowych, planszowych, fabularnych oraz kolekcjonerskich karcianych. Interesuje się również subkulturami internetowymi oraz fantastyką. W wolnych chwilach lubi oglądać materiały na temat aspektów współczesnej kultury oraz analizy filmów i wszelkich innych twórczości artystycznych. Zawsze gotowy się pośmiać lub podyskutować na tematy filozoficzne oraz psychologiczne. Pasjonat wszystkiego co jest Twoją pasją, z miłą chęcią porozmawia o tym co sprawia ci radość.

Ewelina

INFL poszukująca swojego ikigai w jodze.

Ewelina

INFL poszukująca swojego ikigai w jodze. Najchętniej poruszane tematy to PR, marketing, szeroko pojęta kultura, filmy, muzyka, sztuka, podróże, moda, sport, joga, medytacje, psychologia relacji i samodoskonalenie.

Basia W.

Z wykształcenia jest psychologiem, który angielskiego uczy z dużą dawką uśmiechu i cierpliwości.

Basia W.

Z wykształcenia jest psychologiem, który angielskiego uczy z dużą dawką uśmiechu i cierpliwości. Dobrze się czuje w takich tematach jak: szeroko pojęte umiejętności miękkie w biznesie, Human Resources i rekrutacja, innowacyjne technologie, różnice kulturowe, a także moda i uroda.

Dominika A.

Z wykształcenia i pasji projektant produktu. Pasjonują ją nie tylko rzeczy związane ze sztuką; muzyką, malarstwem, projektowaniem, typografią, literaturą…

Dominika A.

Z wykształcenia i pasji projektant produktu. Pasjonują ją nie tylko rzeczy związane ze sztuką; muzyką, malarstwem, projektowaniem, typografią, literaturą… także psychologią, procesy edukacji i kultura, zwierzęta, wydarzenia z szerokiego świata, maszyny, nowoczesne technologie z zakresu ergonomii i medycyny… Najbardziej fascynujący są jednak zawsze ludzie i ich poglądy.

Marta K.

Przepełniona dobrą energią i optymizmem, artystyczna dusza uwielbiająca gry, muzykę, kino i książki (w dużych ilościach!).

Marta K.

Przepełniona dobrą energią i optymizmem, artystyczna dusza uwielbiająca gry, muzykę, kino i książki (w dużych ilościach!). Dobrze czuje się w tematach takich jak: management, marketing, polityka, psychologia, rozwój osobisty, podróże, sztuka, muzyka, filmy, gry, lifestyle,

Sebastian

Otwarty i bezpośredni student anglistyki. Kocha muzykę, zbiera płyty winylowe i uwielbia seriale (bo kto nie uwielbia? 😊).

Sebastian

Otwarty i bezpośredni student anglistyki. Kocha muzykę, zbiera płyty winylowe i uwielbia seriale (bo kto nie uwielbia? 😊). Fan dobrego piwa, nowych technologii, F1 i piłki nożnej. Jako że pracował jako barman, potrafi rozmawiać ze wszystkimi i o wszystkim. Uniwersalny rozmówca, który sprawdzi się w każdej sytuacji.

Michalina

Absolwentka Politechniki Gdańskiej z tytułem inżyniera, której miłość do języków nie opuszcza od czasu, gdy wizualizowała sobie swoją przyszłość jako tłumacz w instytucjach UE.

Michalina

Absolwentka Politechniki Gdańskiej z tytułem inżyniera, której miłość do języków nie opuszcza od czasu, gdy wizualizowała sobie swoją przyszłość jako tłumacz w instytucjach UE. Czas jednak pokazał, że pisana jej była nauka o procesach produkcyjnych, ich optymalizacji i jakości. Swoją drogą, bardzo chętnie o tym porozmawia. Tak samo jak o psychologii, modzie i książkach, które nałogowo gromadzi 🙂

Magda

Na co dzień domatorka, kochająca zwierzęta.

Magda

Na co dzień domatorka, kochająca zwierzęta. Językowe zainteresowania to tematy związane z szeroko pojętą kulturą, podróżami, odżywianiem się, psychologią i socjologią, rozwojem osobistym, mediami, technologią, marketingiem i problemami współczesnego świata.

Anna

Pełna pasji lektorka angielskiego, po magisterce z filologii angielskiej oraz literatury.

Anna

Pełna pasji lektorka angielskiego, po magisterce z filologii angielskiej oraz literatury. Zawsze chętna, aby posłuchać o zainteresowaniach i opiniach swoich uczniów, podyskutować o codziennych i filozoficznych sprawach, wymienić poglądy na skłaniające do refleksji tematy oraz wspólnie odkrywać to, co nieznane. Anna interesuje się klasyczną i współczesną literaturą, psychologią, a także językiem niemieckim. Jest fanką seriali, siatkówki oraz planszówek. Nie potrafi wyobrazić sobie życia bez podróżowania i próbowania czegoś nowego!

Iryna

Studentka Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat interesuje się nauczaniem języków obcych.

Iryna

Studentka Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat interesuje się nauczaniem języków obcych. Ciekawa świata i pasjonująca się rozmowami o podróżach, książkach, serialach itp. Uwielbia poznawać nowych ludzi i stara się, aby lekcje były skuteczne, ciekawe i oryginalne. Pomaga znieść barierę językową i zacząć rozmawiać, nawet myśleć w języku obcym.

Jurek

Praktyk-magik, fermentista i domorosły artysta z pasją do nauczania.

Jurek

Praktyk-magik, fermentista i domorosły artysta z pasją do nauczania. Nigdy niemający dość dyskusji o filozofii, technologii, psychorozwoju, i biochemii życia codziennego (w szczególności, gotowania i fermentowania żywności).

Ireneusz

Humanista, umysł ścisły i artysta w jednym. Najchetniej porozmawia o psychologii.

Ireneusz

Humanista, umysł ścisły i artysta w jednym. Najchetniej porozmawia o psychologii, filozofii, językach, nowych technologiach, IT, muzyce i kulturze.

Kajetan

Student medycyny. Ekstrawertyk ze słabością do zwierząt.

Kajetan

Student medycyny. Ekstrawertyk ze słabością do zwierząt. Dzieciństwo spędził w Zachodnich Stanach Zjednoczonych, za pracą wyjeżdżał do Londynu. Uwielbia nauczać i uczyć się nowych rzeczy. Z zapałem porozmawia o podróżach, psychologii, modzie, sportach ekstremalnych, muzyce, kinie.

Wojtek

Etnolingwista. Włóczykij. Triathlonista.

Wojtek

Etnolingwista. Włóczykij. Triathlonista. Chętnie porozmawia o wojażach tych bliższych i dalszych, o sporcie w każdym wydaniu, o twórczości Tolkiena czy Franka Herberta. Niemal zawodowo „uprawia„ binge-watching, więc seriale (filmy też) to świetny temat do rozmowy.

Aleksander

Muzyk, trębacz, miłośnik jazzu i filozofii, amator szachista.

Aleksander

Muzyk, trębacz, miłośnik jazzu i filozofii, amator szachista. Gry wideo są dla niego sztuką równą literaturze czy kinematografii. Nieobce jest mu środowisko IT. Chętnie podyskutuje o tym czym jest sens życia, opowie o tym jak słuchać muzyki (to wcale nie jest tak oczywiste jak mogłoby się wydawać 😉 ) i pogada o ostatnich turniejach szachowych na najwyższym szczeblu. E4 czy D4?

Sandra

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim.

Sandra

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Na zajęcia zawsze wchodzi z uśmiechem, a prywatnie jest fanką tworzenia materiałów dydaktycznych. Tematy na które chętnie porozmawia to ludzie, podróże, języki obce, gotowanie, psy, filmy oraz książki.

Weronika G.

Pełna zapału studentka Językoznawstwa Empirycznego i Dokumentacji Języka.

Weronika G.

Pełna zapału studentka Językoznawstwa Empirycznego i Dokumentacji Języka, kompulsywnie gromadząca wiedzę (oraz książki) i dzieląca się nią z innymi. Ceni przede wszystkim kreatywność i poczucie humoru. Najswobodniej czuje się w tematach związanych z językoznawstwem, komunikacją międzykulturową, literaturą, kinem czy gotowaniem, aczkolwiek żaden temat konwersacji nie jest jej straszny – z przyjemnością porozmawia o każdej Twojej pasji!

Piotr

Oto Piotr – native speaker urodzony w Polsce. Piotr opuścił nasz kraj gdy był jeszcze bardzo mały.

Piotr

Oto Piotr – native speaker urodzony w Polsce. Piotr opuścił nasz kraj gdy był jeszcze bardzo mały. Większość swojego życia spędził w Chinach, UK oraz Hiszpanii. Studiował psychologię oraz genetykę. Podyskutuje z Tobą szczególnie o muzyce (pasjonuje się grą na gitarze), amerykańskich stand-upach, psychologii, nauce, filozofii, technologii oraz o różnorodnych tematach społecznych. Poza tym Piotr jest bardzo ciekawy świata, kocha uczyć się nowych rzeczy i z chęcią zgłębi jakikolwiek nowy temat! 🙂

Bartosz R.

Student Software Developer, Native Speaker, który mieszkał w Irlandii przez 15 lat.

Bartosz R.

Student Software Developer, Native Speaker, mieszkał w Irlandii przez 15 lat i chce podzielić się swoimi umiejętnościami języka angielskiego. Business English, Sektor IT, General English to jego specjalność ale może rozmawiać na każdy temat! Bardzo interesuje się muzyką i sportem. Do większości rzeczy podchodzi z dystansem bo wierzy że można połączyć naukę języka z dobrą zabawą.

Michał Ś.

Student anglistyki. Przy użyciu swego radiowego głosu z radością porozmawia na tematy filozoficzne, literackie, polityczne.

Michał Ś.

Student anglistyki. Przy użyciu swego radiowego głosu z radością porozmawia na tematy filozoficzne, literackie, polityczne, a najpewniej nie bez radości także na wszelkie inne, jakie Ciebie interesują 🙂

Kinga

Miłośniczka psów, ciekawa świata i wielu różnych dziedzin.

Kinga

Miłośniczka psów, ciekawa świata i wielu różnych dziedzin. Chętnie porozmawia o książkach i filmach oraz na tematy związane z psychologią, marketingiem, społeczeństwem, a także aktualnymi trendami i wydarzeniami.

Marta H.

Kreatywna dusza, wciąż szukająca sposobów, by wyrazić siebie.

Marta H.

Kreatywna dusza, wciąż szukająca sposobów, by wyrazić siebie. Ostatnio jej ulubione sposoby to dzierganie czapek, pieczenie ciast i pisanie do szuflady. Fanka wszystkiego co retro i vintage, marząca o wehikule czasu lub chociaż własnym gramofonie. Miłośniczka pop-kultury, która z radością porozmawia o kinie, książkach czy muzyce. Chętnie porusza też tematy społeczne, takie jak ekologia, feminizm czy prawa człowieka.

Maria

Optymistka pełna życia. Otwarta i pozbawiona uprzedzeń.

Maria

Optymistka pełna życia. Otwarta i pozbawiona uprzedzeń. Pasjonująca się rozmowami o psychologii, sztuce, podróżach, sportach ekstremalnych, filozofii i książkach. Ciekawa świata, więc chętnie porozmawia na każdy temat i nauczy się czegoś nowego. Zna wiele zaskakujących faktów na temat losowych zagadnień i zawsze chętnie się nimi podzieli 🙂

Ksenia

Studentka psychologii, po studiach z lingwistyki, gdzie uczyła się angielskiego i niemieckiego.

Ksenia

Studentka psychologii, po studiach z lingwistyki, gdzie uczyła się angielskiego i niemieckiego. Przez kilka lat doskonaliła swój angielski podróżując i pracując między innymi w Australii i Hiszpanii. W wolnym czasie ćwiczy jogę, spaceruje, czyta i pije kawę. Ogromna fanka Friendsów 😉 Chętnie porozmawia o życiu, zdrowiu i podróżach. Odnajdzie się też w innych tematach. Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, więc z radością od czasu do czasu odbędzie lekcje poza czterema ścianami 🙂

Mikołaj

Abstrakcyjny introwertyk. Kocha książki, seriale i sci-fi.

Mikołaj

Abstrakcyjny introwertyk. Kocha książki, seriale i sci-fi. Interesuje się rozwojem technologii i społeczeństwa. Chętnie pogada o wszystkim, niczym i każdym temacie pomiędzy.

Paulina Ch.

Zakręcona na punkcie muzyki, kultur oraz języków obcych.

Paulina Ch.

Zakręcona na punkcie muzyki, kultur oraz języków obcych. Z przyjemnością porozmawia z Tobą o podróżach, ludziach, sztuce, sporcie, a przede wszystkim o tym, co Cię interesuje.

Agnieszka

Otwarta i ambitna pasjonatka języka angielskiego z dużym poczuciem humoru.

Agnieszka

Otwarta i ambitna pasjonatka języka angielskiego z dużym poczuciem humoru. 🙂 Studiuje filologię angielską tłumaczeniową oraz udziela korepetycji dzieciom i młodzieży. Interesuje się muzyką, sztuką, kinem, językami obcymi (obecnie uczy się norweskiego), podróżami oraz poprzez doświadczenie w pracy również fizjoterapią. Uwielbia poznawać nowych ludzi i dzielić się z nimi ciekawymi przeżyciami i poglądami. Patrzy w przyszłość z pełnym optymizmem i chętnie zarazi nim swoich uczniów, przekazując wiedzę w trakcie spontanicznej i wesołej rozmowy na dowolny temat.

Jane

Absolwentka filologii angielskiej, której serce należy do mopsów.

Jane

Absolwentka filologii angielskiej, której serce należy do mopsów. Miłośniczka podróży, chętnie rozmawiająca o technologiach, psychologii, kinie, sztuce, zwierzętach, sportach ekstremalnych i muzyce. Cierpliwa i wybiegająca w przyszłość nauczycielka, której próby z jogą zakończyły się wielkim niepowodzeniem, ale wciąż próbuje 🙂 Może tematy biznesowe i finanse nie są jej domeną, ale jest otwarta na nową wiedzę.

Gloria

Pełna życia dusza, która studiuje Inżynierię Biomedyczną na Politechnice Śląskiej.

Gloria

Pełna życia dusza, która studiuje Inżynierię Biomedyczną na Politechnice Śląskiej. Chętnie pozna nowych uczniów. Ceni sobie naukę w trakcie swojej podróży w rozwoju osobistym. Scena jest jednym z jej ulubionych miejsc. Interesuje się kobiecością i prowadzeniem domu. To właśnie jej zamiłowanie do odkrywania i podróżowania skłoniło ją do przeprowadzki do Europy.

Kevin

Oto Kevin – native speaker z neutralnym brytyjskim akcentem z południowo-wschodniej Anglii.

Kevin

Oto Kevin – native speaker z neutralnym brytyjskim akcentem z południowo-wschodniej Anglii. Przeprowadził się do Gdyni razem ze swoją rodziną rok temu i od razu pokochali to miejsce 🙂 Zainteresowania Kevina to sport (a zwłaszcza football), jedzenie, muzyka, komedie oraz spacerowanie w lesie i po plaży razem z rodziną i psem. Kevin lubi czerpać radość z życia i wierzy, że mieszkanie w Trójmieście bardzo mu w tym pomoże! 😉

Michał G.

W swoich zainteresowaniach stawia na… WSZYSTKO! Od deskorolki i siłowni, przez gry komputerowe, śpiew i taniec, aż po programowanie i tatuowanie, oraz wszystko pomiędzy.

Michał G.

W swoich zainteresowaniach stawia na… WSZYSTKO! Od deskorolki i siłowni, przez gry komputerowe, śpiew i taniec, aż po programowanie i tatuowanie, oraz wszystko pomiędzy. Obecnie student Architektury Informacji, czerpie z życia garściami, rozmawia o wszystkim i wszystkiego próbuje osobiście.

Bartek Sz.

Z jednej strony naukowy umysł, z drugiej pasjonat muzyki i miłośnik gier planszowych.

Bartek Sz.

Z jednej strony naukowy umysł, z drugiej pasjonat muzyki i miłośnik gier planszowych, fabularnych i komputerowych. Studiuje biotechnologię, do liceum chodził w Anglii. Ciągle szuka nowych wrażeń. Wśród jego zainteresowań dodatkowo znajdą się fantastyka i kolarstwo. Z chęcią poruszy każdy

Kamil

Gamer z Kociewia, geek IT pełną gębą. Od zawsze związany z językiem angielskim.

Kamil

Gamer z Kociewia, geek IT pełną gębą. Od zawsze związany z językiem angielskim; ticzer z przypadku – językoznawca z zamiłowania, prawie informatyk. Nasz kociewiak pawa się tematami związanymi z językoznawstwem, ekonomią, businessem, polityką i … kotami.

Basia B.

Nieuleczalna optymistka, której uśmiech nigdy nie schodzi z twarzy.

Basia B.

Nieuleczalna optymistka, której uśmiech nigdy nie schodzi z twarzy. Artystyczna dusza, która swoją energię czerpie z przebywania wśród ludzi, podróży, obcowania z różnymi kulturami i sztuką. Z wykształcenia i pasji amerykanistka, ale porozmawia na każdy temat w obrębie szerokopojętej humanistyki i nie tylko. Historia, polityka, kultura, muzyka, literatura, kino, samorozwój, filozofia, socjologia, psychologia, ekologia, technologia… you name it! W wolnym czasie biega za przyjaciółmi ze starym analogiem, chodzi na koncerty, oraz tańczy i śpiewa gdy nikogo nie ma w domu. 🙂

Jan

Gdyński pasjonat wiedzy wszelkiego rodzaju, od typografii przez antropologię po fizykę.

Jan

Gdyński pasjonat wiedzy wszelkiego rodzaju, od typografii przez antropologię po fizykę, lecz przede wszystkim miłośnik języka. Z przyjemnością wdroży każdego chętnego do cudownego świata ciekawostek na wszystkie tematy, a także porozmawia o fantastyce, grach zarówno planszowych jak i elektronicznych, bądź puchatych zwierzątkach.

Sylwia

Ukończyła Amerykanistykę na Uniwersytecie Gdańskim, zagorzała czytelniczka kryminałów.

Sylwia

Ukończyła Amerykanistykę na Uniwersytecie Gdańskim, a fascynacja językiem oraz literaturą anglojęzyczną zainspirowała ją do rozpoczęcia studiów na kierunku Filologii angielskiej. Zagorzała czytelniczka kryminałów, entuzjastka gier planszowych oraz wielbicielka dobrego kina (i kotów!). Z radością porozmawia o książkach, filmach, podróżach i gotowaniu.

Kate (Katsiaryna)

Absolwentka Filologii angielskiej. Obecnie studiuje Business Management w Gdańsku.

Kate (Katsiaryna)

Absolwentka Filologii angielskiej. Obecnie studiuje Business Management w Gdańsku. Zawsze jest gotowa i chętna żeby porozmawiać o czymkolwiek 🙂 Jej najbardziej ulubione tematy to kognitywistyka, filmy, muzyka i nowoczesne technologie. Uwielbia używać i wymyślać różne gry w nauce języka. Stara się, aby lekcje były jak najbardziej ciekawe i oryginalne.

Agata P.

Studentka stosunków międzynarodowych, absolwentka marketingu.

Agata P.

Studentka stosunków międzynarodowych, absolwentka marketingu. Jak widać po zainteresowaniach naukowych, chętnie porozmawia zarówno o polityce, jak i biznesie! Poza tym interesują ją także nowinki technologiczne, dziennikarstwo, sztuka, podróże, historia współczesna oraz gotowanie. Zawsze z radością usłyszy, co masz do powiedzenia na te i wszelkie inne tematy! W wolnych chwilach uwielbia robić na szydełku, malować, piec słodkości i słuchać podcastów – na pewno poleci Ci wiele ciekawych słuchowisk!

Gosia

Absolwentka Amerykanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Gosia

Absolwentka Amerykanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Gdyby mogła, zamieszkałaby na wawelskim dziedzińcu i piła poranną kawę podziwiając widok na Wisłę. Chętnie porozmawia o kulturze, historii i społeczeństwie USA, ale nie tylko. Interesuje się także literaturą (żaden gatunek jej niestraszny), filmami, pilatesem i… ludźmi! Na jej bucket list znajduje się przeżycie kultowych scen z filmów i książek – na przykład wolnego dnia Ferrisa Buellera w Chicago lub spaceru po Nowym Jorku Holdena Caulfielda.

Szymon

Amerykanista, przenoszący mentalność wolności i sukcesu na polski grunt.

Szymon

Amerykanista, przenoszący mentalność wolności i sukcesu na polski grunt. Facet, który chętnie obejrzy Jezioro Łabędzie, kolejny raz odleci na koncercie Coldplay’a, i zrobi kolejną setkę pompek do riffów Metalliki. Będziemy rozmawiać o literaturze, muzyce, kinematografii, historii, nauce, oraz o nieograniczonym potencjale każdego z nas jeśli tylko znajdziemy nasz cel i zaprzyjaźnimy się z dyscypliną dnia codziennego. Razem przejmiemy władzę nad światem — nad światem Twojego angielskiego. Będziemy słuchać dużo muzyki i tym razem naprawdę słyszeć co oni tam śpiewają.

Michał M.

Absolwent filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Michał M.

Absolwent filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Gdyby small talk był sportem olimpijskim, miałby w nim złoty medal. Potrafi na jednym wdechu mówić godzinami o językoznawstwie, więc lepiej go do tego nie zachęcać. Oprócz tego z przyjemnością porozmawia na tematy związane z gotowaniem, psychologią, polityką i kulturą popularną.

Filip

Student etnolingwistyki, miłośnik komiksu, rysownictwa, science fiction, językoznawstwa, sportu i wszystkiego, co ludzkie.

Filip

Student etnolingwistyki, miłośnik komiksu, rysownictwa, science fiction, językoznawstwa, sportu i wszystkiego, co ludzkie. Wierzę, że każdy temat wzbudzi ciekawość człowieka o otwartym umyśle. Wymieńmy się spostrzeżeniami, opiniami, ekscytacjami, wątpliwościami… W skrócie: pogadajmy!

Marcy

Absolwentka Filologii angielskiej. Pożeraczka kulturowa – od literatury po muzykę przez opery mydlane ze wszystkich krańców świata.

Marcy

Absolwentka Filologii angielskiej. Pożeraczka kulturowa – od literatury po muzykę przez opery mydlane ze wszystkich krańców świata. Akademicko zainteresowana głównie powieścią postkolonialną i świadomością postmodernistyczną. Hobbistycznie miłośniczka campu i kulturowej tandety. Posłucha o wszystkim, ale najchętniej porozmawia o kulturze, true crime, rozwoju osobistym, ochronie środowiska, historii i wydarzeniach współczesnych.

Liam

Liam jest native speakerem z Londynu, obecnie mieszkającym w Gdyni.

Liam

Liam jest native speakerem z Londynu, obecnie mieszkającym w Gdyni. Studiował Geografię i Muzykologię na King’s College London i tak, istnieje coś, co łączy oba te kierunki. Podczas studiowania pracował jako prywatny korepetytor, pomagając uczniom w różnym wieku i o różnych umiejętnościach z rozmaitych przedmiotów. Przez te 5 lat doświadczył jak wielkie znaczenie ma efektywna konwersacja jako silny fundament ciągłego procesu nauki. Liam posiada otwarty umysł, zawsze odbiera nowe dla niego poglądy z ciekawością, więc rozmawianie z nim może być prawdziwie odświeżające. Docenia ważność krytycznego myślenia, gdyż wpływa ona na rozwój w życiu, karierze jak i edukacji. W swoim czasie wolnym Liam lubi grać na komputerze w gry grand-strategy, spacerować po tym wspaniałym kraju, a także czytać – fantastykę lub filozofię (zauważył, że te gatunki często na siebie nachodzą). Nie może się doczekać Waszej wspólnej rozmowy! 🙂

Julia Kam.

Dziewczyna z Mazur, a obecnie studentka kierunku prawno-ekonomicznego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Julia Kam.

Dziewczyna z Mazur, a obecnie studentka kierunku prawno-ekonomicznego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośniczka kawy, włoskiej kuchni i największa fanka swojego kota. Pasjonatka języków obcych (obecnie niemiecki, norweski i duński na tapecie) oraz mody (okropna zakupoholiczka).

Adam W.

Pochodzący z Liverpoolu nad Morzem Irlandzkim, obecnie mieszkający nad Bałtykiem w Gdyni.

Adam W.

Pochodzący z Liverpoolu nad Morzem Irlandzkim, obecnie mieszkający nad Bałtykiem w Gdyni. Jego podróż tutaj odbyła się przez Wrocław, Kopenhagę i Liverpool ze swoim partnerem, kotem i wiolonczelą. Z zamiłowania do sztuki i nauk humanistycznych studiował historię i muzykę XX wieku. Uwielbia rozmawiać o wszystkim, ponieważ jest to szansa na poznanie i zrozumienie pasji innych ludzi. Jest także muzykiem zajmującym się improwizacją i koncertował po całej Europie.

Wiktor

Wiecznie uśmiechnięty student filologii angielskiej. Pasjonat jogi, artystyczna dusza, muzyk i podróżnik – totalny humanista.

Wiktor

Wiecznie uśmiechnięty student filologii angielskiej. Pasjonat jogi, artystyczna dusza, muzyk i podróżnik – totalny humanista. Z chęcią porozmawia o filmach i serialach, kultury świata także nie są mu obce. Dzień zaczyna od herbaty i Yerba Mate, a weekendami chodzi na koncerty. Wierzy w ogromny potencjał ludzkiego umysłu, więc chętnie dzieli się swoim humorem oraz doświadczeniem z innymi.

Katarzyna

Studentka anglistyki, miłośniczka gier i popkultury, kolekcjonerka paletek z cieniami do powiek.

Katarzyna

Studentka anglistyki, miłośniczka gier i popkultury, kolekcjonerka paletek z cieniami do powiek. Chętnie porozmawia na każdy temat, zwłaszcza o problemach społecznych, sprawach kryminalnych, muzyce i nowinkach ze świata celebrytów.

Michalina S.

Absolwentka Podatków i doradztwa podatkowego oraz studentka Filologii angielskiej, której nie obcy żaden temat do dyskusji.

Michalina S.

Absolwentka Podatków i doradztwa podatkowego oraz studentka Filologii angielskiej, której nie obcy żaden temat do dyskusji. Pasjonatka filmów i seriali, głównie spoglądania na świat oczami ich twórców, a także rozbijania tych najbardziej „przerażających„ na czynniki pierwsze. Urodzona w Polsce, wychowana w Anglii doświadczyła plusów i minusów życia w dwóch różnych społeczeństwach.

Julia Kie.

Studentka stosunków międzynarodowych, językowy freak.

Julia Kie.

Studentka stosunków międzynarodowych, językowy freak. Chętnie porozmawia o polityce międzynarodowej, ekonomii czy socjologii, ale niestraszne są jej również filmowe i serialowe nowości oraz dobre książki. Kiedy nie uczy (się lub innych), zamyka się w kuchni i eksperymentuje z wegańskimi przepisami.

Adrianna

Pozytywna i zawsze uśmiechnięta osoba, która porozmawia na każdy temat o życiu codziennym.

Adrianna

Pozytywna i zawsze uśmiechnięta osoba, która porozmawia na każdy temat o życiu codziennym. Uwielbia różnego rodzaju aktywności, takie jak bieganie, granie w siatkówkę i chodzenie z przyjaciółmi do Escape Rooms. Uwielbia również improv comedy, z czego uczęszczała na zajęcia w jednym z teatrów w Orlando, także jako wolontariuszka podczas live shows.

Kamila L.

Ambitna studentka filologii angielskiej, pasjonatka języków, książek i podróży.

Kamila L.

Ambitna studentka filologii angielskiej, pasjonatka języków, książek i podróży. Uwielbia dyskutować na ciekawe tematy i dobrze się pośmiać ze swoimi uczniami.

Anzhalika

Dziewczyna z Białorusi, która przyjechała do Polski w pogoni za marzeniami.

Anzhalika

Dziewczyna z Białorusi, która przyjechała do Polski w pogoni za marzeniami. Odkąd tylko pamięta pasjonował ją angielski. Chętnie podyskutuje o sporcie, psychologi, nowoczesnych technologiach i książkach, których nie da się odłożyć. Czerpie dużą przyjemność z rapu i muzyki klasycznej. Jeśli miałaby możliwość podróży gdziekolwiek na świecie, udałaby się do Islandii aby podziwiać czarujące zorze polarne.

Magda K.

Z wykształcenia kulturoznawczyni i fennistka, angielski zaś darzy miłością od młodych lat.

Magda K.

Z wykształcenia kulturoznawczyni i fennistka, angielski zaś darzy miłością od młodych lat. Czujna słuchaczka, uważa, że życzliwość i empatia to klucz do udanych lekcji i samego życia! Chętnie porozmawia o kinie, kulturze, historii i psychologii, ale w każdym temacie znajdzie coś interesującego. Plotkuje także o czworonożnych pociechach – jest mamą kotki Buby i kundelka Taco. Lubi jogę, góry i długie spacery.

Andrzej

Artysta, designer, muzyk i autor tekstów. Native speaker, który mieszkał w Irlandii ponad 16 lat.

Andrzej

Artysta, designer, muzyk i autor tekstów. Native speaker, który mieszkał w Irlandii ponad 16 lat i chętnie podzieli się swoim doświadczeniem dorastania na tej zielonej wyspie. Pasjonat ilustracji o tematyce ‘underground-comix’, ukończył studia artystyczne na kierunku Ilustracja w Dublinie. Radosny i pełen entuzjazmu do współpracy. Wierzy, że każdy potrafi przełamać swój lęk uczenia się angielskiego i znaleźć swój indywidualny głos!😊 Lubi odkrywać muzykę niszową – od jazzu po elektronikę (i wszystko pomiędzy). Chętnie porozmawia o rozwoju ludzkiej świadomości, ewolucji i relacjach międzyludzkich. Uwielbia też amerykański stand-up, podcasty i wykłady na temat psychologii, filozofii i samorozwoju. Uważny obserwator cyberkultury i jej wpływu na ludzką psychikę.

Kamila Z.

Artystyczna dusza i miłośniczka zwierząt.

Kamila Z.

Artystyczna dusza i miłośniczka zwierząt. Wolny czas spędza na czytaniu książek psychologicznych oraz graniu na fortepianie. Chętnie porozmawia zarówno na tematy codzienne, jak i głęboko filozoficzne. Ceni dobre poczucie humoru i dystans do życia.

Ola K.

Studentka filologii angielskiej na UJ, pasjonatka gotowania, literatury, ceramiki i ogrodnictwa.

Ola K.

Studentka filologii angielskiej na UJ, pasjonatka gotowania, literatury, ceramiki i ogrodnictwa. Łagodna optymistka z nienasyconą ciekawością świata i ludzi. Z chęcią porozmawia o przyrodzie, kulturze, self-care, relacjach międzyludzkich i wszystkim innym, co masz w sercu. 🙂

Radosław

Gdybyśmy mieli poszukać pasującego do Radka określenia najlepiej obrazowałoby go chyba angielskie „a man of many parts"

Radosław

Gdybyśmy mieli poszukać pasującego do Radka określenia najlepiej obrazowałoby go chyba angielskie „a man of many parts„. Jest absolwentem kierunku fizjoterapia na Poznańskim AWF. W swoim życiu zawodowym zajmował się wieloma rzeczami. Niektóre z nich to praca w pasiece, kurier rowerowy, instruktor windsurfingu czy narciarstwa, a nawet menedżer apteki. W jego doświadczeniu brakuje właściwie tylko komandosa – jednak wszystko do nadrobienia!

Tetiana

Jej celem jest pokazanie Tobie, jak prosta i przyjemna potrafi być nauka angielskiego!

Tetiana

Studiowała filologię angielską oraz chińską, poza tym, interesuje się muzyką i psychologią. Jej celem jest pokazanie Tobie, jak prosta i przyjemna potrafi być nauka angielskiego! Wasze lekcje będą opierały się o Twój cel, indywidualny styl nauczania oraz osobowość. Pora chwycić angielski za rogi!

Franciszek

Otwarty student filozofii, który chętnie porozmawia z Tobą na przeróżne tematy.

Franciszek

Otwarty student filozofii, który chętnie porozmawia z Tobą na przeróżne tematy, od sztuki przez socjologię do IT, zgodnie z twoimi zainteresowaniami. W wolnych chwilach lubi przeczytać dobrą książkę i zagrać w dobrą grę oraz rozwijać się artystycznie, głównie w sferach pisarstwa (również po angielsku) oraz gamedevu.

Julia A

Otwarta na świat miłośniczka podróży, która uwielbia poznawać nowych ludzi!

Julia A

Otwarta na świat miłośniczka podróży, która uwielbia poznawać nowych ludzi! Studentka anglistyki na krakowskim UJ, fanka koreańskich seriali, czekoladowych brownies i włoskiej kuchni. Jej szklanka jest zawsze do połowy pełna 🙂 Interesuje się storytellingiem, psychologią i rozwojem osobistym, popkulturą i dobrym kinem, słowem pisanym oraz wszystkim tym, o czym tylko zechcesz opowiedzieć!

Roman

Absolwent ze specjalizacją z języka angielskiego i niemieckiego oraz nauczyciel z pasją!

Roman

Absolwent ze specjalizacją z języka angielskiego i niemieckiego oraz nauczyciel z pasją! Uwielbia nauczać i uczyć się od swoich uczniów. Jest wiele rzeczy, które go interesują i o których chętnie podyskutuje: językoznawstwo, historia, psychologia, literatura, ekonomia czy cokolwiek innego. Wielki fan każdego rodzaju muzyki! Zawsze gotowy do podjęcia wyzwania odkrywania czegoś nowego i pomagania uczniom w osiąganiu ich celów!

Krzysztof

Tłumacz, wokalista i pianista, pasjonat teatru muzycznego i kolekcjoner limitowanych edycji gier komputerowych.

Krzysztof

Tłumacz, wokalista i pianista, pasjonat teatru muzycznego i kolekcjoner limitowanych edycji gier komputerowych. Grywał w musicalach w Polsce, więc to już rzut beretem od West Endu, czy może nawet Broadwayu i anglojęzycznej kariery aktorskiej. Dobranie skarpetki zielonej do niebieskiej nie zrobi mu różnicy – niespecjalnie ją widzi. Za to jego wprawiony słuch pomoże Ci dobierać odpowiednie frazy do Twoich intencji. Jest otwarty na każdy temat. Najchętniej porozmawia o kulturze, rozrywce, życiu codziennym oraz tym niecodziennym.

Tinashe (Michael)

Sportowiec, żartowniś i native speaker, który prawdopodobnie wywoła uśmiech na Twojej twarzy.

Tinashe (Michael)

Sportowiec, żartowniś i native speaker, który prawdopodobnie wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Miłośnik tańca i filmów science fiction. Próbował swoich sił w aktorstwie i powiedzmy, że sytuacja jest rozwojowa 😅 Uwielbia podróżować i chciałby poznać różne kultury świata, a mianowicie kulturę japońskich samurajów. Studiuje Business Management na Warszawskiej Wyższej Szkole Menedżerskiej i chętnie porozmawia o biznesie, sporcie, kulturze, muzyce, psychologii, literaturze, informatyce i historii. Jest jednak otwarty na rozmowę o wszystkim, ponieważ uwielbia poznawać nowe tematy. Zawsze pasjonuje pomaganiem innym w osiąganiu ich celów.

Sebastian G

Absolwent aktorstwa i scenopisarstwa brytyjskiej uczelni z pasją do tworzenia każdej możliwej formy sztuki 🙂

Sebastian G

Absolwent aktorstwa i scenopisarstwa brytyjskiej uczelni z pasją do tworzenia każdej możliwej formy sztuki 🙂

Raymond

Absolwent medioznawstwa oraz komunikacji o wszechstronnych zainteresowaniach, który aktualnie pracuje nad drugim stopniem wykształcenia, obejmującym informatykę na uczelni WSB.

Raymond

Absolwent medioznawstwa oraz komunikacji o wszechstronnych zainteresowaniach, który aktualnie pracuje nad drugim stopniem wykształcenia, obejmującym informatykę na uczelni WSB. Lubi być na bieżąco z aktualnymi, globalnymi wydarzeniami oraz uczyć się o różnorodności kulturowej. Jako były dziennikarz, Raymond jest zapalonym entuzjastą sprawiedliwości społecznej, a nauczanie jest najlepiej znaną mu drogą, aby móc wnieść coś od siebie na rzecz społeczeństwa. Z radością przyjmie wszystkich zainteresowanych poprawą umiejętności mówienia w języku angielskim.

Jedno ważne pytanie – dlaczego Talkersi?

Ludzka empatia

Bo jesteśmy przyjaźni, pomocni. Zawsze zadajemy sobie pytanie – jak to jest być po tej drugiej stronie? Dzięki temu możemy dostrzec perspektywę drugiego człowieka i wnieść wartość w jego życie.

Skuteczność i doświadczenie

Bo jesteśmy na rynku 8 lat i cały czas rozwijamy nasz zespół. Spod naszych rąk wypuściliśmy 3000 absolwentów, którzy osiągnęli swoje cele.

Przełamanie bariery językowej

A co najważniejsze – uwierzysz w swoje umiejętności i zapomnisz o stresie związanym z rozmową w języku angielskim – w pracy, w podróży, wśród znajomych.

Indywidualność ponad wszystko

Wiemy, że każdy ma inne powody do nauki, inny cel do osiągnięcia, poziom języka i doświadczenie. Dlatego nasze kursy są personalizowane. Doradczynie pomogą Ci wybrać optymalną długość i intensywność kursu.

Fakty, nie opinie

Dlatego kurs rozpoczynamy od testu poziomującego, który określa Twój realny poziom angielskiego i dobieramy odpowiednie narzędzia do Twojego celu – bez marketingowej ściemy.

Dream Team!

Nasz zespół składa się z ok. 70 mega ciekawych lektorów oraz 20-osobowego teamu administracji, który dba o Ciebie, Twój interes i Twoje flow z lektorem.

Nad jakością nauczania i dbaniem o ciekawe scenariusze lekcji, czuwają nasze metodyczki — Magda i Sandra!

Po poznaniu Twoich potrzeb i celów przygotowujemy program kursu, który pomoże Ci wejść na wyższy level angielskiego. Dzięki naszej metodzie łatwo przyswoisz nową wiedzę i zauważysz postęp w nauce i swobodzie mówienia.

Personalizacja lekcji

lektor dobierany tak, by jak najbardziej pasował do Ciebie, Twojego poziomu, doświadczenia, a materiały edukacyjne do Twoich zainteresowań;

Konwersacje 1:1

100% uwagi na Tobie, 100% rozmowy po angielsku to najszybsza droga do przełamania bariery językowej i zyskania pewności siebie. Potwierdzają to nasi kursanci!

Prawda jest taka, że zaufały nam takie marki jak
Moore_Logo
GFKM_logo_podstawowe
0275005474a7838120a4be957ad19a2d
yameo_logo
SentiOne_logo
logo-jjit-1
Rocket-Jobs
460765c613a112773aef6a395dcbee8a
logo
transcom_worldwide_oldlogo
70585964_418584682109171_2844885314944630784_n-520×265 kopia
81381679_2850753371658414_6868311940834263040_n kopia
fundacja-marka-kaminskiego-logo kopia
logo kopia
logo-hartwig-gdynia-1 kopia
mag_logo
scalac_logo_2160x1080_(1)
yameo_logo

Masz pytania?
Zadzwoń do nas już teraz +48 609 880 727 lub
wyślij wiadomość mailową przez formularz

  Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Talkersi.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni, przy ul. Myśliwskiej 20B/5, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk- Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000544763, posiadającą NIP 5862294976, REGON 360825279, zwaną dalej ‘Talkersi.pl’. Przed zaznaczeniem poniższych zgód zapoznaj się z pełną treścią klauzuli informacyjnej, którą znajdziesz TUTAJ

  Odpowiadamy na maile i telefony tak szybko, jak to możliwe.

  Jeśli wolisz porozmawiać na żywo, zapraszamy na kawę do naszego biura w Gdyni: od poniedziałku do czwartku w godzinach 11-19, w piątek w godzinach 10-18.

  +48 609 880 727
  Zadzwoń do nas

  dziendobry@talkersi.pl
  Napisz do nas

  ul. 10 Lutego 27/1, 81-364 Gdynia
  Odwiedź nas

  Copyright 2022 - Talkersi.pl
  Created by
  Talkersów tworzą
  Ci wspaniali ludzie
  IMG_1051-1-scaled
  lektor_angielskiego_NATALIA
  lektor_angielskiego_AGATA
  Adam Janus
  talkersikwadrat-1-scaled
  talkersikwadrat-2-scaled
  talkersiprofilowkib-2-scaled
  IMG_4721
  93873307_511047642921846_6617146848979189760_n-1
  lektor_angielskiego_MICHALINA
  talkersikwadrat-24-scaled
  Anna Chychkan
  Iryna Vadan
  lektor_angielskiego_jurek
  talkersikwadrat-21-scaled
  talkersiprofilowkib-17-scaled
  talkersikwadrat-27-scaled
  Aleksander Adamczyk
  talkersiprofilowkib-13-scaled
  lektorka_angielskiego_weronikag
  lektor_angielskiego_piotr
  Bartosz Rozdolski
  lektor_angielskiego_MICHAL
  lektor_angielskiego_KINGA
  Marta Harężlak
  Maria Kravchuk
  lektor_angielskiego_KSENIA
  talkersiprofilowkib-15-scaled
  talkersikwadrat-8-scaled
  lektor_angielskiego_AGNIESZKA-scaled
  Jane Bilyk
  Gloria Zhou
  lektor_angielskiego_KEVIN-scaled
  Michał Gutowski
  lektor_angielskiego_BARTEK
  talkersiprofilowkib-1-scaled
  lektor_angielskiego_BARBARA-scaled
  lektor_angielskiego_JAN
  lektor_angielskiego_SYLWIA
  lektor_angielskiego_KATSIARYNA
  Agata Pyka
  Gosia Chmiela
  lektor_angielskiego_SZYMON-scaled
  lektor_angielskiego_MICHALM
  lektor_angielskiego_FILIPK
  lektor_angielskiego_MARCY-scaled
  lektor_angielskiego_LIAM
  lektor_angielskiego_JULIA
  lektor_angielskiego_ADAM
  lektor_angielskiego_WIKTORJ-scaled
  lektor_angielskiego_KATARZYNA-scaled
  lektor_angielskiego_MICHALINAS-scaled
  Julia Kieloch
  Adrianna Antczak
  Kamila Lyushyk
  lektor_angielskiego_ANZHALIKA
  Magda Kubit
  Andrzej Wasilewski
  Kamila Zając
  lektor_angielskiego_OLAK
  lektor_angielskiego_JULIAA
  lektor_angielskiego_RADOSLAW
  lektor_angielskiego_TETIANAK
  OLIWIA DEMBOWSKA-1
  ASIA-1
  Aleksandra Kalinowska NIE PUBLIKOWAC NIGDZIE POZA WWW
  Ania
  Grazka
  ZUZIA-kwadrat
  SONIA-1
  Ala
  Natalia
  Ola DzDz
  Karolina Kaminska
  Julia
  Marta Zadrozna kopia
  Lara
  Nikola kopia