REFERENCJE

Pomogliśmy już sporej rzeszy osób w rozwinięciu umiejętności skutecznej komunikacji po angielsku. Poznajcie kilkoro naszych uczniów, którzy dzięki własnej determinacji oraz przy wsparciu naszych lektorów, osiągnęli sukces!

Co mówią o nas przedsiębiorcy i pracownicy korporacji

Szkoła talkersi.pl to perełka na naszym rynku, wiem co mówię – sam uczyłem angielskiego dla dorosłych. Unikalna metoda, której używają sprawia, że niemal żałuję, że już umiem mówić po angielsku i nie mogę się z Nimi uczyć. Jestem dumny, mogąc wspierać rozwój tej firmy radą i usługami Profit Plus. Gdybym nadal uczył angielskiego to pracy szukałbym właśnie w talkersi.pl.
Maciej Stępa - Prezes Profit Plus
Około 3 tygodni temu skończyłam swoją przygodę z talkersami. Od tygodnia jestem w pracy we Włoszech jako animator (wymagającej ciągłego kontaktu z gośćmi). Odnajduje sie fantastycznie, nie mam problemów z komunikacja. Kochani, w zeszłym roku tez pracowałam jako animator! Mój angielski był koszmarny! Podczas prowadzenia fitnessu używałam 4 słów na krzyż. Było mi bardzo trudno sie odnaleźć. Teraz po 7 miesiącach nauki z talkersami jest idealnie! Wielki poklan dla Was! W szczególności dla Karoliny, która mnie prowadziła przez ten cały czas nauki! Macie wspaniała lektorke! Elokwentna, ciekawa swiata, otwarta na nowa wiedzę. Fantastycznie mi sie z Tobą pracowało- Karolino! Z przyjemnością przychodziłam na zajęcia i zawsze z uśmiechem z nich wychodziłem. Kochani, tworzycie fantastyczne miejsce. 3mam za Was wszystkich kciuki! Wszystkiego dobrego! And big thank you to everyone!
Magda - animatorka
Talkersów polecam każdemu. Kiedy wybierałam się na pierwsze spotkanie z Wiktorem byłam przerażona i mój poziom stresu wynosił 10… 3 minuty rozmowy i całe spięcie zniknęło. Z moich dotychczasowych doświadczeń językowych pozostalo tylko smutne wspomnienie na miejscu, którego pojawił się nowy standard. 100% żywego kontekstowego języka angielskiego i gramatycznego coachingu. Lubię to!
Viola Urban - twórczyni bloga OkiemDietetyka.pl
Już po pierwszym miesiącu zajęć z Magdą pojawiły się oczekiwane przez mnie efekty: całkowicie przełamałem swoje bariery komunikacyjne oraz poprawiłem wymowę słów. Potem było jeszcze lepiej! Stało się tak dzięki komfortowej atmosferze nauki opartej na ciągłej konwersacji oraz elastyczności w doborze tematów, z naciskiem na moje zainteresowania ? Gorąco polecam Talkersów, bo jest to jedna z najlepszych inwestycji w siebie jaką zrobiłem do tej pory ?
Igor - nawigator
Pół roku otaczania się angielskim dały efekty. Dzisiaj czuję się pewniejsza w rozmowie w języku angielskim. Dobrano mi wspaniałą lektorkę, z tego miejsca ukłony w kierunku Eweliny. System talkersowy w 100% się sprawdza. Najważniejsza jest jak zawsze... konsekwencja 😀 (przyznaję się bez bicia) mi zabrakło jej w pracy własnej z gramatyką 😀 ale nie taki był mój cel ;o) (wytłumaczenie zawsze się znajdzie na opierdzielanie się). Nieocenione jest oczywiście uzupełnienie lekcji SENem 😀 świetna walka w praktyce, przełamywanie barier i wspaniali ludzie. Dzięki wielkie za przygodę 😀 i do zobaczenia przy kolejnych SpikowymLevelach 😛
Aleksandra - pośredniczka nieruchomości
Najlepszą rekomendację Talkersów dostałam na ostatnim Social English Night w Gdańsku. Rozmawiam sobie z kolejną osobą i bardzo często, jednym z najpopularniejszych poruszanych wątków, jest droga nauki angielskiego. Moja jest zasadniczo dość krótka, bo nawet roku jeszcze nie ma. I na pytanie gdzie się uczę odpowiadam, że u Talkersów. Jedna z odpowiedzi mojego interlokutora pozamiatała ``A Talkersi, i wszystko jasne, dlatego mówisz``. Gwiazdek zabrakło dlatego ode mnie kolejny puchar dla Wiktora & Co!
Iwona - menedżerka

Jak oceniają nas studenci

Serdecznie polecam Talkersów ? Zajęcia z Martą prowadzone przez Skype dały mi komfort nauki z domu bez straty czasu i energii na dojazdy, przesympatyczną atmosferę, ciekawe zadania domowe dostosowane do moich zainteresowań i 100% kontaktu z językiem angielskim. Każdy jest w stanie wygospodarować godzinkę na podszlifowanie języka!
Joanna - studentka
Wiktor jest bardzo pozytywny, przyjazny, konkretny i zorganizowany. Potrafi wprowadzić miłą atmosferę na zajęciach, więc nie ma mowy o żadnej krępacji. Na zajęcia chce się przychodzić, bo mają formę niestandardową bazującą na przyjacielskich relacjach, więc poza tym, że wychodzę z dodatkową wiedzą to wychodzę również zawsze uśmiechnięta. ?
Marta - studentka
Na Talkersów trafiłam przypadkowo przez stronę internetową dotyczącą korepetycji. Wśród ogromnej ilości osób przypadek chciał, żebym wybrałam akurat ich i bardzo się cieszę, ponieważ jestem bardzo zadowolona. Tym razem przypadek stał się strzałem w dziesiątkę i obym miała więcej w życiu takich pozytywnych „przypadków”. Polecam bardzo serdecznie
Dagmara - studentka

Podsumowując,

jesteśmy dumni że…

talkersi-metoda-94-procent-poleca-kurs

To wszystko dzięki skutecznej metodzie nauki...

Poznaj ją i dołącz do grona Talkersów!

POZNAJ METODĘ

...i naszej zgranej ekipie

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś/chciałabyś zapytać o szczegóły kursu? Wypełnij formularz kontaktowy,
szybko odpowiemy na Twoje zgłoszenie.
Możesz również umówić się na lekcję próbną z naszym lektorem.

  Imię

  E-mail

  Telefon

  Wiadomość

  Zaufali nam

  Napisali o nas

  Dane kontaktowe

  Odpowiadamy na maile i telefony tak szybko jak to możliwe. Jeśli wolisz porozmawiać na żywo, zapraszamy na kawę do naszego biura w Gdyni: od poniedziałku do czwartku w godzinach 11-19, w piątek w godzinach 10-18.

  adres centrali

  ul. 10 Lutego 27/1
  81-364 Gdynia

  dziendobry@talkersi.pl

  Na wiadomości e-mail odpowiadamy w ciągu 24 godzin, najczęściej tego samego dnia.

  609 880 727

  Jeśli nie możemy odebrać (co się bardzo rzadko zdarza), to oddzwaniamy najszybciej jak to możliwe.

  Talkersi Talkbook
  Logo Talkersi Talkbook

  Zostaw swojego maila, żeby odebrać zniżkę, gdy wydamy nasz autorski podręcznik.

  Close Pop