Kursy języka angielskiego z native speakerem - Talkersi - szkoła angielskiego online
Przejdź do treści

Kursy języka angielskiego z native speakerem

Angielski z native speakerem to jedna z najskuteczniejszych metod, aby szybko rozwinąć umiejętności językowe, przełamać barierę językową i zacząć płynnie mówić. 

Kontakt z osobą, dla której język angielski jest językiem ojczystym, pozwala uczyć się prawdziwego języka, naturalnej wymowy, intonacji i potocznych zwrotów, których często brakuje w klasycznych kursach.

W naszej szkole językowej oferujemy kursy języka angielskiego online z native speakerami, prowadzone przez doświadczonych nauczycieli z Wielkiej Brytanii, USA, RPA oraz innych krajów anglojęzycznych. Dzięki temu możesz uczyć się angielskiego z nativem z dowolnego miejsca, w dogodnych godzinach i bez sztywnego programu wprost z podręcznika.

angielski z native speakerem online

Dla kogo są kursy języka angielskiego z native speakerem?

Nasze kursy języka angielskiego z native speakerem są przeznaczone dla:

dorosłych

pracowników firm i managementu

osób, które chcą przełamać barierę językową

Uczymy angielskiego osoby w różnym wieku. Przeszkoliliśmy już ponad 5000 dorosłych kursantów na wszystkich poziomach zaawansowania – od A1 do C2. 

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoje konwersacje czy rozwinąć angielski biznesowy, stworzymy kurs idealnie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i celów.

Nauka języka angielskiego online z native speakerem – jak to działa?

Nauka odbywa się w formie interaktywnych lekcji na żywo. 

Zajęcia z lektorem prowadzone są indywidualnie, co zapewnia maksymalne zaangażowanie i szybkie postępy. Lekcje odbywają się na nowoczesnych platformach, które umożliwiają pracę na materiałach multimedialnych, konwersacje, ćwiczenia oraz symulacje realnych sytuacji.

pierwsza lekcja angielskiego
Doświadczeni native speakerzy

Native speakerem języka angielskiego jest osoba, dla której angielski to język ojczysty. Dlatego zajęcia z native speakerem pozwalają zanurzyć się w prawdziwym języku i kulturze.

Naszą kadrę tworzą nauczyciele języka angielskiego z krwi i kości. A nie tylko osoby potrafiące mówić po angielsku.

Osoby, które poza świetną znajomością angielskiego, posiadają również wieloletnie doświadczenie i umiejętności językowe pozwalające skutecznie nauczać innych.

początkujący kurs angielskiego
Zalety angielskiego z native speakerem

Angielski online z native speakerem w Talkersach to: nauka z dowolnego miejsca, elastyczny grafik, indywidualne podejście, szybkie przełamanie bariery językowej, realne konwersacje, kontakt z prawdziwym językiem.

Lekcje z native speakerem pomagają rozwinąć płynność mówienia, poprawić akcent oraz zwiększyć pewność siebie w komunikacji.

angielski w życiu codziennym
Angielski w codziennym życiu

Nie skupiamy się na przygotowaniu Cię do egzaminów językowych i zaliczeniu certyfikatów. Nasze indywidualne lekcje angielskiego mają na celu uzbroić Cię w językowy arsenał, który wykorzystasz w życiu codziennym.

Na zajęciach ćwiczysz rozmowy dotyczące:

  • pracy i obowiązków (business english),
  • zakupów,
  • podróży,
  • relacji międzyludzkich,
  • hobby i pasji.
kurs angielskiego dla firm, angielski dla firm, talkersi, szkoła angielskiego online, gdynia, gdańsk, sopot, warszawa, wrocław, kraków

Nauka angielskiego z native speakerami, z którymi bez problemu znajdziesz tematy do rozmowy

Możesz wybrać spośród ponad 60 Lektorów wyspecjalizowanych w nauczaniu języka angielskiego dla dorosłych.

Dzięki łatwemu filtrowaniu zainteresowań i specjalizacji, znajdziesz takiego lektora, który podziela Twoje zainteresowania, ma konkretny akcent oraz jest dostępny w promocyjnych terminach Happy Hours & Happy Weekends.

Evelyn
Evelyn
Ostatnie wolne terminy
% Promocja Happy Hours Happy Hours: poniedziałek – czwartek 9:00-15:00
% Promocja Happy Weekend Happy Weekend: piątek – niedziela (dowolne godziny)
Akcent:Neutralny
Native/Polak/Bilingual:Native
Specjalizacje:General English, Business English, Język medyczny
Zainteresowania:Medycyna, psychologia, stand-up i historia.
Aaron
Aaron
Ostatnie wolne terminy
% Promocja Happy Weekend Happy Weekend: piątek – niedziela (dowolne godziny)
Akcent:Brytyjski
Native/Polak/Bilingual:Native
Specjalizacje:General English, Business English, OZE, Talkersi NOW
Zainteresowania:Gry komputerowe, sporty motorowe i komunikacja.
Shaun
Shaun
Ostatnie wolne terminy
% Promocja Happy Hours Happy Hours: poniedziałek – czwartek 9:00-15:00
% Promocja Happy Weekend Happy Weekend: piątek – niedziela (dowolne godziny)
Akcent:Brytyjski
Native/Polak/Bilingual:Native
Specjalizacje:General English, Business English, podstawy IT, Rozmowy o pracę
Zainteresowania:Piłka nożna, polityka, ekonomia i wydarzenia na świecie.

Poznaj opinie naszych klientów, zadowolonych
z nauki języka angielskiego

Naszą skuteczność potwierdzają nasi kursanci! W ciągu 12 lat przeszkoliliśmy ponad 5000 osób. Wiele z nich już po kilku tygodniach nauki zauważa znaczną poprawę w umiejętnościach mówienia i pewność siebie podczas rozmów z obcokrajowcami i za granicą.

Dzięki lepszym umiejętnościom komunikacyjnym cieszą się większym komfortem w codziennym życiu.
Potwierdzają to wysokie punktacje w ankietach satysfakcji, w których kursanci oceniają nas na 90%
.

Talkersi - szkoła języka angielskiego online place picture
4.9
Na podstawie 270 opinii
powered by Google
Magdalena Kiedrowska profile picture
Magdalena Kiedrowska
06:40 03 Mar 26
Talkersi – najlepsza szkoła językowa!
Uczyłam się tutaj przez 2 lata i jestem bardzo zadowolona. Świetni, zaangażowani lektorzy, przyjazna atmosfera i indywidualne podejście do ucznia. Zajęcia są ciekawe i prowadzone w sposób praktyczny, dzięki czemu szybko widać efekty. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce skutecznie nauczyć się języka!
Joanna BB profile picture
Joanna BB
19:11 02 Mar 26
Z czystym sumieniem polecam Talkersi.pl.
Udział w kursie pozwolił przełamać moją barierę mówienia. W końcu zaczęłam swobodnie rozmawiać po angielsku bez stresu i ciągłego zastanawiania się nad każdym słowem.
Zajęcia odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze, a lektor byli cierpliwy, zaangażowany i perfekcyjnie dopasowywał tematy do moich zainteresowań i poziomu. Czułam, że naprawdę ktoś skupia się na moim rozwoju, a nie tylko „realizuje program”.
Jeśli ktoś chce wreszcie zacząć mówić, a nie tylko uczyć się teorii, to tylko z Talkersi.pl.
Weronika Przybylska profile picture
Weronika Przybylska
18:39 02 Mar 26
Korzystałam z kursu angielskiego w Talkersach głównie pod kątem konwersacji i to był strzał w dziesiątkę. Zajęcia są prowadzone bez stresu, ale z dobrym „popychaniem” do używania nowych słów i konstrukcji. Po kilku tygodniach zauważyłam, że szybciej buduję zdania i mniej się zawieszam. Duży plus za świetną atmosferę i tematy rozmów. Polecam każdemu, kto chce realnie ruszyć z mówieniem 🙂
Anna Sidorowicz profile picture
Anna Sidorowicz
17:50 02 Mar 26
Polecam lekcje angielskiego z Talkersi. Indywidualny dobór lektora i planu rozwoju w obszarze nauki jeżyka - sami decydujemy czego i jak chcemy się uczyć, co jest nam najbardziej potrzebne. Lektorzy profesjonalni. Moje wymagania co do lekcji: konwersacje, small talk, wzbogacenie słownictwa i... 7 rano 🙂 i lekcje mam dokładnie takie jak chciałam. Dzięki Talkersom już nie boję się spotkań w pracy po angielsku, a także rozmów o niczym 🙂
Damian Madej profile picture
Damian Madej
19:32 01 Mar 26
Bardzo polecam szkołę języka angielskiego online Talkersi każdemu, kto chce uczyć się angielskiego online pod okiem profesjonalnego, wspierającego lektora. Zajęcia prowadzone przez lektorkę Annę odbywają się w bardzo przyjaznej, ciekawej i motywującej atmosferze, co sprawia, że nauka jest nie tylko skuteczna, ale również przyjemna. Anna jest świetnie przygotowaną lektorką — cierpliwą, zaangażowaną i potrafiącą dostosować zajęcia do poziomu oraz potrzeb kursanta. Lekcje są dobrze zorganizowane i nastawione przede wszystkim na praktyczną komunikację, dzięki czemu szybko można przełamać barierę mówienia. Dużym atutem jest indywidualne podejście oraz ciekawe materiały wykorzystywane podczas zajęć.
Marta Hasiak profile picture
Marta Hasiak
19:15 04 Nov 25
Jakiś czas temu (z powodów prywatnych) musiałam zakończyć lekcje w Talkersi prowadzone przez Jurka. Jednak na samą myśl o współpracy z Jurkiem pojawia mi się uśmiech na twarzy. Nauka "u Jurka" była moim pierwszym tak pozytywnym doświadczeniem nauki języka angielskiego - nie bałam się odzywać, popełniać błędów, a nawet najmniejsze sukcesy zawsze były nagradzane pucharkiem 😀 (et-cet-era - if you know, you know ;).

Moim zdaniem Jurek reprezentuje ten rzadki typ ludzkiego człowieka, nic nieudającego, otwartego, lubiącego to, co robi, a dzięki temu "zarażającego" chęcią poszerzania swoich umiejętności. Postrzegam go jako specjalistę w swoim fachu, co bardzo cenię i podziwiam - zwłaszcza w tych dziwnych czasach, gdzie każdy sądzi, że na wszystkim się zna. Ogromnie żałuję, że nie mogłam kontynuować dalszych lekcji z Jurkiem.

Doceniam również samą szkołę Talkersów - Panie-Opiekunki od komunikacji mailowej oraz Pani, z którą miałam przyjemność rozmawiać jako pierwszą - super doświadczenie. Wysoki poziom responsywności, reakcji na moje wiadomości, zawsze w miły i serdeczny sposób. Po stokroć dziękuję, że znalazłam tę organizację :D.

Polecam z czystym sumieniem, jeśli ktoś chce w końcu przełamać barierę mówienia po angielsku, czy też wejść na najwyższy poziom umiejętności, to to jest najlepsze ku temu miejsce.
Bartosz Nowak profile picture
Bartosz Nowak
20:33 01 Nov 25
Po prostu skuteczność: zajęcia są nastawione na mówienie i realne użycie języka. Po kilku tygodniach przełamałem barierę i swobodniej prowadzę rozmowy w pracy. Lektorzy dają konkretny feedback i trzymają tempo. Świetna szkoła do realnej komunikacji po angielsku.
krzysztof kapica profile picture
krzysztof kapica
12:39 31 Oct 25
Jestem zadowolony z usług Talkersów, dzięki tej współpracy już kilku z naszych pracowników bez problemu porozumiewa się w języku angielskim. Skuteczni lektorzy, przemyślany program nauczania. Fajnie, że oferują wgląd w postępy pracowników. Polecam!
Małgorzata Szymanek profile picture
Małgorzata Szymanek
20:53 01 Oct 25
Korzystam z usług Talkersów i szczerze je bardzo polecam.
Spotkania i rozmowy prowadzone wyłącznie w języku angielskim przez przesympatycznych lektorów którzy potrafią bardzo dobrze zmotywować do działania, rozwijać umiejętności i sprawić, że uwierzyłam w siebie i odkryłam w sobie nowe możliwości. Każda lekcja mijała zbyt szybko, prowadzona w radosnej atmosferze, bez zbędnej „spiny” i z poczuciem, że wiem więcej niż mi się dotychczas wydawało.
Warto zaufać Talkersi, spróbować nauki z nimi, odkryć i rozwijać umiejętności 😊
Anna Miler profile picture
Anna Miler
19:57 04 Aug 25
Dwukrotnie na przestrzeni lat korzystałam z nauki u Talkersów. Doceniam to, że lekcje odpowiadają temu, jak wyglądają codzienne sytuacje komunikacyjne, co pozwala oswajać się z koniecznością mówienia i wybrnięcia z różnych językowych pułapek, w które sami się prowadzimy (np. nie znając angielskiej wersji słowa, które powinno być na końcu zdania) 😉
Anna Oczos profile picture
Anna Oczos
12:41 08 Jul 25
Uczęszczałam do tej szkoły językowej od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z jakości nauczania. Lektorka, z którą miałam przyjemność się spotykać była bardzo zaangażowana i ciekawie przekazywała wiedzę. Kiedy widziała moje zniechęcenie szukała rozwiązań i tematów, które byłyby dla mnie interesujące.
Materiały dydaktyczne są nowoczesne i dopasowane do poziomu uczestników.
Polecam tę szkołę każdemu, kto chce skutecznie i przyjemnie nauczyć się języka!
Katarzyna Serafin profile picture
Katarzyna Serafin
10:05 02 Jul 25
Świetna metoda nauki, lektorzy nastawieni na pomoc w rozgadaniu w języku angielskim. Ciekawe materiały i tematy. Kreatywne podejście do nauki. Jestem bardzo zadowolona ❤️
Julia Cicha profile picture
Julia Cicha
09:49 09 Jun 25
Moje wrażenia są bardzo pozytywne, czuć zaangażowanie ze strony lektora. Zdecydowałam się na kurs z powodu strachu przed mówieniem w obcym języku, obecnie jestem już w połowie (po 8 lekcjach) i widzę ogromną różnicę
Ada Krzemińska profile picture
Ada Krzemińska
18:31 23 Apr 25
Po roku nauki mogę śmiało polecić naukę angielskiego w Talkersach. Udało mi się przełamać i zacząć mówić, na czym najbardziej mi zależał. Dzięki lektorce Asi poszerzyłam zakres słownctwa z wilu dziedzin, dodatkowo po każdej lekcji otrzumuje obszeny feedback i wiem nad czym muszę dalej pracować.
Arkadiusz Knitter profile picture
Arkadiusz Knitter
18:45 27 Mar 25
Właśnie zakończyłem prawie roczny kurs języka angielskiego w Talkersi i nie mogę być bardziej zadowolony! Przystępując do zajęć, miałem ogromną barierę językową, ale dzięki lektorce Florze udało mi się ją przełamać. Bardzo profesjonalna, zaangażowana osoba, a jej indywidualne podejście sprawiły, że każda lekcja była realnym krokiem naprzód. Widzę wyraźną poprawę w swojej wymowie i znajomości gramatyki. Najważniejsze jednak, że przełamałem barierę językową i potrafię swobodnie rozmawiać na wiele nowych tematów.

Jeśli ktoś szuka skutecznego kursu i lektorów, którzy naprawdę potrafią pomóc, Talkersi to strzał w dziesiątkę! Polecam z całego serca! 🔥👏
Michał Dubaj profile picture
Michał Dubaj
21:50 22 Mar 25
Długo szukałem właściwego miejsca do szlifowania swojego angielskiego i w końcu znalazłem. Talkersi bardzo profesjonalnie podchodzą do nauki i całej organizacji zajęć. Polecam każdemu, kto potrzebuje indywidualnego podejścia. Lektor, którego wspólnie wybraliśmy jest zawsze bardzo zaangażowany i każda godzina mija momentalnie!
Anna Szeruga profile picture
Anna Szeruga
16:19 18 Feb 25
W końcu znalazłam idealny sposób nauki! Całe zajęcia spędzam na rozmowie z lektorką o tematach, które naprawdę mnie interesują. Dzięki temu nauka jest naturalna, bezstresowa i pełna swobody. Dodatkowo, stosunek ceny do jakości jest absolutnie adekwatny – warto!
Ada Łukomska profile picture
Ada Łukomska
19:59 03 Feb 25
Bardzo polecam naukę angielskiego z Talkersami. Profesjonalne podejście od samego początku do końca nauki. Dobór lektora jest dosłownie szyty na miarę. Z całego serca polecam lektorkę Natalię, dzięki której wprost nie mogłam doczekać się momentu konwersacji w języku angielskim, gdzie przed zajęciami miałam mocne opory, żeby powiedzieć, chociaż jedno zdanie. Idealnie potrafiła dopasować tematy lekcji do mojej bieżącej sytuacji prywatnej, dzięki czemu zajęcia były zawsze ciekawe i na czasie.
Inez profile picture
Inez
12:25 11 Dec 24
W Talkersach nie uczę się do prawda aktualnie, ale na pewno chętnie wrócę. To w sumie tutaj otworzyłam się na mówienie, a lektorzy dali mi wiatr w skrzydła mówiąc, że naprawdę dobrze mówię (oczywiście uważałam, że mój poziom jest 2/10, ale okazało się, że to tylko kwestia rozgadania). Mega podoba mi się, że można znaleźć lektora, który ma z Tobą wspólne tematy. Zdarzyło się nawet, że lektor zadał mi do obejrzenia serial, o którym miałam napisać esej i to był jeden z top seriali w moim życiu 😅 Takie zadania w szkole to mogę robić! Poza tym obsługa tutaj nigdy mnie nie zawiodła. Po prostu czujesz, że nie chcą Cię naciągać na lekcje tylko dać Ci wartość 💓
Aga D. profile picture
Aga D.
00:58 28 Nov 24
Długo szukałam szkoły, która spełni moje oczekiwania i szczęśliwie znalazłam... dzięki czatowi gpt 🙂 Fantastyczna życzliwa komunikacja, błyskawiczna reakcja na moje potrzeby, doskonałe dopasowanie oferty. I wspaniała lektorka Nina:) Kobieta, z którą mogę rozmawiać na każdy temat. Ma na dodatek wspaniałe poczucie humoru co powoduje, że cieszę się na każdą lekcję. Zajęcia prowadzi, w taki sposób, że przyswajam wiedzę nawet nie wiem kiedy, a moja pewność w mówieniu zdecydowanie wzrosła.
Bartek Siedziński profile picture
Bartek Siedziński
16:38 13 Oct 24
Od samego początku, kiedy zdecydowałem się na kurs 1on1 nie pożałowałem ani razu. Minęło już ponad 1,5 roku. Trafiłem na bardzo zaangażowaną, świetną lektorkę Irynę, która od początku prowadzi moje zajęcia w precyzyjny, ale jednocześnie kompleksowy i elastyczny sposób. Zrobiłem ogromny postęp i mogę polecić każdemu. Opiekunki Talkersów też robią świetną robotę, zawsze służą pomocą. Super sprawa!
js_loader

Kiedy zauważysz widoczne postępy
w języku angielskim?

Dzięki regularnym konwersacjom po angielsku z Twoim Lektorem i własnym treningom językowym z użyciem
dedykowanych materiałów edukacyjnych, efekty kursu zobaczysz już po 30 dniach!

Czego możesz się spodziewać szlifując swój język angielski metodą Talkersów?

1-2 miesiące
Przełamujesz barierę mówienia.

Czas poznać English lepiej i przenieść umiejętności z lekcji do innych obszarów życia.

4-6 miesięcy
Komunikujesz się samodzielnie.

Język obcy Cię nie stresuje i nie szukasz już słów przy mówieniu.

Maksymalnie 12 miesięcy
Rozumiesz zaawansowane słownictwo.

Rozmawiasz w pełni swobodnie – zarówno na zajęciach, jak i z nowo poznanymi ludźmi, mówiącymi po angielsku.

Maksymalnie 24 miesiące
Język angielski nie ma przed Tobą tajemnic.

Myślisz po angielsku i osiągasz biegłość językową.

timeline timeline-first timeline-second timeline-third timeline-fourth
kurs angielskiego dla firm, angielski dla firm, talkersi, szkoła angielskiego online, gdynia, gdańsk, sopot, warszawa, wrocław, kraków

Wypełnij formularz, odbierz wycenę i rozpocznij naukę języka angielskiego z native speakerem!

Przekonaj się, że nauka angielskiego może być prosta, skuteczna i przyjemna.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Talkersi.pl sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, przy ul. Łużyckiej 10, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk- Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000544763, posiadającą NIP 5862294976, REGON 360825279, zwaną dalej ‘Talkersi.pl’. Przed zaznaczeniem poniższych zgód zapoznaj się z pełną treścią klauzuli informacyjnej, którą znajdziesz TUTAJ

    Najczęściej zadawane pytania


    Gdzie rozmawiać z native speakerem?

    Najlepszym miejscem do rozmowy z native speakerem są lekcje online prowadzone przez profesjonalnych lektorów, którzy oprócz perfekcyjnej znajomości języka angielskiego posiadają umiejętności dydaktyczne oraz metodyczne – niezbędne do skutecznej nauki osób dorosłych.

    W naszej szkole zajęcia prowadzą native speakerzy, którzy nie tylko mówią płynnie po angielsku, ale również doskonale rozumieją, jak uczyć dorosłych, jak przełamywać barierę językową oraz jak budować pewność siebie w mówieniu. Dzięki doświadczeniu potrafią tworzyć naturalne sytuacje komunikacyjne, prowadzić angażujące dialogi i dynamiczne konwersacje, które maksymalnie przyspieszają efekty nauki.

    Nasi lektorzy znają sprawdzone metody nauczania oraz techniki, co ma ogromne znaczenie w przypadku osób, które odczuwają stres, blokadę lub lęk przed mówieniem. Właśnie dlatego lekcje z native speakerem online pozwalają szybciej przełamać barierę mówienia niż rozmowy na przypadkowych platformach językowych czy w aplikacjach.


    Czy C1 to native speaker?

    Nie, poziom C1 nie oznacza, że dana osoba jest native speakerem. C1 to bardzo zaawansowany poziom znajomości języka angielskiego według skali CEFR, który świadczy o wysokiej biegłości językowej, jednak native speaker to osoba, dla której język angielski jest językiem ojczystym i w którym wychowywała się od dzieciństwa.

    Osoba na poziomie C1 potrafi swobodnie komunikować się w większości sytuacji, rozumie złożone teksty, prowadzi rozmowy na tematy abstrakcyjne i zawodowe oraz używa języka angielskiego w pracy czy na studiach. Nadal jednak może mieć lekki akcent, ograniczony zasób idiomów, kolokwializmów i naturalnych zwrotów, które dla native speakerów są oczywiste.

    Native speakerem języka angielskiego jest ktoś, kto dorastał w środowisku anglojęzycznym, a nie ktoś kto musiał się jedynie przygotować się do egzaminów. Dlatego native speaker posługuje się językiem intuicyjnie, zna niuanse kulturowe, slang, potoczne konstrukcje oraz naturalną melodię języka. Dzięki temu lekcje z native speakerem online pozwalają osłuchać się z autentycznym akcentem i nauczyć się prawdziwego języka używanego na co dzień.

    Talkersi to ci
    wspaniali ludzie
    IMG_1051-1-scaled
    IMG_4721
    93873307_511047642921846_6617146848979189760_n-1
    Iryna Vadan
    lektor_angielskiego_jurek
    lektor_angielskiego_KSENIA
    talkersiprofilowkib-15-scaled
    talkersiprofilowkib-1-scaled
    lektor_angielskiego_SYLWIA
    lektor_angielskiego_KATARZYNA-scaled
    lektor_angielskiego_ANZHALIKA
    ASIA-1
    Magda_Talkbook_(1)
    lektor_agielskiego_OLAR
    lektor_angielskiego_KINGAW
    lektor_angielskiego_KASIAP
    lektor_angielskiego_KAROLINAK
    lektor_angielskiego_ELA
    lektor_angielskiego_VERONIKA
    lektor_angielskiego_DOROTAC
    lektor_angielskiego_IDA
    lektor_angielskiego_SEBASTIANG
    lektor_angielskiego_GRZEGORZ
    lektor_angielskiego_IGOR
    lektor_angielskiego_GANA
    lektor_angielskiego_yuliya
    lektor_angielskiego_KUBA
    lektor_angielskiego_FLORA
    lektor_angielskiego_JULIAM
    lektor_angielskiego_KASIAD
    lektor_angielskiego_SHANARZ
    lektor_angielskiego_JULIAP
    lektor_angielskiego_MAHIZHA
    lektor_angielskiego_MARIAR
    lektor_angielskiego_AARON
    lektor_angielskiego_JOSEPHINE
    lektor_angielskiego_MARIAB
    lektor_angielskiego_CHRIS
    lektor_angielskiego_STEVEN
    lektor_angielskiego_PATRYCJAM
    lektor_angielskiego_wiola
    lektor_angielskiego_ARTURC
    lektor_angielskiego_MALGOSIAM
    lektor_angielskiego_RITA
    lektor_angielskiego_JULIAT
    lektor_angielskiego_MARIAC
    lektor_angielskiego_STEPHEND
    lektor_angielskiego_AGNIESZKAJ
    lektor_angielskiego_OLGA
    lektor_angielskiego_ANNA
    lektor_angielskiego_ZOFIAM
    lektor_angielskiego_DOMINIKAP
    lektor_angielskiego_JOANNAJP
    lektor_angielskiego_MARKO
    lektor_angielskiego_OKSANA
    lektor_angielskiego_JAMEST
    lektor_angielskiego_KEVIN
    lektor_angielskiego_DEVON
    lektor_angielskiego_VITALI
    lektor_angielskiego_AGATA
    lektor_angielskiego_MARIAS
    lektor_angielskiego_KLAUDIAD
    lektor_angielskiego_NINA
    lektor_angielskiego_KAJA
    lektor_angielskiego_MICHELINE
    lektor_angielskiego_NIALL
    created by Polish
    lektor_angielskiego_Maryia