Chcesz nasze najlepsze narzędzia do nauki j. angielskiego?

Zapisz się
 • Jeśli przeraża Cię wizja uczenia się 16 czasów j. angielskiego...
 • ...a na samą myśl, że masz coś powiedzieć, czujesz strach...
 • ...to obejrzyj pobliskie video, a sprawy zaczną się zmieniać na lepsze!

Co inni mówią o naszych metodach pracy

I highly recommend Wiktor and his team. Under his leadership Talkersi have created a program that is both effective and engaging.

Richard - doradca biznesowy z USA

Talkersi? Mega! Idealne miejsce, aby udoskonalić umiejętność rozmawiania po angielsku. Metoda nauki jest świetna - bardzo efektywna. Całkowite nastawienie na praktykę przynosi korzyści już po pierwszej lekcji.

Mateusz - programista

Dzięki Talkersom biegle posługuję się angielskim w sytuacjach biznesowych. Rozmawiając z klientami z zagranicy nareszcie odczuwam pewność siebie.

Wojciech - przedsiębiorca

Bądź jednym z ludzi wolnych od barier językowych!

Jest nas już 864 Zapisz się

Osobista notka Wiktora Jodłowskiego - założyciela Talkersów

Angielskiego uczyłem się „od zawsze”. Dopiero, gdy trafiłem do środowiska pełnego obcokrajowców, moja bariera mówienia zaczęła znikać. Robiłem ogromne postępy, a efekty widać (a raczej słychać) było gołym okiem, dosłownie z dnia na dzień. To było surrealistyczne uczucie, które każdemu polecam. Jestem przekonany, że wynikało to ze stałego, niemal nieograniczonego dostępu do żywego języka mówionego.

Nie każde z nas ma jednak czas, ochotę i budżet, by wyemigrować. Ale niemal wszyscy dzisiaj potrzebujemy swobody w komunikacji po angielsku. Bez tego ani rusz. Dlatego postanowiliśmy podzielić się sprawdzonymi przez nas narzędziami i materiałami. Tak, jak moi mentorzy, tak my dzisiaj Tobie przekazujemy wszystko, co mamy najlepszego. Nie oczekujemy niczego w zamian. Będzie nam miło, jeśli szepniesz o nas dobre słówko tam i tu, ale jeśli postanowisz po prostu korzystać i nikomu o tym nie mówić, to też w porządku! We can still be friends :-)

Między innymi dzięki wiedzy, którą będziemy dzielić się z Tobą co miesiąć osiągnąłem upragnioną swobodę językową i potrafię komunikować się z ludźmi z całego świata, na dowolne tematy. Zarówno biznesowe, jak i prywatne. Dzisiaj nie wyobrażam sobie innego życia.

Wiem, że nauka angielskiego to wrażliwa i problematyczna sprawa
dla wielu z nas. Dlatego postanowiłem, że osobom,
które aktywują dostęp do naszych wysyłek, umożliwię bezpośredni
i nieograniczony kontakt ze mną.
Żebyś mógł/mogła zawsze zapytać o radę,
wskazówkę lub inspirację do nauki, jeśli kiedykolwiek Ci jej zabraknie.

Trzymam kciuki za Ciebie i Twój angielski! Do przeczytania!

Wiktor Jodłowski
Aktywując dostęp do naszej "wysyłki językowej" otrzymujesz dostęp przez Messenger/Whatsapp do mnie jako założyciela Talkersów w kwestii doradztwa tego, jak się skutecznie uczyć. Odnajdź mnie na FB po zapisaniu się na listy od M formularz znajdujący się poniżej.

Zaczynamy?

wysyłka co 4 tygodnie
CZAS WPROWADZIĆ MÓJ ANGIELSKI NA NOWY POZIOM
Zapisz się tutaj, jeśli chcesz regularnie pracować nad swoimi umiejętnościami językowymi. Co 4 tyg. będziesz otrzymywać na swoją skrzynkę materiały, które pozwolą Ci rozwijać swoje kompetencje językowe na kolejne poziomy.
0 zł/list
chronimy Twoje dane
ZAPISZ SIĘ!

Za przesyłki co 4 tygodnie odpowiedzialni są

Magda
metodyczka Talkersów

Na co dzień domatorka, kochająca zwierzęta. Językowe zainteresowania to tematy związane z szeroko pojętą kulturą, podróżami, odżywianiem się, psychologią i socjologią, rozwojem osobistym, mediami, technologią, marketingiem i problemami współczesnego świata.

Magda
metodyczka Talkersów
Wiktor
założyciel Talkersów

Uwielbia się komunikować. Codziennie ma 104 pomysły na usprawnienie firmy. Nałogowo gra w grę ``Twierdza``, jest fanem pizzy i gdyńskiej Arki. A gdy znajdzie wolną chwilę to chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami zarówno biznesowymi jak i językowymi.

Wiktor
założyciel Talkersów

O ewentualnym kursie j. angielskiego porozmawiaj z Sonią

  Sonia
  Doradczyni ds. kursu
  Sonia upewni się, że Twoja nauka będzie dla Ciebie wygodna, jej zasady przejrzyste, a tryb zajęć dostosowany do Twoich potrzeb. Zadzwoń lub napisz do niej!
  609 880 727

  Zaufali nam

  Napisali o nas

  Dane kontaktowe

  Odpowiadamy na maile i telefony tak szybko jak to możliwe. Jeśli wolisz porozmawiać na żywo, zapraszamy na kawę do naszego biura w Gdyni: od poniedziałku do czwartku w godzinach 11-19, w piątek w godzinach 10-18.

  adres centrali

  ul. 10 Lutego 27/1
  81-364 Gdynia

  dziendobry@talkersi.pl

  Na wiadomości e-mail odpowiadamy w ciągu 24 godzin, najczęściej tego samego dnia.

  609 880 727

  Jeśli nie możemy odebrać (co się bardzo rzadko zdarza), to oddzwaniamy najszybciej jak to możliwe.

  Talkersi Talkbook
  Logo Talkersi Talkbook

  Zostaw swojego maila, żeby odebrać zniżkę, gdy wydamy nasz autorski podręcznik.

  Close Pop