https://talkersi.pl/referencje/

REFERENCJE

Pomogliśmy już sporej rzeszy osób w rozwinięciu umiejętności skutecznej komunikacji po angielsku. Poznajcie kilkoro naszych uczniów, którzy dzięki własnej determinacji oraz przy wsparciu naszych lektorów, osiągnęli sukces!

Co mówią o nas przedsiębiorcy i pracownicy korporacji

Szkoła talkersi.pl to perełka na naszym rynku, wiem co mówię – sam uczyłem angielskiego dla dorosłych. Unikalna metoda, której używają sprawia, że niemal żałuję, że już umiem mówić po angielsku i nie mogę się z Nimi uczyć. Jestem dumny, mogąc wspierać rozwój tej firmy radą i usługami Profit Plus. Gdybym nadal uczył angielskiego to pracy szukałbym właśnie w talkersi.pl.
Maciej Stępa - Prezes Profit Plus

Około 3 tygodni temu skończyłam swoją przygodę z talkersami. Od tygodnia jestem w pracy we Włoszech jako animator (wymagającej ciągłego kontaktu z gośćmi). Odnajduje sie fantastycznie, nie mam problemów z komunikacja. Kochani, w zeszłym roku tez pracowałam jako animator! Mój angielski był koszmarny! Podczas prowadzenia fitnessu używałam 4 słów na krzyż. Było mi bardzo trudno sie odnaleźć. Teraz po 7 miesiącach nauki z talkersami jest idealnie! Wielki poklan dla Was! W szczególności dla Karoliny, która mnie prowadziła przez ten cały czas nauki! Macie wspaniała lektorke! Elokwentna, ciekawa swiata, otwarta na nowa wiedzę. Fantastycznie mi sie z Tobą pracowało- Karolino! Z przyjemnością przychodziłam na zajęcia i zawsze z uśmiechem z nich wychodziłem. Kochani, tworzycie fantastyczne miejsce. 3mam za Was wszystkich kciuki! Wszystkiego dobrego! And big thank you to everyone!
Magda - animatorka

Talkersów polecam każdemu. Kiedy wybierałam się na pierwsze spotkanie z Wiktorem byłam przerażona i mój poziom stresu wynosił 10… 3 minuty rozmowy i całe spięcie zniknęło. Z moich dotychczasowych doświadczeń językowych pozostalo tylko smutne wspomnienie na miejscu, którego pojawił się nowy standard. 100% żywego kontekstowego języka angielskiego i gramatycznego coachingu. Lubię to!
Viola Urban - twórczyni bloga OkiemDietetyka.pl

Już po pierwszym miesiącu zajęć z Magdą pojawiły się oczekiwane przez mnie efekty: całkowicie przełamałem swoje bariery komunikacyjne oraz poprawiłem wymowę słów. Potem było jeszcze lepiej! Stało się tak dzięki komfortowej atmosferze nauki opartej na ciągłej konwersacji oraz elastyczności w doborze tematów, z naciskiem na moje zainteresowania 🙂 Gorąco polecam Talkersów, bo jest to jedna z najlepszych inwestycji w siebie jaką zrobiłem do tej pory 🙂
Igor - nawigator

Pół roku otaczania się angielskim dały efekty. Dzisiaj czuję się pewniejsza w rozmowie w języku angielskim. Dobrano mi wspaniałą lektorkę, z tego miejsca ukłony w kierunku Eweliny. System talkersowy w 100% się sprawdza. Najważniejsza jest jak zawsze... konsekwencja 😀 (przyznaję się bez bicia) mi zabrakło jej w pracy własnej z gramatyką 😀 ale nie taki był mój cel ;o) (wytłumaczenie zawsze się znajdzie na opierdzielanie się). Nieocenione jest oczywiście uzupełnienie lekcji SENem 😀 świetna walka w praktyce, przełamywanie barier i wspaniali ludzie. Dzięki wielkie za przygodę 😀 i do zobaczenia przy kolejnych SpikowymLevelach 😛
Aleksandra - pośredniczka nieruchomości

Najlepszą rekomendację Talkersów dostałam na ostatnim Social English Night w Gdańsku. Rozmawiam sobie z kolejną osobą i bardzo często, jednym z najpopularniejszych poruszanych wątków, jest droga nauki angielskiego. Moja jest zasadniczo dość krótka, bo nawet roku jeszcze nie ma. I na pytanie gdzie się uczę odpowiadam, że u Talkersów. Jedna z odpowiedzi mojego interlokutora pozamiatała ``A Talkersi, i wszystko jasne, dlatego mówisz``. Gwiazdek zabrakło dlatego ode mnie kolejny puchar dla Wiktora & Co!
Iwona - menedżerka

Jak oceniają nas studenci

Serdecznie polecam Talkersów 🙂 Zajęcia z Martą prowadzone przez Skype dały mi komfort nauki z domu bez straty czasu i energii na dojazdy, przesympatyczną atmosferę, ciekawe zadania domowe dostosowane do moich zainteresowań i 100% kontaktu z językiem angielskim. Każdy jest w stanie wygospodarować godzinkę na podszlifowanie języka!
Joanna - studentka

Wiktor jest bardzo pozytywny, przyjazny, konkretny i zorganizowany. Potrafi wprowadzić miłą atmosferę na zajęciach, więc nie ma mowy o żadnej krępacji. Na zajęcia chce się przychodzić, bo mają formę niestandardową bazującą na przyjacielskich relacjach, więc poza tym, że wychodzę z dodatkową wiedzą to wychodzę również zawsze uśmiechnięta. 🙂
Marta - studentka

Na Talkersów trafiłam przypadkowo przez stronę internetową dotyczącą korepetycji. Wśród ogromnej ilości osób przypadek chciał, żebym wybrałam akurat ich i bardzo się cieszę, ponieważ jestem bardzo zadowolona. Tym razem przypadek stał się strzałem w dziesiątkę i obym miała więcej w życiu takich pozytywnych „przypadków”. Polecam bardzo serdecznie
Dagmara - studentka

Podsumowując,

jesteśmy dumni że…

talkersi-metoda-94-procent-poleca-kurs

To wszystko dzięki skutecznej metodzie nauki...

Poznaj ją i dołącz do grona Talkersów!

POZNAJ METODĘ

...i naszej zgranej ekipie

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś/chciałabyś zapytać o szczegóły kursu? Wypełnij formularz kontaktowy,
szybko odpowiemy na Twoje zgłoszenie.
Możesz również umówić się na lekcję próbną z naszym lektorem.

Imię

E-mail

Telefon

Wiadomość

Zaufali nam

Napisali o nas

Dane kontaktowe

Odpowiadamy na maile i telefony tak szybko jak to możliwe. Jeśli wolisz porozmawiać na żywo, zapraszamy na kawę do naszego biura w Gdyni: od poniedziałku do czwartku w godzinach 12-20, w piątek w godzinach 10-18.

adres centrali

ul. 10 Lutego 27/3
81-364 Gdynia
(Pozostałe lokalizacje:
Gdańsk, Warszawa, Kraków, Poznań)

dziendobry@talkersi.pl

Na wiadomości e-mail odpowiadamy w ciągu 24 godzin, najczęściej tego samego dnia.

609 880 727

Jeśli nie ma nas w biurze, zawsze oddzwaniamy następnego dnia.

Talkersi Talkbook
Logo Talkersi Talkbook

Zostaw swojego maila, żeby odebrać zniżkę, gdy wydamy nasz autorski podręcznik.

FreshMail.pl
Close Pop

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania drogą mailową treści o charakterze poradnikowym i marketingowym od Talkersi.pl sp. z o.o. w ramach bezpłatnej usługi Newsletter.

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania drogą mailową treści o charakterze poradnikowym i marketingowym od Talkersi.pl sp. z o.o. w ramach bezpłatnej usługi Newsletter.

FreshMail.pl