Absolwenci

Pomogliśmy już sporej rzeszy osób w rozwinięciu umiejętności skutecznej komunikacji po angielsku. Poznajcie kilkoro naszych uczniów, którzy dzięki własnej determinacji oraz przy wsparciu naszych lektorów, osiągnęli sukces!

aneta

Aneta, Project Managerka

Aneta od długiego czasu marzyła o tym, by występować na międzynarodowych konferencjach jako prelegentka. Jej misją jest szerzenie wiedzy na temat prawidłowego rozwoju u dzieci. Dołączyła do nas na etapie swojego życia, w którym co nieco wiedziała o angielskim, ale zdecydowanie brakowało jej tzw. językowej pewności siebie i swobody wypowiedzi.

Była zdeterminowana i po zaledwie 3 miesiącach intensywnego kursu 3 razy w tygodniu zbudowała kompetencję, która pozwala jej występować jako ekspertka przed publicznością w rozmaitych zakątkach świata.

Owacje na stojąco to częsta reakcja jej widzów. A ma ich nawet w tak elitarnych miejscach jak Parlament Europejski.

Wyniki osiągnięte dzięki
100% zaangażowaniu w kurs

Ten uczeń pobierał lekcje na żywo

DSC_0107

Kasia, Z-ca Głównego Księgowego

Kasia to tytan pracy. Jej ogromny postęp wynikał głównie z jej własnego wysiłku i zaangażowania. Uczęszcza na lekcje z Mikołajem już od ponad roku. Kasia zaczynała kurs od odświeżenia wiedzy zdobytej w czasach licealnych. Mimo wielu obowiązków służbowych i domowych oraz sportowego trybu życia była zawsze dobrze przygotowana do zajęć. Za każdym wykonywała wszystkie zadania, zarówno obowiązkowe jak i dodatkowe. Piątek, świątek, niedziela - nie było żadnych wymówek - same konkrety na każdych zajęciach. Dzisiaj potrafi swobodnie porozmawiać o... trendach w księgowości, różnicach w kulturze organizacyjnej w poszczególnych typach firm czy...wypadach na narty!

Ten uczeń pobierał lekcje na żywo

Wyniki osiągnięte dzięki
100% zaangażowaniu w kurs

Mamy na koncie
 • 2
 • 5
 • 0
 • 0
podobnych historii

To wszystko dzięki skutecznej metodzie nauki...

Poznaj ją i dołącz do grona Talkersów!

radek

Radek, Przedsiębiorca

Radek otrzymał ofertę pracy, która zdarza się raz w życiu. Pracodawca z Dubaju zaoferował mu dobrze płatną posadę, ale pod jednym warunkiem. Radek miał opanować j. angielski w stopniu komunikatywnym przed rozpoczęciem pracy.

Tak zaczyna się historia o naszej najbardziej spektakularnej przemianie językowej. Radek dołączył do naszych kursów będąc na poziomie zupełnie startowym. O angielskim nie wiedział praktycznie jeszcze nic. Dzięki swojej determinacji i skrupulatnej pracy wg naszej metody w zaledwie 3 miesiące wszedł na poziom komunikatywny w mowie i piśmie. A zajęcia odbywały się zaledwie 1 raz w tygodniu! To przede wszystkim praca własna wykonana przez Radka wg naszych instrukcji zapewniła mu tak spektakularny postęp w relatywnie krótkiej perspektywie czasowej.

Wyniki osiągnięte dzięki
100% zaangażowaniu w kurs

Ten uczeń pobierał lekcje na żywo

karol

Karol, Tester oprogramowania

Karol postawił sobie ambitny cel - zostać Mistrzem Polski w testowaniu oprogramowania. Przy jego wiedzy technicznej to byłaby bułka z masłem, gdyby nie fakt, że cała dokumentacja konkursowa była w j. angielskim.

Efektem wytrwałej pracy własnej oraz podążania za instrukcjami swojego lektora-Talkersa Karol zdobył tytuł Mistrza, który pozostanie już z nim na zawsze! Do dzisiaj nie możemy wyjść z podziwu na myśl o sukcesie Karola, do którego dołożyliśmy swoją skromną cegiełkę.

Ten uczeń pobierał lekcje online

Wyniki osiągnięte dzięki
100% zaangażowaniu w kurs

To wszystko dzięki skutecznej metodzie nauki...

Poznaj ją i dołącz do grona Talkersów!

Kasia

Kasia, Analityczka korporacyjna

Kasia to nasza pierwsza klientka w Polsce. Zaufała nam, Talkersom, jeszcze zanim zbudowaliśmy sobie renomę. Kasia marzyła o wyjeździe za granicę i pracy w międzynarodowej firmie. Miała ku temu wszelkie kwalifikacje techniczne. Brakowało jedynie swobody językowej, by zrobić ten odważny krok w przód.

Na pierwszych lekcjach obecna była u niej olbrzymia bariera mówienia po angielsku. Dzięki systematycznej pracy własnej i wytrwałości Kasia w ciągu zaledwie kilku miesięcy pozbyła się zupełnie tych oporów przed rozmawianiem.

Po 2 latach od startu kursu zbudowała wspomnianą taką swobodę językową, że postanowiła przeprowadzić się do Holandii. Mieszka tam do dzisiaj i pracuje na co dzień w 100% po angielsku.

Wyniki osiągnięte dzięki
100% zaangażowaniu w kurs

Ten uczeń pobierał lekcje na żywo

iza-miziolek

Izabela, Analityk ds. Rozwiązań Biznesowych

Iza dołączyła do talkersowej rodziny w kwietniu 2018 roku. Bała się mówić po angielsku, wstydziła się popełnianych błędów i czuła, że jest w niej ogromna bariera komunikacyjna. Po kilku miesiącach, jak sama stwierdziła, "zaczęła gadać jak najęta". Lekcje z Martą i Mikołajem pozwoliły jej uwierzyć w siebie i podnieść swoje kompetencje językowe, co bardzo szybko zaprocentowało w życiu codziennym. Regularna praca, zaufanie do prowadzących i szczypta cierpliwości sprawiły, że Iza swobodnie rozmawia w każdych okolicznościach. Jej ulubione motto: "Never let the fear of striking out keep you from playing the game!" nabrało nowego znaczenia.

Ten uczeń pobierał lekcje online

Wyniki osiągnięte dzięki
100% zaangażowaniu w kurs

iza-lelo

Izabela, Analityk finansowy

Historia Izy to opowieść o tym jak daleko może zaprowadzić sumienne przygotowanie do lekcji.
Iza na co dzień pracuje w finansach. Najbardziej zależało jej na zbudowaniu płynności i językowej pewności siebie.
Cel osiągnęła odbywając 1 lekcję w tygodniu online, a następny poziom wtajemniczenia osiągnęła po roku.
Dodatkową korzyścią okazało się dużo łatwiejsze podróżowanie bez barier językowych.
Iza z dużym zaciekawieniem podchodzi do swoich prac domowych robiąc na ich temat obszerny research.
Okraszone świetną atmosferą lekcje stały się miłą i interesującą formą spędzania czasu.
Talkersi bawią i uczą!

Wyniki osiągnięte dzięki
100% zaangażowaniu w kurs

Ten uczeń pobierał lekcje online

DSC_0524

Marta, Specjalistka ds. administracji i obsługi klienta

Wydawało jej się, że zna dobrze angielski, dopóki na rozmowie kwalifikacyjnej nie okazało się, że nie jest z tym tak kolorowo. Zatrudnienie z warunkiem doszkolenia języka przyniosło jednak spektakularny efekt. Po 3 miesiącach intensywnego kursu w Talkersach, Marta może spełniać się w swoim żywiole gaduły, swobodnie używając języka angielskiego, a szef złożył jej gratulacje za niezwykły postęp w tym zakresie.

Ten uczeń pobierał lekcje na żywo

Wyniki osiągnięte dzięki
100% zaangażowaniu w kurs

DSC01672

Marcin, Odpowiedzialny za doskonalenie łańcucha dostaw

To jeden z uczniów, którego w biurze Talkersów rozpoznają wszyscy. "Ten Marcin", czyli facet od piwa, który przygodę z Talkersami rozpoczął 2,5 roku temu.
W tym czasie dzięki swej determinacji i otwartości zrobił spory postęp. Choć początki nie były łatwe - był spięty i przerażony koniecznością mówienia po angielsku - zgodnie z dewizą Talkersów "Przełamujemy bariery mówienia po angielsku" teraz nawija tak, że jego nauczycielce Jagodzie niekiedy nie starcza czasu, żeby omówić pracę domową.
Poza regularnymi lekcjami Marcin przygotowuje się we własnym zakresie sugerując tematy zajęć i... zachęca do surowego oceniania go!
Kurs zaczynał od poziomu około A2; teraz przygotowuje i omawia po angielsku zagadnienia, chętnie dzieli się doświadczeniem ze swoimi kolegami z innych krajów, a także swobodnie rozmawia z ludźmi podczas Social English Nights.
Myśląc o recepcie na progres powtarza: "Otwarty na nowe podejście i zainteresowany swoim uczniem nauczyciel, podsuwający interesujące tematy do rozmów i poszukiwanie pomimo chronicznego braku czasu okazji do uczenia się English każdego dnia."

Wyniki osiągnięte dzięki
100% zaangażowaniu w kurs

Ten uczeń pobierał lekcje online

Ela_Seelieb

Elżbieta, Specjalista ds. badań klinicznych

Ela rozpoczęła kurs, aby poczuć się komfortowo w swojej pracy. Po prawie 2 latach przerwy zawodowej (urlop macierzyński) czuła, że potrzebuje wsparcia. W trakcie kursu wyraźnie poprawiła swój poziom językowy i zyskała cenną umiejętność bycia sobą w języku obcym - luźnej i sympatycznej komunikacji po angielsku. Zawsze z uśmiechem podchodziła do proponowanych przez lektorkę materiałów, dzieliła się ciekawymi przemyśleniami i pilnie pracowała nad progresem w Talkersach, łącząc ten proces z byciem mamą.

Ten uczeń pobierał lekcje online

Wyniki osiągnięte dzięki
100% zaangażowaniu w kurs

20191104_220618

Magdalena, Właścicielka firmy kosmetologicznej

Magda przyszła do Talkersów po długim czasie bez posługiwania się językiem angielskim. Szukała szkoły, która nauczy jej swobodnej komunikacji, a nie regułek gramatycznych i "słówek". Z energią i zapałem podchodziła do zadań domowych, prac pisemnych i przygotowania do zajęć. Dzięki rzetelnej pracy, determinacji i ambicji, przez 8 miesięcy poprawiła swój poziom z A2 do B2. Jak sama twierdzi, oprócz celu językowego zyskała coś jeszcze - wiarę w siebie i swoje umiejętności.

Wyniki osiągnięte dzięki
100% zaangażowaniu w kurs

Ten uczeń pobierał lekcje na żywo

Zdjecie1

Ania, Office Assistant w brytyjskiej szkole

Anna ze względu na tryb życia co kilka lat wraz z całą rodziną przeprowadza się do innego
kraju, ponadto dużo podróżuje. Znajomość angielskiego jest więc w jej przypadku absolutnym
must-have! Gdy zaczynała lekcje z Pauliną, miała barierę komunikacyjną i robiła dużo błędów,
jednak od początku miała wielką chęć do nauki, otwartość i serdeczność. To co mówiła, stawało się coraz bardziej gramatyczne i przyjemne w odbiorze. Teraz, po zaledwie kilku miesiącach kursu, Anna jest językowo pewna siebie, a zwieńczeniem procesu jej nauki było skuteczne przejście przez rozmowę kwalifikacyjną po angielsku i rozpoczęcie pracy, w której używa właśnie tego języka!

Ten uczeń pobierał lekcje online

Wyniki osiągnięte dzięki
100% zaangażowaniu w kurs

image1

Ania, HR Business Partner

Ania potrzebowała angielskiego do nadania swojej karierze w HR nowej jakości. Podczas rocznego kursu jej poziom języka podniósł się niesamowicie. Po dwóch latach przerwy, nowe perspektywy zawodowe zachęciły Anię do powrotu do Talkersów, tym razem na dwie lekcje w tygodniu przez Skype. Obecnie Ania dużo swobodniej wypowiada się po angielsku. Prowadzenie rekrutacji, opowiedzenie anegdotki z życia czy przemyślenia na temat prac domowych nie stanowią już dla niej wyzwania. Lwia część pracy została wykonana też na poziomie mentalnym. Lektorka Ani, Basia, zaobserwowała ogromny przeskok w obrębie komfortu mowy oraz podniesienia językowej samooceny Ani, a jej nowa praca okazała się strzałem w dziesiątkę.

Wyniki osiągnięte dzięki
100% zaangażowaniu w kurs

Ten uczeń pobierał lekcje online

Mamy na koncie
 • 2
 • 5
 • 0
 • 0
podobnych historii

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś/chciałabyś zapytać o szczegóły kursu? Wypełnij formularz kontaktowy,
szybko odpowiemy na Twoje zgłoszenie.
Możesz również umówić się na lekcję próbną z naszym lektorem.

  Imię

  E-mail

  Telefon

  Wiadomość

  Zaufali nam

  Napisali o nas

  Dane kontaktowe

  Odpowiadamy na maile i telefony tak szybko jak to możliwe. Jeśli wolisz porozmawiać na żywo, zapraszamy na kawę do naszego biura w Gdyni: od poniedziałku do czwartku w godzinach 11-19, w piątek w godzinach 10-18.

  adres centrali

  ul. 10 Lutego 27/1
  81-364 Gdynia
  (Pozostałe lokalizacje:
  Gdańsk, Warszawa, Kraków, Poznań)

  dziendobry@talkersi.pl

  Na wiadomości e-mail odpowiadamy w ciągu 24 godzin, najczęściej tego samego dnia.

  609 880 727

  Jeśli nie możemy odebrać (co się bardzo rzadko zdarza), to oddzwaniamy najszybciej jak to możliwe.

  Talkersi Talkbook
  Logo Talkersi Talkbook

  Zostaw swojego maila, żeby odebrać zniżkę, gdy wydamy nasz autorski podręcznik.

  Close Pop