O nas

Jesteśmy taką grupą ludzi, która regularnie zadaje sobie pytanie – jak to jest być po tej drugiej stronie? Zawsze staramy się dostrzec perspektywę drugiego człowieka, bo tylko wtedy możemy wnieść wartość w jego życie. Niezależnie czy dzieje się to podczas lekcji czy spotkania z przyjaciółmi. Wychodzimy z założenia, że tylko pomagając jak największej ilości osób możemy osiągnąć pełnię szczęścia. Tak też robimy 🙂

Hello!

Na początek poznaj Wiktora –  założyciela Talkersów i twórcę metody nauczania, oraz Maję – mistrzynię w organizowaniu.

Wiktor Jodłowski
CEO, twórca marki Talkersi i metody nauczania

Zawodowo zajmuje się gadaniem. Podróżował po USA, mieszkał w Wielkiej Brytanii, organizował międzynarodowe programy biznesowe. Niedawno zamknął wszystkie inne projekty, by w całości oddać się budowaniu inkubatora językowego Talkersów

Wiktor Jodłowski
CEO, twórca marki Talkersi i metody nauczania
maja-mach
Maja Mach
Partner Zarządzający

Maja jest doskonałym przykładem na to, że języka da się nauczyć samodzielnie, jeśli ma się do tego motywację. Jeszcze przed otrzymaniem dowodu osobistego wyemigrowała do Wielkiej Brytanii, w której opanowała język do perfekcji. Po wielu latach wróciła do ojczyzny i odnalazła swoją drogę w naszym zespole. Jest odpowiedzialna za całą komunikację z klientami, koordynuje pracę lektorów i czuwa nad tym, by Wiktor (założyciel Talkersów) zawsze podejmował dobre decyzje 🙂

Maja Mach
Partner Zarządzający

Lektorzy

Stale powiększające się grono fantastycznych ludzi.

Nowy Lektor - może to TY?

Nasz zespół stale się rozwija i dołączają do niego kolejne osoby. Przyjmujemy osoby do współpracy z każdego większego miasta na terenie Polski. W tym momencie najbardziej potrzebujemy lektorów na terenie Wrocławia, Katowic i Warszawy. Dwa podstawowe kryteria to: doskonała znajomość j. angielskiego oraz umiejętność budowania silnych relacji z ludźmi. Ukończone studia filologiczne to atut, ale nie jest to wymóg konieczny - przede wszystkim powinieneś być ekspertem z obszernym doświadczeniem, ``papierki`` mają dla nas drugorzędne znaczenie. Jeśli jesteś zainteresowany lub ktoś z Twoich znajomych chciałby się dowiedzieć więcej, to wejdźcie na tę stronę - PRACA.

Nowy Lektor - może to TY?
Paulina
Trenerka (Gdańsk)

Paulina to najbardziej doświadczona ekspertka w naszych szeregach. Pierwsze szlify zawodowe zbierała podczas prowadzenia lekcji w polskiej szkole publicznej, ale prędko się zorientowała, że ten system nie działa. Po kilku eksperymentach w karierze, postanowiła zacumować do portu z tabliczką Talkersi i już od kilku miesięcy prowadzi super kursy w oparciu o naszą skrajnie nie-systemową metodę nauki języka. Paulina dobrze się czuje w tematach związanych z: General English; General Business English; Języki; Project Management.

Paulina
Trenerka (Gdańsk)
Zuzanna
Trenerka (Gdynia)

Zuzanna to symbol jakości. Swoją etyką pracy i przygotowaniem do spotkań wyznacza standard dla nas wszystkich. Wymagająca dla swoich uczniów, ale potrafi docenić każdy najmniejszy przejaw postępu podopiecznych. Oprócz prowadzenia indywidualnych kursów, Zuzanna jest również gospodarzem otwartych spotkań z angielskim przy kawie pt. Social English Night w Gdyni.

Zobacz więcej
Zuzanna
Trenerka (Gdynia)
Kinga
Trenerka (Gdynia)

Dzięki wielu podróżom odbytym do UK, Kinga miała możliwość całkowicie zanurzyć się w języku i otoczeniu. Wielka Brytania jest dla niej zdecydowanie najbliższa ze wszystkich krajów anglojęzycznych. Dzięki temu możesz zacząć swoją brytyjską przygodę jeszcze przed wyjazdem! Wyjeżdzasz w sprawach biznesowych lub masz spotkanie z osobą anglojęzyczną? Dzięki swoim studiom i znajomości Business English Kinga może pomóc Ci rozwinąć się w tym obszarze. Radosna, kontaktowa, a na dodatek konkretna i wymagająca od siebie i uczniów. Czyli komplet cech, które dobry Talkers mieć powinien 🙂 Go Kinga!
Kinga o sobie: Bardzo lubię czytać, w szczególności thrillery psychologiczne i kryminały. Chętnie porozmawiam na tematy związane z ekonomią, biznesem, psychologią, trendami i nowymi technologiami oraz o bieżących wydarzeniach na świecie. Uwielbiam psy, jak ktoś chce przychodzić ze swoim pupilem to super!

Kinga
Trenerka (Gdynia)
Kasia
Trenerka (Gdynia)

Angielski jest jej drugim językiem. Wiedzę teoretyczną miała szczęście otrzymywać od świetnych nauczycieli już od przedszkola, praktyczne umiejętności zdobywała poprzez podróże, studia, pracę i bliski kontakt z najbliższymi jej przyjaciółmi z różnych zakątków świata. Język biznesowy przyswoiła dzięki studiom w języku angielskim oraz pracy w międzynarodowej firmie. Miała w życiu świetne okazje do podróżowania jednak wyjazdem, który dał jej najwięcej, był 1,5 miesięczny epizod w Kairze, gdzie poznała niesamowitych ludzi z najróżniejszych kultur świata. Prywatnie śpiewa i pisze teksty (głównie po angielsku 🙂 ) oraz zaczęła uczyć się języka arabskiego. Wow! Kasia o sobie: Najlepiej czuje sie w tematach związanych ze sztuką, psychologią, edukacją, podróżami, zarządzaniem zasobami ludzkimi i social media, ale chętnie porozmawiam też na tematy szeroko pojętego biznesu, sportu i nowych technologii. Lubię słuchać, więc nawet, jeśli jakiś temat nie jest mi bliski, chętnie posłucham o czymś nowym 🙂

Kasia
Trenerka (Gdynia)
Patrycja
Trenerka (Gdynia)

Zaprasza Cię do podróży z językiem angielskim, w którym zakochała się dopiero wtedy, kiedy zauważyła, że jest idealnym narzędziem do spełnienia jej marzeń – podróży, spotykania ludzi z całego świata, możliwości pracy w ciekawych, odległych miejscach, robienia czegokolwiek z uczuciem komfortu i pewności – „rozumiem i jestem rozumiana przez drugiego człowieka! Bariery w komunikacji to iluzja, żyją tylko w naszym umyśle”. Więc oto ona! Po trzech latach życia na „dzikim wschodzie” w Turcji powróciła do Polski z optymizmem, zaraźliwą energią i dowodem na to, że wszystko jest możliwe, nawet to, co Cię blokuje i co uznajesz za swoją słabość... Kulturoznawca, antropolog, dziennikarz z zawodu, a coach i mentor, podróżniczka, artystka, aktywatorka potencjału i pasji z powołania. Wierzy, że jej życie jest przygodą, którą tworzy i przeżywa jako bohaterka, podążając kompasem – sercem i marzeniem, podróżując po ukryty skarb, który wydobywa na światło dzienne po to, by podzielić się tym z ludźmi. Wierzy, że świat jest u jej stóp – a jej zadaniem jest odkrywać i zachwycać się jego pięknem, pokazywać innym, że szczęście jest na wyciągnięcie dłoni. Wierzy w cuda, dobro i potencjał ukryty w człowieku – jej pasją jest uwalniać i aktywować w innych to, co w nich najwartościowsze. Patrycja pomoże Ci w: przygotowaniu do podróżowania, do życia zagranicą, do zmiany pracy, w rozwoju osobistym i duchowym. Porozmawiasz z nią o: naukach humanistycznych, sztuce, podróżach oraz zjawiskach kulturowych.

Patrycja
Trenerka (Gdynia)
Kaja
Trenerka (Gdynia)

Kaja – choć jej miłość do języka angielskiego bywała trudna, to „tych dwoje” związało przeznaczenie 🙂 Wielka fanka Szekspira, po uszy zakochana w Londynie i… brytyjskim akcencie. Uczy z pasji i codziennie coraz bardziej ekscytuje się tym, jak wiele satysfakcji daje ta praca. Po godzinach ogląda seriale, czyta wszystko, co wyciska łzy i uczy się nowych języków. Uwielbia wychodzić poza schemat i szukać własnej ścieżki, ale jednocześnie musi zawsze mieć nad wszystkim kontrolę – dlatego nigdzie nie rusza się bez swojego kalendarza! Kaja dobrze się czuje w takich tematach jak: lifestyle; psychologia i rozwój osobisty; edukacja i wychowanie; kino i teatr; podróże; kulinaria; technologie; biznes i polityka.

Kaja
Trenerka (Gdynia)
Basia
Trenerka (Gdańsk)

Wychowana na anglojęzycznym Cartoon Network, gdzie nieświadomie rozpoczęła swoją wieloletnią samodzielną naukę języka. Z wykształcenia jest psychologiem, co dało jej dużo wiedzy w obszarze funkcjonowania pamięci, uwagi i …ludzkiej psychiki. Angielskiego uczy z dużą dawką uśmiechu i cierpliwości, bo wie, że każdy człowiek jest inny (w końcu to przekazali jej na studiach). Fanka amerykańskiego rapu. Po godzinach uczy się szyć, co daje upust jej artystycznej duszy. Sądzi, że warto pracować z pasją, a w drodze do celu znajomość angielskiego okazuje się być bardzo przydatnym narzędziem. Cieszy Cię współpraca z ludźmi, którzy lubią swoją pracę? Jeśli tak, zgłoś się do Basi! 🙂 Basia dobrze się czuje w takich tematach jak: psychologia społeczna; Human Resources i rekrutacja; marketing; zarządzanie sobą w czasie; zorganizowanie i punktualność; rozwój kariery zawodowej; budowanie relacji i zaufania; innowacyjne technologie; różnice kulturowe; moda i uroda.

Basia
Trenerka (Gdańsk)
Karolina
Trenerka (Gdynia)

Karolina odkąd tylko pamięta miała styczność z językiem angielskim. Bardzo szybko zaraziła się zamiłowaniem do tego języka dzięki jego nieustannej obecności w życiu rodzinnym. Angielski chłonęła w teorii i praktyce. Żeby zaspokoić głód wiedzy swój czas wolny często przeznaczała na oglądanie filmów w oryginalnej wersji językowej oraz analizowanie tekstów muzycznych. Podróże do USA, UK oraz Irlandii sprawiły, że jej miłość do tego języka wzrosła jeszcze bardziej. Aktualnie jest studentką trzeciego roku Filologii Angielskiej, jednak posiada już duże doświadczenie w nauczaniu języka i z niecierpliwością czeka na nowe wyzwania. Jej zaangażowanie, dokładność oraz wrażliwość na cele swoich uczniów są jednymi z najbardziej znaczących atutów, które sprawią, że zajęcia z Karoliną przyniosą upragnione efekty. Karolina chętnie pracuje z osobami, które: mają problemy z pewnością siebie, potrzebują przełamać barierę językową lub poradzić sobie ze stresem. Karolina najchętniej porozmawia o: kultura USA oraz UK, muzyka, teatr, literatura, filmy, gotowanie, sztuka, kreatywność, podróże, śpiew, psychologia oraz zdrowie.

Karolina
Trenerka (Gdynia)
Błażej
Trener (Gdynia)

Za dnia Błażej jest studentem Politechniki Gdańskiej, a po tych godzinach staje się Talkersem. Dla Błażeja język angielski jest tak naturalny jak polski, a jego przygoda z angielskim zaczęła się na równi z polskim, lub może i wcześniej. Wychowany w Singapurze, a dorastający w obcej dla siebie Polsce, musiał przełamać barierę językową w drugą stronę. W domu natomiast panuje klimat 50-50 – pół po angielsku, pół po polsku.
 Lubi czytać i zgłębiać wiedzę z różnych dziedzin, więc możecie z nim porozmawiać na każdy temat od historii starożytnej, przez inżynierię okrętową, po różnice kulturowe między Europą i Azją. Po codziennych zmaganiach lubi gry komputerowe (dzięki którym utrzymuje kontakt ze znajomymi z zagranicy), grę na gitarze oraz rozwijanie pasji kulinarnej.
 Sam o sobie: “If learning a language isn’t fun, then you’re doing it wrong.” „Talk this way!” „Only thing about me is the way that I talk!” Z Błażejem porozmawiasz o: Technical english for egineers 🙂 Kulinaria, historia, kultura, business english.

Błażej
Trener (Gdynia)
Ewelina
Trenerka (Gdańsk)

Z zawodu PR-owiec. Z doświadczenia specjalistka ds. projektów unijnych i crowdfundingu. Od 4 lat również lektorka języka angielskiego. W pracy lektorskiej najbardziej podoba jej się budowanie relacji z uczniami, uwielbia obserwować ich postępy i przełamywanie kolejnych barier. Urodzona w Polsce. Część życia spędziła na Malcie, w Belgii i w Indiach. Na stałe zakotwiczyła w Gdańsku, ale nie potrafi żyć bez podróżowania. Miłośniczka Tumblra, psów, rowerów, lumpeksów i oldskulowych tatuaży. Gdy nie uczy zajmuje się prowadzeniem własnej fundacji, gdzie namawia studentów na wolontariaty i staże zagraniczne. Od czasu do czasu organizuje również spotkania couchsurferów na gdańskiej Starówce, oczywiście w języku angielskim! Ewelina dobrze się czuje w tematach: PR, marketing, szeroko pojęta kultura, filmy, muzyka, podróże, sport, moda, psychologia relacji i samodoskonalenie.

Ewelina
Trenerka (Gdańsk)
Aleksandra
Trenerka (Gdańsk)

W życiu kieruje się myślą: „Porządnie albo wcale”. Uwielbia stawiać poprzeczkę wysoko. Nie przepada za monotonią, bo według niej, to tempo nadaje smak życiu. Uwielbia języki obce, a angielski jest jej przyjacielem od dziecka. To właśnie z nim spędza najwięcej czasu i świetnie się razem bawią, codziennie stawiając czoła nowym wyzwaniom, przeżywając masę przygód, dążąc do realizacji marzeń i rosnąc w siłę. Byli razem na Wyspach, poznali mnóstwo przyjaciół z odległych krajów, czytają wspólnie książki i oglądają filmy. Są praktycznie nierozłączni. I bardzo chcą Cię poznać! 🙂 Ulubione tematy Oli to: psychology, healthy lifestyle, culture, travels, science, technology, movies, books, marketing, leadership.

Aleksandra
Trenerka (Gdańsk)
Jagoda
Trenerka (Gdynia)

Jagoda to pogodna mieszanka introwertyka z ekstrawertykiem: dusza towarzystwa, która czasem lubi zaszyć się z książką sam na sam. Uwielbia powieści Zadie Smith, filmy Woody Allena i dobrą muzę. Z wykształcenia anglistka, przez ostatnie kilka lat zdobywała wiedzę z zakresu językoznawstwa i literatury. Z doświadczenia wie, jak ważne w nauce języka jest indywidualne podejście do ucznia. Jagoda uważa, że język angielski, zwłaszcza w czasach Internetu, jest prawdziwym „oknem na świat”, a na naukę nigdy nie jest za późno. Wierzy, że z każdym znajdzie wspólny język, o ile jest to angielski 🙂 Przekonajcie się sami! Ulubione tematy Jagody to: literatura; film; muzyka; kultura; gotowanie; psychologia i ludzie oraz podróże.

Jagoda
Trenerka (Gdynia)
Paweł
Trener (Kraków)

Paweł to Talkers z Krakowa. Angielski nieodłącznie kojarzy mu się z muzyką, nic więc dziwnego, że każde spotkanie przeprowadza w obecności gitary. Paweł jest wielkim fanem filozofii work&travel, dlatego pracował już w Anglii, Niemczech i Norwegii. Jego angielski jest na wskroś amerykański, bo kulturą stanów interesuje się najbardziej. Z Pawłem porozmawiasz o: kulturze, sztuce, nowych technologiach, naukach ścisłych oraz mediach.

Paweł
Trener (Kraków)
Magda
Trenerka (Gdańsk)

Magda jest wśród nas od niedawna. Miłość do angielskiego rozkwitała w niej od dziecka, a zaczęło się od słuchania muzyki w tym języku. Siedząc po nocach ze słownikiem w ręku, sprawdzając każde słowo, próbowała odkryć znaczenie ‘I will always love you’ albo ‘Last Christmas’. I tak już zostało. Na studiach filologii angielskiej piosenki z dzieciństwa wymieniła na literaturę współczesną i teksty związane z ogólnym pojęciem ‘kultura’ w krajach anglojęzycznych. Żyje z przekonaniem, że każdy człowiek, którego spotyka jest jej nauczycielem, dlatego z fascynacją przygląda się ich różnorodności. Wierzy, że dzielenie się zdobytą wiedzą ze swoimi uczniami pozwala im przełamywać bariery w mówieniu i zachęca ich do odkrywania własnego potencjału. Poza tym, kocha bajki Misia Paddingtona, Harrego Pottera i brytyjskie komedie. Najwięcej czasu spędza ze swoją suczką Bubą hasając razem po parku krajobrazowym, który jest blisko jej domu. Jeśli szukasz kogoś cierpliwego, to spotkaj się i pogadaj z Magdą, po angielsku oczywiście. Zainteresowania Magdy to Business English, fonologia języka angielskiego, pisanie, a także tematy związane z kulturą, literaturą, teatrem, sztuką, podróżami, odżywianiem się, psychologią i socjologią, rozwojem osobistym, mediami, technologią, marketingiem i problemami współczesnego świata.

Magda
Trenerka (Gdańsk)
Michalina
Trenerka (Gdańsk)

Michalina swoją przygodę z językami obcymi zaczęła już w przedszkolu. Pomimo, że dużo później studia językowe zostawiła dla Politechniki, to zamiłowanie do języków jej nie opuściło. Nigdy nie bała się komunikować po angielsku, a barierę rozmawiania po niemiecku przełamała podczas pracy za granicą. Wie jaką satysfakcję sprawia pokonanie własnego strachu i ile daje możliwości. W wolnym czasie uwielbia uprawiać sport oraz oglądać filmy, seriale i amerykańskie talk show z Jimmym Fallonem na czele, a także występy Amy Schumer, której jest ogromną fanką. Jej ulubione tematy to: filmy, literatura, w szczególności thrillery, siatkówka, kultura USA.

Michalina
Trenerka (Gdańsk)
Alex
Trenerka (Gdynia)

Ola urodziła się w RPA, gdzie po studiach pracowała jako montażystka wideo. Potem przez 7 lat przebywała w Londynie i była zatrudniona w dużej firmie jako specjalista ds. obsługi klienta. Obecnie żyje na stałe w Polsce. Jest native speakerem języka angielskiego, sama ucząc się języka polskiego. Jej głównym celem w Talkersach jest praca nad stresem związany z mówieniem po angielsku, łamiąc barierę komunikacyjną. Oli pozytywna energia, wiara w ludzi, cierpliwość i chęć pomocy sprawi, że prędko poczujesz się komfortowo mówiąc po angielsku. Lubi ludzi, muzykę, seriale, taniec, wędrówki i odkrywanie nowych miejsc. Jest aktywna i ćwiczy Krav Magę. Ulubione tematy Oli to: żywienie zdrowotne, sport, praca ludzkiego ciała i umysłu, relacje międzyludzkie, podróże, natura, social media, technologia, ciekawe historie i poznawanie nowych rzeczy.

Alex
Trenerka (Gdynia)
Piotr
Trener (Kraków)

Swoją przygodę z językiem angielskim rozpoczął 20 lat temu, a swoje umiejętności szlifował na studiach prowadzonych po angielsku i w czasach, gdy mieszkał w Finlandii i Korei Południowej. Jest jednym z ludzi renesansu naszego zespołu – z wykształcenia jest inżynierem, księgowym i (już niebawem) psychologiem. Pasjonuje go wszystko, co dotyczy człowieka. Uwielbia uczyć się nowych języków i podróżować – szczególne miejsce w jego sercu zajmuje Skandynawia i Azja południowo-wschodnia. Dołączył do naszego zespołu, ponieważ lubi uczyć innych. Jest jednym z tych ludzi, na których twarzy zawsze gości uśmiech – na lekcji z nim wszyscy czują się mile widziani. Chętnie porozmawia z Tobą o psychologii, religii, naukach ścisłych i Norwegii.

Piotr
Trener (Kraków)
Wiktor
Trener (Gdynia)

Wiktor jest nie tylko ekspertem od angielskiego, ale również od koszykówki. Od najmłodszych lat towarzyszyły mu te dwie nierozłączne dziedziny. To, kim jest, zostało ukształtowane w głównej mierze dzięki zamiłowaniu do tego sportu, lidze NBA i w końcu językowi angielskiemu. Jego krąg zainteresowań jest jednakże o wiele bogatszy. Nauki ścisłe, ekonomia, odżywianie, fitness czy podróże to jedne z licznych tematów, w których czuje się swobodnie. Ważnym czynnikiem, który wpłynął na jego znajomość angielskiego jest fakt, że studiował w tym języku przebywając przez rok w Tel-Awiwie.

Wiktor
Trener (Gdynia)
Marek
Trener (Warszawa)

Przygodę z angielskim zaczynał od korepetycji, bo nie radził sobie z liczeniem do dwudziestu. Na szczęście szybko nadrobił zaległości i już po maturze wyjechał do Szkocji, gdzie, w zależności od pogody, mówił z amerykańskim, irlandzkim lub... południowoafrykańskim akcentem. Na co dzień studiuje psychologię, bo najbardziej interesuje go człowiek – a w szczególności człowiek uczący się języków. W wolnym czasie śpiewa, medytuje, gotuje albo gubi się w w podwarszawskich lasach. Rzekomo posiada talent mówienia wierszem, a gdyby miał być zwierzęciem, to zostałby świerszczem. W pracy wykorzystuje zdolności analityczne, kreatywność i znakomite zdolności interpersonalne, a jako lektor nastawiony jest na wzajemne zaangażowanie i współpracę. Język traktuje jako potężne narzędzie do poznawania świata i... oglądania seriali zaraz po premierze 🙂 Ulubione tematy Marka to: psychologia, filozofia, social media, socjologia, tematyka LGBT, sztuka, nowe technologie, muzyka.

Marek
Trener (Warszawa)
Ireneusz
Trener

Wirtuoz języka angielskiego. Od najmłodszych lat zafascynowany jego pięknem i melodią. Dzisiaj nie tylko mówi i uczy po angielsku, ale przede wszystkim myśli w tym języku. Swoją pasję rozwijał na studiach filologicznych oraz w zawodach językoznawcy i lektora. Doświadczenia w pracy z językiem zdobywał w Samsungu, szkołach językowych oraz przy projektach badawczych.

Oprócz językoznawstwa Irek interesuje się także filozofią, psychologią (je także studiował), muzyką (gra i komponuje na perkusji oraz na pianinie), poezją (którą również pisze), nauką, nowymi technologiami i IT. Ostatnio także zakochał się... w języku francuskim.
Cierpliwy perfekcjonista o otwartym, analitycznym umyśle. Ton jego lekcjom nadają inteligentny humor i przemyślane, elastyczne podejście.
Człowiek orkiestra – możesz z nim porozmawiać o psychologii, filozofii, językoznawstwie, muzyce, poezji, nowych technologiach oraz IT.

Ireneusz
Trener
Agata
Trenerka (Warszawa)

Agata, obecnie studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, wcześniej uczyła się w programie Matury Międzynarodowej w IB World School 1309. Jej przygoda z nauczaniem angielskiego rozpoczęła się jeszcze w gimnazjum, kiedy zaczęła pomagać w Kreatywnej Świetlicy w Gdyni. Gdy zaczęła podróżować po Europie i poznała wielu fascynujących ludzi język angielski stał się jej codziennością. Jak tylko znajdzie wolną chwilę w ciągu dnia, to łapie za książkę, a jeśli wolnego czasu jest więcej - poświęca go na sport lub muzykę. Agata z chęcią porozmawia o: górach, książkach, geografii, zachodniej cywilizacji czy religiach.

Agata
Trenerka (Warszawa)
Tom
Trener (Gdynia)

Tom, czyli tam i z powrotem. Jeszcze jako mały Tomek pojechał do krainy kangurów, a ponieważ Australijczycy mieli duży problem z wymówieniem imienia 'Tomasz', to Tomasz stał się Tom'em. I tak już zostało. Mimo tego, że już od 4 lat mieszka i pracuje w Polsce. Jak do tego doszło? Jak można po skończonych studiach komunikacji i dziennikarstwa pracować jako analityk biznesu w NGO, a potem skończyć kierunek europeistyczny, przejść do sektora prywatnego, a potem stać się lektorem? Najlepiej go o to zapytać - po angielsku, choć po polsku też potrafi i to coraz lepiej. W wolnych chwilach grywa na basie, śledzi australijskie sporty, miłuje j. francuski, odkrywa trójmiejskie szlaki rowerowe i wypija duże ilości kawy. Nie potrafi gotować. Z Tomem można porozmawiać prawie o wszystkim - nawet jeśli masz inne zainteresowania, to Cię wysłucha, doceni i rozbawi swoim poczuciem humoru. Guaranteed!

Tom
Trener (Gdynia)

Dlaczego Talkersi?

Bo to przyjaźni, pomocni i niezwykle doświadczeni ludzie.

Bo nie jesteśmy ani szkołą, ani prywatnymi korepetytorami. Wejdź do działu METODA a dowiesz się, o co chodzi.

Bo jeśli jesteś z Trójmiasta, to znaczy, że jesteśmy sąsiadami, ale prowadzimy kursy również w innych miastach Polski (Warszawa, Poznań, Kraków, Skype)

Bo przełamiesz barierę mówienia w maks. 6 miesięcy, a nauczysz się skutecznie komunikować po angielsku w 12-18 miesięcy.

Bo nie ma tu niesprawiedliwych umów tylko uczciwe, przejrzyste warunki współpracy.

Bo program jest zawsze ustawiony pod kątem Twoich aktualnych wyzwań.

Którego Talkersa wybierasz?

Zaufali nam

Dane kontaktowe

Odpowiadamy na maile i telefony tak szybko jak to możliwe. Jeśli wolisz porozmawiać na żywo, zapraszamy na kawę do naszego biura w Gdyni: od poniedziałku do czwartku w godzinach 12-20, w piątek w godzinach 11-19.

adres centrali

ul. 10 Lutego 27/3
81-364 Gdynia
(Pozostałe lokalizacje:
Gdańsk, Warszawa, Kraków, Poznań)

dziendobry@talkersi.pl

Na wiadomości e-mail odpowiadamy w ciągu 24 godzin, najczęściej tego samego dnia.

609 880 727

Jeśli nie ma nas w biurze, zawsze oddzwaniamy następnego dnia.