Jak wygląda lekcja z Talkersami

Wierzymy że spotkanie lektora z uczniem to coś zdecydowanie więcej niż rozmowa za pieniądze. To okazja, by podzielić się bezcennymi doświadczeniami i wiedzą. To możliwość zbudowania przyjaźni. To szansa, by przeżyć niesamowitą przygodę i odzyskać wiarę we własne możliwości!

Nasz sposób na efektywną lekcję angielskiego

Na początku współpracy ustalamy wspólnie Twój cel nauki, a potem dążymy do jego realizacji.
Użycie liczby mnogiej było tu zamierzone – jeśli mamy zdobyć ten “szczyt”, to tylko razem!

Dlatego każde spotkanie z lektorem i każda praca domowa oparte są w 100% o Twoje potrzeby językowe
(np. przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, delegacji zagranicznej) i zainteresowania (np. sport, podróże, muzyka).

Jak przebiega lekcja

Lekcja trwa 60 minut lub 90 minut i przebiega w 100% w języku angielskim.
Składają się na nią:

1. LUŹNY START

Tzw. small talk na rozgrzewkę. Zaczynacie od przyjaznej pogawędki na zasadzie - ``How are you today?``.

2. INTENSYWNA KONWERSACJA

Po rozgrzewce przechodzicie do intensywnej konwersacji na tematy, które złożyły się na Twoje zadanie domowe: film(y), który obejrzałeś; artykuł(y), który przeczytałeś w domu; podcast(y), który przesłuchałeś. Lektor uważnie Cię słucha i pogłębia temat, zadając pytania. Możesz odwrócić role, dopytując lektora o jego opinie, spostrzeżenia. Dzielicie się wiedzą i doświadczeniem, cały czas w 100% po angielsku.

3. SYMULACJA

Jeśli chcesz przygotować się do konkretnego wyzwania, które stoi przed Tobą (np. rozmowa kwalifikacyjna po angielsku, zagraniczna delegacja etc.), Twój lektor dostosuje lekcję do tej potrzeby – na przykład, przeprowadzając na spotkaniu realistyczną symulację tego wyzwania.

4. USPRAWNIENIE

Lektor nie przerywa kiedy mówisz, ale na bieżąco notuje Twoje błędy. Pod koniec spotkania otrzymujesz listę tych błędów wraz z poprawną wersją. Lektor omówi z Tobą, co wymaga usprawnienia, ale i pochwali za postępy.

5. NOWE SŁOWNICTWO

Wszystkie nowe słówka, jakie pojawią się podczas Waszej rozmowy, lektor zanotuje na liście, którą otrzymasz pod koniec spotkania. Jeśli chcesz możesz postawić sobie cel, że do następnego spotkania zapamiętasz je i użyjesz ich w rozmowie z Twoim lektorem.

6. FEEDBACK

W regularnych odstępach czasu Twój lektor będzie rozmawiał z Tobą o Twoich postępach, o tym co jeszcze możecie wspólnie zrobić, aby Twój cel został osiągnięty.

Zadania domowe


Zadania domowe to bardzo ważna część Twojej drogi do osiągnięcia celu, jaki postawiłeś/łaś sobie na początku kursu. W naszej metodzie stawiamy na słuchanie filmów po angielsku oraz czytanie artykułów, zamiast wkuwania słówek czy rozwiązywania ćwiczeń gramatycznych, które nie udoskonalą przecież Twojego mówienia.

Na pierwszej lekcji Twój lektor dokładnie wytłumaczy Ci, dlaczego to takie ważne i jak uczyć się efektywnie. W trakcie trwania kursu, lektor może sugerować Ci materiały do zadań domowych zgodne z Twoimi zainteresowaniami, lub jeśli wolisz, wybierasz je sam/a.

Co dodatkowo

Jako klient Talkersów otrzymujesz dodatkowo:

SOCIAL ENGLISH NIGHTS

Możliwość uczestniczenia w bezpłatnych i otwartych spotkaniach z angielskim przy kawie wśród przyjaciół pod nazwą Social English Night (www.facebook.com/socialenglishnight) organizowanych w Trójmieście (kolejne miasta już wkrótce).

OPIEKUN TALKERSA

Błyskawiczną obsługę Opiekuna Talkersa – osoby odpowiedzialnej za sprawy organizacyjne. Opiekun kontaktuje się z Tobą w sytuacjach, gdy np. zachorowałeś/łaś i musisz odwołać spotkanie; kończy się Twoja umowa; chcesz przenieść godzinę zajęć lub zmienić lektora.

WPROWADZAJĄCY KURS ``LEARN HOW TO LEARN``

Na początku współpracy zaproponujemy Ci kurs, który przybliży Ci naszą skuteczną metodę nauki języka. Składa się on z: 1. Szkolenia video pt. “Learn how to Learn” stworzonego przez twórcę metody Talkersów, Wiktora Jodłowskiego // 2. 7-odcinkowego kursu e-mail na temat tego jak “wycisnąć maxa” z naszej współpracy // 3. Dodatkowo: 45-odcinkowego kursu SMS, wspierającego utrzymanie wysokiego poziomu motywacji przez pierwsze, kluczowe miesiące kursu.

SWOBODNY KLIMAT

Jesteśmy profesjonalni w nauce języka, a jednocześnie bardzo swobodni w komunikacji 😉 Nie obowiązuje u nas szkolny rygor, ławki i mundurki. Lekcje prowadzimy przy kameralnych stolikach lub na miękkich pufach. Do tego kawa, herbata - na co masz ochotę.

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś/chciałabyś zapytać o szczegóły kursu? Wypełnij formularz kontaktowy,
szybko odpowiemy na Twoje zgłoszenie.
Możesz również umówić się na lekcję próbną z naszym lektorem.

Wypełnij formularz:

  Imię

  E-mail

  Telefon

  Wiadomość

  Zaufali nam

  Napisali o nas

  Dane kontaktowe

  Odpowiadamy na maile i telefony tak szybko jak to możliwe. Jeśli wolisz porozmawiać na żywo, zapraszamy na kawę do naszego biura w Gdyni: od poniedziałku do czwartku w godzinach 11-19, w piątek w godzinach 10-18.

  adres centrali

  ul. 10 Lutego 27/1
  81-364 Gdynia
  (Pozostałe lokalizacje:
  Gdańsk, Warszawa, Kraków, Poznań)

  dziendobry@talkersi.pl

  Na wiadomości e-mail odpowiadamy w ciągu 24 godzin, najczęściej tego samego dnia.

  609 880 727

  Jeśli nie możemy odebrać (co się bardzo rzadko zdarza), to oddzwaniamy najszybciej jak to możliwe.

  Talkersi Talkbook
  Logo Talkersi Talkbook

  Zostaw swojego maila, żeby odebrać zniżkę, gdy wydamy nasz autorski podręcznik.

  Close Pop