Talkbook

Metoda Talkersów rozpisana na ponad 600 stronach,
nazwana Talkbookiem, stworzona z myślą o Tobie!

Nie jesteśmy „tylko” szkołą nauki języka angielskiego!

Wydaliśmy własny podręcznik, który pomoże lepiej zrozumieć język angielski. To nie jest suplement, to prawdziwy przewodnik po naszej metodzie.

Co otrzymasz w ramach Talkbooka?

Metoda Talkersów w wersji zrób to sam

Zbuduj mocne fundamenty i wyrób w sobie nawyki wspierające rozwój językowy!

Grammar Guide Essentials

Nie wiesz kiedy użyć Past Simple a kiedy Past Continuous? Dzięki tej części Talkbooka angielska gramatyka nie będzie miała przed Tobą tajemnic.

Exercise Book Essentials

W drugiej części - w Ćwiczeniach, wdrożysz w życie to czego nauczyłeś się w Grammar Essentials. A poprawne odpowiedzi znajdziesz na kolejnej stronie!

Fiszki

Problemy z zapamiętaniem nieregularnych form czasowników? Zapomnij o nich! Wykorzystasz do tego zestaw fiszek!

Edukacyjne memy

Słyszałeś kiedyś o memach, które uczą? Teraz już tak! Zaprojektowane przez dedykowany zespół ds. memów i narysowane przez CEO Talkersów - Maję już teraz pomogą Ci w nauce!

Masa linków

Dobrze wiemy, że mądra nauka musi korzystać z dobrodziejstw XXI wieku! Dlatego w Talkbooku znajdziesz linki i QR code'y prowadzące m.in do zestawów słówek przygotowanych w aplikacji Quizlet!

Chcę kupić!

Co wyróżnia Talkbooka?

 • Metoda imersyjna - pisana dla Polaków w całości w języku angielskim

 • Przygotowuje uczniów do swobodnego mówienia po angielsku, tym bardziej zaawansowanym oferuje powtórkę często zapominanych czy pomijanych aspektów języka angielskiego

 • Uczy praktycznych umiejętności - zawiera nietypowe, otwarte ćwiczenia, które wymagają krytycznego myślenia, zamiast szukania rozwiązań w kluczu (choć odpowiedzi do ćwiczeń są łatwo dostępne na następnej stronie 😉 )

 • Bazuje na różnych narzędziach ułatwiających naukę i zapamiętywanie - od fiszek począwszy po gotowe zestawy słownictwa przygotowane w oparciu o platformę Quizlet

Chcę kupić!

Zobacz fragment podręcznika

Recenzje

Kupuję talkbooka

Masz pytania?

Z czego składa sie Talkbook?

To cały zestaw – podręcznik, ćwiczenia, fiszki, memy edukacyjne w formie naklejek. Wszystko w pięknej, drukowanej wersji – nie planujemy wersji cyfrowej. Przykłady stron i designów zobaczysz tuż obok – kliknij w wizualizacje, aby je powiększyć i obejrzeć.

Ile stron liczy Talkbook?

Podręcznik ma 284 strony, ćwiczenia 360 stron, razem to 644 strony esencji naszego doświadczenia!

Kto jest autorem Talkbooka?

To wynik współpracy ok. 50 osób natomiast główną bohaterką, która stoi za sukcesem naszego podręcznika, jest Magdalena Obarska – nasza metodyczka i jedna z najbardziej doświadczonych lektorek w naszym zespole. Lepiej poznasz ją tutaj: www.talkersi.pl/lektorzy

Dla kogo jest Talkbook?

Dla osób zmęczonych nudnymi podręcznikami, w których autor „każe im” wkuwać słówka i gramatykę na pamięć. Ze spisu treści Talkbooka celowo usunęliśmy wszystkie zbędne pojęcia, które nie przydają się podczas codziennej komunikacji w tym języku. Najbardziej z wiedzy zawartej w Talkbooku skorzystają osoby na poziomach umiejętności od A1 do B2 włącznie. Nie jesteś pewny, jaki masz poziom? Napisz do nas, pomożemy określić: dziendobry@talkersi.pl

Co wyróżnia Talkbook na rynku podręczników do języka angielskiego?

a) porusza wyłącznie absolutnie niezbędne elementy potrzebne do komunikacji i celowo pomija wszystkie pojęcia zbędne z perspektywy przełamania bariery mówienia
b) odpowiedzi są na odwrocie każdej strony z ćwiczeniami, a nie na samym końcu książki – co bardzo ułatwia korzystanie i weryfikowanie swoich postępów
c) zawiera otwarte ćwiczenia, wymagające krytycznego myślenia, a nie tylko „ślepego” wypełniania kolejnych pustych pól
d) zawiera krok do kroku rozpisaną metodę Talkersów w wersji „zrób to sam”
e) moglibyśmy tak wymieniać w nieskończoność, ale jeśli jeszcze masz wątpliwości to napisz do nas: dziendobry@talkersi.pl

Gdzie można kupić Talkbooka?

Książka będzie dostępna do zakupu wyłącznie pod adresem, pod którym czytasz ten tekst. Możesz go również kupić i odebrać osobiście w gdyńskim Domu Talkersow (ul. 10 lutego 27/1). Na tę chwilę nie planujemy prowadzić sprzedaży w tradycyjnych księgarniach.

Czy mogę otrzymać jakiś rabat?

Podręczniki zazwyczaj kosztują podobnie co Talkbook z jedną zasadniczą różnicą – pomagają opanować jeden, najwyżej dwa poziomy (np. B1 i B2). Talkbook w tej samej cenie co inne podręczniki oferuje pomoc w zakresie od A1 do B2 włącznie. W przeliczeniu per strona kosztuje mniej niż 16 gr. To brzmi jak dobry deal dla Ciebie, czyż nie?

Jaki jest spis treści podręcznika i ćwiczeń?

Przejrzyj wizualizacje tuż obok na ekranie. Wrzuciliśmy tam strony z książki, na których wszystko jest szczegółowo rozpisane. W razie dalszych pytań prosimy o kontakt bezpośredni – najlepiej mailowo.

W jakim języku napisany jest Talkbook?

5% po polsku i 95% po angielsku. Po polsku napisany jest wstęp od Wiktora Jodłowskiego – założyciela szkoły Talkersi. Przedstawia on tam naszą talkersową metodę nauki angielskiego w wersji „zrób to sam”. Pozostała część książki jest w języku angielskim – w myśl najskuteczniejszej filozofii nabywania umiejętności językowych, czyli tzw. „pełnego zanurzenia w języku”.

Czy mogę zamówić więcej niż jeden egzemplarz? Czy dostanę na to fakturę?

Oczywiście, możesz zamówić więcej niż jeden egzemplarz. Przy zamówieniach powyżej 5 sztuk zaproponujemy atrakcyjniejszą cenę jednostkową. FV również wystawiamy. Skontaktuj się wtedy z nami pod adresem: wiktor@talkersi.pl

Dla kogo jest przeznaczony Talkbook?

Zainwestuj w Talkbooka jeśli:

Męczy Cię ``wkuwanie na pamięć``.

Znasz wszystkie czasy i struktury, ale ciągle nie wiesz kiedy je stosować.

Uczysz się od wielu lat i nadal nie widać efektów.

Masz nieregularny tryb życia i musisz dostosowywać naukę do zmiennego kalendarza.

Talkbook Ci się nie przyda jeżeli:

Jesteś na poziomie C i chcesz zrobić kolejny krok w mówieniu po angielsku.

Chcesz podszlifować swój akcent.

Szukasz podręcznika do konkretnej specjalizacji językowej (np. Business English).

Nadal nie wiesz czy Talkbook jest dla Ciebie?

zostaw nam swoje namiary – odezwiemy się by doradzić

  Imię

  E-mail

  Kupujesz więcej niż 10 sztuk?

  skontaktuj się ze mną, możesz liczyć na rabat!

  Wiktor Jodłowski
  Założyciel Talkersów

  Talkbook to nie dzieło przypadku

  To efekt zebranej wiedzy wszystkich Talkersów!

  Poznaj nasz talkersowy Zespół i dowiedz się, jak przełamać barierę mówienia po angielsku! Nie ważne, czy jesteś online, czy offline. Nauczymy Cię!

  Zaufali nam

  Napisali o nas

  Dane kontaktowe

  Odpowiadamy na maile i telefony tak szybko jak to możliwe. Jeśli wolisz porozmawiać na żywo, zapraszamy na kawę do naszego biura w Gdyni: od poniedziałku do czwartku w godzinach 11-19, w piątek w godzinach 10-18.

  adres centrali

  ul. 10 Lutego 27/1
  81-364 Gdynia

  dziendobry@talkersi.pl

  Na wiadomości e-mail odpowiadamy w ciągu 24 godzin, najczęściej tego samego dnia.

  609 880 727

  Jeśli nie możemy odebrać (co się bardzo rzadko zdarza), to oddzwaniamy najszybciej jak to możliwe.

  Talkersi Talkbook
  Logo Talkersi Talkbook

  Zostaw swojego maila, żeby odebrać zniżkę, gdy wydamy nasz autorski podręcznik.

  Close Pop