Lekcja zapoznawcza języka angielskiego — umów się już dzisiaj!
Przejdź do treści

Lekcja zapoznawcza języka angielskiego

Nie musisz od razu decydować się na podjęcie kursu. Umów się z nami na lekcję zapoznawczą. Pomożemy Ci wybrać lektora, z którym będziesz nadawać na tych samych falach. Pokażemy Ci nowe i skuteczne podejście do nauki języka angielskiego.

kurs języka angielskiego, kurs języka angielskiego online, kurs języka angielskiego dla początkujących, kurs języka angielskiego angielski biznesowy, zajęcia online angielski, szkoła języka angielskiego, talkersi, gdańsk, gdynia, sopot, warszawa, wrocław, kraków, poznań

Masz pytania?
Zadzwoń do nas już teraz +48 609 880 727 lub
wyślij wiadomość mailową przez formularz

20191104_220618-e1572959455153
aneta
kurs języka angielskiego, kurs języka angielskiego online, kurs języka angielskiego dla początkujących, kurs języka angielskiego angielski biznesowy, zajęcia online angielski, szkoła języka angielskiego, talkersi, gdańsk, gdynia, sopot, warszawa, wrocław, kraków, poznań
DSC_0524-e1568739793815
DSC01672-e1571163315652
Ela_Seelieb-e1571641334560
image1-e1578654082890
iza-lelo-e1568707255683
Iza
Kasia
radek
Zdjecie1-e1578041973653
Dołącz do ponad
4000
absolwentów
Talkersów
którzy przełamali barierę mówienia po
angielsku i spełniają swoje marzenia!

Lekcja zapoznawcza krok po kroku!

To, gdzie wnosimy wartość, to dostarczanie kontaktu z żywym językiem i pełna personalizacja kursu pod Twoje zainteresowania i cele. Nauczymy Cię posługiwać się angielskim w codziennych sytuacjach, w pracy i podróży. Umów się na lekcję zapoznawczą!

Wprowadzenie

5 minut

Krótkie wprowadzenie i opis Talkersowej metody nauczania. W tej części dowiesz się o strukturze lekcji i autorskim podręczniku – Talkbook.

Small Talk

10 minut

Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu z językiem angielskim, aby zarysować tło Twojej praktyki i potrzeb.

Poziomowanie

25 minut

Sprawdzimy Twój poziom angielskiego i porozmawiamy o krótkim filmiku, który wysłaliśmy Tobie przed lekcją próbną.

Target sheet

20 minut

Ustalimy cele językowe i opowiesz nam o swoich planach i oczekiwaniach dotyczących angielskiego. Na koniec podsumujemy lekcję zapoznawczą.

Nasi lektorzy są oceniani przez kursantów na ponad 93% za zadowolenie z nauki!

Poznaj ich bliżej i wybierz z kim chcesz nauczyć się angielskiego.

Maria Cz.

Pełna optymizmu, zapału i determinacji studentka filologii angielskiej ze specjalizacją językoznawczą.

Zofia M.

General English, szlifowanie pisania i wymowy muśniętej brytyjskim akcentem to Twój cel? Zofia będzie Twoim wymarzonym przewodnikiem w tej podróży! Chętnie wesprze Cię też w nauce business English, a jeśli planujesz pracować na rynkach Azji Wschodniej, to nikt lepiej Cię przez tę naukę nie przeprowadzi niż ona.

Steven R.

Steven to native speaker z Kanady. Udziela lekcji angielskiego w formie konwersacyjnej uczniom z całego świata. Specjalizuje się w angielskim konwersacyjnym, ale pomaga również klientom z branży biznesowej.

Artur

Lektor języka angielskiego z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu General i Business English.

Olga

Olga ma za sobą bogatą przeszłość: pracowała jako aktorka w teatrze lalek, junior project manager, wiele lat była wolontariuszką na festiwalu filmowym. Co łączy te wszystkie punkty? Język angielski, który towarzyszy Oldze od zawsze. Na tyle ją urzekł, że ukończyła studia magisterskie na kierunku International Politics and Diplomacy.

Marta K.

Marta wprowadzi Cię do świata Business English pełnego managementu, marketingu, polityki i psychologii.

Dominika P.

Poznaj Dominikę – artystyczną duszę, która w ciągu sekundy przestawi się z akcentu brytyjskiego na amerykański. Dominika specjalizuje się w general i business English. Jeżeli więc chcesz podbić każdą rozmowę kwalifikacyjną, a potem z łatwością poruszać się w anglojęzycznym miejscu pracy, to koniecznie zapisz w notesiku namiary na nią.

Veronika L.

Niezwykle dociekliwa studentka filologii angielskiej, która z zapałem rozmawia o wszystkim, co ma związek ze współczesnym społeczeństwem.

Katarzyna Do.

Catherine jest studentką anglistyki, specjalizującą się w literaturze amerykańskiej, fonetyce oraz historii i kulturze krajów anglojęzycznych. Język angielski pasjonuje ją od dzieciństwa i zawsze była nim otoczona. W wieku 8 lat wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie dalej szkoliła język i teraz mówi z brytyjskim akcentem.

Kamil

Gamer z Kociewia, geek IT pełną gębą. Od zawsze związany z językiem angielskim.

Paulina K.

7 lat na pokładzie Talkersów, ponad 5000 godzin lekcyjnych na koncie – oto Paulina.

Ksenia

Studentka psychologii, po studiach z lingwistyki, gdzie uczyła się angielskiego i niemieckiego.

Michał Ś.

Student anglistyki. Przy użyciu swego radiowego głosu z radością porozmawia na tematy filozoficzne, literackie, polityczne.

Josephine

Josephine to dynamiczna osoba, która posiada nie tylko naturalne opanowanie języka angielskiego, ale także zaawansowane umiejętności techniczne. Obecnie studentka Inżynierii Mechaniczno-Medycznej, Josephine wykorzystuje swój niezwykły dar do języka, by pomagać w nauce innym, ale także doświadczać języka w głębszym kontekście.

Anna S.

Jest idealnym przykładem samouka, udowadniającego, że język angielski jest dla każdego. Ważna jest determinacja i konsekwencja, o którą Anna zadba za sprawą doświadczenia w nauczaniu online – ma w zanadrzu niejeden sposób, dzięki któremu Twój angielski wskoczy na wyższy poziom.

Oksana

Nauka z Oksaną jest jak wycieczka Tuwimowską “Lokomotywą”: w jednym przedziale znajdziesz Business English, w innym angielski dla IT i marketingu, a w jeszcze innym angielski nastawiony na swobodne konwersacje codzienne. Dorzucamy amerykański akcent i mamy pełny serwis!

Julia T.

Julia od trzech lat dzieli się swoją wiedzą jako lektorka języka angielskiego, a jej pasja do tego języka towarzyszy jej od zawsze. To właśnie ta fascynacja skłoniła ją do wyboru studiów filologii angielskiej.

Grzegorz

Angielski towarzyszył mu przez całe dorosłe życie. Od pewnego czasu lektor i korepetytor, wcześniej pracownik biura tłumaczeń, który uwielbia zbierać i dzielić się doświadczeniami.

Aaron

Aaron jest native speakerem z południowo-wschodniej Anglii. Naucza angielskiego od 2019 roku i specjalizuje się w języku konwersacyjnym.

Micheline

Micheline (Misia) chętnie pomaga swoim uczniom w przełamywaniu bariery mówienia, co według niej jest najważniejszym elementem nauki języka.

Kasia Pyt.

Absolwentka filologii romańskiej oraz angielskiej. Oba kierunki kończyła ze specjalizacją tłumaczeniową.

Patrycja M.

Patrycja zajmuje się nauczaniem od czasu rozpoczęcia studiów na Wydziale Anglistyki UAM w 2019. W czasie swojego BA, odbyła praktyki w szkołach publicznych, a także podjęła się udzielania prywatnych lekcji języka angielskiego.

Joanna

Jest magistrem dydaktyki języków obcych, więc doskonale zna sposoby na wlewanie angielskiego do głowy uczniów. Do tego ma na koncie kilkanaście lat pracy jako nauczycielka tego języka na poziomach od A1 do C2 – nie tylko w Polsce, ale i Niderlandach.

Bartosz

Native Speaker i poliglota. Język angielski jest jego pasją.

Kacper

Student politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, muzyk oraz wierszokleta.

Gana

Gana jest native speakerką, specjalizującą się w biznesie, języku akademickim oraz konwersacyjnym angielskim. Ma doświadczenie pracy jako rekruterka dla międzynarodowych firm w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Anzhalika

Lektorka angielskiego, z którą poza General English porozmawiasz również o branży IT, analizie biznesowej, marketingu czy medycynie.

Dorota C.

Lektorka angielskiego z zacięciem w kierunku Business English.

Sylwia

Pracowała w biurze tłumaczeń – aż odkryła swoją pasję do nauczania angielskiego.

Zosia K.

Miłośniczka wszystkiego, co bałkańskie, poznaje świat i nowe kultury od ich kuchni.

Ela

Z zawodu kontroler ryzyka operacyjnego, dla której język angielski zawsze odgrywał bardzo ważną rolę w życiu prywatnym i zawodowym.

Karol J.

Karol od lat łączy pasję do nauczania angielskiego z doświadczeniem związanym ze sprzedażą (m.in. w branży IT).

Kateryna

Kateryna to lektorka angielskiego z ponad 2-letnim doświadczeniem. Podczas jej lekcji, możesz zawsze liczyć na wsparcie – Karyna sama uczy się kilku języków (polskiego, francuskiego, szwedzkiego i koreańskiego), więc zna perspektywę ucznia z pierwszej ręki.

Ida

Studentka amerykanistyki. Miłośniczka literatury (od gotyku po reportaż), zwierząt, Skandynawii, slasherów i wszystkiego, co się świeci.

Natalia J.

Studentka filologii angielskiej z dyplomem z lingwistyki stosowanej. Przez kilka miesięcy mieszkała i pracowała w Londynie, skąd wzięło się jej zamiłowanie do brytyjskiego akcentu i kultury.

Maria B.

Maria uwielbia angielski od przedszkola, a na swojej drodze spotkała wielu wspaniałych nauczycieli, dzięki którym jeszcze przed maturą celująco zdała certyfikat CAE.

Karolina K.

Native Speakerka – urodziła się w Polsce, ale dorastała w RPA.

Mikołaj

Abstrakcyjny introwertyk. Kocha książki, seriale i sci-fi.

Stephen Din.

Stephen jest native speakerem języka angielskiego z Wielkiej Brytanii. Spędził kilka lat na stanowisku kierowniczym wyższego szczebla – ma dobrą znajomość języka angielskiego biznesowego, a także HR i marketingu.

Magda S.

Z wykształcenia kulturoznawczyni i fennistka, angielski zaś darzy miłością od młodych lat.

Kevin

Oto Kevin – native speaker z neutralnym brytyjskim akcentem z południowo-wschodniej Anglii.

Dowolny lektor

Nie możesz się zdecydować z którym lektorem chciałbyś mieć zajęcia? Skontaktuj się z nami a nasze Doradczynie, na bazie Twoich zainteresowań, dobiorą dla Ciebie odpowiednią osobę!

Katarzyna Prz.

Studentka anglistyki, miłośniczka gier i popkultury, kolekcjonerka paletek z cieniami do powiek.

Gunel

Pałając ciekawością do samego języka, Gunel posiada umiejętność uchwycenia konkretnych niuansów angielskiego w przyswajalny sposób. Choć specjalizuje się w General English, oprócz edukacji, miała styczność z branżą marketingu, co wzbogaci zajęcia klientów, skupionych na tej tematyce.

Hubert

Absolwent filologii angielskiej na UAM, kontynuujący tamże magisterkę. Udzielał korepetycji on and off przez ostatnie 7 lat.

Magda O.

Na co dzień domatorka, kochająca zwierzęta.

Stefan

Stefan, Stefan, Stefan… tak wiele można o nim powiedzieć! Zacznijmy jednak od podstaw: Stefan najchętniej serwuje General i Business English, a wszystko to w panierce z brytyjskiego akcentu. Jako korepetytor podbija serca (i językowe umiejętności, rzecz jasna!) swoich uczniów.

Clodagh

Clodagh jest native speakerką języka angielskiego z Irlandii. Posiada neutralny, łatwy do zrozumienia akcent.

Iryna

Studentka Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Od lat interesuje się nauczaniem języków obcych.

Marko

Business English, angielski w IT, analityka po angielsku – jeśli te hasła sprawiają, że rozszerzają Ci się źrenice, a tętno przyspiesza, to znak, że musisz poznać się z Marko. Marko to native speaker, który z dziką rozkoszą wesprze w rozbiciu muru dzielącego Cię od płynnego mówienia po angielsku.

Małgosia M.

Absolwentka edukacji muzycznej, filologii angielskiej i wokalistyki. To, co uwielbia w języku to fonetyka.

James T.

James jest native speakerem, który online uczy ludzi pozbyć się wszelkich oporów przed swobodnym używaniem angielskiego. Jego najważniejsza rada dla uczniów: utrzymuj kontakt z żywym językiem różniącym się od tego, co podpowiadają aplikacje czy suche podręczniki.

Shanarz

Shanarz jest native speakerką angielskiego, która dorastała w Wielkiej Brytanii. Uczy angielskiego już od ponad 5 lat, z doświadczeniem we współpracy z uczniami początkującymi A1, aż po tych na C1, których celem jest doszlifowanie swoich umiejętności.

Agnieszka J.

Lektorka angielskiego z długoletnim stażem, kładąca nacisk na komunikatywność i zaprzyjaźnienie się z językiem. Specjalizuje się w angielskim ogólnym dla osób średnio- i zaawansowanych (A2-C2), ale podstawy angielskiego biznesu również jej niestraszne.

Chris

Native speaker, pochodzący z Północnej Anglii. Jest absolwentem kierunku Military History na University of Chester.

Evelyn

Doświadczona native speakerka j. angielskiego z certyfikatem TESOL. Po spędzeniu dekady w Australii, zaabsorbowała tamtejszy język i kulturę.

Flora

Flora pochodzi z Węgier, jest absolwentką studiów magisterskich w obszarze języka angielskiego i węgierskiego oraz literatury i kultury.

Julia P.

Julia uczy angielskiego już od 6 lat. Zawsze upewnia się, że jej lekcje nie są tylko przydatne, ale i interesujące – aby uczeń miał szansę zarazić się od niej równie szczerą pasją do angielskiego 🙂

Mahizha

Mahizha jest studentką medycyny z równoczesną pasją do nauczania języka angielskiego. Jest doświadczoną lektorką, z wysokimi wynikami IELTS, które potwierdzają jej ekspercki poziom.

Kasia Din.

Kasia niedawno wróciła z Anglii, gdzie mieszkała przez 16 lat – większość z tego czasu spędziła w Cambridge. Poznała tam swojego męża, który jest Anglikiem – z tego powodu używa języka angielskiego codziennie.

Maciej

Student filologii angielskiej, który od najmłodszych lat interesuje się kulturą brytyjską i amerykańską.

Sebastian F.

Otwarty i bezpośredni student anglistyki. Kocha muzykę, zbiera płyty winylowe i uwielbia seriale (bo kto nie uwielbia? 😊).

Jurek

Lektor angielskiego z 16-letnim doświadczeniem.

Jan

Gdyński pasjonat wiedzy wszelkiego rodzaju, od typografii przez antropologię po fizykę.

Yuliya

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w nauczaniu – jej najmłodszy uczeń miał 4 lata, a najstarszy niemalże 70! Yuliya specjalizuje się w General English, ale pracowała też z Medical English oraz Business English (szczególnie w tematyce bankowości i ekonomii).

Sebastian G.

Absolwent aktorstwa oraz scenopisarstwa uczelni w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkał przez 4 lata.

Rita

Rita jest native speakerką z certyfikatem TESOL, pochodzącą z Kanady.

Sandra

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim.

Kuba Krz.

Student psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonat samorozwoju z powołaniem do pomagania innym w staniu się najlepszą wersją samych siebie.

Weronika K.

Od 6 lat udziela korepetycji z języka angielskiego, za najważniejszy cel uważa osiągnięcie swobody w rozmowie i przełamanie bariery mówienia w obcym języku. Wierzy, że nauka może być przyjemnością, a konwersacje powinny być naturalne i angażujące.

Maria C.

Z wykształcenia amerykanistka. Specjalizuje się w General English, ale chętnie pomoże z tematami Business i Legal.

Zuzanna P.

Zuzia jest absolwentką Socjologii oraz studentką Ekonomii. Z językiem angielskim związana jest od dzieciństwa.

Nancy

Nancy jest native speakerką z Zimbabwe i Afryki Południowej, z trzema latami doświadczenia w nauczaniu angielskiego jako języka obcego. Uczyła już ponad 80 uczniów z całego świata, specjalizując się w biznesowym i konwersacyjnym angielskim.

Izabela K.

Studentka etnolingwistyki z zamiłowaniem do kultur azjatyckich.

Julia M.

Z nią nauczysz się pisać porządne maile, używać biznesowego słownictwa czy pięknej wymowy (sama, ma akcent brytyjski).

Liam

Liam jest native speakerem z Londynu obecnie mieszkającym w Gdyni.

Franciszek

Od General English przez Business English aż do sztuki i socjologii – każda lekcja z Franciszkiem to nowa przygoda

Maria R.

Maria to studentka filologii angielskiej ze specjalizacją Business English. Specjalizuje się w konwersacyjnym i ogólnym angielskim biznesowym.

Masz pytania dotyczące lekcji próbnej?

Daj nam znać – pomożemy!

  Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Talkersi.pl sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, przy ul. Łużyckiej 10, zarejestrowaną w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk- Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000544763, posiadającą NIP 5862294976, REGON 360825279, zwaną dalej ‘Talkersi.pl’. Przed zaznaczeniem poniższych zgód zapoznaj się z pełną treścią klauzuli informacyjnej, którą znajdziesz TUTAJ
  Talkersów tworzą
  Ci wspaniali ludzie
  IMG_1051-1-scaled
  IMG_4721
  93873307_511047642921846_6617146848979189760_n-1
  Iryna Vadan
  lektor_angielskiego_jurek
  talkersiprofilowkib-13-scaled
  Bartosz Rozdolski
  lektor_angielskiego_MICHAL
  lektor_angielskiego_KSENIA
  talkersiprofilowkib-15-scaled
  talkersiprofilowkib-1-scaled
  lektor_angielskiego_JAN
  lektor_angielskiego_SYLWIA
  lektor_angielskiego_LIAM
  lektor_angielskiego_KATARZYNA-scaled
  lektor_angielskiego_ANZHALIKA
  Magda Kubit
  lektor_angielskiego_RADOSLAW
  ASIA-1
  ZUZIA-kwadrat
  SONIA-1
  Nikola kopia
  Magda_Talkbook_(1)
  lektor_agielskiego_OLAR
  lektor_angielskiego_KINGAW
  lektor_angielskiego_ZUZIAP
  lektor_angielskiego_KACPER
  lektorka_angielskiego_ZOFIA
  lektor_angielskiego_KASIAP
  lektor_angielskiego_KAROLINAK
  lektor_angielskiego_MARIA
  lektor_angielskiego_ELA
  lektor_angielskiego_IZABELA
  lektor_angielskiego_VERONIKA
  lektor_angielskiego_ALEKSANDRAK(1) kopia
  lektor_angielskiego_DOROTAC
  lektor_angielskiego_IDA
  lektor_angielskiego_SEBASTIANG
  Franciszek Pawłowski
  lektor_angielskiego_GRZEGORZ
  lektor_angielskiego_AGATA
  lektor_angielskiego_IGOR
  lektor_angielskiego_GANA
  lektor_angielskiego_MICHELINE
  lektor_angielskiego_yuliya
  lektor_angielskiego_KUBA
  lektor_angielskiego_KATARZYNAD
  lektor_angielskiego_KAROLJ
  lektor_angielskiego_FLORA
  lektor_angielskiego_JULIAM
  lektor_angielskiego_KASIAD
  lektor_angielskiego_SHANARZ
  lektor_angielskiego_JULIAP
  lektor_angielskiego_GUNEL
  lektor_angielskiego_MAHIZHA
  lektor_angielskiego_MARIAR
  lektor_angielskiego_AARON
  lektor_angielskiego_JOSEPHINE
  lektor_angielskiego_MARIAB
  lektor_angielskiego_NATALIAJ
  lektor_angielskiego_CHRIS
  lektor_angielskiego_STEVEN
  lektor_angielskiego_HUBERT
  lektor_angielskiego_EVELYN
  lektor_angielskiego_WERONIKAK
  lektor_angielskiego_PATRYCJAM
  lektor_angielskiego_CLODAGH
  lektor_angielskiego_MACIEJ
  lektor_angielskiego_wiola
  lektor_angielskiego_ARTURC
  lektor_angielskiego_OLAL
  lektor_angielskiego_MALGOSIAM
  lektor_angielskiego_RITA
  lektor_angielskiego_JULIAT
  lektor_angielskiego_kateryna
  lektor_angielskiego_NANCY
  lektor_angielskiego_MARIAC
  lektor_angielskiego_STEPHEND
  lektor_angielskiego_AGNIESZKAJ
  lektor_angielskiego_OLGA
  lektor_angielskiego_ANNA
  lektor_angielskiego_ZOFIAM
  lektor_angielskiego_DOMINIKAP
  lektor_angielskiego_JOANNAJP
  lektor_angielskiego_MARKO
  lektor_angielskiego_OKSANA
  lektor_angielskiego_JAMEST
  lektor_angielskiego_STEFAN
  lektor_angielskiego_KEVIN