Angielski według talkersi.pl

Cześć! Poniżej znajdziesz 10 pytań, które pomogą nam określić Twój aktualny poziom języka angielskiego i zaproponować adekwatne rozwiązanie, by kontynuować rozwój tej umiejętności :-) Podczas udzielania odpowiedzi nie myśl za długo. Ufaj intuicji. Pierwsze skojarzenie w 9/10 przypadków jest prawidłowe. Ten jeden błąd na dziesięć odpowiedzi chyba przeżyjesz, nawet jeśli jesteś perfekcjonistą :-) PS A na końcu czeka Cię niespodzianka od twórcy naszej szkoły!

Pytanie 1 - "She won't do it" - co to znaczy?Pytanie 2 - "She doing" - gdzie jest błąd?


Pytanie 3 - Jesteś w restauracji. Masz do zapłacenia 34,95$. Dajesz 40$. Jesteś dziś w dobrym humorze, więc postanawiasz zapłacić "bez reszty".


Pytanie 4 - Jak mówi się po angielsku "Nie muszę"?Pytanie 5 - "Brainstorm" to po polsku?Pytanie 6 - "I don't know what does it mean." - gdzie jest błąd?Pytanie 7 - Sally sells seashells on Seychelles. What does she sell?Pytanie 8 - Przysłowiowa "bułka z masłem" po angielsku to:

Pytanie 9 - Idziesz do restauracji. Zamawiasz lemoniadę. Wypijasz do końca, szklanka jest pusta. Prosisz do siebie kelnera, by nalał do pełna ponownie. Co mówisz?
Pytanie 10 - Słowo "Ad" to skrót od słowa:


Wpisz swoje imię oraz adres e-mailowy.

Podając powyższe dane zgodnie z przepisami o danych osobowych i polityką prywatności Talkersi.pl wyrażam zgodę na kontakt spółki w celu odpowiedzi. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i informacji, usunięcia i przeniesienia oraz sprostowania, uzupełnienia i ograniczenia przetwarzania